Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 180 opinii.

48 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 48 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka z przedmiotu Angielski nigdy nie była
tak prosta w mieście Warszawa

2. Organizuj swoje lekcje 📅 angielski Warszawa

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynosi godzina korepetycji z angielskiego, w mieście: Warszawa i w pobliżu?

Średnia cena za godzinę zajęć z angielskiego, w mieście: Warszawa, to 48 zł.

 

Ceny zależą od kilku czynników:

 

Stawki nauczycieli zależą od paru elementów:

  • doświadczenia Twojego nauczyciel
  • miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez Skype lub w domu ucznia)
  • ilość lekcji i długość trwania zajęć
  • zadanie Twoich lekcji. (are you learning English for fun, or do you want to get an ESOL qualification?)

Duża większość naszych korepetytorów udziela pierwszą godzinę zajęć za darmo.

 

Sprawdź stawki naszych korepetytorów angielskiego w Twoim województwie.

🏅 Ilu prywatnych nauczycieli jest dostępnych w mieście: Warszawa, by udzielić prywatnych korepetycji z angielskiego?

1432 nauczycieli jest dostępnych by, udzielić Ci lekcji angielskiego w mieście: Warszawa i w okolicach.

 

Możesz sprawdzić ich CV i wybrać nauczyciela angielskiego, który odpowiada Twoim potrzebom.

 

Wybierz swoje prywatne korepetycje w mieście: Warszawa, z naszej listy ponad 1432 dostępnych korepetytorów.

💻 Czy mogę brać korepetycje z angielskiego przez internet?

Ucz się języka angielskiego online z prywatnym nauczycielem Superprof. Zacznij naukę z rodowitym mówcą języka angielskiego online by szybciej rozwijać swoje umiejętności językowe czy poprawić swój akcent.

 

Wielu nauczycieli angielskiego Superprof, proponuje także zajęcia online. Blisko 80% naszych prywatnych nauczycieli na Superprof udziela lekcji angielskiego online, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję zupełnie za darmo!

 

By znaleźć dostępne korepetycje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują lekcje online z Twojego wybranego przedmiotu.

 

Lekcje online przez kamerę internetową cechują się wiekszą ilością zalet. Możesz zaplanować lekcje tak, aby pasowały do ​​Twojego planu dnia, a także oszczędzać pieniądze, ponieważ lekcje online wychodzą znacznie taniej, ze względu na brak dojazdu.

 

Znajdź swojego nauczyciela angielskiego online

✒️ Ile wynosi średnia ocena przyznana przez uczniów dla nauczycieli języka angielskiego w mieście: Warszawa i na przedmieściach ?

Ze wszystkich 180 wystawionych ocen, podopieczni przyznali swoim nauczycielom z angielskiego średni wynik 5.0 na pięć możliwych punktów.

 

W razie problemów związanych z Twoimi zajęciami, kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie on hand ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail przez cały tydzień).

 

Masz więcej pytań?

Nie wahaj się z nami skontaktować!

🇬🇧 Dlaczego powinieneś/nnaś zacząć brać prywatne lekcje z angielskiego w mieście: Warszawa i pobliżu ?

Nauka prywatna, aby nauczyć się biegle posługiwać językiem angielskim ma wiele zalet. Umiejętność porozumiewania się w innym języku otworzy przed Tobą wiele drzwi pod względem zatrudnienia, podróży i kultury.

 

Inne korzyści wynikające z nauki języka angielskiego to: większa elastyczność umysłowa i poprawa umiejętności poznawczych.

 

Prywatne lekcje z kompetentnym prywatnym nauczycielem dają Ci okazję opanowania języka angielskiego znacznie szybciej.

język angielski efektywniej.

 

Wystarczy po prostu znaleźć swojego nauczyciela i  umówić się na pierwsze prywatne lekcje w domu lub online.

Nasz sługa przesyłania wiadomości Superprof  pozwala Ci na
łatwą komunikację ze swoim korepetytorem od języka angielskiego.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć nauczyciela języka angielskiego spośród
1432 korepetytorów w mieście: Warszawa.

 

Znajdź swojego nauczyciela języka angielskiego

Chęć zgłębiania wiedzy z Angielski w mieście Warszawa?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Angielski w mieście Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Nauka angielskiego warszawa, z prywatnym nauczycielem

Znajdź najlepszych korepetytorów w Warszawie

Czy mieszkasz w Warszawie lub w jej okolicach i myślisz o zapisaniu się na kurs żeby poprawić Twój angielski? A może planujesz wyjechać do Wielkiej Brytanii i potrzebujesz poćwiczyć konwersacje i mówienie? Obecnie zapisanie się na kurs języków obcych takich jak angielski, niemiecki, francuski, włoski czy hiszpański jest bardzo popularne w Warszawie.

 

Na całym świecie istnieje około 400 milionów native speakerów, mówiących po angielsku, natomiast liczba ludzi posługuje się angielskim jako drugim językiem wynosi ponad 1 miliard. Jest to ok 20% populacji świata. To, że liczba obcokrajowców jest trzykrotnie większa niż liczba native speakerów, oznacza, że wiele osób uczy się języka angielskiego. 

 

W mieście tak wielokulturowym, jak Warszawa, jest wielu obcokrajowców mówiących po angielsku oraz nauczycieli języka angielskiego, którzy oferują uczniom wachlarz różnego rodzaju lekcji i kursów językowych i korepetycji obejmujący takie umiejętności, jak pisownia, czytanie, gramatyka itp.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Warszawie?

