Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Gdańsk

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 6 opinii.

57 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 57 zł

7 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 7 h.

Nauka z przedmiotu Francuski nigdy nie była
tak prosta w mieście Gdańsk

2. Organizuj swoje lekcje 📅 francuski Gdańsk

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💵 Ile kosztują za godzinę, zajęcia z korepetytorem języka francuskiego, w mieście: Gdańsk i w pobliżu?

W mieście: Gdańsk, średnia stawka za indywidualną lekcję języka francuskiego to 57 zł.

 

Koszt prywatnych korepetycji z języka francuskiego jest zależny od paru elementów:

 

 • Doświadczenia Twojego nauczyciela języka francuskiego;
 • Miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez Skype czy w dowolnej wybranej lokalizacji),
 • Ilość i długość trwania indywidualnych lekcji,
 • Zadanie Twoich lekcji (uczysz się języka francuskiego dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

9 na 10 indywidualnych nauczycieli na Superprof oferuje swoje pierwsze korepetycje za darmo. Dzięki prostemu wyszukiwaniu, będziesz w stanie zobaczyć cenę lekcji z korepetytorem języka francuskiego, dostępnym w Twojej okolicy.

 

Sprawdź ceny naszych indywidualnych korepetytorów języka francuskiego już teraz!

✍️ Jak uczniowie recenzują swoich nauczycieli języka francuskiego w mieście: Gdańsk i niedaleko?

Jest wiele osób zainteresowanych nauką języka francuskiego, dlatego oferujemy bogatą listę ogłoszeń prywatnych korepetytorów dla każdego kursu i poziomu. Korzystając z funkcji wyszukiwania, możesz szybko znaleźć idealnego nauczyciela w mieście: Gdańsk lub na przedmieściach.

 

Co więcej, wszyscy nasi nauczyciele otrzymują opinie od swoich uczniów. W sumie jest to 6 opinii,  przyznanych przez uczniów Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0 na 5.0.

 

W Superprof nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy napotkasz problem związany z korepetycjami. Skontaktuj się z nami za pomocą wiadomości e-mail.

 

Dowiedz się wszystkiego w sekcji najczęściej zadawanych pytań

👩‍💻 Czy jest możliwe branie korepetycji prywatnych z języka francuskiego przez Skype?

Większość naszych nauczycieli Superprof języka francuskiego, również oferuje korepetycje online. Ponadto, te dogodne indywidualne lekcje, pozwalają na większą elastyczność w organizacji.

 

Indywidualne lekcje online języka francuskiego zapewnią Ci świetną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania aktualnych technologii.

📕 Dlaczego by nie rozpocząć brać prywatnych lekcji z języka francuskiego w mieście: Gdańsk?

😍  Drzwi do unikalnej i bogatej kultury

 

Około 80 milionów ludzi posługuje się językiem francuskim jako językiem ojczystym, a 190 milionów jako językiem obcym. Francuski to język urzędowy w 33 krajach, w tym Monako, Luksemburg, Szwajcaria, Kanada, Madagaskar, Seszele, Senegal, Gabon lub Demokratyczna Republika Konga. Wszystko to, nie zapominając o francuskich terytoriach zamorskich: Gwadelupie, Martyniki, Reunion, Gujanie Francuskiej, Polinezji Francuskiej… Znajomość języka francuskiego przybliża Cię do tych miejsc oraz otwiera Ci drzwi do poznania ich kultur. Pozwoli Ci to również na komunikowanie się z ludźmi z całego świata podczas podróżowania.

 

Rzeczywiście, uczenie się języków przybliża nas również do kultury danego kraju, poznając jego korzenie, historię, muzykę czy kuchnię. Francuski to język Victor Hugo, Molière, Aimé Césaire lub Édith Piaf. Możesz także cieszyć się popularnymi produkcjami w ich oryginalnym języku, takich jak: Asterix and Obélix, Marsupilami, Nędznicy lub Amélie.

