Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Wrocław

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 27 opinii.

43 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 43 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka z przedmiotu Chemia nigdy nie była
tak prosta w mieście Wrocław

2. Organizuj swoje lekcje 📅 chemia Wrocław

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Ile kosztuje lekcja z nauczycielem chemii, w mieście: Wrocław i niedaleko?

Średnia cena za zajęcia z chemii, w mieście: Wrocław, to 43 zł.

 

Stawki nauczycieli za lekcje z chemii zależą od kilku czynników:

 

Doświadczenia Twojego korepetytora chemii, miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez kamerę internetową czy w domu ucznia), ilość lekcji i długość trwania lekcji, zadanie Twoich lekcji. (Uczysz się chemii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

Blisko 97% naszych trenerów oferuje pierwszą darmową lekcję z chemii.

 

Sprawdź ceny naszych korepetytorów chemii już dziś!

✍️ Jak uczniowie oceniają swoich prywatnych korepetytorów chemii w mieście: Wrocław i w okolicach?

Na naszej stronie internetowe znajdziesz bogatą ofertę lekcji z chemii, niezależnie od Twojego poziomu i miasta w którym mieszkasz.

 

Uczniowie przypisali średnią ocenę: 5.0 na 5 wszystkim nauczycielom chemii w mieście Wrocław i w okolicy.

 

Pamiętaj, że nasz zespół Superprof jest dostępny od poniedziałku do piątku, aby pomóc Ci przy napotkanych trudnościach poprzez pocztę e-mail.

 

Odkryj sekcję FAQ.

💻 Czy jest możliwe branie lekcji przez kamerę internetową?

4 na 5 nauczycieli także proponuje prywatne zajęcia chemii na odległość. Ponadto te praktyczne dodatkowe zajęcia są bardziej elastyczne w organizacji.

 

Prywatne zajęcia chemii online zapewnią Ci doskonałą okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania aktualnych technologii.

☝ Jakie są zalety prywatnej nauki z nauczycielem chemii?


✍️ Najbardziej użyteczne dopełnienie Twoich lekcji chemii w szkole

 

Szkoła jest jednym z najważniejszych etapów w naszym życiu, a chemia należy do podstawowych przedmiotów w tym okresie. Niezależnie od tego, czy są to uczniowie szkoły podstawowej, szkoły średniej czy studenci, nauka chemii może przyprawić wszystkich o ból o głowy. Dlatego warto jest korzystać z dodatkowej pomocy edukacyjnej.

 

🏆 Dostosuj korepetycje chemii do swojego tempa nauki, by osiągnąć wyznaczone cele związane ze studiami

 

Poza podstawowym etapem szkolnym, chemia jest potrzebna także w innych momentach w życiu, na przykład by dostać się na wymarzone studia. Biorąc udział w prywatnych lekcjach w tym istotnym momencie, egzamin wstępny stanie się bardziej znośny. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi, jest wysoce prawdopodobnie, że te zajęcia znów będą pomocne w przypadku niektórych przedmiotów.

 


😍 Dowiedz się jak działa świat ,który nas otacza

 

Chemia to nauka badająca naturę oraz świat, który znamy i któremu nadaje ona sens. Bez względu na to ile masz lat, biorąc udział w prywatnych zajęciach z tego przedmiotu, będziesz w stanie odkrywać krok po kroku właściwości oraz zmiany, które zachodzą wokół nas.

 

Do wszystkich wymienionych powodów, dlaczego warto jest uczyć się chemii, dodamy jeszcze jeszcze jeden atut. Jeśli Twoja obecna lub przyszła wymarzona praca jest związana ze światem nauki czy zjawisk przyrody, wiedza którą zyskasz w tej dziedzinie może dać Ci przewagę jako profesjonalista, zarówno w teorii jak w praktyce.

 

Zarezerwuj swoje pierwsze korepetycje już dziś!

⏰ Ilu korepetytorów jest dostępnych by udzielić prywatnych korepetycji z chemii w mieście: Wrocław i w pobliżu?

Dzięki naszej platformie internetowej, możesz znaleźć 178 prywatnych nauczycieli chemii, którzy są dostępni w mieście: Wrocław.

