Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Szczecin

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 3 opinii.

33 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 33 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka z przedmiotu Biologia nigdy nie była
tak prosta w mieście Szczecin

2. Organizuj swoje lekcje 📅 biologia Szczecin

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest stawka za godzinę prywatnych zajęć biologii, w mieście: Szczecin i na przedmieściach

Średnia stawka za lekcje biologii, w mieście: Szczecin, to 33 zł.

 

Stawki nauczycieli za lekcje z biologii zależą od kilku elementów:

 

Doświadczenia Twojego prywatnego korepetytora, miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez kamerę internetową czy w domu ucznia), ilość lekcji i długość trwania lekcji, przeznaczenie Twoich lekcji. (uczysz się biologii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

Blisko 97% naszych trenerów oferuje pierwszą darmową lekcję.

 

Przejrzyj ceny naszych prywatnych korepetytorów biologii już dziś!

⭐️ Jak wysoko użytkownicy recenzują swoich prywatnych korepetytorów biologii w mieście: Szczecin i na przedmieściach?

Na naszej stronie znajdziesz bogatą ofertę zajęć biologii, niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania i miejsca, w które zamieszkujesz.

 

Uczniowie przypisali średnią ocenę: 5.0 na 5 wszystkim nauczycielom biologii w mieście Szczecin i w okolicy.

 

W Superprof nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy masz pytanie związane z zajęciami. Skontaktuj się z nami za pomocą e-mail.

 

Odkryj sekcję FAQ.

👩‍💻 Czy jest możliwe branie korepetycji prywatnych z biologii zdalnie przez internet?

Zdecydowana większość korepetytorów Superprof, oferuje zarówno zajęcia z biologii prowadzone osobiście jak i online. Ponadto, te pomocne indywidualne korepetycje dodatkowe, są bardziej elastyczne w organizacji.

 

Zdalne zajęcia prywatne zapewnią Ci idealną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

🎯 Jakie są plusy rozpoczęcia korepetycji z biologii już teraz?

✍️ Doskonałe uzupełnienie programu szkolnego

 

Chociaż biologia to przedmiot, który jest fascynujący, wyniki w szkole nie zawsze są najlepsze. Jeśli masz problemy  z zaliczeniem tego przedmiotu lub martwisz się o wyniki swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij wykwalifikowanego nauczyciela. W trakcie korepetycji, biologia może stać się coraz trudniejsza twardym orzechem do zgryzienia, ale dzięki spersonalizowanym lekcjom pozytywne wyniki pojawią się w mgnieniu oka.

 

🏆 Zainwestuj w przyszłość swoją lub swoich dzieci

 

Biologia jest w wielu przypadkach podstawowym przedmiotem, aby dostać się na wymarzone studia. Korzystając z lekcji indywidualnych, w tym kluczowym okresie, egzamin wstępny może być znacznie łatwiejszy. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi lub medycyną, jest bardzo prawdopodobnie, że ten przedmiot znów będą przydatne w trakcie Twoich studiów.

 

😍Studiowanie biologii to badanie natury otaczającego nas świata

 

Biologia jest nauką, która bada żywe organizmy i ich procesy, a jej nauka nie musi ograniczać się do okresu studiów. Bez względu na to ile masz lat, korzystając z indywidualnych lekcji biologii, będziesz w stanie uczyć się, krok po kroku i we własnym tempie, więcej świecie, których nas otacza.

 

Do wszystkich tych powodów,  musimy dodać jeszcze jedną zaletę. Jeśli Twój obecny lub przyszły zawód jest związana ze światem przyrody i zwierząt, wiedza, którą pozyskasz w tej dziedzinie, może dać Ci przewagę jako profesjonalistę zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Sprawdź stawki naszych prywatnych nauczycieli biologii już dzisiaj!

👩 Ilu nauczycieli biologii jest dostępnych w mieście: Szczecin, by udzielić Ci korepetycji?

Jeśli chcesz nauczyć się, rozwijać swoje umiejętności z biologii lub poprawić oceny, 32 prywatnych nauczycieli jest dostępnych w mieście: Szczecin, aby uczyć Cię zarówno osobiście lub przez internet.

 

Z nami możesz realizować swój cel nauki i doskonalenia swoich umiejętności z każdego przedmiotu, a także uczyć się całkowicie we własnym tempie. Wejdź na naszą stronę i rozpocznij korepetycje już dzisiaj.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Szczecin, czy w okolicy, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie najbardziej dopasowany. Dzięki lekcjom osobistym lub przez kamerę internetową nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Korepetytorzy na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najkorzystniej dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Superprof czeka na Ciebie!

Chęć zgłębiania wiedzy z Biologia w mieście Szczecin?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Biologia w mieście Szczecin

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z biologii, z pomocą najlepszych nauczycieli w Szczecinie

Szukasz skutecznego sposobu na naukę biologii w Szczecinie? Superprof ma dla Ciebie rozwiązanie!

 

Szukasz skutecznego sposobu na naukę biologii, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Chciałbyś podwyższyć Twoją średnią w szkole lub pogłębić wiedzę z biologii, ale same zajęcia szkolne już nie wystarczają?

