Strona główna
Zostań nauczycielem

Kurs francuskiego online

💻 287 nauczycieli online
🥇 Najlepsi z najlepszych
🔒 Bezpieczne płatności
💸 Bez prowizji

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
z przedmiotu: francuski

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą, ze średnią oceną 5.0 ⭐️/ 42 opinii.

52 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, a godzinna lekcja kosztuje średnio 52 zł

3 h

Nauczyciele odpowiadają średnio w 3h

1.

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2.

Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3.

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Karta Ucznia to niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Uczniowie ocenili swoich nauczycieli
z przedmiotu: francuski

Przeglądaj wszystkie nasze zajęcia z przedmiotu: francuski

Lekcje francuskiego online z prywatnym nauczycielem

Zanurz się we wspaniałej kulturze francuskiej!

 

Nauka języka francuskiego to nie tylko nauka języka, to także przyjemność poznawania wielu innych aspektów wiążących się z językiem takich jak gastronomia, kino, muzyka, moda, sztuka, nauka czy literatura.

Być może Twoją motywacją do rozpoczęcia kursu języka francuskiego jest ten szczególny francuski akcent, emblematyczny charakter, wyjazd do Paryża, na Lazurowe Wybrzeże lub jednego z wielu krajów francuskojęzycznych, wymiana studencka lub po prostu dlatego, że chciałbyś poczytać książkę Twojego ulubionego autora w oryginale lub posłuchać piosenek Edith Piaf czy Yves Montand rozumiejąc o czym dokładnie śpiewają.

Język francuski należy do grupy języków romańskich. Oznacza to, że jeśli nauczysz się francuskiego, o wiele łatwiej będzie Ci nauczyć się innych języków, takich hiszpański, włoski, portugalski czy nawet kataloński! Poza tym faktem jest, że jeśli nauczysz się jednego języka obcego, inne przyjadą Ci z większą łatwością, nawet jeśli nie należą do tej samej grupy językowej tak jak na przykład angielski, niemiecki czy rosyjski. Im więcej wiesz, im więcej się uczysz języka obcego i im więcej informacji posiadasz na temat tego jak je przyswajać, tym łatwiej będzie Ci osiągnąć biegłość w innych językach obcych. Nawet jeśli są to różne języki, zawsze można znaleźć wspólne punkty w pewnym aspekcie gramatyki lub wymowy. Więc nasza rada jest oczywista: ucz się francuskiego!

Możliwości akademickie i zawodowe, do jakich przybliża Cię ten język zarówno we Francji jak i w Polsce są bardzo szerokie. Jednak pamiętaj, że trzeba mieć poziom co najmniej średnio zaawansowany w ramach wspólnych ram europejskich. W społeczeństwie, w którym angielski jest uważany za rzecz oczywistą, wyróżnienie się z tłumu innym językiem, czy to francuskim, włoskim czy niemieckim, jest bardzo ważnym plusem.

Aby rozpocząć zapoznawanie się z językiem francuskim, nasza strona internetowa Superprof udostępnia online nauczycieli francuskiego, którzy świetnie znają ten język i stosują metody pozwalające na jak najszybsze przyswojenie go oraz wprowadzenie go w życie, niezależnie czy jest to w szkole, w pracy lub na wycieczce. Posiadanie rodzimych użytkowników języka francuskiego jako nauczycieli pomoże Ci poprawić wymowę i nauczyć się bardziej autentycznego słownictwa językowego.

Obecnie najbardziej uznanymi i ważnymi instytucjami w Polsce w zakresie nauczania tego języka są Alliance Française, obecne w wielu dużych miastach w całej Polsce. We wszystkich tych instytucjach możesz uczęszczać na kursy francuskiego.

 

Z Francji do Polski i vice versa.

 

Coraz więcej studentów decyduje się na Filologię Francuską, Lingwistykę Stosowaną lub Tłumaczenia pisemne i ustne, a wraz z tym wzrostem, coraz więcej jest umów o wymianie z francuskimi uniwersytetami na wszystkich wyżej wymienionych kierunkach studiów.

