Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście Poznań

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 83 opinii.

43 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 43 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka języka angielskiego nigdy nie była
tak prosta w mieście Poznań

2. Organizuj swoje lekcje 📅 angielski Poznań

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest stawka lekcji angielskiego, w mieście: Poznań

Średnia cena za godzinę zajęć z angielskiego, w mieście: Poznań, to 43 zł.

 

Stawki nauczycieli za lekcje z angielskiego zależą od kilku czynników:

 

Ceny za korepetycje z angielskiego zależą od paru elementów:

 • doświadczenia Twojego korepetytor
 • miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez Skype lub w domu ucznia)
 • ilość lekcji i długość trwania korepetycji
 • cel Twoich lekcji. (are you learning English for fun, or do you want to get an ESOL qualification?)

Zdecydowana większość naszych nauczycieli oferuje pierwszą darmową lekcję z angielskiego.

 

Sprawdź ceny naszych prywatnych korepetytorów angielskiego w Twoim województwie.

🏅 Ilu nauczycieli jest dostępnych by udzielić prywatnych zajęć z angielskiego w mieście: Poznań i w pobliżu?

591 nauczycieli jest dostępnych by, udzielić Ci lekcji angielskiego w mieście: Poznań i w okolicach.

 

Możesz sprawdzić ich reklamę i wybrać nauczyciela angielskiego, który odpowiada Twoim potrzebom.

 

Wybierz swoje korepetycje w mieście: Poznań, z naszej listy ponad 591 dostępnych nauczycieli angielskiego.

💻 Jak możesz brać korepetycje online?

Ucz się języka angielskiego online z prywatnym nauczycielem Superprof. Zacznij naukę z rodowitym mówcą języka angielskiego przez Superprof by szybciej rozwijać swoje umiejętności językowe czy poprawić swoją wymowę.

 

Wielu korepetytorów angielskiego Superprof, proponuje także zajęcia przez internet. Ponad 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji angielskiego przez Skype, oraz oferuje swoje pierwsze zajęcia zupełnie za darmo!

 

Aby znaleźć dostępne korepetycje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy W danej chwili oferują lekcje online z Twojego ulubionego przedmiotu.

 

Lekcje online przez kamerę internetową cechują się wiekszą ilością plusów. Możesz zaplanować zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego harmonogramu, a także oszczędzać pieniądze, ponieważ lekcje online wychodzą znacznie taniej, ze względu na brak konieczności dojazdu.

 

Znajdź swojego nauczyciela angielskiego online

✒️ Jak większość podopiecznych zarekomendowała swoich nauczycieli angielskiego w mieście: Poznań?

Podopieczni przyznali swoich korepetytorów angielskiego średnio na 5.0 z pięciu ze wszystkich 83 wystawionych opinii.

 

Kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie dostępny, by pomóc Ci znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mailowo przez cały tydzień) jeśli masz jakiekolwiek  pytania związane z  Twoimi lekcjami.

 

Sprawdź najczęściej zadawane pytania FAQ.

Nie wahaj się z nami skontaktować!

🇬🇧 Dlaczego warto zacząć brać lekcje języka angielskiego w mieście: Poznań i w okolicach ?

Nauka mówienia po angielsku ma wiele korzyści. Umiejętność porozumiewania się w innym języku otworzy przed Tobą wiele drzwi pod względem zatrudnienia, podróży i kultury.

 

Inne korzyści wynikające z nauki języka angielskiego to: większe możliwości pracy i poprawa umiejętności komunikacji.

 

Korepetycje z kompetentnym nauczycielem dają Ci możliwość nauczenia się języka angielskiego znacznie szybciej.

język angielski dużo szybciej.

 

Jeśli zależy Ci na nauce
w zaciszu swojego domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji, znajdź idealnego nauczyciela i umów się na swoją pierwszą lekcję już teraz.

Nasz sługa przesyłania wiadomości Superprof  pozwala Ci na
wymianę informacji ze swoim nauczycielem od języka angielskiego.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć nauczyciela języka angielskiego spośród
591 prywatnych nauczycieli w mieście: Poznań.

 

Znajdź swojego nauczyciela języka angielskiego

Chcesz uczyć się języka angielskiego w mieście Poznań?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli języka angielskiego!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Angielski kurs w Poznaniu, z prywatnym nauczycielem

Czy znajomość angielskiego jest przydatna?

Angielski w dzisiejszych czasach uznawany jest za język globalny. Oznacza to, że po angielsku spokojnie dogadasz się już w większości krajów świata. Oczywiście nie jest to żadna zasada, ponieważ wszystko tak naprawdę zależy od kilku czynników, na przykład tego, w jakim wieku jest osoba, na którą trafisz. Kiedy w krajach Europy, takich jak Niemcy czy skandynawskich, np. Szwecja lub Norwegia nawet starsi potrafią w pewnym stopniu komunikować się po angielsku, tak w Chinach, szczególnie czy w Afryce znajomość angielskiego pośród starszych pokoleń może być znikoma lub w ogóle nie występować.

