Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Wrocław

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 65 opinii.

42 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 42 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka z przedmiotu Angielski nigdy nie była
tak prosta w mieście Wrocław

2. Organizuj swoje lekcje 📅 angielski Wrocław

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak dużo kosztuje prywatna lekcja angielskiego, w mieście: Wrocław i w okolicach?

Średnia stawka za godzinę korepetycji z angielskiego, w mieście: Wrocław, to 42 zł.

 

Ceny za korepetycje z angielskiego zależą od kilku czynników:

 

Ceny są zależne od paru elementów:

  • doświadczenia Twojego nauczyciel
  • miejsca gdzie odbędą się lekcje (online lub w domu ucznia)
  • ilość zajęć i długość trwania korepetycji
  • cel Twoich lekcji. (are you learning English for fun, or do you want to get an ESOL qualification?)

Zdecydowana większość naszych korepetytorów oferuje swoje pierwsze zajęcia za darmo.

 

Sprawdź ceny naszych prywatnych korepetytorów angielskiego w Twojej okolicy.

🏅 Ilu prywatnych korepetytorów jest dostępnych w mieście: Wrocław, by udzielić prywatnych korepetycji z angielskiego?

540 korepetytorów jest dostępnych by, udzielić Ci korepetycji z angielskiego w mieście: Wrocław i w okolicach.

 

Możesz sprawdzić ich i wybrać korepetytora angielskiego, który odpowiada Twoim potrzebom.

 

Wybierz swoje lekcje w mieście: Wrocław, z naszej listy ponad 540 dostępnych korepetytorów angielskiego.

💻 Czy możesz brać korepetycje online?

Ucz się języka angielskiego online z prywatnym nauczycielem Superprof. Zacznij naukę z rodowitym mówcą języka angielskiego przez Superprof by opanować język szybciej czy poprawić swój akcent.

 

Wielu korepetytorów angielskiego Superprof, proponuje także zajęcia online. Ponad 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji angielskiego przez kamerę internetową, oraz oferuje swoje pierwsze zajęcia zupełnie za darmo!

 

Aby znaleźć dostępnego korepetytora, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy obecnie oferują lekcje online z Twojego ulubionego przedmiotu.

 

Lekcje online przez Skype wyróżniają się wiekszą ilością udogodnień. Możesz zaplanować lekcje tak, aby pasowały do ​​Twojego planu dnia, a także oszczędzać pieniądze, ponieważ lekcje online wychodzą znacznie taniej, ze względu na brak konieczności dojazdu.

 

Znajdź swojego nauczyciela angielskiego online

✒️ Jak większość podopiecznych oceniła swoich korepetytorów z angielskiego w mieście: Wrocław?

Ze wszystkich 65 wystawionych ocen, uczniowie przyznali swoim nauczycielom angielskiego średni wynik 5.0 na pięć możliwych punktów.

 

Kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie dostępny, by pomóc Ci znaleźć rozwiązanie przez telefon lub e-mail przez cały tydzień) jeśli masz jakiekolwiek  wątpliwości związane z  Twoją lekcją.

 

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania FAQ.

Nie wahaj się z nami skontaktować!

🇬🇧 Czemu by nie rozpocząć prywatnych lekcji z angielskiego w mieście: Wrocław?

Nauka prywatna, aby nauczyć się biegle posługiwać językiem angielskim ma wiele zalet. Umiejętność porozumiewania się w innym języku otworzy przed Tobą wiele drzwi pod względem zatrudnienia, podróży i kultury.

 

Inne korzyści wynikające z nauki języka angielskiego to: większa elastyczność umysłowa i poprawa umiejętności poznawczych.

 

Prywatne lekcje z doświadczonym prywatnym korepetytorem dają Ci możliwość nauczenia się języka angielskiego znacznie szybciej.

język angielski dużo szybciej.

 

Musisz po prostu wybrać swojego nauczyciela i  umówić się na pierwszą lekcję w domu lub online.

Dostępny jest system przesyłania wiadomości, który pozwala Ci na
pozostanie w kontakcie ze swoim nauczycielem by zorganizować lekcję języka angielskiego kiedykolwiek chcesz uczyć się w domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć nauczyciela języka angielskiego spośród
540 korepetytorów w mieście: Wrocław.

