Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli malarstwa olejnego

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 24 opinii.

52 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 52 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka malarstwa olejnego nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅 malarstwa olejnego

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Uczniowie ocenili naszych nauczycieli malarstwa olejnego

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Malowanie farbami olejnymi?

Średnia cena zajęć z: Malowanie farbami olejnymi wynosi: 52 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: malowanie farbami olejnymi
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Malowanie farbami olejnymi?

Z pomocą nauczyciela z: Malowanie farbami olejnymi, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Malowanie farbami olejnymi online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Malowanie farbami olejnymi oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje malowanie farbami olejnymi online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Malowanie farbami olejnymi jest dostępnych?

153  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Malowanie farbami olejnymi, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 153 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Malowanie farbami olejnymi?

Na przykładzie 24 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się malarstwa olejnego ?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli malarstwa olejnego!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Lekcje malarstwa olejnego z prywatnym nauczycielem, który pomoże Ci poszerzać horyzonty oraz rozwijać umiejętności.

Czym są farby olejne? 

Malarstwo to sztuka plastyczna i jest to jeden z najwcześniejszych przejawów ludzkiej twórczości. Malarz posługuje się kolorem, linią, kształtem itp. umieszczonymi na płótnie, papierze, drewnie, murze bądź innej powierzchni. 

 

Malarstwo w zależności od okresu jest dyktowane różnymi zasadami a nieodłączne pragnienie twórców do wyłamania się z kanonu zrodziło różnorodność okresów takich jak malarstwo średniowieczne, renesansowe czy nowoczesne.

 

Na przestrzeni lat, nie tylko tematyka malarstwa się różniła, ale również sposób tworzenia dzieł i wykorzystywane do tego środki, w tym oczywiście farby olejne. 

 

Wynalazek farb olejnych przypisuje się XV-wiecznemu flamandzkiemu malarzowi i alchemikowi Janowi van Eyckowi. Podobno Van Eyck długo ukrywał swój sekret, ale tuż przed śmiercią podzielił się nim z malarzem Antonello da Messina, który kolejnie  spopularyzował malarstwo olejne we Włoszech.

 

Farby olejne od setek lat były ulubionym medium artystów takich jak Da Vinci, Salvador Dali, Michelangelo i Rembrandt. Są one niezawodnym medium ze względu na swoją wspaniałą teksturę i możliwości warstwowania w obrębie dzieła sztuki. Wiele z najbardziej znanych obrazów na świecie, takich jak Mona Lisa, zostało stworzonych przy użyciu farb olejnych. Fakt, że najwięksi mistrzowie malarstwa światowego tworzyli z użyciem farb olejnych ma również kluczowe znaczenie. Każdy przecież chce podążać za najlepszym

 

Najpopularniejsze rodzaje oleju w farbach olejnych to olej lniany, olej z orzechów włoskich i olej makowy. Wybór oleju użytego w farbie wpływa na właściwości koloru i ostateczny wynik dzieła sztuki. 

 

Piękno olejów polega również na ich wszechstronności. Można je stosować na różnych powierzchniach, takich jak płótno, papier czy drewno. 

 

Podobnie jak w przypadku każdej innej formy sztuki, malarstwo olejne jest umiejętnością, która będzie potrzebowała czasu, aby zostać udoskonalona. Jeśli interesuje Cię malarstwo w olejne, w internecie znajdziesz wiele ciekawych artykułów i tutoriali, które przybliżą Ci malarstwo olejne krok po kroku. 

Czy malowanie farbami olejnymi jest trudne? 

Trudność nauki każdej umiejętności zależy głównie od indywidualnych predyspozycji oraz od znalezienia dobrego nauczyciela. Malowanie farbami olejnymi nie jest proste i warto żeby być do tego dobrze przygotowanym, zmotywowanym oraz móc liczyć na pomoc profesjonalisty. 

 

Komuś, kto już maluje farbami olejnym, może wydać się niezrozumiałe stwierdzenie, że jest to szczególnie trudna technika. Bez wątpienia nie da się porównać jej na przykład z akwarelą. Najważniejszą cechą wyróżniającą malarstwo olejne jest fakt, że obraz olejny można poprawiać dowolnie długo. W malarstwie akwarelowym każdy błąd jest ostateczny. Używając farb olejnych, możemy przemalować fragmenty obrazu lub nawet całe płótno dowolną liczbę razy. A jeśli zdarzy Ci się nałożyć za dużo farby, zawsze możesz ją usunąć i zacząć malowanie od początku.

 

Malarstwo olejne oferuje żywe, intensywne pełne blasku kolory, które nie są dostępne w innych technikach. Właściwie stworzone, a kolejnie  zabezpieczone obrazy olejne odznaczają się trwałością liczoną w setkach lat. 

 

Czy malowanie farbami olejnymi jest trudne? Nie ulega wątpliwości, że jest pracochłonne i wymaga zdobycia nowych umiejętności co wiąże się z cierpliwością. Jednak włożony trud staje się przepustką do wprost nieograniczonych możliwości kreacji i zdecydowanie jest tego warty.

 

Poznaj najważniejsze dzieła powstałe za pomocą farb olejnych.

 

W historii malarstwa olejnego, było wielu artystów, którzy otworzyli drzwi do nowych i odważniejszych zastosowań oleju, tworząc ikoniczne dzieła sztuki.

 

Otóż na przestrzeni lat wielu niezwykle znanych i cenionych artystów stworzyło niesamowite dzieła sztuki używając właśnie tej techniki. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy krótką listę najważniejszych dzieł stworzonych za pomocą farb olejnych. 

 

  • Leonardo da Vinci - Mona Lisa.
  • Salvador Dali - Trwałość pamięci.
  • Pablo Picasso - Guernica.
  • Sandro Botticelli - Narodziny Wenus.
  • Vicent Van Gogh - Gwiaździsta noc.
  • Leonardo da Vinci - Dama z łasiczką.
  • Johannes Vermeer - Dziewczyna z perłą.

 

Znajdź nauczyciela do nauki malowania farbami olejnymi w Twoim mieście w Polsce

Jeśli szukasz dobrego nauczyciela do nauki malowania farbami olejnymi, powinieneś porównać ogłoszenia i możliwości różnych nauczycieli żeby wybrać tego, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom oraz odpowiednio Cię zmotywuje. 

 

Nasza platforma online Superprof to baza dostępnych nauczycieli w Twoim mieście. Wystarczy, że wyszukasz interesujące Cię hasła takie jak ‘’farby olejne’’ oraz nazwa Twojego miasta po czym przejrzysz dostępną ofertę. 

 

Każdy nauczyciel ma na naszej stronie swój profil, na którym znajdziesz najważniejsze informacje na jego temat takie jak: doświadczenie, kwalifikacje, dyplomy, cena za godzinę zajęć, dostępność czasowa, lokalizacja w mieście oraz opinie byłych uczniów. 

 

Długość oraz częstotliwość zajęć zależą od Ciebie oraz Twoich celów. Lekcje mogą odbywać się w Twoim domu, w domu nauczyciela lub online, a dni i godzina zajęć jest indywidualnie ustalana między uczniem, a nauczycielem.

 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, umów się na pierwszą lekcję gratis i przekonaj się sam czy ten sposób nauczania Ci odpowiada. Nie czekaj dłużej i sprawdź naszą ofertę już dziś!

Czego chcesz się nauczyć?