Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście Szczecin

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 20 opinii.

42 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 42 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

Nauka matematyki nigdy nie była
tak prosta w mieście Szczecin

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Szczecin

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak dużo wynosi nauka matematyki, w mieście: Szczecin?

W mieście: Szczecin, średnia cena za lekcję matematyki to 42 zł.

Stawki nauczycieli zależą od kilku czynników:

 • doświadczenia Twojego korepetytora
 • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (online lub w dowolnej wybranej lokalizacji)
 • częstotliwość lekcji i długość trwania zajęć
 • zadanie Twoich lekcji.

Większość naszych korepetytorów oferuje pierwszą darmową lekcję.

Sprawdź ceny naszych trenerów matematyki niedaleko Ciebie.

👨🏼‍⚖️ Ilu korepetytorów jest dostępnych w mieście: Szczecin, by udzielić indywidualnych lekcji matematyki?

W mieście: Szczecin i na przedmieściach, 171 prywatnych nauczycieli matematyki jest dostępnych udzielić Ci korepetycji.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela przeczytaj ich ogłoszenia i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz swoje prywatne korepetycje w mieście: Szczecin, z naszej listy ponad 171 dostępnych nauczycieli matematyki.

💻 Czy jest możliwe branie prywatne korepetycji z matematyki przez internet?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz rozwijać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

 

 

Wielu naszych nauczycieli matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki online, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępnego korepetytora, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć korepetytorów, którzy obecnie oferują lekcje online z wybranego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez kamerę internetową cechują się wiekszą ilością korzyści. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego planu dnia, a także oszczędzać, ponieważ lekcje przez internet są tańsze, ze względu na brak dojazdu.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Ile wynosi średnia rekomendacji, przyznana przez uczniów dla prywatnych nauczycieli matematyki w mieście: Szczecin?

Uczniowie przyznali swoich korepetytorów matematyki średnio na 5.0 z pięciu ze wszystkich 20 wystawionych opinii.

 

kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie dostępny, by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail w ciągu tygodnia) jeśli posiadasz jakiekolwiek  pytania związane z  Twoimi lekcjami.

Masz więcej pytań?

👴🏼 Czemu powinieneś/nnaśzacząć brać prywatne lekcje z matematyki w mieście: Szczecin i niedaleko?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w w trakcie edukacji.

 

Mnóstwo nastolatków zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą prywatnego nauczyciela matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Wszystkie prywatne korepetycje matematyki z kompetentnymi nauczycielami proponują Ci szanse by uczyć się zagadnień matematycznych efektywniej.

 

Po prostu znajdź swojego idelanego prywatnego korepetytora, aby zarezerwować pierwsze korepetycje. Zajmuje to tylko pare minut, a dzięki temu już dzisiaj możesz zacząć swoją przygodę z matematyką.

 

Jeśli interesują Cię prywatne lekcje
w zaciszu swojego domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji, wybierz najlepszego nauczyciela i zarezerwuj swoją pierwszą lekcję już dzisiaj.

 

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę Superprof, aby wybrać idealnego nauczyciela matematyki wśród listy

171 prywatnych nauczycieli w mieście: Szczecin.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć nauki matematyki w mieście Szczecin?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli
matematyki w mieście Szczecin

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Nauczyciel matematyki w Szczecinie, pomoże Ci poszerzać horyzonty i rozwijać wiedzę.

Dlaczego warto uczyć się matematyki w Szczecinie?

Matematyka to bardzo ciekawa i ekscytująca nauka, jednak wielu uczniów uważa ją za skomplikowaną i niekiedy ciężką do zrozumienia. Takie stwierdzenie nie powinno nas dziwić, w końcu matematyka obejmuje tyle zagadnień, tematów i teorii, że można się w tym wszystkim pogubić. Twierdzenie Talesa dotyczące geometrii euklidesowej, prawo Archimedesa dotyczące siły wyporu, zasada dźwigni, wyznaczanie środka masy dla figur prostych… A to tylko niewielki ułamek znanych nam dzisiaj informacji.

 

Prywatne korepetycje w Szczecinie mogą okazać się przydatnym i ciekawym rozwiązaniem. A jeśli lubisz arytmetykę, liczenie, geometrię i inne matematyczne wyzwania, korepetycje mogą pomóc Ci jeszcze bardziej rozwinąć umiejętności i pogłębić wiedzę. Jeśli zależy Ci na tym, aby maturę zdać z jak najlepszym wynikiem, a potem w trakcie studiów nie mieć problemu z omawianymi zagadnieniami, korepetycje pomogą Ci się odpowiednio przygotować na każde wyzwanie.

