Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Kraków

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 10 opinii.

63 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 63 zł

5 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 5 h.

Nauka z przedmiotu Gitara nigdy nie była
tak prosta w mieście Kraków

2. Organizuj swoje lekcje 📅 gitara Kraków

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

📲Jak rozpocząć zajęcia gry na gitarze, w mieście: Kraków?

Czy chcesz rozpocząć lekcje gry na gitarze?

 

Obecnie jest 30 dostępnych nauczycieli gry na gitarze by udzielić Ci lekcji, w mieście: Kraków i okolicach.

 

Dostępny jest system przesyłania wiadomości, który pozwala Ci na łatwą komunikację ze swoim nauczycielem by zorganizować korepetycje z gry na gitarze kiedykolwiek chcesz uczyć się w zaciszu swojego domu, przez internet lub w dowolnym wybranym miejscu.

 

Kiedy Twoja prośba o lekcję zostanie zaakceptowana, możesz umówić się napierwszą lekcję gry ze swoim instruktorem gitary.

Kliknij tutaj aby zobaczyć profile  instruktorów gry na gitarze w Twojej okolicy.

👨🏼‍⚖️ Ilu instruktorów gitary jest dostępnych, aby udzielić Ci prywatnych lekcji gry na gitarze w mieście: Kraków i okolicach?

Obecnie 30 instruktorów jest dostępnych by, udzielić Ci korepetycji z gry w mieście: Kraków i na przedmieściach.

 

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela przeczytaj ich CV i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć. Nasi instruktorzy gitary obejmują wszystkie rodzaje gitar, od elektrycznych, akustycznych, basowych.

 

Wybierz swoje prywatne zajęcia w mieście: Kraków, z naszej listy ponad 30 dostępnych nauczycieli gry na gitarze.

💻 Jak mogę brać korepetycje z gry na gitarze online?

Czy wiesz, że możesz nawet brać lekcje muzyki przez internet?

 

Wielu naszych nauczycieli gry na gitarze udziela także lekcje online. Ponad 80% korepetytorów na Superprof udziela lekcji gry na gitarze przez kamerę internetową, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję bez konieczności opłaty!

 

Aby odnaleźć dostępne korepetycje, wystarczy wyłącznie wpisać kryteria wybranego przedmiotu w wyszukiwarce i dobrać kryterium kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują zajęcia online z wybranego przez Ciebie przedmiotu.

 

Lekcje przez internet cechują się wiekszą ilością zalet. Możesz zaplanować zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego grafiku, a także oszczędzać, ponieważ korepetycje przez internet są tańsze, ze względu na brak dojazdu.

 

Znajdź swojego nauczyciela gitary online

💸 Jaka jest cena nauczyciela gitary za godzinę lekcji prywatnej w mieście: Kraków?

W mieście: Kraków, średnia stawka za godzinę lekcji gry na gitarze to 63 zł.

Cena lekcji gry na gitarze jest zależny od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego nauczyciela gitary
  • rodzaju gitary (akustyczna, elektryczna, basowa itd.)
  • miejsca gdzie odbędą się lekcje (online lub w dowolnej wybranej lokalizacji)
  • ilość lekcji i długość trwania zajęć
  • cel Twoich lekcji gry na gitarze.

Około 97% naszych nauczycieli Superprof oferuje pierwszą darmową lekcję.

Sprawdź stawki naszych trenerów gry na gitarze, w Twoim mieście.

🎸Jaki sprzęt potrzebujesz przed rozpoczęciem zajęć gry na gitarze z korepetytorem?

Pierwszy krok to oczywiście kupić gitarę. Niektóre z najbardziej znanych marek gitar: Gibson , ESP, Fender i Washburn.

 

koszt nowej gitary może czasem przestraszyć początkujących.

 

W takim wypadku możesz wypożyczyć gitarę do momentu, aż poczujesz się gotów na własną gitarę.

W zależności od rodzaju gitary, na której chcesz grać, możesz także kupić:

  • wzmacniacz
  • kabel audio
  • pasek na gitarę
  • kostki do gitary
  • pedał gitarowy efektów

Niektóre akcesoria gitarowe nie są wymagane, abyś mógł(a) nauczyć się grać na gitarze. Nie wahaj się poprosić nauczyciela gitary o wskazówki na temat akcesoriów, które powinieneś kupić, aby grać muzykę, którą zechcesz.

 

Znajdź swojego nauczyciela gry na gitarze z naszej oferty ponad 30 instruktorów.

Chęć zgłębiania wiedzy z Gitara w mieście Kraków?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Gitara w mieście Kraków

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Lekcja gry na gitarze Kraków - z pomocą najlepszych nauczycieli

Dlaczego warto uczyć się gry na gitarze?

Interesujesz się muzyką, chciałbyś grać na instrumentach? Jeśli tak, z pewnością warto zacząć od gitary! Wybór jest ogromny – możesz grać na gitarze klasycznej, elektrycznej, basowej, akustycznej… A może ciekawi Cię ukulele?

 

Kraków pośród innych miast wyróżnia się jedną z najbardziej tętniących życiem scen muzycznych. Nie bez powodu Kraków już w 2000 roku został włączony przez UNESCO do Sieci Miast Kreatywnych.

 

Kraków to jedno z najbardziej kultowych miast do nauki gry na gitarze! Niezależnie od tego, czy chcesz grać na gitarze klasycznej, basowej, elektrycznej, bandżo czy ukulele, z całą pewnością znajdziesz tu coś odpowiedniego dla siebie. Jedyne co musisz zrobić, to zastanowić się nad formą nauki – chcesz uczęszczać na korepetycje, a może wolisz chodzić do szkoły muzycznej i uczyć się w grupie?

