Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Gdańsk

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 3 opinii.

67 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 67 zł

6 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 6 h.

Nauka z przedmiotu Skrzypce nigdy nie była
tak prosta w mieście Gdańsk

2. Organizuj swoje lekcje 📅 skrzypce Gdańsk

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

🎻 Gdzie w okolicy miasta:Gdańsk, mogę znaleźć lekcje gry na skrzypcach z korepetytorem?

Marzysz o nauce gry na skrzypcach?

 

Na tą chwilę, 20 korepetytorów gry na skrzypcach oferuje zajęcia w mieście: Gdańsk i w pobliżu.

 

Nasz Czat Superprof umożliwia Ci pozostanie w kontakcie z Twoim nauczycielem gry na skrzypcach, który oferuje zajęcia na naszej platformie.

 

Kiedy Twoja prośba o zajęcia zostanie zatwierdzona, możesz rozpocząć swoje pierwsze zajęcia muzyczne z instruktorem.

 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć ogłoszenia korepetytorów gry na skrzypcach w Twoim mieście.

👨🏼‍⚖️ Ilu instruktorów obecnie oferuje prywatne kursy gry na skrzypcach niedaleko Ciebie?

Obecnie jest 20 nauczycieli gry na skrzypcach, którzy reklamują na Superprof kursy w mieście Gdańsk i w okolicach.

 

Aby znaleźć korepetytora gry na skrzypcach, przejrzyj ich CV  i dowiedz się więcej o zajęciach jakie proponują.

 

Wybierz swoje lekcje w mieście: Gdańsk, z naszej listy ponad 20 dostępnych instruktorów.

💸 Jaka jest stawka za lekcje gry na skrzypcach za godzinę w mieście Gdańsk i w okolicach?

Średnio instruktorzy pobierają 67 zł za zajęcia gry na skrzypcach w mieście: Gdańsk.

Stawka za godzinną lekcję gry na skrzypcach jest zależna od kilku elementów:

  • Doświadczenia Twojego korepetytora
  • Miejsca, w którym odbywają się lekcje(online, u Ciebie lub dowolnym wybranym miejscu)
  • Ilości zajęć oraz czasu ich trwania
  • Przeznaczenia Twoich lekcji muzycznych. Studiujesz się do egzaminu lub po prostu chcesz zgłębiać swoje hobby?

Ponad 97% nauczycieli jest obecnych na stronie Superprof i oferuje pierwsze zajęcia za darmo.

Zapoznaj się z cenami  naszych prywatnych nauczycieli niedaleko Ciebie.

💻 Czy mogę brać prywatne korepetycje z gry na skrzypcach przez internet?

Czy wiesz, że na Superprof jest także możliwość lekcji online?

 

Na Superprof, przeważająca większość nauczycieli proponuje lekcje przez internet.

 

Około 80% naszych nauczycieli  zdecydowało się nauczać przedmiotu: lekcje skrzypce przez internet.

 

Lekcje przez internet oferują Ci więcej korzyści pod względem elastyczności i kosztów. Możesz ustalić harmonogram tak jak Ci odpowiada oraz zaoszczędzisz ponieważ nie ma konieczności dojazdu.

 

Aby znaleźć nauczyciela gry na skrzypcach, wystarczy wybrać filtr zajęć online w wyszukiwarce Superprof, następnie zobaczysz listę wszystkich ogłoszeń wybranego przez Ciebie przedmiotu.

Znajdź nauczyciela gry na skrzypcach online

Chęć zgłębiania wiedzy z Skrzypce w mieście Gdańsk?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Skrzypce w mieście Gdańsk

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Lekcja gry na skrzypcach Gdańsk - z pomocą najlepszych nauczycieli

Skrzypce - dlaczego warto na nich grać?

Interesuje Cię muzyka, instrumenty, śpiew? Czy zastanawiałeś się kiedyś nad nauką gry na skrzypcach? Okazuje się, że gra na skrzypcach niesie ze sobą wiele korzyści dla naszego rozwoju oraz mózgu.

 

Według szkoły muzycznej Suzuki rozwój słuchu muzycznego ma ścisły związek z percepcją przestrzenną, twórczą wyobraźnią i słuchem rozpatrywanym w kontekście mowy. Nauka gry na instrumentach uczy wytrwałości i wewnętrznej dyscypliny, działa bezpośrednio na stan psychiczny i system nerwowy. Nauka gry na instrumentach smyczkowych daje nam wzrokowe, słuchowe i dotykowe informacje o zwiększonej intensywności.

 

Wiele problemów z intelektualnym i emocjonalnym funkcjonowaniem człowieka wynika ze złego współdziałania półkul mózgowych i z braku równowagi między nimi. Jak wiadomo, muzyka wpływa na naszą lewą półkulę, przez co może na przykład zmniejszać lub całkiem likwidować wynikające z dysleksji trudności w uczeniu się dziecka, a także rozwijać zdolności słuchowo-językowe i pobudzać kreatywność.

 

Nie tylko same skrzypce, ale generalnie instrumenty, takie jak gitara czy pianino pozytywnie na nas oddziałują. Właśnie dlatego dorosłych namawia się na zapisanie swoich dzieci na zajęcia z kształcenia słuchu czy gry na jakimkolwiek instrumencie. Według naukowców dziecko, które uczy się gry na jakimś instrumencie, będzie miało lepsze stopnie z przedmiotów, takich jak matematyka.

 

To jednak nie oznacza, że instrumenty nie są polecane również dla dorosłych – czasem może nie być nic bardziej relaksującego niż odpoczynek przy dźwięku skrzypiec po ciężkim dniu w pracy.

 

Jeśli chciałbyś podjąć się nauki gry na skrzypcach, czytaj dalej, aby zobaczyć, co do zaoferowania ma Gdańsk!