 

Czy wiedziałeś, że w Szczecinie mamy aż kilkanaście różnych uczelni i uniwersytetów? Na samym Uniwersytecie Szczecińskim studiuje około 14 tysięcy osób. Matematyka jest jednym z kierunków kształcenia, który możesz wybrać na US. Elementarna teoria liczb, algebra, analiza matematyczna, matematyka dyskretna, geometria analityczna, programowanie liniowe i teoria gier to tylko część przedmiotów, które realizowane są w ramach studiów matematycznych. Musisz jednak wiedzieć, że wiedza z zakresu matematyki może Ci się przydać także na innych ciekawych kierunkach, takich jak biotechnologia, ekonomia, finanse czy informatyka.

Zalety korzystania z prywatnych korepetycji

Nasza przygoda z matematyką zaczyna się już od pierwszych klas szkoły podstawowej. Zaczynamy wówczas od prostych rzeczy, jak nauka cyfr, symboli matematycznych, podstawowych działań na liczbach... Z czasem dochodzi do tego tabliczka mnożenia, liczenie pisemne i coraz to nowsze i bardziej skomplikowane zagadnienia. Uczęszczanie na lekcje matematyki obowiązują uczniów w polskich szkołach aż do ukończenia szkoły średniej. To oznacza, że każdy z nas musi stawić czoła wielu latom nauki. Wiadomo, że w trakcie naszej edukacji natrafić możemy na niejedną komplikację. Mnóstwo przedmiotów na głowie, regularne kartkówki, prace klasowe, zadania domowe do odrobienia. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem będą prywatne korepetycje!

 

Z roku na rok rynek korepetycji rośnie, ponieważ coraz więcej osób postanawia wypróbować to narzędzie nauki i zazwyczaj pozostaje przy tym wyborze na dłużej. Dlaczego warto korzystać z korepetycji? Korzyści jest wiele! My jednak opowiemy o kilku najważniejszych:

 • Elastyczność – chodziłeś kiedyś na zajęcia dodatkowe? Na przykład w szkole muzycznej czy lekcje angielskiego w prywatnej placówce? Jeśli tak, z pewnością wiesz, że w takich miejscach harmonogram zajęć jest zawsze ustalony z góry przez nauczycieli i jedyną opcją jest dostosowanie do niego swoich codziennych spraw. W przypadku prywatnych korepetycji sytuacja może wyglądać zupełnie odwrotnie – wraz z nauczycielem możecie wspólnie ustalić harmonogram spotkań tak, aby to on był dostosowany do Twojego prywatnego grafiku i nie kolidował z Twoimi sprawami,
 • Swoboda wyboru – podczas prywatnych korepetycji masz możliwość realnie wpływać na to, jak wyglądają Twoje zajęcia. Zależy Ci na omówieniu konkretnych tematów? Wystarczy, że wspomnisz o tym wcześniej swojemu nauczycielowi, a on odpowiednio przygotuje się do omówienia wybranego przez Ciebie zagadnienia. Chciałbyś, aby następne zajęcia odbyły się w jakimś przyjemnym, sprzyjającym nauce miejscu? Poproś nauczyciela o spotkanie się w parku Kasprowicza – nauka na świeżym powietrzu pośród natury to sama przyjemność, a takie właśnie możliwości dają Ci prywatne korepetycje!
 • Efektywność – zajęcia prywatne mają to do siebie, że są o wiele bardziej efektywne, niż standardowa forma nauki. Dzieję się tak między innymi dlatego, że nauczyciel jest w stanie skupić na uczniu całą swoją uwagę, nie musi jej dzielić pomiędzy kilku uczniów. Dzięki temu nauczyciel jest w stanie o wiele szybciej oszacować, jakie są mocne i słabe strony jego podopiecznego. Wspólnie mogą nad nimi pracować, a uczeń może stale liczyć na wsparcie i odpowiedź na każde swoje pytanie.
 • Niskie ceny – korepetycje z reguły charakteryzują się cenami na każdą kieszeń. Jest to podyktowane tym, że prywatni nauczyciele nie są nauczycielami z zawodu. Zazwyczaj są oni po prostu wykształceni w pewnym kierunku lub opanowali jakieś aktywności na tyle, że są w stanie przekazywać swoją wiedzę dalej – nie zajmują się tym zawodowo. Nie wpływa to jednak na jakość ich kształcenia.

Dla kogo są prywatne korepetycje z matematyki?