 

Pierwsza rzecz, którą musisz opanować jest wiedza z zakresu teorii. Kiedy już nauczysz się czytać nuty lub tabulatury, nauka gry na gitarze stanie się całkiem prosta. Nauka poszczególnych chwytów może zająć chwilę, ale kiedy już opanujesz kilka prostych akordów, będziesz w stanie zagrać nawet najbardziej znane hity… A w przypadku gitary bardzo łatwo jest znaleźć chwyty do tysięcy piosenek!

 

Gitara jest też idealnym instrumentem dla tych, którzy kochają śpiewać, ponieważ wspaniale współgra ona z głosem. Umiejętność gry na tym instrumencie może również pomóc Ci w znalezieniu zespołu!

 

Jeśli chcesz nauczyć się grać na gitarze, warto poprosić o pomoc doświadczoną osobę. Gdzie szukać nauczycieli? Czytaj dalej!

Kraków, lekcje gitary – gdzie szukać?

Dla tych, którzy chcieliby rozpocząć profesjonalną karierę muzyczną, polecamy sprawdzenie oferty Akademii Muzycznej mieszczącej się w samym centrum Krakowa.

 

Kraków posiada również wiele szkół muzycznych, które oferują lekcje indywidualne na wszystkich poziomach, dla dzieci i dorosłych! Może to być Szkoła Państwowa, prywatna szkoła muzyczna, a nawet… Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

 

Kolejną opcją są korepetycje pod okiem doświadczonych nauczycieli. Jest to prawdopodobnie najlepsza możliwość, jeśli Twój napięty plan tygodnia nie pozwala Ci na regularne typowe dla szkół muzycznych uczęszczanie na zajęcia.

 

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czego nauczysz się podczas takich lekcji.

Czego nauczysz się podczas lekcji?

Tok Twojej nauki będzie zależał od tego, na jaki instrument się zdecydujesz – wybierzesz naukę gry na gitarze elektrycznej, akustycznej, basowej, a może ukulele. Bez względu na wybór, istnieje jednak wspólna podstawa. Głównym celem jest dopilnowanie, aby uczeń robił postępy z lekcji na lekcję.

 

Podczas pierwszej lekcji nauczyciel stara się poznać motywacje i cele swoich uczniów oraz ich mocne i słabe strony. Podczas gdy jedni mogą mieć problemy z pojęciem teorii muzyki, inni mogą słabiej radzić sobie z praktyką.

 

Kiedy już opanujesz teorię muzyki, praktyka będzie polegać głównie na ćwiczeniu kilku prostych utworów. Stopniowo przyzwyczaisz się do szybkiego łapania poszczególnych akordów, a Twoje palce staną się bardziej elastyczne.

 

Niektóre szkoły praktykują granie w grupach. Oczywiście ta możliwość nie wchodzi w grę, jeśli zdecydowałeś się na zajęcia prywatne korepetycje. Zawsze jednak możesz na własną rękę zapisywać się na różne koncerty i występy, aby pokazywać publiczności swoje umiejętności.

 

Nauka prywatna posiada mnóstwo korzyści. Jeśli zastanawiasz się nad taką formą lekcji, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Nauka prywatna – dlaczego warto?

Gry na gitarze możesz uczyć się na wiele sposobów – nauka online, lekcje w domu, grupowe zajęcia w szkołach itd. Dlaczego zatem polecamy akurat korepetycje?

 

Nauka grupowa, szczególnie w przypadku gry na instrumencie, potrafi być naprawdę frustrująca. Często widoczna jest różnica w umiejętnościach poszczególnych uczniów, tempo nauki także przecież u każdego wygląda inaczej.

 

Dzięki zajęciom prywatnym nauczyciel może skupić się wyłącznie na Tobie i Twoich celach. Dodatkowo, indywidualne podejście może zapewnić Ci szybkie postępy w nauce. Wybierając prywatne lekcje możesz samodzielnie wybrać, w jakie dni chcesz się uczyć!

 

Nasi korepetytorzy mają doświadczenie w pracy z każdym typem ucznia i będą w stanie pomóc Ci osiągnąć każdy zamierzony cel. Czytaj dalej i zapisz się na pierwszą lekcję!

Jak znaleźć nauczyciela gry na gitarze w Krakowie?

Jeśli chciałbyś rozpocząć naukę w szkole muzycznej, wystarczy, że poszukasz w internecie informacji o ofertach, jakie przedstawiają poszczególne placówki w Krakowie. Możesz też pójść do nich osobiście. Takie szkoły zazwyczaj oferują różne rodzaje zajęć i naukę gry na wielu instrumentach do wyboru.

 

Jeśli jednak bardziej interesuje Cię nauka prywatna, wypróbuj Superprof! Razem z nami już za 30 zł za godzinę możesz uczyć się podstaw gry na gitarze! Niezależnie, czy mieszkasz w centrum, czy na przedmieściach, możesz znaleźć idealnego nauczyciela właśnie tutaj. Wpisz w lupce na stronie głównej „gitara” i wybierz miasto Kraków. Jeśli chcesz, możesz zdecydować się także na naukę online.

 

Pierwsza lekcja odbywa się za darmo, abyś mógł wypróbować korepetycje bez żadnych zobowiązań. Zacznij swoją przygodę z muzyką i zapisz się na pierwsze zajęcia jeszcze dziś!

 

„To bardzo ciekawe, że w grze na gitarze zawsze znajdzie się coś nowego, czego możemy się nauczyć” – Jim Heath.

Czego chcesz się nauczyć?