 

Znajdź swojego nauczyciela języka angielskiego

Chęć zgłębiania wiedzy z Angielski w mieście Wrocław?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Angielski w mieście Wrocław

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z angielskiego Wrocław z prywatnym nauczycielem

Angielski, jeden z najważniejszych oficjalnych języków świata

Język angielski jest jednym z najważniejszych języków świata. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kulturze anglojęzycznej lub wyjechać do Wielkiej Brytanii, Stanów czy Australii i planujesz opanować angielski na dobrym poziomie, Wrocław posiada w swej ofercie dla dzieci, młodzieży i dorosłych szkoły, kursy i wydziały filologii, które Ci w tym pomogą. Jeśli jednak wolisz zajęcia indywidualne i szukasz prywatnych korepetycji, o odpowiednim dla Ciebie poziomie, dobrze trafiłeś. W każdym wypadku nauka języków obcych wymaga sporo pracy!

 

Obecnie istnieje ponad 400 milionów native speakerów języka angielskiego (z których większość znajduje się w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii, RPA, Irlandii i Nowej Zelandii). Ponadto ok 1 miliarda ludzi posługuje się angielskim, jako językiem obcym.

 

Język angielski jest najczęściej nauczanym w szkole językiem na świecie i jest regularnie używany w międzynarodowym biznesie, nauce, sztuce, podróżach i turystyce. Jest to także język urzędowy wielu byłych kolonii brytyjskich.

 

W rzeczywistości angielski i francuski to jedyne dwa języki, które posiadają status języków urzędowych na każdym kontynencie. Jest to oficjalny język 55 różnych suwerennych państw. Wiele firm oraz organizacji wymaga języka angielskiego jako główne kryterium przyjęcia do pracy. Doświadczenie w pracy z językiem angielskim na wysokim poziomie, jest obecnie niezmiernie ważne. 

 

Ponadto język angielski jest powszechnie używany jako lingua franca w środowisku akademickim, biznesie, turystyce, nauce i technologii. Nauka języka umożliwi Ci udział w międzynarodowych programach wymiany studentów w krajach anglojęzycznych i instytucjach akademickich. 

Powody, dla których warto uczyć się angielskiego we Wrocławiu.

Znajomość języka angielskiego i innych języków obcych (niemiecki, francuski, rosyjski, holenderski, hiszpański, norweski) może pomóc Ci uzyskać znaczącą przewagę nad konkurencją podczas poszukiwania nowej pracy, zyskać wyższe wynagrodzenie, a nawet ubiegać się o pracę, która w innym przypadku nie byłaby możliwa bez znajomości języka angielskiego. 

 

Większość międzynarodowych firm daje niezliczone możliwości osobom ze znajomością języka angielskiego, a tym większe dla tych, którzy mogą pochwalić się znajomością języka angielskiego oraz innego na przykład hiszpańskiego. Zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych dostępne są we Wrocławiu w celu przygotowania się do wymarzonej roli. Wystarczy godzinę lekcji w tygodniu, żeby osiągnąć wiedzę z angielskiego na bardzo dobrym poziomie. 

 

Innym powodem, dla którego warto uczyć się angielskiego w Polsce, jest fakt, że korepetycje dla dzieci i młodzieży z angielskiego we Wrocławiu mogą pomóc uczniom w uzyskaniu poziomu języka obcego wymaganego do uczęszczania do prestiżowej szkoły czy uniwersytetu. Pomoc korepetytorów w przygotowaniu się na egzamin na poziom zaawansowany może być kluczowa.

 

Każdy lektor z języka angielskiego na stronie Superprof doskonale radzi sobie w przygotowaniu uczniów do lekcji, na egzamin czy po prostu w poprawie ich znajomości gramatyki angielskiej, zaimków, homofonów, przyimków, przysłówków, zdań podrzędnych, rzeczowników, rodzin słów, złożonych zdań, codziennego słownictwa. 