Matematyka otacza nas na każdym kroku. Korzystamy z wiedzy z jej zakresu zarówno w życiu prywatnym, jak i później w życiu zawodowym. Z korepetycji korzystać może każdy, kto uzna, że ma taką potrzebę. Motywacji może być wiele i zapewne nie sposób wymienić każdą z osobna. Najczęściej z korepetycji korzystają:

 • Uczniowie, którzy chcieliby poprawić swoje wyniki w nauce Chciałbyś któregoś razu po sprawdzianie wrócić do rodziców i pochwalić się piątką? Korepetycje mogą pomóc Ci w lepszym zrozumieniu tego, co sprawia Ci kłopoty. Nauczyciel nie musi spieszyć się z materiałem i może dokładnie wyjaśnić Ci każdy problem,
 • Maturzyści. Mówi się, że matura to najważniejszy egzamin. Aby więc zdać ją śpiewająco, musisz dobrze się do niej odpowiednio przygotować. Z pomocą dobrego nauczyciela będziesz mógł przeanalizować arkusze maturalne z poprzednich lat i sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności. Oczywiście korepetytorzy przygotowują także do innych ważnych zaliczeń, takich jak egzamin ósmoklasisty, olimpiady matematyczne czy najzwyklejsze klasówki,
 • Osoby, które chcą rozwijać swoje matematyczne zdolności. Lubisz liczenie, rozwiązywanie problemów logicznych, podchwytliwe zadania? Jeśli matematyka jest Twoją pasją, jednak zajęcia w szkole nie wystarczają Ci lub uważasz, że mógłbyś iść z materiałem o wiele dalej, niż przewiduje to tok nauczania w szkole, zajęcia prywatne mogą być dla Ciebie świetną odskocznią. Być może w przyszłości będziesz kolejnym Isaac’iem Newton’em!
 • Studenci. Podczas studiów napotkać można wiele problemów związanych z nauką nowych przedmiotów. Matematyka wykładana na studiach inżynierskich, informatycznych czy matematycznych potrafi przysporzyć studentom nie lada problemów. Musimy pamiętać, że studia to także szkoła, kolejny etap naszej nauki, w którym także możemy potrzebować czasem pomocy bardziej doświadczonych osób. Studenci przed sesją egzaminacyjną często sięgają po pomoc i poradę korepetytorów.

Prywatne korepetycje z matematyki w Szczecinie – gdzie szukać?

W dzisiejszych czasach głównym źródłem wszelkich informacji jest internet. Jeśli postanowisz szukać korepetytora poprzez swoją wyszukiwarkę, pamiętaj, aby korzystać z rzetelnych i sprawdzonych źródeł. Anonimowe ogłoszenia na portalach lokalnych raczej w takim przypadku odpadają. Istnieje wiele stron, które poświęcone są wyłącznie prywatnym korepetycjom. Jedną z takich stron jest Superprof.

 

Platforma Superprof posiada prawie dziesięcioletnie doświadczenie w dostarczaniu narzędzi edukacyjnych osobom, które tego potrzebują. Nasza baza składa się z milionów nauczycieli i z dnia na dzień rośnie. Działamy obecnie aż w 36 krajach ucząc setek przeróżnych przedmiotów i aktywności! Właśnie to mieliśmy na myśli na początku mówiąc o gigantycznych zmianach na rynku korepetycji. Kiedyś kojarzone z tak zwanymi „lekcjami wyrównawczymi”, dziś poza typowymi przedmiotami szkolnymi, możemy nauczyć Cię gotowania, tańca, anatomii czy jogi!

 

Aby wyszukać nauczycieli matematyki pracujących w Twojej okolicy, wpisz w lupce na stronie głównej „matematyka” i wybierz miasto Szczecin. Przed Tobą pojawi się lista około stu osób. Jeśli taka liczba to dla Ciebie zbyt wiele, zawsze możesz ograniczyć wyniki wyszukiwania używając narzędzi filtrowania. W ten sposób możesz na przykład wyświetlić jedynie osoby, których stawka godzinowa wynosi poniżej 50 zł. Każdy z nauczycieli posiada oddzielny profil, na którym możesz zapoznać się z informacjami na jego temat. Doświadczenie, kwalifikacje, metody nauczania… Porównuj i wybieraj poszczególne osoby, które najbardziej wydają się wpasowywać w Twoje preferencje. Aby umówić się na pierwszą lekcję, możesz wysłać wiadomość wybranej osobie poprzez naszą platformę (pamiętaj, aby przedtem założyć konto).

 

Większość naszych nauczycieli pierwszą lekcję oferuje za darmo, co jest dla wielu świetną możliwością na sprawdzenie w rzeczywistości, czy dobrze dogadujesz się z wybraną osobą. Jeśli okaże się, że zajęcia lub nauczyciel nie spełniły Twoich oczekiwań, możesz bez zobowiązań zakończyć współpracę z daną osobą. My jednak liczymy na to, że szczegółowe informacje na profilach naszych nauczycieli pomogą Ci dokonać właściwego wyboru bez żadnego problemu!

Czego chcesz się nauczyć?