Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Lublin

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 29 opinii.

36 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 36 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

Nauka z przedmiotu Angielski nigdy nie była
tak prosta w mieście Lublin

2. Organizuj swoje lekcje 📅 angielski Lublin

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest stawka korepetycji z angielskiego, w mieście: Lublin

Średnia cena za zajęcia z angielskiego, w mieście: Lublin, to 36 zł.

 

Stawki nauczycieli za lekcje z angielskiego zależą od kilku czynników:

 

Ceny za korepetycje z angielskiego są zależne od paru czynników:

  • doświadczenia Twojego nauczyciel
  • miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez Skype lub w domu ucznia)
  • częstotliwość lekcji i długość trwania zajęć
  • cel Twoich lekcji. (are you learning English for fun, or do you want to get an ESOL qualification?)

Duża większość naszych nauczycieli udziela pierwszą godzinę zajęć za darmo.

 

Sprawdź stawki naszych nauczycieli angielskiego w Twoim województwie.

🏅 Ilu korepetytorów jest dostępnych by udzielić prywatnych lekcji angielskiego w mieście: Lublin i w okolicach?

W mieście: Lublin i na przedmieściach, 238 korepetytorów z angielskiego jest dostępnych udzielić Ci lekcji.

 

Możesz sprawdzić ich CV i napisać wiadomość do korepetytora angielskiego, który odpowiada Twoim potrzebom.

 

Wybierz korepetycje z naszej listy ponad 238 korepetytorów.

💻 Jak mogę brać prywatne korepetycje z angielskiego online?

Ucz się języka angielskiego online z prywatnym nauczycielem Superprof. Zacznij naukę z rodowitym mówcą języka angielskiego online by szybciej rozwijać swoje umiejętności językowe czy poprawić swoją wymowę.

 

Duża ilość nauczycieli angielskiego Superprof, proponuje także zajęcia przez internet. Blisko 80% naszych prywatnych nauczycieli na Superprof udziela lekcji angielskiego przez Skype, oraz oferuje swoje pierwsze zajęcia zupełnie za darmo!

 

Aby znaleźć dostępne lekcje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy na ten moment oferują zajęcia online z Twojego ulubionego przedmiotu.

 

Lekcje online przez Skype cechują się wiekszą ilością plusów. Możesz ustalić lekcje tak, aby pasowały do ​​Twojego planu dnia, a także oszczędzać pieniądze, ponieważ lekcje online wychodzą znacznie taniej, ze względu na brak dojazdu.

 

Znajdź swojego nauczyciela angielskiego online

✒️ Jak większość uczniów zarekomendowała swoich nauczycieli angielskiego w mieście: Lublin?

Podopieczni przyznali swoich nauczycieli angielskiego średnio na 5.0 z 5 ze wszystkich 29 wystawionych opinii.

 

W razie komplikacji związanych z Twoimi zajęciami, kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie on hand ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail od poniedziałku do piątku).

 

Sprawdź najczęściej zadawane pytania FAQ.

Nie wahaj się z nami skontaktować!

🇬🇧 Dlaczego by nie zacząć lekcji angielskiego w mieście: Lublin?

Nauka mówienia po angielsku ma wiele zalet. Umiejętność porozumiewania się w innym języku otworzy przed Tobą wiele drzwi pod względem zatrudnienia, podróży i kultury.

 

Inne korzyści wynikające z nauki języka angielskiego to: większe możliwości pracy i poprawa umiejętności poznawczych.

 

Zapisz się na lekcje angielskiego aby podnieść poziom swojej wiedzy języka angielskiego, z pomocą
kompetentnego korepetytora. Jest to jeden z najlepszych sposobów by opanować język angielski efektywniej.

 

Jeśli zależy Ci na nauce
w zaciszu swojego domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji, znajdź idealnego korepetytora i umów się na pierwsze zajęcia z języka angielskiego już teraz.

Nasz sługa przesyłania wiadomości Superprof  pozwala Ci na
pozostanie w kontakcie ze swoim korepetytorem od języka angielskiego.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć nauczyciela języka angielskiego spośród
238 nauczycieli w mieście: Lublin.

 

Znajdź swojego nauczyciela języka angielskiego

Chęć zgłębiania wiedzy z Angielski w mieście Lublin?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Angielski w mieście Lublin

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Kurs angielskiego Lublin, z prywatnym nauczycielem

Dlaczego warto znać język angielski?

Znajomość języków obcych może bardzo ułatwiać i urozmaicać życie. Trzema najpowszechniej używanymi językami są chiński, hiszpański oraz angielski. Potrafiąc swobodnie posługiwać się językiem angielskim powinieneś móc dogadać się w większości krajów świata. Znajomość angielskiego może przydać Ci się zarówno w podróży do obcych krajów – aby bez problemu zapytać przechodnia o ulicę, zamówić kawę w kafejce czy zrobić zakupy w sklepie – jak i w życiu codziennym, na przykład do oglądania zagranicznych filmów, seriali, czytania książek, magazynów, wiadomości ze świata.

