

Profil Aleksandra i jego dane kontaktowe zostały zweryfikowane przez naszych ekspertów
Aleksandra
- Stawka godzinowa 80zł
- Czas odpowiedzi 1h

80zł
1-sza lekcja za darmo
- Matematyka
- Algebra
- Trygonometria
- Arytmetyka
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego (matematyka nauczycielska). 28 lat doświadczenia. Udzielam prywatnych lekcji na poziomie szkoły podstawowej i liceum (podstawa i rozszerzenie), przygotowuję do
- Matematyka
- Algebra
- Trygonometria
- Arytmetyka
Lokalizacje zajęć
Rekomendowana
Aleksandra to ceniona nauczycielka. Rekomendowana za profesjonalizm, podejście dydaktyczne oraz wysoką jakość prowadzonych zajęć. To świetny wybór, aby rozwijać się z pełnym zaufaniem.
O nauczycielu Aleksandra
Z pasją i zaangażowaniem od 28 lat wspieram uczniów w nauce
matematyki, dbając o to, by każdy temat był zrozumiały,
przystępny i dostosowany do indywidualnych potrzeb. Wierzę, że
trudności w nauce nie wynikają z "braku talentu", lecz często z
drobnych nieporozumień lub pominiętych podstaw, które z
czasem utrudniają dalsze przyswajanie materiału. Z empatią i zrozumieniem podchodzę do każdego ucznia i jego problemu. Moim celem jest znalezienie takiego sposobu, aby uczeń zrozumiał, a przynajmniej nie bał się szukać rozwiązania innego niż przedstawione. Nie ma schematu, jest metoda.
O zajęciach
- Wszystkie poziomy
- polski
Wszystkie języki, w których dostępna jest lekcja :
polski
Każde spotkanie z uczniem traktuję indywidualnie, ponieważ nie ma dwóch takich samych osób ani dwóch takich samych lekcji. Moją misją jest przełamywanie barier i budowanie pewności siebie w obszarze matematyki – tak, aby nawet najbardziej wymagający temat stał się osiągalny i zrozumiały.
Rekomendacje
Rekomendacje pochodzą od bliskich, współpracowników oraz uczniów tego nauczyciela
Znamy się bardzo długo :-) Pamiętam jak Ola najpierw uczyła mnie a później moje dzieci.Syn już dorosły ale sam daje korepetycje a matematykę ma w małym palcu.Ola to każdemu pokaże że matematykę da się lubić.Jestem bardzo Wdzięczna
Bardzo profesjonalne i jasne tłumaczenie matematyki. Osoba bardzo komunikatywna z którą bardzo dobrze się współpracuje.
Chociaż znaliśmy się nawet przed wspólnymi lekcjami, to na lekcjach matematyki właśnie Pani Aleksandra zabłysnęła na tle innych nauczycieli swoim podejściem i sposobami nauczania, oraz oczywiście umiejętnością zrozumienia ucznia.
Pani Aleksandra jest świetną korepetytorką, która potrafi wszystko wytłumaczyć w zrozumiały i łatwy sposób. Lekcje przebiegały w sposób profesjonalny w miłej i spokojnej atmosferze. Jak najbardziej polecam wszystkim lekcje u Pani Oli.
Bardzo polecam korepetycje z matematyki! Wszystko było tłumaczone jasno i cierpliwie, a zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze.
Pani Aleksandra jest świetną i wyrozumiałą nauczycielką. Pomogła mi przygotować się do matury oraz w ciągu roku pomagała mi opanować ciężkie zagadnienia związane z matematyką.
Matematyka rozszerzona z Olą dla moich licealistów to był strzał w dziesiątkę i pełen profesjonalizm bez sztywnej atmosfery. Każde zagadnienie jest tłumaczone jasno, cierpliwie i z ogromnym zaangażowaniem. Wyniki poszły w górę tak szybko, że polecam te zajęcia każdemu!
