Strona główna
Zostań nauczycielem
Puławy 
Puławy 
 • (Oceny: 3)
M
Marcin
« Idealnie! Cierpliwość i wyrozumiałość, oraz umiejętność wytłumaczenia... Więcej »
M
Marcin
« Idealnie! Cierpliwość i wyrozumiałość, oraz umiejętność wytłumaczenia materiału w bardzo przystępny sposób. »
60zł/h
1-sza lekcja za darmo!
Profil nauczyciela zweryfikowany
Czas odpowiedzi 1h
Lekcje oferowane przez Kamil
 • Indywidualnie
Lekcje odbywają się
Nauczane przedmioty
 • Gitara
 • Gitara akustyczna
 • Gitara elektryczna
 • Gitara rockowa
 • Bas
 • Gitara bluesowa
Poziomy
 • Początkujący
 • Średniozaawansowany
 • Zaawansowany
 • Dzieci
 • Edukacja muzyczna 1 stopnia
 • Inne

Udzielam lekcji gry na gitarze i basie przez Internet. Nie ważne czy dopiero planujesz zacząć, czy grasz od dłuższego czasu. Konkretna wiedza przedstawiana w luźnej atmosferze. Wejdź na wyższy poziom!

Metoda nauczania

KIM JESTEM I CZYM SIĘ ZAJMUJĘ
Nazywam się Kamil Nasalski i jestem korepetytorem, który prowadzi indywidualne zajęcia z gitary:

- akustycznej
- elektrycznej
- basowej

Na obecną chwilę lekcje odbywają się wyłącznie przez Internet, jednak w perspektywie kilku miesięcy planuję rozpocząć przyjmowanie zainteresowanych również bezpośrednio na terenie Puław.

DARMOWA LEKCJA
Na darmowej lekcji zainteresowany może sprawdzić jak odnajduje się na moich zajęciach. W ciągu kilkunastu minut pokażę jak poprawnie zagrać pierwsze dźwięki lub zdradzę garść wskazówek aranżacyjnych. Jest to również okazja by ocenić jakość połączenia oraz zapytać o kwestie związane z instrumentem/wzmacniaczem/akcesoriami

ROZWIĄZANIA TECHNICZNE
Przeważnie stosuję programy:
- SKYPE (ze względu na popularność)
- ZOOM (ze względu na większe pole manewru przy ustawieniu jakości dźwięku).

UŻYCIE INNEGO KOMUNIKATORA NIE JEST DLA MNIE PROBLEMEM, lecz przy wspomnianych aplikacjach lubię wspomagać się udostępnianiem ekranu.

Na prośbę ucznia możliwe jest użycie dodatkowej kamery, która pokazuje ręce z innego kąta.

Często, jako uzupełnienie wysyłam dodatkowe filmiki w lepszej jakości wraz z bogatymi objaśnieniami w PDF i MULTIMEDIALNYMI TABULATURAMI.

CO SIĘ PRZYDA
Do pierwszych zajęć wystarczy pożyczona gitara i komputer/telefon z internetem. Jednak w trosce o wyższy komfort pracy, zarówno nauczyciela jak i ucznia, mile widziane jest:
- szybkie połączenie internetowe
- posiadanie własnej gitary (jeżeli jest to gitara elektryczna lub basowa przydatny byłby również wzmacniacz)
- używanie słuchawek, najlepiej z mikrofonem; w przypadku gitary klasycznej/akustycznej będę dzięki nim słyszał Twoją grę w wyższej jakości, a Ty oderwiesz się od rozpraszającego otoczenia
- zewnętrzna, kamera lub/i mikrofon

ZAKRES WIEKU PRZYJMOWANYCH UCZNIÓW
Uczę DOROSŁYCH, MŁODZIEŻ, JAK I DZIECI. Przyjmuję jednak uczniów nie młodszych niż ok. 7 lat. Maluchy mogą nie mieć siły, aby docisnąć strun, więc nauka na tym poziomie nie miałaby sensu. Czy dziecko jest gotowe uczęszczać na lekcje, najlepiej ocenić na konsultacji ze mną, gdzie pierwsze spotkanie jest darmowe.