 

Znajomość angielskiego umożliwia nam także wyjazdy na studia do innych krajów czy tzw. „wymiany” w szkole! Wyjeżdżając na program Erasmus do Niemiec musisz być przygotowany na to, że Twoje wykłady nie będą Ci już przedstawiane w ojczystym języku – jedyną opcją jest właśnie język angielski! To samo dotyczy na przykład pisania pracy dyplomowej. Wiele książek i źródeł naukowych nie jest przetłumaczona na język polski. Dobrze posługując się angielskim jesteśmy zatem w stanie opracować więcej materiałów do naszej pracy i ułatwić sobie tym samym zadanie!

 

Wielu pracodawców obecnie oczekuje od swoich pracowników umiejętności językowych na odpowiednim poziomie. Nie musi to być nawet wielka międzynarodowa korporacja, a na przykład hotel, muzeum czy najzwyklejszy sklep spożywczy! Angielski może Ci się przydać po prostu wszędzie.

Język angielski w szkole

W Polsce język angielski należy do przedmiotów obowiązkowych już od szkoły podstawowej. Już nawet niektóre przedszkola w swojej ofercie posiadają zajęcia z angielskiego dla najmłodszych. Język angielski jest także jednym z obowiązkowych przedmiotów na egzaminie ósmoklasisty oraz maturze. Wiemy, że nauka angielskiego potrafi przysporzyć problemów niejednemu uczniowi. Częste sprawdziany, prace klasowe, kartkówki, mnóstwo prac domowych i setki stron książek do opracowania…

 

Ponadto angielski nie jest wcale tak łatwym językiem do nauczenia, jak twierdzą niektórzy. Dwanaście różnych czasów gramatycznych, odmiany czasowników nieregularnych, strona bierna, mnóstwo słownictwa… Nie zapominajmy też o tym, że poprawna i pełna nauka języka angielskiego skupia się na tych samych aspektach, co w języku polskim – oznacza to, że uczniowie nie tylko uczą się słownictwa i gramatyki, ale także czytania ze zrozumieniem, pisania rozprawek i esejów oraz mówienia. Jak pewnie wiesz, w szkole podczas standardowej lekcji angielskiego uczniowie nie mają zbytnich możliwości ćwiczenia swojej wymowy słów i płynnego mówienia. Szkolne lekcje skupiają się zazwyczaj na rozwiązywaniu ćwiczeń i czytaniu podręcznika, co jakiś czas przeplatanych krótkimi zadaniami ze słuchania.

 

Jeśli masz problemy w nauce języka angielskiego, potrzebujesz pomocy z powtórkami do egzaminów, przygotowujesz się do olimpiady językowej, chcesz płynniej mówić po angielsku, a może po prostu chcesz polepszyć swoje wyniki w nauce, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie – prywatne korepetycje!

Prywatne korepetycje z angielskiego – czy warto?

Jeśli nie jesteś jeszcze zbytnio przekonany co do prywatnych korepetycji, mamy nadzieję, że uda nam się pokazać Ci, jak wiele pozytywnych aspektów niesie ze sobą uczęszczanie na takie zajęcia! Korepetycje mają mnóstwo zalet, dzięki którym w ostatnich latach tysiące uczniów na całym świecie zdecydowało się korzystać z ich pomocy. Prywatne korepetycje to przede wszystkim:

