Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
z przedmiotu: francuski

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą, ze średnią oceną 5.0 ⭐️/ 111 opinii.

60 zł/h

Najlepsze ceny: 97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, a godzinna lekcja kosztuje średnio 60 zł

4 h

Nauczyciele odpowiadają średnio w 4h

Nauka nigdy nie była
tak prosta

2. Skontaktuj się

Szybcy jak błyskawica! Korepetytorzy odpowiedzą Ci ciągu kilku godzin! A jeśli nie możesz znaleźć idealnego nauczyciela, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

3. Zorganizuj

Łatwo zaplanuj lekcje z nauczycielem lub trenerem, poprzez system wiadomości

Najczęściej zadawane pytania

📒 Jak wygląda nauka online, z przedmiotu: francuski?

Możesz kontaktować się ze swoim nauczycielem, bezpośrednio przez e-mail, lub telefon. Ich dane kontaktowe znajdują się w kolumnie po lewej stronie , w zakładce ,,prośby o lekcje".  Następnie możesz zdecydować z nauczycielem o preferowanym formacie zajęć.

Istnieje wiele możliwości : 

 • Skype;
 • Hangout;
 • Zoom;
 • Messenger;
 • WhatsApp;
 • FaceTime;
 • Telefon.

Szereg aplikacji umożliwia nam rozmowy audio, jak i 

wideo, gdzie możesz udostępniać swój ekran komputera/telefonu innym.


479 nauczycieli oferuje

lekcje online z przedmiotu: francuski.


🔎 W jaki sposób nauczyciele online, z przedmiotu: francuski, są wybierani?

Weryfikacje podanych danych osobowych i informacji

Weryfikujemy tożsamość, zdjęcie, dane kontaktowe (telefon, e-mail) oraz dyplomy/certyfikaty naszych nauczycieli.


100% sprawdzonych ocen - Siła społeczności

Dla każdego ogłoszenia korepetytora, oceny i rekomendacje od uczniów są w 100% rzetelne

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 479 profili.

🎓 Ilu nauczycieli oferuje lekcje online z przedmiotu: lekcje francuski?

479 nauczycieli z przedmiotu: francuski jest dostępnych, by Ci pomóc. 


Możesz przeglądać ich profile i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, jednocześnie ucząc się w zaciszu własnego domu.

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 479 profili.💸 Jaka jest średnia cena lekcji online, z przedmiotu: francuski?

Średnia cena zajęć online z przedmiotu: lekcje francuski to 60 PLN.


 Stawka różni się względem różnych czynników : 


 • doświadczenie nauczyciela z przedmiotu: francuski;
 • czas trwania zajęć.

97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, by lepiej poznać wzajemne oczekiwania co do zajęć.


Lekcje online są średnio o 20% tańsze, niż zajęcia bezpośrednie.


Sprawdź stawki nauczycieli online.

🖋 Jaka jest średnia ocena przyznawana nauczycielom online, z przedmiotu: francuski?

Ze wszystkich 111 wystawionych ocen, uczniowie przyznali średni wynik wynoszący:  5.0/5.


W razie jakichkolwiek problemów, obsługa klienta jest w stanie znaleźć szybkie rozwiązanie (mailowo, poprzez Instagram lub Facebook 5 dni w tygodniu).

(w tym okresie COVID-19 obsługa klienta Superprof jest dostępna przez dłuższy czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania)


Możesz  zapoznać się z opiniami uczniów, względem nauczyciela z kadego przedmiotu.

💻 Dlaczego warto wybrać lekcje online?

Przy tak wielu kontaktach tworzonych i utrzymywanych za pośrednictwem internetu, nauka online staje się coraz bardziej popularna wśród uczniów.

 • jest to bardzo proste, ponieważ zarówno uczniowie, jak i nauczyciele opanowali narzędzia cyfrowe, które służą do ułatwiania lekcji online.
 • jest to bezpieczne, proste i wygodne. Gdziekolwiek jesteś, możesz połączyć się z nauczycielem, dzięki kilku kliknięciom.


479 nauczycieli z przedmiotu: francuski  jest dosętpnych  tutaj, by Ci pomóc.

Chęć zgłębiania wiedzy?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Lekcje francuskiego online z prywatnym nauczycielem

Zanurz się we wspaniałej kulturze francuskiej!

Nauka języka francuskiego to nie tylko nauka języka, to także przyjemność poznawania wielu innych aspektów wiążących się z językiem takich jak gastronomia, kino, muzyka, moda, sztuka, nauka czy literatura Francji.

 

Być może Twoją motywacją do rozpoczęcia kursu języka francuskiego jest ten szczególny francuski akcent, romantyczność słownictwa, emblematyczny charakter, wyjazd do Paryża, na Lazurowe Wybrzeże lub jednego z wielu krajów francuskojęzycznych. 

 

Język francuski należy do grupy języków romańskich. Oznacza to, że jeśli nauczysz się francuskiego, o wiele łatwiej będzie Ci nauczyć się innych języków, takich jak język hiszpański, język włoski, język portugalski czy nawet język kataloński! Im więcej informacji posiadasz na temat tego jak je przyswajać, oraz im więcej nauczysz się słownictwa we francuskim tym łatwiej będzie Ci osiągnąć biegłość w innych językach obcych. 