 

Przyjrzyjmy się zatem kilku zaletom znajomości angielskiego, które być może przekonają Cię do nauki! Angielskiego warto się uczyć, ponieważ:

 

 • Jest on jednym z najpopularniejszych języków na świecie – jak już wspomnieliśmy, zaraz po chińskim i hiszpańskim, angielski jest językiem ojczystym dla około 400 milionów ludzi oraz drugim językiem dla ponad sześciuset milionów osób. Znając angielski podczas wyjazdów zagranicznych, nie musisz martwić się o to, że nie poradzisz sobie z kupnem kawy w kawiarni czy zgubisz drogę i nie będziesz w stanie zapytać o szukaną ulicę,
 • jest językiem nauki i biznesu, używany we współpracy międzynarodowej oraz dyplomacji – umożliwia nam naukę i studiowanie za granicą. Ostatnimi czasy znajomość angielskiego jest jednym z wymagań przy rekrutacji na różnorodne stanowiska,
 • jest jednym z łatwiejszych języków do opanowania – jedynym wyzwaniem jest nauka gramatyki, jednak przy odrobinie determinacji i ciężkiej pracy jest jak najbardziej do opanowania. Rzeczowniki w angielskim nie mają zmiennych końcówek, czasowniki pozostają praktycznie niezmienne we wszystkich osobach. W odróżnieniu od polskiej gramatyki, nie jest tak źle!
 • ułatwi Ci nawiązywanie kontaktu z obcokrajowcami – znając angielski będziesz mógł korespondować np. za pomocą maila czy portali społecznościowych z ludźmi z całego świata. Tak zwany pen friend to znajomy zza granicy, z którym wymieniasz się informacjami, czatujesz a przy okazji rozwijasz swoje umiejętności językowe,
 • zrozumiesz teksty ulubionych utworów muzycznych i dialogi w Twoich ulubionych filmach – oglądanie seriali bez lektora i napisów? To dopiero satysfakcja i wygoda! Umiejętność rozumienia angielskiego z samego słuchu to niezwykły komfort i ułatwienie wielu czynności,
 • będziesz mógł czytać gazety, książki i inne materiały obcojęzyczne – czy to dla własnej wiedzy i rozwoju, czy nawet pisząc pracę dyplomową, zdarza się, że pewne książki czy magazyny często bywają niedostępne w języku polskim. Dzięki znajomości angielskiego możesz bez problemu czytać zagraniczną prasę lub samodzielnie tłumaczyć i cytować teksty z różnych źródeł,
 • będziesz mógł poznać inną kulturę – każdy kraj to inna kultura, obyczaje, tradycje i historia. Znajomość innych kultur jest także bardzo przydatna podczas podróży,
 • nauka angielskiego jest dobrym ćwiczeniem dla naszego mózgu – nauka w każdym wieku przynosi wiele korzyści. Poprawia zdolność koncentracji, ćwiczy pamięć, pozwala spojrzeć na świat z punktu widzenia innej kultury.

 

Gdzie w Poznaniu nauczysz się angielskiego?

Angielski ze względu na swoją popularność jest przedmiotem nauczanym w wielu miejscach. Jednym z nich – i prawdopodobnie najczęściej wybieranym – są placówki prywatne. Mogą to być szkoły, takie jak British School, czyli duże ogólnopolskie firmy, których filie znajdują się w dziesiątkach polskich miast. Mogą to być także pojedyncze placówki prywatne, jak na przykład Szkoła Języków Obcych Akcent. Szkoła Akcent oferuje obecnie naukę w trzech trybach: stacjonarnie, online, hybrydowo. Takie szkoły prowadzą zazwyczaj zajęcia w formie semestrów, nie kilku pojedynczych spotkań. W takim przypadku musisz wiedzieć, że wiążą się one z opłatą czesnego, które często nie należy do najmniejszych.

 

Jeśli jesteś pasjonatem języka angielskiego i zastanawiasz się nad studiami filologicznymi, poznańskie uczelnie z pewnością Cię nie zawiodą. Wydział Anglistyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu posiada szeroką ofertę dydaktyczną, która na pewno Ci się spodoba! Specjalizacji do wyboru jest mnóstwo, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sama filologia angielska dzieli się na trzy specjalności: nauczycielską, translatorykę oraz ogólnoakademicką. Poza tym UAM w swojej ofercie posiada także filologię angielsko-celtycką, niderlandzką, angielsko-chińską, specjalizację południowoafrykańską, a także lingwistykę.

Prywatne zajęcia angielskiego w Poznaniu – czy warto?