 

Aby rozpocząć naukę lub poprawić swoje umiejętności z chemii, na na naszej platformie dostępnych jest wielu nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku

 

Prywatni nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo oraz zaproponują Ci dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Superprof czeka na Ciebie!

Chęć zgłębiania wiedzy z Chemia w mieście Wrocław?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Chemia w mieście Wrocław

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Chemia kurs z prywatnym nauczycielem Superprof

Dlaczego warto znaleźć korepetycje z chemii we Wrocławiu?

Niezależnie od tego czy chcesz polepszyć Twoje wyniki w szkole podstawowej, liceum lub na uniwersytecie, czy też uzyskać dobre przygotowanie do uzyskania stopnia naukowego, korepetycje z chemii mogą przynieść Ci wiele korzyści. 

 

Nauki ścisłe takie jak chemia, biologia, fizyka czy nawet elementy matematyki są szczególnie złożone i trudno jest zająć się całym programem na raz, szczególnie na początkującym poziomie, dlatego najczęściej chemię dzieli się na kilka kategorii. Opanowanie tego wszystkiego na raz jest mało prawdopodobne. Wielu uczniów uczy się chemii przez wiele lat, od szkoły podstawowej, po tysiące godzin lekcji w liceum, a kolejnie, jeśli przygotowanie i zrozumienie chemii jest wyjątkowo na wysokim poziomie, również po uniwersytet. Niezależnie od tego, czy naprawdę potrzebujesz korepetycji, czy po prostu potrzebujesz odświeżenia, nie ma powodu aby zwlekać.

 

Możesz nawet pójść uczyć się na lekcji z osobą w Twoim wieku, jeśli to pomoże Ci poczuć się bardziej komfortowo: nauka na egzamin, przygotowanie do matury w liceum, przygotowanie do przejścia do kolejnej klasy w szkole podstawowej, tworzenie arkuszy do nauki, pomoc w rozwiązaniu z zadań domowych... możliwości lekcji i tematów podczas korepetycji są nieograniczone. Ile dni, tyle tematów.

Naucz się chemii we Wrocławiu

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoje umiejętności z chemii tak by były na wysokim poziomie w celu otrzymania awansu w pracy, czy interesuje Cię przygotowanie do matury w liceum, Wrocław jest pełen miejsc, w których chemia jest w centrum uwagi. Na głównych i bardzo wysoko ocenianych uniwersytetach we Wrocławiu istnieją wydziały chemii:

 

  • Wydział Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego
  • Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej

 

 

Politechnika Wrocławska zajęła wysokie, trzecie miejsce wśród polskich szkół wyższych w 2019 roku. Ta pozycja świadczy o utrzymaniu nieustannie wysokiego poziomu uczelni. Natomiast Uniwersytet Wrocławski w tym samym roku zajął także wysokie, ósme miejsce. Obie uczelnie oferują szeroką gamę badań, wykładów oraz stypendiów. Obie uczelnie organizują również pokazu naukowe oraz wystawy organizowane gdzie możesz dowiedzieć się wiele ciekawostek chemicznych.

 

Często szkoły wyższe wymagają rygorystycznego szkolenia i całkowitego opanowania kursów chemii na wysokim poziomie jeszcze w liceum. Zasadniczo konieczne jest odbycie pewnych naukowych lekcji przygotowawczych lub korepetycji, które pozwalają na merytoryczne przygotowanie do egzaminów wstępnych na uniwersytet, studia inżynierskie lub inne kierunki. Zaletą zajęć przygotowawczych i korepetycji jest zapewnienie wszystkich narzędzi potrzebnych do szybkiego i skutecznego opanowania niezbędnych umiejętności chemicznych na wysokim poziomie.

 

Istnieją również inne szkoły publiczne lub prywatne, które oferują kursy indywidualne, podczas których szkoli profesjonalny zespół nauczycielski: Twoim nauczycielem chemii będzie zazwyczaj dyplomowany nauczyciel. Niektóre prywatne szkoły wyższe oferują również korepetycje z biologii i matematyki oprócz tych z chemii.