 

🥇 Nowy rynek pracy, na którym możesz się wyróżnić

 

Znajomość języka francuskiego otworzy przed Tobą wiele drzwi na poziomie miejsca pracy, ponieważ coraz więcej polskich firm importuje lub eksportuje produkty z i do Francji. Także, jeśli chodzi o turystykę, coraz więcej francuskojęzycznych gości odwiedza nasz kraj.  Dzięki czemu otwiera się przed Tobą wiele nowych możliwości zatrudnienia, w Polsce jak i we Francji.

 

Do tego wszystkiego, musimy dodać wymiany uczniów: coraz więcej uniwersytetów wybiera Francję jako partnera wymiany Erasmus.

Zarezerwuj swoje pierwsze indywidualne zajęcia francuskiego już teraz!

🙋‍♀️ Ilu korepetytorów języka francuskiego jest obecnie dostępnych w mieście: Gdańsk i na przedmieściach?

Jeśli chcesz nauczyć się, rozwijać swoje umiejętności z z języka francuskiego, 23 korepetytorów jest dostępnych w mieście: Gdańsk, aby uczyć zarówno osobiście lub przez internet.

 

Z nami możesz realizować swój cel nauki i doskonalenia swoich umiejętności z każdego przedmiotu, a także uczyć się całkowicie we własnym tempie. Wejdź na naszą platformę i rozpocznij prywatne zajęcia już dziś.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Gdańsk, czy w okolicy, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki korepetycjom w domu lub na odległość nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Korepetytorzy na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najlepiej dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Superprof czeka na Ciebie!

Chęć zgłębiania wiedzy z Francuski w mieście Gdańsk?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Francuski w mieście Gdańsk

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Francuski korepetycje z prywatnym nauczycielem w Gdańsku

Naucz się języka francuskiego w Gdańsku dzięki zajęciom prywatnym z Superprof!

Język francuski to jeden z najbardziej popularnych języków na świecie, zarówno w przeszłości jak i obecnie. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na naukę tego właśnie języka. Korzyści płynące ze znajomości go są liczne, zarówno jeśli chodzi o życie prywatne jak i zawodowe.

 

W Polsce, w wielu szkołach uczniowie mają możliwość wyboru języka francuskiego jako zajęcia obowiązkowe z języka obcego. Spora liczba uczniów podejmuje się nauki go, choć wszyscy są zgodni co do tego, że język ten jest dość trudny, a zajęcia w szkole dają podstawę, jednak nie sprawiają, że uczniowie potrafią płynnie mówić po francusku po ukończeniu kursu.

 

Dlatego tak ważne jest żeby wiedzieć gdzie szukać pomocy językowej poza zajęciami w szkole, tak by móc pogłębić swoją wiedzę lingwistyczną. W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się zajęcia prywatne z korepetytorem. Ceny takich zajęć są coraz bardziej przystępne, a dzięki indywidualnemu podejściu do zajęć, nauka jest bardziej skuteczna.

 

Co więcej, dzięki platformom takim jak Superprof masz możliwość wybrania nauczyciela z katalogu dostępnych korepetytorów w Twoim mieście. Masz zatem możliwość wyboru tego, który najbardziej odpowiada Twoich oczekiwaniom. Może być to zarówno dwujęzyczny profesjonalista lub rodzimy użytkownik języka francuskiego. Możesz w ten sposób wreszcie pojąć skomplikowaną gramatykę oraz ćwiczyć Twoje umiejętności używania języka w mowie. Zajęcia prywatne to sposób na opanowanie języka francuskiego od poziomu zerowego, podstawowego czy średniego aż do poziomu płynnego.

Dlaczego warto uczyć się języka francuskiego?

Każdy język jest godny nauki, jest to niezaprzeczalne. Jednak w przypadku języka francuskiego jest to tym bardziej świetny pomysł i bardzo dobra inwestycja biorąc pod uwagę znaczenie tego języka na świecie.