  • Komfort – nauka odbywa się w Twoim mieszkaniu lub u Twojego nauczyciela (ewentualnie w innym umówionym przez Was miejscu). Nauka angielskiego w wygodnym fotelu – czy to nie brzmi fajnie? Dzięki korepetycjom możesz uczyć się gdzie chcesz i kiedy chcesz, a dodatkowo Twój korepetytor może być nawet Twoim rówieśnikiem! Z kim dogadasz się lepiej, jeśli nie z osobą w podobnym wieku? Wielu uczniów lubi uczęszczać na korepetycje właśnie ze względu na to, że nauka z rówieśnikiem to stanowczo mniejszy stres, niż z „typowym” nauczycielem znanym nam ze szkół,
  • Przyjazne ceny – podczas gdy zajęcia dodatkowe w szkołach i placówkach prywatnych zazwyczaj są dość kosztowne, prywatne korepetycje to inwestycja na każdą kieszeń. Stawka zależna jest oczywiście wyłącznie od korepetytora, jednak średnie koszty za miesiąc takich lekcji są o wiele niższe, niż w przypadku opłacania czesnego w szkole językowej,
  • Wsparcie – uczniowie mówiąc o zajęciach szkolnych często skarżą się na to, że nauczyciel nie poświęca im wystarczająco uwagi. Jest to częsty powód i źródło problemów i kłopotów w nauce, ponieważ kiedy jeden uczeń zapamięta zasady tworzenia czasu present perfect szybciej, inny będzie potrzebował na to trochę więcej cierpliwości. Nauczyciel w takim przypadku musi albo iść z materiałem dalej albo poczekać na wszystkich, którzy nadal nie opanowali dotychczasowych zagadnień – w obu przypadkach ktoś na tym cierpi,
  • Bezpośredni kontakt z nauczycielem – dzięki korepetycjom nauczyciel ma możliwość całą swoją uwagę poświęcić wyłącznie Tobie i Twoim potrzebom. Zawsze możesz liczyć na pomoc i poradę z jego strony, a także regularnie otrzymywać rzetelny feedback o Twoich postępach. Korepetycje są także idealną okazją do ćwiczenia mówienia po angielsku. Będąc sam na sam z nauczycielem, nie musisz wstydzić się i obawiać, że popełnisz jakiś błąd. To nic złego! Dobry korepetytor zapewni Ci najlepszą atmosferę zajęć tak, abyś czuł się podczas nich jak najbardziej komfortowo i swobodnie,
  • Elastyczność – po pierwsze, przy prywatnych korepetycjach nie musisz martwić się tym, że będziesz przez nie zmuszony zrezygnować z innych swoich zajęć i aktywności. Twój harmonogram spotkań z nauczycielem może być dostosowany do Twojego grafiku! Coś Ci wypadło i któregoś dnia nie możesz pojawić się na zajęciach? Nie ma problemu, wystarczy jeden telefon do korepetytora i zajęcia mogą być przeniesione na inny termin lub po prostu nadrobicie wszystko na kolejnej lekcji. Lekcje się nie odbywają – nie musisz płacić. Jest to bardzo wygodna cecha korepetycji, ponieważ w przypadku lekcji odbywających się w prywatnych placówkach, zazwyczaj musisz opłacać stałe kwoty czesnego, bez względu na to, czy byłeś na wszystkich lekcjach, czy którąś opuściłeś.

Prywatne lekcje angielskiego w Lublinie

Jeśli podjąłeś decyzję o nauce angielskiego w formie prywatnych korepetycji, być może zastanawiasz się, gdzie powinieneś zacząć swoje poszukiwania dobrego nauczyciela. Istnieje wiele sposobów – możesz na przykład poszukać ogłoszeń na lokalnych portalach lub w gazetach, popytać w szkołach językowych lub publicznych placówkach, przejrzeć ogłoszenia na tablicy w markecie czy po prostu popytać znajomych… Najlepszym źródłem stanowczo będzie internet! Wiadomo jednak, że po wpisaniu w przeglądarce „korepetycje z angielskiego Lublin”, przed Tobą pojawią się dziesiątki przeróżnych stron i portali… Jak więc szukać, aby się w tym wszystkim nie pogubić?

 

Najlepszym źródłem korepetycji są specjalne strony temu poświęcone. Jedną z nich jest Superprof! Superprof to platforma edukacyjna, która od lat zapewnia łatwy dostęp do wysokiej jakości korepetycji i wsparcia akademickiego uczniom, studentom i wszystkim innym osobom, które tego potrzebują. Posiadamy ogromne doświadczenie w tym, co robimy, ponieważ działamy już w 36 państwach, a baza naszych nauczycieli stale rośnie!

 

Aby znaleźć nauczyciela z Twojej okolicy, wpisz na naszej stronie głównej „angielski” i wybierz miasto Lublin. Po wyszukaniu powinieneś zobaczyć listę składającą się aż ze 165 nauczycieli! Pozostaje już tylko przyjrzeć się dobrze profilom każdego z nich i wybrać tego, który wydaje Ci się odpowiadać Twoim potrzebom najbardziej! Jeśli ich ilość Cię przytłoczyła, możesz skorzystać z narzędzi filtrowania wyników w górnej części strony. Możesz wybrać na przykład konkretną stawkę, która Cię interesuje lub poziom nauczania.

 

Jak już pewnie zauważyłeś, większość naszych nauczycieli pierwszą lekcję oferuje za darmo! Jest to świetna opcja, jeśli nie jesteś pewien, co do tego, którego nauczyciela powinieneś wybrać. Podczas pierwszych zajęć możesz przedstawić swoje oczekiwania, potrzeby, wymagania, poznać swojego nauczyciela, zobaczyć, w jaki sposób prowadzi zajęcia i jakich metod naukowych używa. Jeśli pod koniec zajęć uznasz, że nie chcesz kontynuować dalej nauki z daną osobą, możesz bez żadnych konsekwencji po prostu zrezygnować i umówić się z innym nauczycielem. Wierzymy jednak, że dzięki szczegółowym informacjom zawartym na profilach poszczególnych osób uda Ci się znaleźć odpowiednią osobę bez większego problemu.

Czego chcesz się nauczyć?