Pani Aleksandra przygotowała mnie do matury z matematyki (2024). Miałam ogromne zaległości i stosunkowo niewiele czasu. Pani Ola sprawiła, że nie czułam presji, przystępnie tłumaczyła każdy dział i dostosowała intensywność zajęć do moich potrzeb i możliwości. Matma okazała się NIE być czarną magią, a matura poszła lepiej niż zakładałam. Z całego serca polecam!
Pani Ola to nauczycielka do zadań specjalnych. Pomogła mi przygotować się do matury z dużą wyrozumiałością oraz indywidualnym podejściem. I chociaż czasem matematyka potrafiła mnie przerosnąć, jej zaangażowanie było bardzo motywujące. Polecam każdemu. :)
Korepetycje u pani Oli mieli moi synowie. Nie ukrywam, że najważniejsze dla mnie było to, czy będą się dogadywać i czy nie będą się obawiać mówić, że czegoś nie wiedzą lub nie rozumieją. Po pierwszej lekcji wiedziałam już, że chłopaki lepiej trafić nie mogli. Wiedza, zaangażowanie oraz fantastyczne, indywidualne podejście do ucznia. Pani Ola ma ogromną wiedzę i świetną umiejętność przekazywania jej innym, a do tego jest po prostu wspaniałym człowiekiem. Polecam z całego serca!
Pani Aleksandra przygotowywała mojego syna do matury. Wykazała się ogromnym zrozumieniem, cierpliwością i odpowiedzialnością. Jest to nauczyciel z powołania, dla której każdy uczeń jest ważny. Bardzo polecam
Współpracowałem z Olą od podstawówki, doraźnie przez szkołę średnią na poziomie rozszerzonym, aż do matury. O profesjonalizmie i świetnym przygotowaniu do lekcji nie muszę wspominać, ale to, co zatrzymało mnie na dłużej, to ogromny komfort lekcji i wyrozumiałość - sposoby rozwiązań zadań nie zawsze docierały do mnie za pierwszym razem, ale za każdym razem Ola ostatecznie znajdowała sposób, by wyjaśnić mi tok rozumowania. To ważna cecha u pedagogów. Bardzo polecam.
Panią Aleksandrę poleciła mi moja siostra. Pani Ola ma super podejście do moich chłopaków co pozwala rozwijać w nich chęć nauki do matematyki. Lekcje prowadzone są w sposób jasny i zrozumiały, pomimo trudnego materiału lekcja nie jest nudą. Chłopaki chętnie korzystają z korepetycji u Pani Oli, dzięki pomocy w nauce chłopcy stali się aktywni na lekcjach w szkole i zawsze przygotowani. Polecam, jeśli ktoś ma kłopot z matematyką, Pani Ola pomoże zrozumieć. Polecam
Pani Ola przygotowywała mnie do matury. Dostałam polecenie od znajomej rodziny. Pani Ola jest wspaniałą nauczycielką. We wczesnych latach edukacji zostałam straumatyzowana przez nauczycielkę matematyki, która wmawiała, że nic nie umiem i stało się najgorsze, że jej w to uwierzyłam. Przez to borykałam się z dużym problemem, a mianowicie stresem związanym z pisaniem testów oraz problem ze skupieniem się na zadaniach. Metody które wprowadziła w nauczaniu sprawiły, że testy nie były już tak stresujące i koncentracja na zadaniach poprawiła się. Największymi zaletami Pani Oli są: indywidualne podejście do ucznia, kreatywny sposób przekazywania wiedzy (poprzez mapy myśli, plakaty z definicjami i schematami itp.), wymaganie systematyczności i zaangażowania w lekcje (to jako największy plus, bo bardzo dużo mi to dało jak patrzę z perspektywy czasu), budowanie pewności siebie w tym co się robi, pozytywna atmosfera na lekcjach, bezpieczna strefa na wzloty i upadki, sympatyczna atmosfera na zajęciach pełna uśmiechu i wzajemnego szacunku, uczeń się czuje zaopiekowany. Polecam z całego serca dzięki tym zajęciom zdałam maturę i dostałam się na wymarzone studia :)
Do Pani Oli trafiłem z rekomendacji znajomych. Od pierwszych zajęć dało się wyczuć ogromne zaangażowanie w prowadzeniu korepetycji oraz ogromną wiedzę merytoryczną podpartą wieloletnim doświadczeniem. Pani Ola wykazuje do swoich uczniów ogromną cierpliwość i elastyczność, nawet jeśli dane zagadnienie sprawia problemy zawsze jest w stanie znaleźć wytłumaczenie, które trafia do ucznia. Atmosfera podczas trwania zajęć jest luźna, aczkolwiek Pani Ola wymaga w trakcie nauki tego co sama daje, czyli pełnego skupienia i zaangażowania, co również potrafi wyegzekwować od ucznia i tym samym zmobilizować do czynienia postępów.
