Kuba - nauczyciela gry na gitarze - Kraków
Kuba - nauczyciela gry na gitarze - Kraków

Profil Kuba i wszystkie dane kontaktowe zostały zweryfikowane przez naszych ekspertów

Kuba

  • Stawka godzinowa 150zł
  • Czas odpowiedzi 1h
  • Liczba uczniów

    Liczba uczniów, którym Kuba towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof

    43

    Liczba uczniów, którym Kuba towarzyszył od momentu dołączenia do Superprof

Kuba - nauczyciela gry na gitarze - Kraków
  • 5 (11 ocen)

150zł

Zarezerwuj lekcję
  • Gitara
  • Gitara akustyczna
  • Gitara elektryczna
  • Gitara klasyczna
  • Ukulele

Zaszczepię w Tobie pasję do gry! Nagrywam oraz koncertuję. Uwielbiam przekazywać gitarową wiedzę i obserwować postępy uczniów. Lekcje Stacjonarne. :)

  • Gitara
  • Gitara akustyczna
  • Gitara elektryczna
  • Gitara klasyczna
  • Ukulele

Lokalizacje zajęć

    • W domu nauczyciela Kuba : Kraków

Super Nauczyciel

Kuba jest jednym z najlepszych nauczycieli z Gitara. Wysokiej jakości profil nauczyciela ze sprawdzonymi ocenamii, który szybko zorganizuje pierwszą wspólną lekcję!

O nauczycielu Kuba

Od lat specjalizuję się w fingerstyle. Jest to jedna z najbardziej wymagających technik gry na gitarze. Otwierałem koncerty lub grywałem na scenie z takimi muzykami jak Piotr Restecki i Ewan Dobson. Jestem laureatem wielu krajowych jak i międzynarodowych konkursów gitarowych. Między innymi, w ramach finału Guitar Masters 2016 zostałem wybrany do grona 24 najlepszych gitarzystów fingerstyle na świecie. Na swoim koncie mam kilkaset koncertów, występy telewizyjne jak i radiowe. Zwyciężyłem w jednym z odcinków programu telewizyjnego „Must Be The Music – Tylko Muzyka”.

Zobacz więcej

O zajęciach

  • Wszystkie poziomy
  • polski

Wszystkie języki, w których dostępna jest lekcja :

polski

Hej, Cześć! :)

Nazywam się Kuba, moją wielką pasją i sposobem na życie jest gra na gitarze. Swoją przygodę z grą rozpocząłem dobre kilkanaście lat temu.

Z powodzeniem uczę gry osoby w każdym wieku od 2015 roku. Lata doświadczenia pozwoliły mi wypracować indywidualny styl nauczania dopasowany do potrzeb, upodobań i aktualnego poziomu gry ucznia.

Jeśli chcesz rozpocząć naukę gry, lub rozwinąć swoje umiejętności to naturalną rzeczą jest to, że uwielbiasz dźwięk gitary. Zapraszam Cię zatem do obejrzenia filmów. Być może pomoże Ci to w podjęciu decyzji o rozpoczęciu nauki pod moimi skrzydłami. :)

Kogo uczę? Każdego chętnego! :) Nieważne czy masz 6 czy 60 lat, długie czy krótkie palce. Nie ma to żadnego znaczenia. Najważniejsza jest chęć do gry i odpowiednia motywacja do ćwiczeń, którą pomogę Ci wypracować. Tak więc swoją ofertę kieruję do wszystkich. W przypadku najmłodszych dzieci ważne jest to, by dobrze rozpoznawały już cyferki. Wystarczy to do rozpoczęcia nauki.

Jak rozpocząć współpracę ze mną? Już Ci wszystko wyjaśniam!

1.Skontaktuj się ze mną, napisz lub zadzwoń - wybierz najwygodniejszą dla Ciebie formę. Porozmawiajmy, na pewno masz całkiem sporo pytań dotyczących rozpoczęcia nauki. To zupełnie normalna sprawa. Odpowiem na każde Twoje pytanie i rozwieję wszelkie wątpliwości jakie mogą pojawić się w Twojej głowie. Zaczynając od tego i jak wygląda cały proces nauki, a kończąc na wyborze odpowiedniego instrumentu, który będzie niezbędny do ćwiczeń.

