Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: python

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 27 opinii.

65 zł/h

Najlepsze ceny: 97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 65 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka z przedmiotu Python nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅 Python

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Python?

Średnia cena zajęć z: Python wynosi: 65 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: python
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Python?

Z pomocą nauczyciela z: Python, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Python online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Python oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje python online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Python jest dostępnych?

96  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Python, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 96 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Python?

Na przykładzie 27 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się z przedmiotu Python?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Python!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Python korepetycje z prywatnym nauczycielem, który pomoże Ci rozwijać umiejętności

Co to jest Python?

Skoro się tu znalazłeś, zapewne zacząłeś interesować się programowaniem. Python to jeden z języków programowania, który posiada bardzo szerokie zastosowanie, pozwalające na napisanie dosłownie wszystkiego przy użyciu odpowiednich bibliotek lub frameworków. Bardzo często używany jest przy tworzeniu aplikacji przeróżnych firm. Dodatkowo jego interpretery są dostępne dla wielu systemów, co czyni go językiem wieloplatformowym.

 

 

Python skupia się w głównej mierze na czytelności, łatwości użycia i produktywności. Oznacza to, że mniejszym wysiłkiem osiągniemy ten sam program, niż pisząc go w bardziej złożonych językach. Obecnie króluje w dziedzinach takich jak data science czy machine learning.

 

 

Według TIOBE Index język Python w 2021 roku był na drugim miejscu względem popularności, a na Githubzajmuje on drugą pozycję z liczbą sięgającą niemal 1,5 miliona projektów, z kolei na Stack Overflow jest on trzecim najczęściej tagowanym językiem. To oznacza, że warto się go uczyć i ma on ogromny potencjał!

 

 

Jeśli chodzi o samą historię Pythona, został on stworzony we wczesnych latach 90. m. in. przez Guido van Rossum jako następca języka ABC. Co ciekawe, sama nazwa Python nie pochodzi wbrew pozorom od węża, a od serialu komediowego emitowanego w latach siedemdziesiątych przez BBC – „Latający cyrk Monty Pythona”.

Czy Python jest skomplikowany?

Mówiąc krótko, Python został stworzony tak, aby był łatwy do zrozumienia i przyjazny do nauczenia przez osoby początkujące. Tak naprawdę kod Pythona można czytać jak zwykły tekst po angielsku. Składnia kodu jest przejrzysta i zwięzła – takie jest w końcu założenie i cel tego języka.

 

 

Python to język dynamicznie typowany, czyli nie ma potrzeby ustawiania typu dla zmiennych, a zarządzaniem pamięcią, jak w większości wysokopoziomowych języków programowania, zajmuje się za nas garbage collector. Są to spore ułatwienia dla początkujących programistów.

 

 

Obecnie znajduje się on w czołówce najbardziej opłacalnych i pożądanych języków programowania. Stale rośnie zapotrzebowanie na programistów Pythona. Biorąc pod uwagę łatwość jego zrozumienia i uczenia się oraz popyt na ten język, nie trzeba raczej powtarzać, że warto swoją naukę programowania zacząć właśnie od niego – zarówno pod kątem szybkiego rozwoju jak i perspektyw zawodowych.

Gdzie możesz uczyć się języka Python?

Na pytanie, gdzie uczyć się programowania nie da się odpowiedzieć jednoznacznie. Każdy z nas jest inny, posiada inne zdolności uczenia się, a także inne preferencje czy plany edukacyjne i zawodowe. Oznacza to, że dla każdego z nas do gustu może przypaść coś zupełnie innego.

 

 

Jedni decydują się na ten „klasyczny” sposób nauki programowania, czyli studia. W całej Polsce znaleźć możemy setki uczelni i uniwersytetów, które oferują swoim kandydatom rozwój w zakresie tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem wielu języków, w tym Pythona.

 

 

Nie można zapomnieć także o szkołach z klasami profilowanymi. Jeśli interesujesz się tym tematem i masz możliwość wyboru klasy ze specjalnym profilem informatycznym, może to być dla Ciebie świetna szansa na wejście w ten temat. Dzięki temu dalsza edukacja w zakresie programowania może być dla Ciebie łatwiejsza i przyjemniejsza.

 

 

Przejdźmy jednak do sposobów na naukę, które w ostatnim czasie są coraz popularniejsze. Wiele osób decyduje się na naukę programowania na przykład z potrzeby zmiany profesji czy polepszenia komfortu swojego życia. Są po szkołach czy studiach, które z programowaniem nie mają nic wspólnego, jednak dowiadują się na pewnym etapie życia o tym, jak wiele można osiągnąć i zmienić właśnie dzięki programowaniu i postanawiają zaryzykować i rozpocząć taką naukę. Co ciekawe, programowania można uczyć się w każdym wieku! W takim przypadku wiele osób stawia na kursy i szkolenia online.

 

 

Taka forma nauki polega zazwyczaj na oglądaniu filmików i wspólnym wykonywaniu zadań praktycznychprzygotowanych przez programistów chcących podzielić się swoją wiedzą z innymi. W internecie znaleźć można mnóstwo filmów pod tytułem „naucz się programowania od zera”. Zazwyczaj takie filmy w wersji darmowej (np. na Youtube) zawierają w pewnym sensie okrojoną wiedzę i mają zachęcić do kupna kursudanego nauczyciela-programisty.