CZAS TRWANIA LEKCJI I PŁATNOŚĆ
Jedna lekcja trwa 60 minut. PŁATNOŚĆ PRZELEWEM na wskazane konto od razu po przeprowadzonej lekcji.

TEMATYKA I POZIOMY NAUKI
LEKCJE DOSTOSOWYWANE DO UPODOBAŃ MUZYCZNYCH UCZNIA. Opracowuję materiały w każdym gatunku muzycznym. ZAJĘCIA DLA OSÓB CAŁKOWICIE POCZĄTKUJĄCYCH, KTÓRZY NIGDY NAWET NIE TRZYMALI GITARY, RÓWNIEŻ OSÓB GRAJĄCYCH, KTÓRZY CHCĄ WEJŚĆ NA WYŻSZY POZIOM.

Na początkowym etapie nauki skupiamy się głownie na muzycznym ćwiczeniu motoryki i wszelakich technik potrzebnych do przyswojenia ulubionych piosenek. W procesie opanowywania instrumentu przemycam podstawowe zagadnienia teoretyczne takie jak dźwięki na gryfie czy interwały.

Zaawansowanym uczniom rozszerzam teorię o budowę akordów, ich występowanie w tonacjach durowych i mollowych, pierwsze skale (pentatoniczne i bluesowe), a następnie skale modalne (czasami również wybrane skale pochodzące od mollowej harmonicznej i melodycznej). Wszystko to dobrze zwizualizowane na gryfie i wykorzystane w improwizacji.

Inne aspekty:
- analiza muzyczna wybranych dzieł pod kontem budowy utworu, harmonii, riffów i fraz
- rozwijanie słuchu, rytmu i dynamiki.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Opis doświadczenia

Z wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego. Z pasji dorywczym muzykiem. Dziś łączę ze sobą obie te rzeczy. Od półtora roku udzielanie lekcji gry jest jednym z moich głównych źródeł utrzymania.

Zacząłem sam uczyć się grać na instrumencie 15 lat temu, kiedy wiedza nie była aż tak dostępna jak teraz. Nie byłem typem człowieka, do którego przemawiała szkoła muzyczna. Popełniałem wiele błędów, jednak dzięki temu wiem dziś jakie działania wstrzymują przed osiągnięciem progresu. Jeżeli stoisz przed wyborem ścieżki edukacyjnej poniżej przedstawiam kilka spostrzeżeń.

RÓŻNICA MIĘDZY SAMOUKIEM A NAUCZYCIELEM

Samouk:

- tonie w Internetowym morzu informacji - ze względu na niespersonalizowany punkt startu ma trudność z dostosowaniem materiału do swojego poziomu, nie wie na czym powinien się skupić, ani jakie są dokładne etapy rozwoju

- nie jest świadomy, że popada w złe nawyki, nie wie czym skutkują, ani jak je naprawić, jego system pracy często jest mało efektywny, mimo spędzania wielu godzin z gitarą

- metodą prób i błędów szuka rozwiązań, często doprowadzając do stresująco-żenującym incydentów

- często nie ma dostępu do grania z muzykami na wyższym poziomie od niego

- nie ma rozeznania w sprzęcie muzycznym - często przepłaca za instrument, czy wydaje pieniądze na niewłaściwe gadżety


Nauczyciel:

- przedstawia konkretną, uporządkowaną wiedzę i pomaga przejść przez kolejne etapy nauki, tłumaczy zaawansowane koncepty

- chroni przed złymi nawykami, podpowiada jak obrać skuteczny system pracy i przyśpieszyć efekty ćwiczeń, wskazuje możliwe kierunek oraz uporządkowane kroki by nie zbaczać z najkrótszej drogi do celu

- dzieli się doświadczeniem, radzi jak zapobiec frustrującym sytuacjom na scenie i poza nią

- nie tylko muzykuje z uczniem, ale też tłumaczy jak zastosować dane zabiegi aranżacyjne w konkretnym kontekście, wprowadza do nowych gatunków muzycznych, omawia techniki, teorię i jej praktyczne zastosowanie

- doradza w wyborze sprzętu , udziela wskazówek konserwacji/użytkowaniA i udziela porad w kontekście technicznych


Poniżej załączam filmik z YouTube podczas występ z moim współudziałem w jednej ze starszych edycji programu Must Be The Music

W zakładce "Oceny" można zobaczyć opinię moich uczniów.