Warszawa jest największym miastem w Polsce, ale również jest to centrum kulturowe i naukowe, które kusi oferowanym stylem życia. Jakie perspektywy daje umiejętność posługiwania się językiem angielskim w Warszawie? Przyjrzyjmy się różnym zawodom, które możesz wykonywać ze znajomością tego języka obcego. Możesz pracować w międzynarodowych organizacjach, które używają języka angielskiego jako języka urzędowego, w biznesie międzynarodowym lub jako nauczyciel.

 

Korepetytorzy mogą prowadzić indywidualne korepetycje akademickie i pomagać studentom w zdaniu egzaminów na uniwersytecie, zdobyć kwalifikacje, poszerzyć perspektywy zawodowe lub po prostu poprawić umiejętności czytania i pisania.

 

Angielski może zwiększyć Twoje perspektywy zawodowe, zwłaszcza jeśli dobrze znasz angielską gramatykę, pisownię, składnię, pisanie i mówienie, które niekoniecznie są umiejętnościami łatwymi do opanowania. Jak możesz ubiegać się o stanowisko międzynarodowe, jeśli nie potrafisz wysłowić się w sposób jasny i zrozumiały? 

 

Istnieje pewna liczba zawodów, które wymagają nienagannych umiejętności językowych, w tym dziennikarz, redaktor internetowy, pisarz, wydawca, tłumacz itp.

 

Dzięki tak wielu możliwościom pracy w Warszawie ze znajomością języka angielskiego, wielu dorosłych chce by ich dzieci rozpoczynały naukę angielskiego od najmłodszych lat. Dlatego w Warszawie dostępne są również lekcje języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, przygotowujące do sprawdzianów, egzaminu ósmoklasisty czy matury. Dostępne są zajęcia dla początkujących, ale również dla zaawansowanych. Lektorzy angielskiego dobiorą lekcje według tego, jakie poziom ma dany uczeń, przerobią konwersacje i pomogą w nauce angielskiego na egzamin.

Gdzie w Warszawie nauczysz się angielskiego?

Warszawa oferuję wiele atrakcji takich jak Stare Miasto, liczne zamki, w tym Zamek Królewski, Pałac Kultury, Łazienki Królewskie, liczne muzea i mnóstwo innych atrakcji. Jednak Warszawa również oferuje wiele możliwości nauki języka angielskiego.

 

Zwykle myślimy o nauce języków obcych, na myśl przychodzi nam szkoła językowa lub nauka języków na uniwersytetach. Jeśli znasz język na zaawansowanym poziomie maturalnym lub uniwersyteckim, powinieneś posiadać poziom wymagany przez większość firm i pracodawców.

 

Jeśli nie masz czasu lub pieniędzy, aby studiować na uniwersytecie, istnieje wiele innych sposobów na naukę języka angielskiego. Możesz wejść w kontakt z native speakerami i prowadzić konwersacje w naturalnym środowisku, aby całkowicie zanurzyć się w języku angielskim. Szkoła językowa i kurs angielskiego to kolejny świetny sposób nauki. Jednak nawet kurs w małej grupie nie zapewni Cię, że lekcja będzie indywidualnie dostosowana do każdego ucznia.

 

 Innym świetnym sposobem na naukę angielskiego jest współpraca z nauczycielami w Superprof. Nasi korepetytorzy dostosują lekcje do każdego ucznia biorąc pod uwagę jego poziom, dostępność, mocne i słabe strony oraz potrzeby takie jak przygotowanie na egzamin lub konwersacje. Możesz na przykład wziąć lekcje angielskiego w czasie wakacji, uczyć się po pracy lub wziąć udział w intensywnym kursie przed rozpoczęciem pracy lub kursu językowego.

Nauka języka angielskiego z prywatnymi nauczycielami w Warszawie

Większość korepetytorów zaczyna od wykonania testu poziomu. Na jego podstawie, mogą planować przebieg zajęć pod kątem poziomu i celu ucznia. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz lekcji dla początkujących  czy zaawansowanych, zajęcia i korepetycje z języka angielskiego będą dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Wielu korepetytorów na platformie oferuje darmowe korepetycje przez pierwszą godzinę, dzięki czemu możesz zobaczyć, jak wygląda ich nauczanie i jak dobrze sobie radzisz.

 

Średni koszt lekcji angielskiego w Warszawie może się różnić w zależności od różnych faktorów. Głównymi czynnikami wpływającymi na cenę są doświadczenie, kwalifikacje, liczba zaplanowanych lekcji, poziom ucznia, nauczany przedmiot (nie tylko język angielski, ale cała gama tematów, jak język polski, język hiszpański, język francuski, język niemiecki, język włoski, matematyka, fizyka, gra na pianinie itp.) i odległość, jaką musi pokonać nauczyciel. Sprawdź również dostępne opinie byłych uczniów.

 

Dobrzy nauczyciele zapewnią Ci niezbędne materiały, aby jak najlepiej wykorzystać lekcje: arkusze robocze, podręczniki, zasoby cyfrowe (filmy, strony internetowe itp.).

 

W miarę jak Twoje umiejętności językowe polepszą się, zacznij prowadzić konwersacje na każdej lekcji języka angielskiego. 

 

Korepetytorzy zapewnią pomoc uczniom w przygotowaniu się na egzamin z języka angielskiego, w celu zdobycia certyfikatów, specjalizować się w biznesowym języku angielskim lub popracować nad ogólną poprawą znajomości języka angielskiego. Zajęcia mogą odbywać się w domu lub online, a lekcja trwa zazwyczaj 60 min lub 90 min.

 

Superprof oferuje zajęcia dla każdego: dzieci w szkole podstawowej i gimnazjum, młodzieży w liceum (przygotowanie do matury), studentów (kursy językowe, przygotowanie na egzamin) oraz dorosłych, których praca wymaga poprawienia umiejętności językowych. Wybór należy do Ciebie!

Czego chcesz się nauczyć?