Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 11 opinii.

55 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 55 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka z przedmiotu Informatyka nigdy nie była
tak prosta w mieście Warszawa

2. Organizuj swoje lekcje 📅 informatyka Warszawa

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak dużo kosztują prywatne lekcje informatyki, w mieście: Warszawa i w okolicach?

W mieście: Warszawa, średnia stawka za korepetycje z informatyki to 55 zł.

 

Ceny są zależne od kilku czynników:

 

Doświadczenia Twojego korepetytora, miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez Skype czy w dowolnej wybranej lokalizacji), ilość zajęć i długość trwania korepetycji, przeznaczenie Twoich lekcji. (Uczysz się informatyki dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

9 na 10 nauczycieli Superprof oferuje swoją pierwszą lekcję bez konieczności opłaty. Dzięki prostemu wyszukiwaniu, będziesz w stanie zobaczyć cenę lekcji z korepetytorem informatyki, dostępnym w pobliżu Ciebie.

 

Sprawdź ceny naszych nauczycieli informatyki już teraz!

✍️ Jaka jest średnia punktacja, przyznana przez uczniów dla nauczycieli informatyki w mieście: Warszawa i niedaleko?

Coraz więcej osób jest zainteresowanych lekcjami informatyki, ze względu na duże znaczenie tego przedmiotu, zarówno w szkole jak i na uniwersytecie. Dlatego w Superprof posiadamy różnorodne oferty zajęć informatyki w mieście: Warszawa i na przedmieściach.

 

Poza tym, nasi wszyscy nauczyciele otrzymują opinie od swoich uczniów. W sumie jest to 11 ocen,  przyznanych przez uczniów Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0 na 5.

 

W Superprof nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy napotkasz problem związany z lekcjami. Skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronieDowiedz się wszystkiego w sekcji najczęściej zadawanych pytań

💻 Czy jest możliwe branie korepetycji online?

80% naszych korepetytorów Superprof również oferuje prywatne lekcje informatyki online. Ponadto, te dogodne dodatkowe zajęcia są bardziej elastyczne w organizacji.

 

Prywatne lekcje informatyki przez internet zapewnią Ci idealną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

☝ Dlaczego powinieneś/nnaś zacząć brać prywatne korepetycje z informatyki w mieście: Warszawa?


🥇 Nauka informatyki pozwoli Ci być gotowym na wszystkie wyzwania przyszłości

 

Mówienie o komputerach to mówienie o naszej codziennej rutynie. Żyjemy w czasach, w których praktycznie wszystko jest naznaczone ewolucją technologiczną i cyfrową, a co moment pojawiają się nowe projekty i wyzwania, które napędzają tę ewolucję. Osobam która opanuje zagadnienia informatyczne będzie mogła pewnie stawić czoławyzwaniom w przyszłości, stając się aktywnym uczestnikiem  w tworzeniu społeczeństwa cyfrowego.

 

Zostań głównym aktorem swojego życia zawodowego

 

Będąc podmiotem o największej projekcji przyszłości, informatycy podejmują coraz więcej zadań oraz są bardzo poszukiwani na rynku zatrudnienia. Pamiętaj, że wszystkie firmy w dużym stopniu polegają na technologii, aby wspierać swoje systemy i rozwijać się, a Twoja wiedza mogą odegrać kluczową rolę w jej działalności. Ponadto kolejną wielką zaletą, jest zapewnienie dużej elastyczności, możliwość pracy z z domu lub biura przy użyciu samego komputera.

 


👴  Pomoże Ci być osobą samowystarczalną i przygotowaną na każdą okoliczność

 

W społeczeństwie cyfrowym takim jak nasze, informatyka przekracza swój własny sektor. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy na uniwersytecie, zawsze znajdzie się problem, który można rozwiązać wyłącznie dzięki umiejętnościom informatycznym. Ponadto twórcza moc, którą te dają umiejętności pozwoli Ci rozwijać nowe projekty, zarówno rekreacyjne, jak i zawodowe.