 

Jeśli naprawdę szukasz przyjemnego, ale zarazem bardzo efektownego sposobu na naukę biologii, to nie musisz się dłużej martwić! Mamy dla Ciebie fantastyczną opcję! Zajęcia prywatne z jednym z naszych korepetytorów w Szczecinie to droga do sukcesu!

 

Oto kilka powodów dlaczego zajęcia prywatne cieszą się takim powodzeniem wśród osób chcących nauczyć się różnych przedmiotów.

 • Ze względu na fakt, że zajęcia mogą odbywać się w różnych miejscach, w tym oczywiście w Twoim domu, domu nauczyciela lub przez internet, możesz zaoszczędzić zarówno dużo czasu jak i pieniędzy na transport.

 

 • To Ty decydujesz z jakim korepetytorem chcesz podjąć współpracę zgodnie z Twoimi wymaganiami, oczekiwaniami oraz budżetem.

 

 • Materiał, który będziecie opracowywać jest starannie wybrany według Twoich potrzeb i możliwości.

 

 • Zajęcia przeprowadzane są w Twoim własnym tempie, co zapewnia skuteczne przyswajanie nowej wiedzy.

 

 • Ponieważ są to zajęcia indywidualne, a nie w grupach, cała uwaga Twojego korepetytora jest skupiona na Tobie i Twoich celach.

 

 • Zajęcia odbywają się o godzinie oraz w dniu, w którym najbardziej Ci to odpowiada dzięki czemu możesz na nie uczęszczać nawet jeśli Twój grafik jest bardzo napięty.

Czym jest biologia?

Biologia jest nauką badającą pochodzenie, ewolucję i cechy istot żywych, jak również ich procesy życiowe, zachowanie i wzajemne oddziaływanie na siebie oraz na środowisko.

 

Ta dziedzina nauki często powiązana jest z innymi naukami, takimi jak geografia, fizyka, chemia, matematyka, inżynieria czy informatyka. Ogólnie rzecz biorąc, jest ona związana z naukami, które pozwalają jej lepiej zrozumieć swój przedmiot badań, czyli wszelkie życie na Ziemi.

 

Gdy mówimy o biologii, mówimy bardzo ogólnikowo, jednak prawda jest taka, że ta dziedzina jest tak niesamowicie obszerna, że podzielono ją na wiele różnych działów dla łatwiejszego przyswojenia materiału. Każdy z tych działów to specjalizacja, w której codziennie pracują dziesiątki tysięcy osób wykorzystując swoją wiedzę zarówno do produkcji, podtrzymania życia danej sfery jak i do wykonywania badań, które pomogą zrozumieć lepiej daną dziedzinę oraz dokonać w niej dalszych postępów.

GŁÓWNE DZIAŁY BIOLOGII TO:

 

 • BIOLOGIA KOMÓRKI LUB CYTOLOGIA: ta gałąź biologii koncentruje się głównie na badaniu struktury i funkcji komórek.

 

 • BIOLOGIA ROZWOJOWA: jest to dziedzina zajmująca się analizą rozwoju istot żywych od momentu poczęcia do chwili narodzin.

 

 • BIOLOGIA MORSKA: dziedzina biologii zajmująca się badaniem wszystkich tych zjawisk biologicznych zachodzących w środowisku morskim.

 

 • BIOLOGIA MOLEKULARNA: ten dział jest relatywnie młody, głównie rozwijany w XXI wieku. Bada on procesy biologiczne na poziomie molekularnym lub poprzez analizę struktury, funkcji i składu biologicznie ważnych cząsteczek w ramach ich funkcji w organizmach żywych. Na przykład, bada syntezę białek, replikację DNA i tym podobne.

 

 • BOTANIKA: dziedzina biologii zajmująca się badaniem roślin.

 

 • EKOLOGIA: dziedzina biologii, która zajmuje się badaniem relacji między organizmami żywymi a ich środowiskiem.

 

 • FIZJOLOGIA: bada funkcje żywych istot, takie jak funkcje oddechowe, krążenie krwi i system nerwowy. W ramach tej gałęzi wyróżnia się dwa poddziały: FIZJOLOGIĘ ROŚLIN I FIZJOLOGIĘ ZWIERZĄT.

 

 • GENETYKA: ten dział biologii zajmuje się z kolei badaniem genów, ich dziedziczeniem oraz wszystkimi związanymi z tym zjawiskiem procesami.

 

 • MIKROBIOLOGIA: jak sama nazwa wskazuje, ta dziedzina biologii zajmuje się badaniem mikroorganizmów.

 

 • ZOOLOGIA: ta dziedzina biologii, słusznie zawierająca w swojej nazwie słowo "zoo" głównie zajmuje się badaniem wszystkich aspektów życia zwierząt.

W jakich zawodach wiedza z biologii jest niezbędna?

 

Pomimo faktu, że zazwyczaj kariera biologiczna kojarzy nam się głównie z nauczaniem tego przedmiotu w szkole czy na uniwersytecie, to prawda jest taka, że istnieje wiele zawodów, do których znajomość biologii jest niezbędna. Co więcej, wiele sektorów, w których potrzebna jest wiedza z zakresu biologii, towarzyszy nam w życiu codziennym.