 

Ponad 300 milionów ludzi posługuje się językiem francuskim na pięciu kontynentach. Francuski jest drugim, zaraz po angielskim, najczęściej nauczanym językiem obcym i piątym najczęściej używanym językiem na świecie. Francuski jest również jedynym językiem, obok angielskiego, który jest nauczany w każdym kraju na świecie.

 

Co więcej, Francja posiada największą międzynarodową sieć instytutów kultury (Alliance Française), które prowadzą kursy języka francuskiego dla blisko miliona uczniów na całym świecie. Instytut Alliance Française znajdziesz w prawie każdym wielkim mieście na świecie, również w Gdańsku (Sienkiewicza 5, 80-227 Gdańsk).

 

Jednak nie tylko szerokie użycie języka sprawia, że warto jest się go uczyć. Powodów do tego jest mnóstwo, a my chcielibyśmy przybliżyć Ci choć kilka z nich.

 • Dzięki znajomości języka francuskiego masz łatwy dostęp do oryginałów dzieł największych poetów takich jak Victor Hugo, Théophile Gautier, Voltaire, Charles Baudelaire czy Guillaume Apollinaire.

 

 • Znajomość języka francuskiego otwiera Ci drzwi do zupełnie innej niż do tej pory turystyki. Biorąc pod uwagę, że język francuski używany jest oficjalnie w aż 29 krajach na świecie! Oznacza to, że dzięki umiejętnościom językowym będziesz mógł wyjeżdżać na niezależne od biura podróży wycieczki do wszystkich tych krajów. Już nie będziesz się musiał martwić, że coś pójdzie nie tak, bo będziesz miał zdolność do porozumienia się oraz rozwiązywania możliwie powstałych problemów. Co więcej da Ci to możliwość prowadzenia rozmów z tubylcami, co może prowadzić do nawiązania relacji trwających całe życie.

 

 • Szanse, jakie daje Ci język francuski w Twoim życiu zawodowym są ogromne! Znajomość języka francuskiego jest najlepiej płatna tuż obok znajomości języka niemieckiego oraz holenderskiego. Dzięki znajomości tego języka możesz pracować w jakiejkolwiek firmie międzynarodowej w Polsce lub w jednym z krajów francuskojęzycznych takich jak Francja, Belgia, Kanada, Maroko, Gujana Francuska, Wybrzeże Kości Słoniowej i wielu innych!

Francja oraz język francuski w Gdańsku.

Gdańsk jest miastem międzynarodowym z ogromną ilością zagranicznych turystów odwiedzających go rocznie. Wśród nich ogromna część to oczywiście Francuzi, którzy szczególnie upodobali sobie to miasto.

 

Mieszkając w Gdańsku jesteś zatem wystawiony na kontakt zarówno z kulturą Francji jak i z językiem francuskim non stop. Poniżej przedstawiamy Ci kilka przykładów miejsc gdzie możesz obcować z kulturą oraz językiem francuskim bez opuszczania miasta.

 • ALLIANCE FRANÇAISE 

Najbardziej znany i rozpowszechniony instytut kultury oraz języka francuskiego na świecie nie mógł nie powstać również w Gdańsku. Znajduje się on na ulicy Sienkiewicza 5 i oferuje on mnóstwo możliwości nabywania nowych umiejętności frankojęzycznych. Instytut szerzy kulturę Francji, posiada swoją prywatną biblioteczkę literatury francuskiej, skąd możesz możesz wypożyczyć dzieła największych autorów, oferuje zajęcia z języka francuskiego na każdym poziomie oraz dwa razy do roku organizuje egzaminy do certyfikatów DELF oraz DALF, do którego mogą przystąpić wszyscy śmiałkowie, chcący uzyskać certyfikat potwierdzający ich wiedzę z języka francuskiego. Atmosfera zarówno w sekretariacie, na kursach czy podczas egzaminu jest niesamowite przyjemna, a otaczającą Cię francuskość zabiera Cię prosto do Francji.