 

Do wszystkich wymienionych powodów musimy dodać fakt, że informatyka rozwinie Twoją wyobraźnię, zdolności analityczne, a także poprawi umiejętności zarządzania problemami. Cokolwiek zdecydujesz, edukując się w tej dziedzinie, wygrasz w ten czy inny sposób, więc dlaczego nie spróbować?

 

Zarezerwuj swoją pierwszą lekcję na Superprof już dziś!

⏰ Jaka jest aktualnie dostępność, korepetytorów udzielających lekcji informatyki w mieście: Warszawa i niedaleko?

Dzięki naszej stronie, możesz znaleźć 77 prywatnych korepetytorów informatyki, którzy są dostępni w mieście: Warszawa.

 

By rozpocząć edukację lub poprawić swoje umiejętności z informatyki, na Superprof dostępnych jest tysiące nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku

 

Prywatni nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo oraz zaproponują Ci dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Superprof czeka na Ciebie!

Chęć zgłębiania wiedzy z Informatyka w mieście Warszawa?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Informatyka w mieście Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Kursy informatyczne Warszawa, z profesjonalnym nauczycielem w Twoim mieście.

Informatyka w Warszawie – dlaczego warto?

Warszawa to polskie centrum edukacyjno-ekonomiczne, lider w sferze innowacji cyfrowej.

Stolica jest domem dla prawie jednej piątej największych polskich firm i setek start-upów. W centrum miasta znajdziesz różne organizacje pomagające wystartować z własnym biznesem: Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”, Firma Dla Każdego – Inkubator Przedsiębiorczości, Centrum Przedsiębiorczości Smolna i wiele więcej.

 

Nie można zaprzeczyć, że żyjemy w erze cyfrowej. W całej Polsce pracodawcy poszukują osób znających się na komputerach, które mogłyby dołączyć do ich zespołów. Informatyka daje mnóstwo możliwości, jeśli chodzi o ścieżki kariery. W zależności od tego, jaki język opanowaliśmy (Java, CSS, Python) lub jakie posiadamy umiejętności, do wyboru mamy wiele zawodów:

  • Programista aplikacji,
  • Deweloper gier,
  • Projektant stron internetowych,
  • Analityk biznesowy,
  • Specjalista ds. SEO,
  • Inżynier oprogramowania.

 

Nawet jeśli twój zawód nie kręci się wokół komputerów, zrozumienie ich działania nadal pomoże Ci wyróżnić się z tłumu. Osoby posiadające dobrze rozwiniętą inteligencję techniczną zazwyczaj posiadają umiejętności, które są poszukiwane przez pracodawców, np.: metodyczne, skrupulatne i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, analiza potencjalnych wyników przed podjęciem jakiejkolwiek akcji lub umiejętność dzielenia gigantycznych zadań na łatwiejsze do zrealizowania elementy pracy.

 

Nie wspominając już o tym, że informatyka jest fajna! Połączenie kreatywności z wiedzą techniczną to coś, co może być niesamowicie satysfakcjonujące, niczym wymagająca układanka. Wiedza z jej zakresu jest przydatna w życiu codziennym – technologie i komputery otaczają nas każdego dnia.

 

Informatyka jest na tyle elastyczna, że w obecnych czasach nie trzeba iść na studia, aby się jej uczyć. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób uczyć się wybranego języka i ćwiczyć programowanie we własnym domu!

Jak uczyć się informatyki?

 Ze względu na rosnące zainteresowanie informatyką, istnieje dużo sposobów na jej naukę. Platformy takie jak W3schools mogą wyjaśnić Ci podstawową teorię, a w szkołach takich jak Coders Lab czy Kodilla oferują różnorodne kursy, podczas których opanujesz wybrany język – Java, PHP, MySQL itd.

 

Darmowe lekcje online zazwyczaj omawiają podstawową wiedzę w jakiegoś zakresu, jednak są ograniczone, z kolei płatne, np. na Udemy są świetną alternatywą – niedrogie i umożliwiają samodzielną, elastyczną naukę.