 

Poniżej przedstawiamy Ci kilka z tych sektorów, w których mógłbyś rozwijać Twoją karierę na interesującej pozycji dzięki wykorzystaniu wiedzy w zakresie biologii. Pamiętaj jednak, że Twoje możliwości znacznie wzrosną jeśli połączysz tę wiedzę z innymi, pokrewnymi dziedzinami takimi jak chemia, fizyka, matematyka czy nawet języki obce.

 

 • ANALIZA BIOLOGICZNA. Ta dziedzina jest szczególnie znacząca dla naszego społeczeństwa, ponieważ zajmuje się rzeczami takimi jak kontrola i oczyszczanie wody, przetwórstwo żywności, żywność transgeniczna, optymalizacja upraw, hodowla roślin itd.

 

 • BADANIA NAUKOWE I ROZWÓJ. Osoby pracujące w tym dziale zajmują się wykonywaniem zadań takich jak diagnozowanie różnego typu chorób i prowadzenie badań nad nowymi lekami. Jest to oczywiście praca laboratoryjna, czy to w przemyśle, szpitalu czy prywatnych firmach.

 

 • ŚRODOWISKO. Zadaniem osób pracujących w tym sektorze jest przede wszystkim ochrona środowiska, utrzymanie go w dobrym stanie, zapobieganie niekorzystnym skutkom działania człowieka, racjonalna eksploatacja zasobów naturalnych lądowych i morskich itd.

 

 • PRZEMYSŁ FARMACEUTYCZNY, ROLNO-SPOŻYWCZY I CHEMICZNY. Dzięki wykorzystaniu technologii oraz wiedzy biologicznej, do Twoich zadań należeć będzie wytwarzanie towarów i usług metodami biologicznymi.

 

 • NAUCZANIE. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które czują powołanie do nauczania oraz szerzenia wiedzy z tego przedmiotu wśród młodych ludzi, to możesz pomyśleć o pozycji nauczyciela w szkole lub wykładowcy na uniwersytecie.

 

 • INFORMACJA. Otóż możesz również pomyśleć o dostarczaniu informacji biologicznych na rzecz muzeów, parków przyrodniczych, ogrodów zoologicznych, oceanarium i podobnych miejscach.

 

 • EDUKACJA EKOLOGICZNA. Edukacja ekologiczna to proces, który pozwala ludziom badać kwestie środowiskowe, angażować się w rozwiązywanie problemów i podejmować działania na rzecz poprawy stanu środowiska.

 

 • OCZYSZCZANIE ŚRODOWISKA. Głównie chodzi tu o oczyszczanie środowiska z zanieczyszczeń rolniczych, przemysłowych i miejskich.

 

 • ZDROWIE PUBLICZNE. Mówimy tu o zawodach związanych z dziedzinami takimi jak żywienie, dietetyka, reprodukcja człowieka, zdrowie zwierząt i roślin, antropologia biologiczna i medycyna, między innymi.

 

Jak najlepiej nauczyć się biologii w Szczecinie?

Istnieje kilka sposobów na naukę biologii, jednak tym, który najbardziej polecamy są zajęcia prywatne z korepetytorem. Taki typ zajęć jest gwarancją sukcesu dzięki swojemu indywidualnemu podejściu do nauczania.

 

Superprof jest platformą, która ułatwia kontakt między osobą chcącą nauczyć się danego przedmiotu oraz profesjonalistą, który z przyjemnością pomoże w tej nauce.

 

Na naszej stronie dostępnych jest tysiące profesjonalistów z różnych dziedzin, również takich jak chemia, matematyka, fizyka, taniec, śpiew, języki obce, nauka gry na instrumencie, rozwój osobisty oraz wiele więcej.

 

W Szczecinie aktualnie dostępnych jest aż 25 korepetytorów, którzy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele związane z nauką biologii, niezależnie czy jest to przygotowanie się na kartkówkę w szkole średniej, egzamin na uniwersytecie czy pogłębienie wiedzy z tego przedmiotu w celach osobistych lub zawodowych.

 

Cena za tą indywidualną pomoc również nie jest tak wygórowana, jak w przeszłości. Platformy takie jak nasza, znacznie ułatwiły dostępność nauki z korepetytorem, a cena automatycznie stała się znacznie przystępniejsza. W Szczecinie cena za godzinę nauki waha się od 30 PLN do 40 PLN.

 

Warto pamiętać, że cena ta pokrywa indywidualną naukę, która jest kluczem do sukcesu, dobrany do Twoich potrzeb materiał oraz możliwość nauki w Twoim własnym tempie. Co więcej, masz możliwości wyboru miejsca zajęć, może to być zarówno Twój dom, jak i dom Twojego nauczyciela lub zajęcia przez internet z użyciem kamerki internetowej.

 

Nie wahaj się dłużej! Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z katalogiem dostępnych korepetytorów od biologii w Szczecinie i okolicach. Skontaktuj się z którymś z nich i umów się na darmową pierwszą lekcję! Powodzenia!

Czego chcesz się nauczyć?