2.Umówimy się na pierwsze zajęcia, po nich będziesz wiedzieć czy gitara jest dla Ciebie. Mogę obiecać Ci, że zrobię wszystko żeby bakcyl został złapany. :)

3.Po pierwszej lekcji zdobędziesz wiedzę w jaki sposób pracować z ćwiczeniami, które przerobimy podczas zajęć. Na każdym spotkaniu będziemy uczyć się nowych ćwiczeń opratych na Twoich preferencjach muzycznych i utworach, które lubisz.

4.Między lekcjami pozostajemy cały czas w stałym kontakcie, jeśli pojawi się jakaś zagwozdka związana z ćwiczeniem, będę służyć pomocą. Jedym słowem, oferuję wsparcie w razie problemów, tak by nie stać w miejscu do czasu następnej lekcji.

Oferuję zajęcia:

- U mnie w Krakowie - 150 PLN

Czas trwania lekcji = godzina lekcyjna (45 min)

Nauczę grać na:

- gitarze akustycznej
- gitarze elektrycznej
- gitarze klasycznej
Nauczę też:

- aranżacji dowolnych utworów
- nagrywania instrumentów
- tworzenia podkładów muzycznych
- mixu oraz masteringu
- produkcji klipów muzycznych

Gwarantuję świetną atmosferę i duże postępy w krótkim czasie. Nauczę gry na tym instrumencie od podstaw lub pomogę w rozwijaniu swoich umiejętności bardziej zaawansowanym osobom.Pokażę jak grać dowolną techniką, wybraną przez ucznia według jego preferencji.

O mnie:

Od lat specjalizuję się w fingerstyle. Jest to jedna z najbardziej wymagających technik gry na gitarze. Otwierałem koncerty lub grywałem na scenie z takimi muzykami jak Piotr Restecki i Ewan Dobson. Jestem laureatem wielu krajowych jak i międzynarodowych konkursów gitarowych. Między innymi, w ramach finału Guitar Masters 2016 zostałem wybrany do grona 24 najlepszych gitarzystów fingerstyle na świecie. Na swoim koncie mam kilkaset koncertów, występy telewizyjne jak i radiowe. Zwyciężyłem w jednym z odcinków programu telewizyjnego „Must Be The Music – Tylko Muzyka”.

Zobacz więcej

Stawki

Stawka godzinowa

  • 150zł

Pakiety lekcji

  • 5h: 750zł
  • 10h: 1500zł

Wideo Kuba

Wywiad z nauczycielem Kuba 📝

Wywiad z nauczycielem Kuba 📝

  • Kiedy po raz pierwszy rozwinąłeś pasję do muzyki i swojego ulubionego instrumentu?

    Pasję do muzyki odziedziczyłem po swojej babci, która grała na skrzypcach oraz uczyła muzyki w szkole, a także po swoim dziadku, który świetnie gra na pianinie. Mając dwa lata rodzice odpalali MTV, a ja udawałem że śpiewam i gram na instrumentach - tak jak bohaterowie teledysków :) Od zawsze zdecydowanie najbardziej podobała mi się gitara. Pewnego dnia w czasach, kiedy byłem jeszcze w podstawówce, nadszedł ten moment. Poprosiłem rodziców o to, żeby kupili mi pierwszą gitarę, ponieważ przyśniło mi się, że gram na scenie i zasuwam solówy niczym Jimi Hendrix. Kiedy tylko przywieźliśmy do domu moją niebieską, superową gitarę, to od razu zabrałem się za naukę "Nothing Else Matters". Po pierwszym szarpnięciu za strunę, byłem przekonany że to jest to co chciałbym robić już przez resztę życia. :)
  • Czy jest jakiś rodzaj muzyki, lub konkretny artysta, którego na okrągło słuchasz i zawsze z tą samą przyjemnością?

    Każdy rodzaj muzyki ma w sobie piękno i przekazuje różnego rodzaju emocje, jest z pewnością wiele gatunków, których mógłbym słuchać na okrągło, ale bardzo ciężko wskazać jeden, tym bardziej jednego konkretnego artystę. Oczywiście mam swoje ulubione zespoły czy solistów, zdarza się, że mam "fazę" na konkretnego artystę i słucham więcej z jego repertuaru, ale zmienia się to dość często. :) Na pewno nie zamykam się na jeden rodzaj muzyki i szufladkuję artystów. Utwór musi mieć po prostu to "coś" i wywoływać konkretne emocje.
  • Opowiedz nam o najtrudniejszych, lub o najbardziej fascynujących zajęciach, które odbyłeś