 Lekcje skrzypiec w Gdańsku 

Jeśli chodzi o Gdańsk, muzyki możesz uczyć się na wiele sposobów. W zależności od Twoich celów oraz planów, jakie wiążesz z muzyką, możesz wybrać przeróżne miejsca oraz formy nauki.

 

Jedni decydują się na zajęcia dodatkowe w szkole muzycznej. Szkoła Muzyczna Yamaha to ogólnopolska sieć, która oferuje kształcenie słuchu, naukę gry na wybranych instrumentach oraz śpiewu. Poza nią Gdańsk pochwalić się może wieloma innymi miejscami, a ich dokładne oferty znaleźć możesz w internecie. Szkoła Janko Muzykant, Szkoła ARTIS, Szkoła Akord… Znajdź miejsce odpowiednie dla Ciebie!

 

Jeśli czujesz, że muzyka to Twoja pasja, a gry na skrzypcach chciałbyś uczyć się nie tylko dla swojej przyjemności, możesz rzucić okiem na oferty ogólnokształcących szkół muzycznych! Gdańsk posiada min. trzy takie szkoły, z czego dwie oferują kształcenie I i II stopnia, zaś jedna jest wyłącznie szkołą II stopnia. Dzięki takiej opcji możesz połączyć wykształcenie ogólne z muzycznym!

 

Choć zarówno szkoły prywatne, jak i ogólnokształcące szkoły muzyczne cieszą się dużą popularnością, mają one swoje wady i zalety. Jednym nie podobają się zajęcia grupowe, inni narzekają na słaby kontakt z nauczycielem, a jeszcze ktoś inny uważa, że cena takich lekcji jest dla niego zbyt wysoka.

 

Jeśli chcesz uczyć się gry na skrzypcach, możesz wypróbować jeszcze jeden sposób – korepetycje! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Dlaczego warto korzystać z prywatnych lekcji skrzypiec?

Rynek korepetycji w przeciągu ostatniej dekady bardzo się zmienił. W formie korepetycji możesz uczyć się standardowych przedmiotów, jak matematyka czy język obcy, ale także dowiesz się, w jaki sposób działa gitara, gra na pianinie, czy właśnie na skrzypcach!

 

Superprof to platforma, na której znajdziesz oferty tysięcy korepetytorów w całej Polsce i na świecie. Nasze doświadczenie sięga 2013 roku. Razem z naszym nauczycielem poznasz wybrane instrumenty, teorię muzyki, a przede wszystkim opanujesz skrzypce!

 

Korepetycje mają mnóstwo zastosowań oraz wiążą się z wieloma zaletami. Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać właśnie taką naukę? Według opinii setek uczniów, korepetycje to przede wszystkim:

  • Elastyczność – zależy Ci na tym, aby plan lekcji był dopasowany do Twoich codziennych obowiązków i prywatnych planów? Korepetycje mogą odbywać się wtedy, kiedy Ci to pasuje, możesz mieć realny wpływ zarówno na swój plan, jak i wygląd zajęć,
  • Wygoda – lekcje skrzypiec w domu? Czemu nie! Nauka może odbywać się tam, gdzie chcesz, a także w wybranej przez Ciebie formie. Chcesz uczyć się online? A może nie zainwestowałeś jeszcze we własne skrzypce i wolałbyś uczyć się u korepetytorów? Wybór należy do Ciebie,
  • Efektywność – bezpośredni kontakt z nauczycielem przyczynia się do szybkich efektów. Podczas korepetycji otrzymujesz stałe wsparcie i pomoc, i możesz oczekiwać odpowiedzi na każde zadane pytanie,
  • Komfort – wielu uczniów narzeka na lekcje grupowe, ponieważ są oni wówczas onieśmieleni, wstydzą się i stresują. Lekcje prywatne są zupełną przeciwnością tego typu sytuacji,
  • Niskie ceny – wiadomo, że nikt z nas nie lubi przepłacać. Nauka i własny rozwój są bardzo ważne, ale trzeba zachować także czujność. Cena za lekcje skrzypiec w Gdańsku zaczyna się już nawet od 20 złotych!

 

Jak widzisz, istnieje wiele sposobów na naukę skrzypiec. Jeśli chcesz znaleźć korepetytorów Superprof w swojej okolicy, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wybrać odpowiednią osobę!

Lekcje skrzypiec z Superprof

Aby znaleźć nauczycieli, którzy pomogą Ci opanować skrzypce, wejdź na naszą stronę główną. W lupce wpisz „skrzypce” i wybierz miasto Gdańsk. Jeśli nie zależy Ci na nauce stacjonarnej, możesz wybierać także inne miasta i wypróbować naukę online.

 

Po wyszukaniu, lista korepetytorów pojawi się przed Tobą. Każde ogłoszenie jest przez nas regularnie weryfikowane, więc możesz mieć pewność, że wybierasz rzetelne i sprawdzone źródło. Przyjrzyj się profilom każdego z nauczycieli – znajdziesz tam informacje takie jak doświadczenie, cena, metody nauczania i tak dalej. Nie zapomnij także zajrzeć do opinii pozostawionych przez poprzednich uczniów.

 

Kiedy już wybierzesz konkretną osobę, zostaw jej wiadomość za pośrednictwem naszej platformy i umów się na pierwsze zajęcia. Pierwsza lekcja zawsze odbywa się za darmo, abyś mógł bez zobowiązań sprawdzić, czy dany nauczyciel dobrze się z Tobą dogaduje oraz czy korepetycje to coś dla Ciebie!

 

Razem z nami wejdź do świata muzyki i rozpocznij swoją naukę gry na skrzypcach. Kto wie, być może niedługo będziesz grał jak sam Stefan Dymiter!

Czego chcesz się nauczyć?