 • RESTAURACJE

Kuchnia francuska jest na liście Światowego Dziedzictwa Narodowego UNESCO. Nic dziwnego, kto może oprzeć się ich delikatnym i wyśmienitym potrawom takim jak Quiche Lorraine, moules (mule przyrządzone na różne sposoby), crêpes, boeuf bourguignon (wołowina po burgundzku) czy nawet tym słynnym a nie zawsze przemawiającym do nas escargots (ślimaki). Nawet nie będziemy rozpisywać się o deserach takich jak crème brûlée czy gâteau au chocolat, na których myśl leci nam ślinka.

 

W Gdańsku masz możliwość wyboru między dwoma restauracjami Winne Grono oraz A La Française. Obie są wyśmienite i zdecydowanie rekomendowane, jednak my w szczególności polecamy Ci tą drugą. Założona przez polsko - francuskie małżeństwo jest miejscem, w którym czujesz się jakbyś dosłownie wylądował we Francji. Dania są starannie wykonane według francuskich przepisów i tradycji, restauracja udekorowana jest plakatami oraz dekoracjami związanymi z kulturą Francji, a w tle gra typowo francuska muzyka. Do tego właściciele rozmawiający między sobą po francusku. Wszystko to sprawia, że czujemy się tam jakbyśmy byli gdzieś w malutkim miasteczku na Lazurowym Wybrzeżu.

 • SZKOŁY JĘZYKOWE 

Szkół językowych oferujących zajęcia z języka francuskiego w Gdańsku nie brakuje. Trudno jest o nich zapomnieć, bo jest ich kilkanaście, a wszystkie dumne z możliwości oferowania zajęć z tego jakże romantycznego języka. Flaga Francji rzuca nam się w oczy zanim jeszcze przejdziemy przez drzwi. Nic dziwnego, chętnych do nauki tego języka wcale nie brakuje.

 • KONTAKT Z FRANCUSKOJĘZYCZNYMI TURYSTAMI

Tak jak wspominaliśmy powyżej, turystów z Francji nie brakuje w Gdańsku. Możesz ich spotkać tłumami w samym sercu Gdańska. To samo ma miejsce w przypadku studentów przyjeżdżających w ramach wymiany uniwersyteckiej Erasmus. Jedyne co musisz zrobić to nawiązać kontakt i zaprzyjaźnić się z niektórymi z nich. Nie bądź nieśmiały i postaraj się użyć Twojego języka francuskiego w celu nawiązania znajomości. Nie tylko będziesz miał możliwość ćwiczenia języka z rodzimymi użytkownikiem języka, ale również poznania kultury i nawiązania międzynarodowych przyjaźni.

Naucz się języka francuskiego w Gdańsku!

Dzięki zajęciom indywidualnym z Superprof, nauka języka francuskiego wyda Ci się niesamowicie łatwa. Nawet jeśli Twój poziom w momencie rozpoczęcia nauki jest zerowy lub podstawowy, dzięki profesjonalnemu oraz zindywidualizowanemu podejściu do zajęć, już po pierwszych kilku miesiącach nauki będziesz w stanie rozumieć oraz rozmawiać z rodowitymi Francuzami. Oczywiście nie będzie to w pełni zgrabna i bezbłędna konwersacja, ale grunt to potrafić się dogadać i wyrazić, a potem pójdzie już tylko z górki. Mając solidne podstawy z szybkością dojdziesz do poziomu zaawansowanego oraz płynnego.

 

Jedyne co musisz zrobić to znaleźć na naszej stronie internetowej korepetytora, który poprowadzi Cię przez tą przygodę. Przejrzyj katalog dostępnych nauczycieli oraz skontaktuj się z tym, który najbardziej do Ciebie apeluje. Naucz się francuskiego i korzystaj z dóbr oraz nieskończonych korzyści, jakie przynosi znajomość języka francuskiego!

 

Czego chcesz się nauczyć?