    Wszystkie zajęcia są fascynujące. Serio! Nigdy w życiu nie przeprowadziłem dwóch identycznych lekcji. Każdy uczeń ma inny charakter oraz przyswaja wiedzę na różne sposoby, więc tworzymy indywidualny tok nauki oraz metody przyswajania techniki oraz wykonywania ćwiczeń. Między innymi z tego powodu uwielbiam prowadzić zajęcia, ponieważ nie ma miejsca na rutynę. Każda lekcja to dla mnie nowe doświadczenie, które wykorzystuję by codziennie stawać się lepszym nauczycielem.
  • Według Ciebie, gra na jakim instrumencie jest najbardziej skomplikowana, i dlaczego?

    Nie ma odpowiedzi na to pytanie! :D Jest to bardzo indywidualna kwestia. W sumie to nigdy się nad tym do tej pory nie zastanawiałem. W każdym razie, jeśli podoba Ci się dany instrument, to nie powinieneś się zastanawiać nad tym, czy gra się na nim trudno czy łatwo. Powinieneś się po prostu zacząć uczyć i tyle. :)
  • Jaki jest Twój klucz do sukcesu?

    Pasja + systematyczna praca. :)
  • Wymień trzech muzyków, z którymi marzysz się spotkać. Wyjaśnij dlaczego.

    Zdecydowanie z Tommym Emmanuelem, mistrzem gitary akustycznej oraz stylu fingerstyle. Miałem okazję spotkać się z nim kilkukrotnie. Każde spotkanie z mistrzem było niezwykle inspirujące, a inspiracji nigdy nie za wiele. Z wielką chęcią chciałbym też kiedyś zagrać coś z Mateusem Asato, fenomenalnym gitarzystą, który zaistniał dzięki YouTube'owi. Jest to gość, który gra w niepowtarzalny sposób - trzeba go po prostu posłuchać. Jako dzieciak byłem wielkim fanem muzyki Michaela Jacksona, nawet nauczyłem się słynnego moonwalka, czy beatboxować "Bille Jean", zanim jeszcze zaczęła się przygoda z gitarą. Niestety "Króla Popu" już nie spotkam, ale za to nagrałem na YouTube kilka jego utworów. :)
  • Może jakaś anegdota związana z muzyką, lub dniami spędzonymi w szkole muzycznej?

    Jeśli chodzi o anegdoty związane z muzyką, to myślę, że wiele lat współpracy z uczniami, którzy mają swój indywidualny gust muzyczny, sprawiło że znam już chyba wszystkie piosenki świata. :) Zastanawiam się, czy tego nie wykorzystać i zgłosić do "Jaka to melodia".
  • Co sprawia, że jesteś Super Nauczycielem Muzyki?

    Zdecydowanie to, że mam Super Uczniów :)
--
--

Podobni nauczyciele z przedmiotu: Gitara

  • Teodor

    Kraków

    5 (15 ocen)
    • 100zł/h
  • Paweł

    Kraków & online

    5 (13 ocen)
    • 120zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Nikodem

    Kraków & online

    5 (5 ocen)
    • 80zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Maciej

    Kraków & online

    5 (9 ocen)
    • 150zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Dmytro

    Kraków & online

    Nowy
    • 120zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Jan

    Kraków

    5 (5 ocen)
    • 100zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Michał

    Kraków & online

    5 (33 oceny)
    • 95zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Diana

    Kraków & online

    5 (6 ocen)
    • 120zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Kamila

    Kraków & online

    Nowa
    • 95zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Karol

    Kraków & online

    5 (6 ocen)
    • 120zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Tomasz

    Kraków & online

    5 (2 oceny)
    • 90zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Jowita

    Kraków & online

    5 (2 oceny)
    • 120zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Bartłomiej

    Kraków & online

    5 (4 oceny)
    • 140zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Mateusz

    Kraków & online

    Nowy
    • 70zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Konrad

    Kraków & online

    Nowy
    • 120zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Piotr

    Kraków & online

    Nowy
    • 70zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Anna

    Kraków & online

    Nowa
    • 100zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Wojtek

    Kraków & online

    5 (7 ocen)
    • 100zł/h
  • Wiktor

    Kraków

    5 (2 oceny)
    • 85zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Stanisław

    Kraków & online

    Nowy
    • 100zł/h
    • 1-sza lekcja za darmo
  • Zobacz nauczycieli
    gitara