 

Istnieją również stowarzyszenia ludzi we Wrocławiu, którzy są entuzjastami nauk ścisłych: chemii, biologii, matematyki, fizyki itd. Mogą też być prywatnymi nauczycielami, którzy spotykają się dwa do trzech razy w tygodniu, aby omówić te nauki. Stowarzyszenia te mogą być również świetnym źródłem informacji do znalezienia wykwalifikowanych nauczycieli chemii w mieście. We Wrocławiu zdecydowanie nie musisz narzekać na ich brak, bo znajdziesz tu wielu korepetytorów, a każdy korepetytor posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.

Liczni nauczyciele chemii we Wrocławiu

We Wrocławiu brak nauczycieli chemii nie grozi: między uniwersytetami, prywatnymi szkołami, szkołami biznesowymi, stowarzyszeniami, a nawet klubami naukowymi, zawsze znajdziesz nauczyciela, który pomoże Ci nauczyć się układu okresowego, przygotuje Cię do matury lub zaoferuje pomoc w odrabianiu prac domowych do szkoły podstawowej lub liceum.

 

Korepetycje indywidualne na każdym poziomie we Wrocławiu można zorganizować w trakcie roku szkolnego lub w czasie wakacji (ferie zimowe, ferie wielkanocne). Sprytnym rozwiązaniem może być również udział w zajęciach z chemii po szkole lub w weekendy: wielu korepetytorów jest gotowych uczyć Cię o każdej porze dnia i tygodnia. Istnieją nawet letnie wakacyjne obozy naukowe, dzięki którym można cieszyć się zwiedzaniem atrakcji turystycznych, takich jak Rynek we Wrocławiu, Panorama Racławicka czy Hydropolis.

Zajęcia z chemii we Wrocławiu: wybierz swoje w Superprof!

W obliczu rosnącej liczby nauczycieli i korepetytorów we Wrocławiu znalezienie najlepszego nauczyciela chemii, który może pomóc Ci osiągnąć cele, może wydawać się przytłaczające. Ale nie jest tak w przypadku Superprof! Rzeczywiście, mamy duży wybór profesjonalnych korepetytorów oferujących indywidualne lekcje w domu, przy jednoczesnym poszanowaniu Twojego harmonogramu i budżetu oraz pod względem miejsc i godzin spotkań.

 

Studiujesz? Potrzebujesz pomocy z pracą domową? Uczysz się podstaw? Chcesz zmierzyć się z bardziej złożonymi zadaniami? Nasi nauczyciele z Superprof posiadają odpowiednie doświadczenie i są gotowi na wszystkie poziomy i wyzwania, które się pojawiają, od początkujących, po osoby uczące się na poziomie uniwersyteckim.

 

Większość korepetytorów może oferować cotygodniowe lekcję chemii w domu lub online, a nawet kursy z innych przedmiotów: biologii, matematyki, fizyki, angielski, polski itd. Przygotowanie do matury, przygotowanie na egzamin, nauka na wysokim poziomie w celu otrzymania awansu w pracy lub po prostu odrabianie pracy domowej w szkola podstawowej, Twój przyszły korepetytor pomoże Ci osiągnąć Twoje cele. Pomoc korepetytorów podczas lekcji prywatnych jest bezcenna. Lekcja trwa zazwyczaj 60 min, 90 min lub 190 min i odbywa się co kilka dni. Zajęcia odbywają się również na poziomie dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

 

Nasi nauczyciele doskonale znają wszystkie poziomy i umiejętności chemiczne, od organicznych po fizyczne i materiałowe. Twój przyszły nauczyciel będzie miał doskonałe doświadczenie, umiejętności nauczania i będzie wiedział, jak być cierpliwym, pomagając Ci osiągnąć Twoje cele, począwszy od pierwszej lekcji. Twój nauczyciel chemii może czekać za rogiem. Na co więc czekasz? Pogłęb swoją wiedzę i odnieś sukces w drodze do Twojej wymarzonej kariery! Umów się na pierwszą lekcję za darmo już dziś! 

Czego chcesz się nauczyć?