 

Zajęcia indywidualne z angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych dostępne są w Superprof od zaraz. Niezależnie czy chcesz polepszyć twój poziom angielskiego w celach zawodowych czy zapewnić swojemu dziecku lepszą przyszłość.

Gdzie możesz uczyć się angielskiego we Wrocławiu?

Wrocław znany jest ze swojej architektury oraz setek mostów. Turyści przyjeżdżają tu by pochodzić po Rynku, zobaczyć Stary Ratusz, podziwiać Wieżę Matematyczną oraz Wieżę Kościoła Garnizonowego. 

 

Inni wybierają Wrocław by pójść do Afrykarium, Zoo lub do Ogrodu Japońskiego. Jednak co oferuje Wrocław jeśli chodzi o naukę języka angielskiego? Propozycji dla osób chcących podszkolić swoje umiejętności językowe jest kilka. 

 

Wrocławska Mediateka za darmo zaprasza osoby potrafiące choć w stopniu minimalnym wypowiedzieć się w danym języku na spotkania w Language Cafe z native speakerami, dzięki którym można poznać nie tylko słówka, ale też specyfikę danego kraju, jego kulturę czy historię.

 

Istnieją również szkoły językowe, gdzie możesz uczyć się angielskiego podczas kursu wieczorowego lub lekcji weekendowych na wysokim poziomie na przykład w English Line, Gerelis czy Satisfaction Centrum Języków Obcych.

 

Możesz także uczyć się angielskiego online, godzinę lub dwie dziennie. Istnieje wiele stron z materiałami i lekcjami dla osób uczących się mówić po angielsku na podstawowym, średniozaawansowanym oraz zaawansowanym poziomie. Możesz znaleźć ćwiczenia obejmujące różne tematy takie jak pisownia, gramatyka, koniugacje i słownictwo, bez konieczności płacenia fortuny za lekcje angielskiego! English online to doskonały sposób na rozwijanie umiejętności z języka angielskiego.

 

Na wielu platformach dostępne są kursy językowe, którym towarzyszyć mogą indywidualne korepetycje dla niesamowitego efektu. We Wrocławiu znajdziesz wielu nauczycieli oferujących różne zajęcia językowe: angielski, francuski, polski, niemiecki, a nawet zajęcia z norweskiego, hiszpańskiego lub japońskiego na wysokim poziomie.

Jak znaleźć dobrego korepetytora we Wrocławiu? 

Średnia cena prywatnych lekcji angielskiego we Wrocławiu to 30 PLN - 60 PLN za godzinę. Jednak wielu prywatnych korepetytorów oferuje bezpłatne korepetycje przez pierwszą godzinę, więc możesz wypróbować ich lekcje. Lekcje trwają zazwyczaj godzinę, ale mogą też trwać 90 minut lub 120 minut.

 

Wybierając korepetytora, powinieneś wziąć pod uwagę następujące kryteria:

 

  • Cena za godzinę,
  • Doświadczenie, 
  • Kwalifikacje i umiejętności korepetytora,
  • Treść zajęć: metodologia, rodzaje ćwiczeń, ćwiczenia mówienia, praca nad wymową i akcentem, gramatyka i koniugacje itp.,
  • Lokalizacja: wybierz korepetytora, który mieszka blisko Ciebie,
  • Opinie byłych uczniów.

 

Dobranie odpowiedniego korepetytora jest kluczowe, w kontekście nauczania języka angielskiego, hiszpańskiego, norweskiego i każdego innego. Wiele zależy od potrzeb samego ucznia. Dla małych dzieci odpowiednia byłaby studentka filologii, której łatwiej będzie prowadzić lekcje, z uwagi na mniejszą różnicę wiekową. Ucznia na wysokim poziomie na pewno zainteresuje native speaker, który pomoże szlifować konwersacje. Kurs zaawansowanej gramatyki angielskiej będzie wymagał doświadczonego nauczyciela.

 

Kontakt z lektorem jest bardzo prosty ponieważ odbywa się za pomocą naszej strony. Sprawdź dostępne na stronie Superprof kursy języka angielskiego i zapisz się na zajęcia już dziś! 

Czego chcesz się nauczyć?