Angielski jest z nami już od dziecka. Już w szkole podstawowej (często nawet w przedszkolu!) rozpoczynamy swoją przygodę z tym językiem. Jest on przedmiotem obowiązkowym do samego końca naszej nauki w szkole średniej, a także obowiązuje nas na egzaminie maturalnym. Często zdarza się, że uczniowie miewają problemy w nauce angielskiego. Nikt nie jest przecież idealny! Jeśli jesteś jednym z uczniów, któremu angielski potrafi przysporzyć kłopotów, może masz trudności w nauce pewnych zagadnień gramatycznych, a może potrzebujesz pomocy z nadrobieniem któregoś z aspektów (naukę angielskiego dzielimy na trzy aspekty: czytanie, pisanie i mówienie)? W takim przypadku świetnym rozwiązaniem na Twoje problemy będą prywatne korepetycje! Możliwości tej nie kierujemy wyłącznie do uczniów szkół podstawowych i średnich, studenci filologii także mogą mieć przecież kłopoty z pewnymi zagadnieniami!

 

Korepetycje niosą ze sobą wiele możliwości i korzyści, między innymi:

 

 • komfort – prywatna nauka we własnym mieszkaniu jest po prostu przyjemna. Nikt Ci nie przeszkadza, otaczają Cię wyłącznie Twoje cztery ściany, pod ręką masz wszystko to, czego potrzebujesz,
 • bezpośredni kontakt z nauczycielem – jest to cenna cecha prywatnych korepetycji. Bezpośredni kontakt umożliwi Ci efektywną naukę, ponieważ Twój nauczyciel będzie mógł skupić całą swoją uwagę wyłącznie Tobie. Zawsze możesz liczyć na jego wsparcie, porady oraz feedback,
 • przystępne ceny – korepetycje cechują się cenami odpowiednimi na każdą kieszeń. Nie są one podyktowane niższą jakością nauczania, a faktem, że korepetytorzy nie zajmują się tym zawodowo, jednak ich doświadczenie w nauczaniu jest duże, a wiedza w zakresie angielskiego bardzo bogata i rozległa, możesz więc liczyć na ogromną i profesjonalną pomoc z ich strony.

Prywatne korepetycje w Poznaniu – gdzie szukać?

W dzisiejszych czasach głównym i najlepszym źródłem poszukiwań dobrego korepetytora jest internet. Rozwój technologii daje nam ogromne możliwości, co z pewnością możesz zauważyć po wpisaniu w przeglądarkę „korepetycje z angielskiego w Poznaniu”. Przed Tobą pojawią się dziesiątki wyników. Czy jednak możesz być pewien, że wchodząc na przypadkowo wybraną stronę, usługa jaką otrzymasz, będzie najwyższej jakości, a nauczyciel będzie faktycznie doświadczony i będzie wiedział, co robi? Niestety niekoniecznie!

 

Najlepszym źródłem są strony przeznaczone bezpośrednio do edukacji i korepetycji. Superprof jest jedną z takich platform. Od lat realizujemy misję, której celem jest ułatwianie dostępu do korepetycji i kursów dla uczniów, studentów i innych osób, które tego potrzebują. Nasza firma jest stabilna i rzetelna – działamy w 36 krajach świata i dostarczamy edukację w zakresie ponad pięciuset przedmiotów i aktywności! Nauczycieli języka angielskiego w całej Polsce mamy prawie pięć tysięcy, z czego aż 333 uczy w samym Poznaniu. Nasi korepetytorzy są doświadczeni i profesjonalni. Mają odpowiednie podejście do uczniów i potrafią dostosować zajęcia, ich formę i wygląd do potrzeb swoich podopiecznych.

 

Jeśli chcesz znaleźć nauczyciela angielskiego w Poznaniu, wpisz w polu wyszukiwania na naszej stronie głównej „angielski” i wybierz swoje miasto w polu obok. Wiemy, że wybór spośród ponad trzystu osób może być dość przytłaczający, więc proponujemy skorzystać z narzędzi filtrowania w górnej części strony. Możesz wówczas wybrać konkretną interesującą Cię stawkę lub poziom nauczania. Wiadomo, że studenci filologii nie będą przecież zainteresowani w wynikach, które będą obejmowały jedynie poziom podstawowy. Nasza strona jest prosta w obsłudze i intuicyjna, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów w swoich poszukiwaniach. Kieruj się informacjami, które możesz znaleźć na profilach nauczycieli. Doświadczenie, stawka, specjalności, poziom nauczania, metody dydaktyczne… Wszystko to możesz dostosować i wybierać zgodnie ze swoimi potrzebami. Rozpocznij lekcje prywatne z Superprof i przekonaj się, że nauka wcale nie musi być nudna!

Czego chcesz się nauczyć?