 

 

Kursy, które znaleźć możemy na przykład na platformach typu Udemy są dobrym źródłem wiedzy dla osób, które cenią sobie swój czas i chcą uczyć się wtedy, kiedy po prostu tego chcą. Należy jednak pamiętać, że taka forma nauki to często wiedza w pigułce, którą trzeba ćwiczyć i powtarzać we własnym zakresie także poza czasem oglądania filmów. Na naukę programowania potrzeba czasu i systematyczności oraz regularnych ćwiczeń i samodzielnego utrwalania wiedzy.

 

 

Jak wiadomo, wielu z nas miewa problemy z sumienną nauką „na własną rękę”. Ludzie często zabierają się za coś z wielkim zapałem, a po czasie odczuwają coraz większy spadek motywacji. Jeden odcinek oglądają kilka dni, wiedza im ucieka, nie wykonują regularnych ćwiczeń praktycznych, aż w końcu łapią się na tym, że od tygodnia nic nie robili i stoją w miejscu. To całkiem normalne i typowe dla większości z nas… Właśnie dlatego Superprof wychodzi naprzeciw osobom mającym problemy z samodyscypliną i oferuje kurs Python z prywatnym nauczycielem! Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej!

Korepetycje Python z Superprof

Dla osób, które nie potrafią przemóc się do systematycznej nauki poprzez kursy, nie chcą wydawać setek (czasem nawet tysięcy) złotych na taką formę nauki, czy nie są zainteresowani grupowymi zajęciami w szkołach, na studiach czy też na bootcampach, Superprof poleca lekcje z prywatnym nauczycielem!

 

 

Taka forma nauki może się okazać dla niektórych lepsza niż nauka z kursów online, ponieważ odbywa się ona pod okiem doświadczonej osoby. Oznacza to, że w każdej chwili nauczyciel jest do Twojej dyspozycji, może wyjaśniać Ci zagadnienia osobiście, odpowiadać na Twoje pytania, rozwiewać niejasności i pomagać w rozwiązywaniu problemów.

 

 

Zastanawiasz się, czy prywatne lekcje Pythona to coś dla Ciebie? Poniżej kilka zalet, które być może rozwieją Twoje wątpliwości:

  • Elastyczność – zajęcia prywatne mogą odbywać się, kiedy chcesz. Twój plan może być stworzony i dostosowany do Twoich codziennych obowiązków tak, aby nie kolidował z żadnymi innymi sprawami. Możesz mieć realny wpływ zarówno na tworzenie harmonogramu spotkań, jak i na sam wygląd zajęć w zależności od Twoich preferencji,
  • Wygoda – to Ty wybierasz, gdzie i jak chcesz się uczyć. Może to być Twoje mieszkanie czy dom Twojego nauczyciela. Możecie także w ogóle zrezygnować z dojazdów do siebie i uczyć się przez internet z użyciem programów, które pozwolą Wam udostępniać swoje ekrany czy przejmować kontrolę nad swoimi komputerami w celu wykonania jakiegoś zadania,
  • Ceny na każdą kieszeń – inwestycja w naukę programowania wcale nie musi zaczynać się od tysięcy złotych wzwyż. Wystarczy, że sumiennie podejdziesz do swojej nauki i będziesz wyciągał ze swoich zajęć jak najwięcej, a potem samodzielnie będziesz tę wiedzę utrwalał. Lekcje Pythona z nauczycielem Superprof mogą zaczynać się już nawet od 30 złotych za godzinę!

 

 

Prywatne zajęcia z Superprof cieszą się ogromną popularnością. Nasza baza nauczycieli jest ogromna i cały czas rośnie. Razem z nami możesz uczyć się setek przeróżnych przedmiotów i aktywności, od typowo szkolnych, takich jak matematyka, po niestandardowe, jak gotowanie czy malarstwo. Nasi nauczyciele poza Pythonem uczą także PHP, CSS, Javy, JavaScriptu i wiele więcej.

 

 

Aby znaleźć nauczycieli z Twojej okolicy, wpisz w lupce na naszej stronie głównej „Python” i nazwę swojego miasta w rubryczce obok. Nasi nauczyciele posiadają własne profile, na których znaleźć możesz informacje na temat ich stawki, doświadczenia, metod nauczania i wiele więcej. Zapoznaj się z tymi informacjami, aby ostatecznie wybrać osobę, która zdaje się najlepiej wpisywać w Twoje potrzeby i oczekiwania.

 

 

Pierwsza lekcja z Superprof jest darmowa! Dzięki temu możesz bez zobowiązań zobaczyć, jak wyglądają takie lekcje w praktyce, sprawdzić, czy dobrze dogadujesz się z wybranym nauczycielem i zadecydować, czy chcesz kontynuować swoją naukę z prywatnym korepetytorem.

 

 

Programowanie to stanowczo przyszłościowy zawód i warto uczyć się go z osobami, które mają w tym już pewne doświadczenie i mogą pomóc Ci między innymi uniknąć błędów, z którymi one być może spotkały się w trakcie swojej nauki. Bezpośredni kontakt z nauczycielem pozwoli Ci na szybsze efekty i rozwój w tej dziedzinie. Wspólnie możecie robić pierwsze projekty, możesz zobaczyć, jak wygląda programowanie okiem osoby, która już w tym pracuje i nauczyć się wielu cennych rzeczy i wskazówek! Zapisz się na lekcję testową jeszcze dziś i rozpocznij swoją przygodę!

Czego chcesz się nauczyć?