 

Nauka informatyki online jest idealna, jeśli chcesz pracować we własnym tempie. Podczas takiej nauki nie uzyskasz jednak żadnego feedbacku, a źródła informacji powinny być przez Ciebie dobrze sprawdzane. Jeśli chcesz mieć pewność, że stawiasz na doświadczenie i sprawdzoną wiedzę, powinieneś wypróbować korepetycje! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Warszawa, korepetycje z informatyki

Interesuje Cię informatyka i programowanie? Chciałbyś poznać nowy język, a może przed Tobą przygotowanie do matury? Obecnie już szkoła podstawowa wymaga od uczniów nauki informatyki. Powinni oni znać budowę komputera i obsługiwać programy takie jak Gimp, Word czy Excel. Informatyka obowiązuje także w liceum, a nawet może być zdawana jako przedmiot podczas matury.

 

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności komputerowe, korepetycje mogą być świetnym sposobem na naukę. Java, Python, projektowanie UX/UI, Data Science… Zajęcia mogą być dostosowane do Twojego harmonogramu, potrzeb i preferencji.

 

Korepetycje to jedna z najskuteczniejszych metod uczenia się. Zajęcia mogą być prywatne, grupowe, stacjonarne i online – wybór należy do Ciebie! Twój korepetytor dostosuje zajęcia do Twoich potrzeb i celów, abyś mógł uczyć się tego, czego potrzebujesz. Nauka obsługi komputera, przygotowanie do matury, a może pomoc w projekcie do szkoły?

 

Korepetycje mogą odbywać się u Ciebie, u Twojego korepetytora czy w innym, wygodnym dla Ciebie miejscu. Jeśli nie masz czasu na korepetycje stacjonarne, możesz zamiast tego wybrać lekcje online.

 

Podczas korepetycji Twój nauczyciel ma czas na śledzenie twoich postępów, omówienie z osiągnięć i przekazanie konstruktywnej opinii na temat możliwych ulepszeń. Może to być niesamowicie motywujące, sprawiając, że edukacja będzie bardziej zrównoważona, przyjemna i produktywna! Zastanawiasz się, jak znaleźć dobrego korepetytora? Czytaj dalej!

Warszawa, korepetycje – jak znaleźć?

 Jeśli chcesz uczyć się informatyki, internet będzie najlepszym sposobem. Jednak jak przejrzeć wszystkie te ogłoszenia w Google? Wpisanie w wyszukiwarkę „korepetycje informatyka Warszawa”, da Ci tysiące wyników, ale niewiele wskazówek, które ogłoszenie jest wiarygodne!

 

Właśnie dlatego warto korzystać z Superprof. Wpisz w lupce na naszej stronie „informatyka” i wybierz miasto Warszawa, a lista korepetytorów pojawi się przed Tobą. Możesz wybierać poprzez ich doświadczenie, poziom nauczania (szkoła podstawowa, liceum), sprawdzić, czy uczą do matury z informatyki, jaka jest cena za lekcję.

 

Czytaj profil każdego z nich, sprawdź metodologie, doświadczenie i kwalifikacje… Możesz nawet poszukać opinii pozostawionych przez poprzednich uczniów. Kontakt jest prosty – wyślij wiadomość, aby zapisać się na pierwszą lekcję i poczekaj, aż korepetytor Ci odpowie. Pierwsza lekcja odbywa się za darmo, abyś mógł sprawdzić, czy korepetycje to coś dla Ciebie.

 

Podczas korepetycji możecie omówić wszelkie zagadnienia związane z informatyką: podstawy takie jak Word, Excel czy wybrany język. Wspólnie możecie także

Prowadzimy także korepetycje z innych przedmiotów: matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, język angielski czy inny język obcy, sfery zainteresowań np. odżywianie, nauka gry na instrumencie czy gotowanie!

 

Warszawa daje niezliczone możliwości! Coraz więcej uczniów decyduje się na naukę w formie korepetycji z Superprof. Korepetytor dostosowuje zajęcie do potrzeb ucznia, czego szkoła nie jest w stanie zrobić.Przygotowanie do egzaminów, pomoc w projekcie, a może powtórka z matematyki w celu wyjaśnienia skomplikowanego algorytmu? Poproś o pomoc wybranego korepetytora i zobacz, jak ciekawe jest programowanie!

Czego chcesz się nauczyć?