Stawki

Ceny lekcji przez kamerę internetową : 60 zł/h
Lekcje oferowane przez Kamil
Indywidualnie
Lekcje odbywają się
Nauczane przedmioty
 • Gitara
 • Gitara akustyczna
 • Gitara elektryczna
 • Gitara rockowa
 • Bas
 • Gitara bluesowa
Poziomy
 • Początkujący
 • Średniozaawansowany
 • Zaawansowany
 • Dzieci
 • Edukacja muzyczna 1 stopnia
 • Inne

Oceny: 3 - Kamil
 • 5/5

Wszystkie nasze oceny są gromadzone przez nasze usługi i są w 100% wiarygodne. Odpowiadają one prawdziwym doświadczeniom uczniów z danym nauczycielem.
M
Marcin

Idealnie! Cierpliwość i wyrozumiałość, oraz umiejętność wytłumaczenia materiału w bardzo przystępny sposób.

D
Damian

Idealnie! Wiedza przekazywana jest w bardzo fajnej, niekrępującej atmosferze, cała nauka ma ręce i nogi, tzn. od rzeczy najprostszych do coraz bardziej zaawansowanych, wszystko jest uporządkowane i dobrze zorganizowane. Kamil odpowiada na wszystkie pytania - widać że ma się do czynienia z profesjonalistą, co przekłada się na większą motywację do ćwiczeń. Również przekazuje niezbędne materiały do ćwiczeń i teorii, więc nauka ma solidne podstawy. Bardzo polecam każdemu kto chce zacząć przygodę z grą na gitarze, na pewno się nie zawiedzie :)

W
Wojciech

Idealnie! Bardzo dobre i wiele wnoszące lekcje. Kamil uczy mnie już od 3 miesięcy. Początkowo nie byłem przekonany do lekcji online, ale poszło szybko i się przekonałem :D. Kamil robi podsumowania w pdf z każdej lekcji, a także nagrywa piosenki / solówki, których mam się nauczyć, albo ułożyć do nich linię basową. Szczerze to nawet bardziej odpowiadają mi lekcje online, bo nie tracę czasu na dojazdy : ). Merytorycznie, w punkt bez zbędnego gadania, gramy to i to, tego nie umiesz, to popraw :D. Polecam!
Troszskę o mnie: Do tej pory byłem tylko "odtwórcą". Umiałem nauczyć się na pamięć tabulatury, tutorialu na yt i zagrać. Kamil pomógł mi wrócić po 7 latach do grania na basie i w końcu nauczyłem się teorii muzyki! Wiem już jak stworzone są linie basowe, więc spokojnie mogę zmodyfikować linie basowe, a nawet ułożyć własną, w niektórych prostszych kawałkach

Podobni nauczyciele

gitara niedaleko? Oto profile innych nauczycieli z tego samego przedmiotu, które możesz sprawdzić.
Superprof może także zaproponować gitara akustyczna, by Ci pomóc.
Nauka nie jest już problemem, gitara elektryczna dla wszystkich!
Branie lekcji z gitara rockowa nigdy nie było łatwiejsze: nauczysz się nowych umiejętności.

bydgoski
Lekcje gitary online! Nauka ze wsparciem metod psychologicznych. Oferuję nie tylko skuteczne ćwiczenia, ale również porady w ich systematycznym wdrażaniu.
zł30
Paweł
 • (5 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Wielu gitarzystów zaczyna i... klops Próbują zacząć systematycznie ćwiczyć i... pomidor Po prostu nie udaje im...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil
Makowiec
Jestem studentką pedagogiki specjalnej. Od dzieciństwa moją pasją jest muzyka. Gram na gitarze od 12 lat, dlatego żadne zadanie dane przez ucznia nie jest dla mnie wyzwaniem. Wykształcenie pedagogiczn
zł35
Klaudia
1-sza lekcja za darmo!