Niesamowita nauczycielka! Niezastąpiona pomoc w nauce - udało się mi wyjść z zagrożenia z matematyki i zdać maturę. Polecam serdecznie, jeśli ktoś ma nawet mały problem ze zrozumieniem królowej nauk :) 5/5!!!!
Poznałam Panią Olę przez moją terapeutkę. Miałam wielki problem z matematyką, sprawiała mi trudność ale dzięki lekcjom z Panią Olą okazało się że nie jest taka straszna ️ każda lekcja była przeprowadzona w luźnej i miłej atmosferze. Moje umiejętności były szlifowane i doceniane nawet za najmniejsze szczegóły. Pani Ola podchodzi ze spokojem do ucznia i pokazuje że w spokoju można się nauczyć wszystkiego ️ polecam każdemu Panią Olę, każdy kto chce nauczyć się matematyki to właśnie u niej się jej nauczy i polubi ten przedmiot ️
Bardzo polecam! Z Olą nauka matematyki stała się łatwiejsza. Swobodna, luźna atmosfera sprawiła, że córka chętniej uczyła się trudnych rzeczy. Wiele notatek i materiałów pomocniczych przesyłanych przez Olę pozwoliło na utrwalenie sobie materiału i wracanie do niego, gdy jest taka potrzeba. No i zdana matura!
Nasza współpraca z Olą trwa już od wielu lat i zawsze wracamy do niej wtedy, gdy przed chłopcami stoją ważne wyzwania edukacyjne, takie jak egzamin ósmoklasisty czy matura. Wiemy, że możemy liczyć na jej profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i skuteczne przygotowanie do egzaminów.
Dzięki pracy Oli moi synowie osiągnęli bardzo wysokie wyniki na egzaminie ósmoklasisty oraz bardzo dobre oceny z matematyki. Potrafi ona nie tylko przekazać wiedzę, ale przede wszystkim nauczyć logicznego myślenia i pokazać różne sposoby rozwiązywania zadań, dzięki czemu uczeń może wybrać metodę najlepiej dopasowaną do siebie.
Ola zawsze była punktualna, świetnie przygotowana i elastyczna. Bez problemu dostosowywała formę zajęć do naszych potrzeb, prowadząc lekcje zarówno online, jak i stacjonarnie. Każdy z moich synów miał inny styl nauki – jeden preferował lekcje online, drugi zdecydowanie bardziej cenił spotkania osobiste. Ola doskonale odnajdywała się w obu formach, dostosowując sposób prowadzenia zajęć do potrzeb ucznia.