 

Możliwości akademickie i zawodowe, do jakich przybliża Cię ten język zarówno we Francji jak i w Polsce są bardzo szerokie. Jednak pamiętaj, że trzeba mieć poziom co najmniej średniozaawansowany w celu podjęcia pracy lub edukacji. Jeśli go masz, bez problemu będziesz mógł uczyć się czy pracować z francuskim każdego dnia.

Nauka języka francuskiego w Polsce

Coraz więcej studentów decyduje się na studia na Filologii Francuskiej, Lingwistykę Stosowaną lub Tłumaczenia każdego roku, a wraz z tym wzrostem, coraz więcej jest umów z francuskimi uniwersytetami na wymianę językową.

 

Do tego wszystkiego musimy dodać bliskość i łatwość podróżowania do tego wspaniałego kraju. Przez cały rok możemy znaleźć tanie loty do Francji. Ale to nie wszystko, bo oficjalnie język francuski używany jest w 29 krajach na świecie! A zatem znajomość go otwiera Ci drzwi nie tylko do Francji, ale również do Belgii, Afryki a nawet na Karaiby!

 

Najbardziej uznaną instytucją w Polsce w zakresie nauczania języka francuskiego jest Alliance Française, obecne w wielu dużych miastach w całej Polsce na przykład takich jak Warszawa czy Gdańsk. We wszystkich tych instytucjach możesz uczęszczać na kurs francuskiego. Kurs nie wygląda jak lekcje w szkole, raczej mowa tu o lekcji w przyjemnej atmosferze, ale z nastawieniem na szybko rozwijający się poziom. Lista zajęć zaczyna się od początkujących po poziom zaawansowany, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

 

Obecnie często wybieraną formą nauki języka francuskiego w Polsce są korepetycje. Nasza strona internetowa Superprof udostępnia online ogłoszenia nauczycieli francuskiego, którzy oferują kursy językowe oraz  świetnie znają ten język i stosują metody pozwalające na jak najszybsze przyswojenie go oraz wprowadzenie go w życie, niezależnie czy jest to w szkole, w pracy lub na wycieczce. 

 

Posiadanie rodzimych użytkowników języka francuskiego jako nauczycieli pomoże Ci poprawić Twoje zdolności językowe, wymowę, nauczyć się bardziej autentycznego słownictwa, a jednocześnie przyswoić wiele wyszukanych słów.

Znajdź korepetytora do nauki języka francuskiego online!

Wśród setek prywatnych nauczycieli, którzy zostali starannie wybrani przez Superprof, znajdź tego, który najbardziej pasuje do Twoich wymagań i oczekiwań, a Twoją pierwszą lekcję możesz otrzymać za darmo! Na naszej stronie znajdziesz zajęcia indywidualne z lektorem dla dzieci, młodzieży i dorosłych, od lekcji początkujących do zaawansowanych. Aby dokonać dokładnego wyboru w zależności od tego, jakie są Twoje cele lub w jaki sposób chcesz się uczyć, proponujemy wyszukiwanie w następujący sposób:

 

- Wybierz poziom: zajęcia indywidualne dla początkujących, średnio zaawansowanych lub zaawansowanych. Zobaczysz dostępnych nauczycieli i nawet jeśli są to zajęcia online, będziesz musiał wybrać miasto, choć nie będzie to istotne.

 

- Na górze zobaczysz tryb, wybierz "Przez kamerę internetową" i ponownie zobaczysz tylko tych nauczycieli, którzy oferują ten format. W zakładce "Cena" dopasuj cenę do swojego budżetu.

 

- Przejrzyj katalog i przeczytaj informacje dotyczące danego nauczyciela: doświadczenie, wykształcenie, cenę, metodę nauczania, a nawet opinie i komentarze byłych uczniów.

 

- Poproś o prywatną lekcję. Za pomocą naszej strony, skontaktuj się z wybranym nauczycielem podając jak najwięcej informacji; wskaż dzień, w którym możesz zacząć, a także Twoje dane kontaktowe.

 

Następnie skontaktujesz się bezpośrednio z Twoim nauczycielem francuskiego online, aby umówić się na kolejne dni kursu.

Zalety korepetycji francuskiego online

Dzięki lekcjom online z języka francuskiego możesz zarezerwować godzinę w dni, które najbardziej Ci odpowiadają, bez tracenia dodatkowego czasu ani pieniędzy na dojazd. W ten sposób będzie Ci dużo łatwiej otrzymywać zajęcia pomimo napiętego harmonogramu w pracy czy na studiach. Długość lekcji waha się od 60 min po 90 min lub 120 min w zależności od potrzeb ucznia.

 

A najlepsze jest to, że wszystkie zajęcia są spersonalizowane! Możesz poprawić Twoją wymowę czy słownictwo z rodzimym nauczycielem języka francuskiego online w zaciszu własnego domu i dodać francuski do listy języków na Twoim CV! 

 

Dobrze wiemy, że niestety podczas lekcji grupowych, mimo że wszyscy uczniowie otrzymują te same informacje, proces nauki, tempo i czas spędzony przez każdego z nich jest inny, więc postępy są różne. Ponadto, nauczanie nie jest tak spersonalizowane jak w przypadku prywatnego kursu języka francuskiego. 

 

Dodatkowo nasi nauczyciele oferują również zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z innych języków takich jak angielski, niemiecki, rosyjski czy hiszpański! Naucz się szybko i skutecznie mówić po francusku lub w innym języku świata jeśli tylko chcesz!

 

Wypróbuj już dziś darmową sesję i korepetytora z francuskiego, którym jesteś zainteresowany, à bientôt!

Czego chcesz się nauczyć?