Swoje zajęcia opieram przede wszystkim na łączeniu teorii z praktyką. Każdy nowy akord oparty jest o dodatkowe...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Zajecia z gry na gitarze dla mniej oraz bardziej zaawansowanych w każdym wieku - Cała warszawa oraz bliskie okolice (możliwość również lekcji online)
zł60
Krzysztof
 • (5 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Jeżeli chcecie Państwo odciągnąć Wasze pociechy od komputera/komórki i pokazać im, że muzyka może być wspaniałym...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Ruda Śląska
Chcę, by muzyka stała się także Twoją pasją :)
Udzielam korepetycji w zakresie teorii muzyki oraz uczę gry na gitarze.
zł40
Agata
 • (2 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Metody nauczania dostosowuję indywidualnie do ucznia. Kładę duży nacisk na wykorzystywanie teorii w praktyce. Preferuję...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Wrocław
Witaj! Mam na imię Michał. Mam 21 lat, na gitarze gram od 6 lat. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym instrumentem, dzwoń śmiało! Z chęcią pomogę Ci zacząć.
zł50
Michał
 • (1 ocena)
1-sza lekcja za darmo!

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Muzyka ma przede wszystkim być zabawą. Lekcję trwają godzinę lekcyjną...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Wrocław
Jestem Studentem i bardzo chętnie podzielę się swoimi umiejętnościami w zakresie gry na gitarze i wiedzą potrzebną do muzykowania.
zł35
Paweł
1-sza lekcja za darmo!

Metodę nauczania będę dobierał indywidualnie zależnie od poziomu ucznia. Skupiam się na tym żeby grać poprawnie...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Rożno-Parcele
Jestem uczennicą II klasy liceum :D Mam 17 lat i od około 5 lat gram na różnych gitarach i chętnie podzielę się swoją praktyczną wiedzą.
zł30
Wiktoria
1-sza lekcja za darmo!

Chciałabym aby moje zajęcia były jak najmniej teoretyczne, ponieważ nie każdemu potrzebna jest umiejętność...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Zamienie
Cześć! Marzysz o graniu swoich ulubionych kawałków? A może chcesz zaimponować znajomym? Jeśli chciałbyś poznać tajniki gry na gitarze, to świetnie trafiłeś!
zł50
Antek
1-sza lekcja za darmo!

Lekcja trwa 60 minut. Do każdego ucznia stosuje indywidualne podejście, dostosowane do jego poziomu i preferencji...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Kielce
Cześć! Jestem gitarzystą, gram od 12 lat i udzielam lekcji od poziomu początkującego do zaawansowanego. Specyfikuję się w jazzie i improwizacji.
zł40
Mikołaj
 • (1 ocena)
1-sza lekcja za darmo!

Metody dostosowuję do każdej osoby indywidualnie w zależnosci do potrzeb, zainteresowań i wieku. Skupiam się na tym aby...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Szczecin
Gitarzysta oferuje prywatne lekcje gry na gitarze klasycznej/akustycznej w Szczecinie lub online.
zł60
Wojciech
 • (2 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Oferuję profesjonalne lekcje gry na gitarze klasycznej oraz akustycznej na terenie Szczecina lub online. Jeżeli jesteś...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Częstochowa
Z chęcią pomogę Ci rozpocząć przygodę z muzyką lub wejść na nowy, wyższy poziom! Już od 12 lat gram na gitarze, wykonuję własne kawałki i interpretuję covery. Od kilku lat też udzielam lekcji gry.
zł40
Kristian
 • (2 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Moje metody nauczania polegają przede wszystkim na przejrzystości i dobrej komunikacji. Ważnym elementem dla mnie jest...