To, co wyróżnia Olę najbardziej, to fantastyczny kontakt z młodzieżą. Moi synowie po prostu lubili te lekcje i bardzo lubili Olę. Jej poczucie humoru, cierpliwość i naturalna życzliwość sprawiają, że uczniowie czują się swobodnie i chętnie pracują. Jest osobą niezwykle pracowitą, odpowiedzialną i zaangażowaną. To jeden z tych nauczycieli, których po prostu nie da się nie lubić.Lekcje u pani Oli poleciła mi znajoma osoba. Była moją pierwszą korepetytorką i współpraca z nią okazała się świetnym wyborem. Mogłem liczyć na profesjonalne podejście, konsekwencję oraz przede wszystkim niesamowitą umiejętność przekazywania wiedzy. Pani Ola potrafi każdy temat uprościć i nauczyć go bardzo sprawnie. Ponadto do każdego tematu miała przygotowane zadania, które były dobrane w punkt i bardzo ułatwiały naukę. Przez okres wspólnych lekcji zmieniły się wymagania na wymarzone studia, więc kontynuowaliśmy zajęcia tylko z podstawy, co pozwoliło mi napisać maturę na 84%, w zasadzie bez pracy własnej.
Pani Aleksandra w spokojny, cierpliwy i miły sposób przygotowała mnie do matury. Serdecznie polecam
Pani Ola jest osoba z dużą wiedzą, nie często spotykaną umiejętnością tłumaczenia w prosty sposób a do tego jest aniołem cierpliwości. Mój syn bardzo lubił lekcje z nią, gdyż, jak twierdził, nikt nie potrafił mu tak przejrzyście wyjaśnić matematyki. Szybko udało się nadrobić zaległości i działać z nowym materiałem.
Panią Aleksandrę poznałem przez znajomą mamy i jestem bardzo zadowolony z jej korepetycji z matematyki. Z jej pomocą, bez większego problemu potrafiłem zrozumieć nawet najtrudniejsze zadania do matury, przez co udało mi się zdobyć naprawdę dobry wynik. Pani Aleksandra jest także bardzo miłą osobą, która potrafi dostosować się do potrzeb każdego ucznia. Gdybym miał matematykę na studiach, na pewno bym do niej wrócił :)
Serdecznie polecam Panią Aleksandrę. Pomagała mi z matematyką od 6 klasy podstawówki, aż po maturę. Poza przyjemną atmosferą podczas zajęć i świetnym kontaktem z nauczycielką, zajęcia są przede wszystkim merytoryczne i matematyka przestaje być taka straszna. :)
Znam Panią Ole nie od dziś, jest ona światną kobietą i bardzo dobrze uczy. Uczyła mnie na egzamin ósmoklasisty i bardzo mnie podniosła na duchu. Wspaniała kobieta.
Zobacz więcej rekomendacji
Stawki
Stawka godzinowa
- 80zł
Pakiety lekcji
- 5h: 350zł
- 10h: 700zł
online
- 80zł/h
darmowe lekcje
Bezpłatna pierwsza lekcja pozwala poznać nauczyciela Aleksandra i zdecydować, czy odpowiada Twoim potrzebom
- 45min
Szczegóły
Szkoła podstawowa i średnia (podstawa): 80zl/h.
Szkoła średnia (rozszerzenie): 100zl/h
Podobni nauczyciele z przedmiotu: Matematyka
Artur
Kraków & online
- 65zł/h
Julia
Kraków & online
- 70zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Bartłomiej
Kraków & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Franciszek
Kraków & online
- 90zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Klaudyna
Kraków & online
- 40zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Tomek
Kraków
- 80zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Oliwia
Kraków
- 60zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Patrycja
Kraków & online
- 50zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Damian
Kraków & online
- 80zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Tomasz
Kraków
- 70zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Kamila
Kraków
- 50zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Joanna
Kraków
- 70zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Maria
Kraków & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Łukasz
Kraków & online
- 50zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Maciej
Kraków & online
- 60zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Olga
Kraków & online
- 80zł/h
Robert
Kraków & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Małgorzata
Kraków & online
- 60zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Beata
Kraków & online
- 160zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Aneta
Kraków & online
- 70zł/h
-
Zobacz nauczycieli matematyka