Lekcje przez kamerę internetową Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Warszawa
ONLINE/Warszawa - Lekcje gry - gitara basowa oraz kontrabas, fortepian, harmonia, kształcenie słuchu, zasady muzyki, historia muzyki, czytanie nut etc.!
zł50
Krzysztof
 • (4 ocen(y))

Dopasowuję się całkowicie do każdego - jazz, klasyka, funk, reggae, pop - wszystko zależy od chęci - kontrabas,...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil Odpowiada w przeciągu godziny
Warszawa
Jestem studentem psychologii, gram na gitarze od 14 lat. Posiadam doświadczenie w nauce muzyki i gry na gitarze uczniów szkół podstawowych w klasach 1-6.
zł40
Mateusz
1-sza lekcja za darmo!

Jestem komunikatywną osobą z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Posiadam certyfikat znajomości języka...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Warszawa
Jestem muzykiem koncertowym i oferuję prywatne lekcje gry na gitarze, pianinie oraz teorii muzyki w Warszawie.
zł80
Piotr
 • (3 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Lekcje trwają 60 minut. Do każdego ucznia indywidualne ćwiczenia, indywidualny tok nauczania. Oprócz samej gry na...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Rzeszów
Jestem nauczycielem z 7-letnim stażem Swoim uczniom mogę zaoferować zarówno kształcenie z teorii muzyki jak i praktycznego wykorzystania instrumentu w codziennej grze, poparte różnymi przykładami i ćw
zł50
Bartłomiej
 • (2 ocen(y))
1-sza lekcja za darmo!

Swoje zajęcia prowadzę w oparciu o interaktywne metody nauczania - potrafię dostosować się do poziomu ucznia,...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Wrocław
Serdecznie zapraszam na zajęcia muzyczne (w tym nauka gry na gitarze, skrzypcach, oraz teoria i kształcenie słuch) Jestem absolwentka OSM we Wrocławiu w klasie skrzypiec. Oprócz tego moja ogromną pasj
zł40
Viktoria
1-sza lekcja za darmo!

Dla mnie najważniejsza jest komunikacja, wspólne muzykowanie, oraz zrozumienie.

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Gdynia
Mam na imię Filip. Studiuję medycynę na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Interesuję sie anatomią człowieka, wysiłkiem fizycznym oraz muzyką. Chętnie udzielę korepetycji z chemii na poziomie licealnym
zł40
Filip
1-sza lekcja za darmo!

Moją metodą na naukę jest zrozumienie tematu. Sumienna selekcja materiału, poukładanie go w głowie oraz kilka...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz
Mysłowice
Jestem absolwentem wyższej szkoły pedagogicznej w Mysłowicach. Moge nauczyć grać na gitarze basowej w różnych stylach ( jako element sekcyjny, gra solowa). Sam jestem producentem projektu Tone Of Spir
zł50
Darek
1-sza lekcja za darmo!

Teoria i praktyka. Jak najprościej żeby działało.

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Łódź
Jestem studentką edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na Akademii Muzycznej w Łodzi. Z chęcią podzielę się swoją wiedzą oraz umiejętnościami
zł35
Klaudia
 • (1 ocena)
1-sza lekcja za darmo!

Opieram się na indywidualnym podejściu do ucznia, dlatego jestem bardzo elastyczna jeżeli chodzi o program i metody....

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
Poznań
Poznań i okolice. Śpiew, emisja głosu, perkusja, gitara, ukulele, bouzouki, bębny etniczne i inne.
zł50
Filip
1-sza lekcja za darmo!

Dostosowywanie planu, materiałów i metod pracy do konkretnej osoby i jej sposobu myślenia i zapamiętywania. Luźna...

Lekcje przez kamerę internetową Lekcja twarzą w twarz Zweryfikowany profil
w domu nauczyciela w Twoim domu Przez kamerę internetową
Godzina Niedostępne Niedostępne 60 zł
Zarezerwuj lekcję