Począwszy od szkoły średniej, gdziekolwiek jest taka możliwość, wielu uczniów dobrowolnie wybiera opcję języka francuskiego jako zajęcia obowiązkowe z języka obcego. W wybranych instytucjach często odbywają się wymiany z innymi uczniami z francuskiego liceum. Jest to niezwykle interesujące doświadczenie, bez względu na to czy wyjedziesz na cały semestr, na miesiąc czy tylko na tydzień, ponieważ taki wyjazd przybliża studentowi rzeczywistość, o której do tej pory wiedział tylko z książek, zupełnie inną kulturę oraz sposób życia innego kraju. Dodatkowo konieczność porozumiewania się w innym języku pobudza umysł i powoduje szybki postęp w nauce tego języka.

Do tego wszystkiego musimy dodać bliskość i łatwość podróżowania do tego wspaniałego kraju. Przez cały rok możemy znaleźć tanie loty. Ale to nie wszystko, bo oficjalnie język francuski używany jest w 29 krajach na świecie! A zatem znajomość go otwiera Ci drzwi nie tylko do Francji, ale również do Belgii, Afryki a nawet na Karaiby!

 

Znajdź Twojego wymarzonego korepetytora do nauki języka francuskiego!

 

Wśród setek prywatnych nauczycieli, którzy zostali starannie wybrani przez Superprof, znajdź tego, który najbardziej pasuje do Twoich wymagań i oczekiwań, a Twoją pierwszą lekcję możesz otrzymać za darmo! Aby dokonać dokładnego wyboru w zależności od tego, jakie są Twoje cele lub w jaki sposób chcesz się uczyć, proponujemy wyszukiwanie w następujący sposób:

 

- Wybierz poziom: podstawowy, średniozaawansowany lub zaawansowany. Zobaczysz dostępnych nauczycieli i nawet jeśli są to zajęcia online, będziesz musiał wybrać miasto, choć nie będzie to istotne.

 

- Na górze zobaczysz tryb, wybierz "Przez kamerę internetową" i ponownie zobaczysz tylko tych nauczycieli, którzy oferują ten format. W zakładce "Cena" dopasuj cenę do swojego budżetu.

 

- Starannie przejrzyj katalog i wybierz jeden z profili aby zobaczyć informacje dotyczące danego nauczyciela: doświadczenie, wykształcenie, cenę, metodę nauczania, a nawet opinie i komentarze byłych uczniów.

 

- Poproś o prywatną lekcję. Za pomocą naszej strony, skontaktuj się z wybranym nauczycielem podając jak najwięcej informacji; wskaż dzień, w którym możesz zacząć, a także Twoje dane kontaktowe i wiadomość, w której przedstawiasz się nauczycielowi.

 

- Dokonaj płatności korzystając z bezpiecznych formularzy, które udostępniamy. Wyślij formularz zgłoszeniowy, otrzymasz wiadomość tekstową na swój telefon komórkowy, aby potwierdzić, że chcesz skontaktować się z nauczycielem, postępuj zgodnie z instrukcjami i rozpocznij prywatne lekcje na odległość. Jeśli nauczyciel zaoferuje Ci to, możesz nawet skorzystać z pierwszej godziny za darmo.

 

Następnie skontaktujesz się bezpośrednio z Twoim nauczycielem francuskiego online, aby umówić się na kolejne dni kursu.

 

Zalety zajęć przez internet z języka francuskiego.

 

Na stronie www.superprof.pl zawsze będą dostępni nauczyciele chętni do udzielenia Ci lekcji online, dostosowanych do Twojego poziomu i planu zajęć. Dzięki zajęciom na odległość, nauczyciel będzie mógł stale obserwować Twoje postępy i korygować wszystkie błędy i ćwiczenia, każde w zaciszu Twojego domu.

Zaletą uczestnictwa w kursie języka francuskiego z prywatnym nauczycielem jest to, że będzie on organizował Twoje lekcje języka francuskiego online tak, abyś mógł osiągnąć Twoje cele, niezależnie od tego czy jest to komunikacja w podróży, zdawanie egzaminu czy tylko dla zabawy. Nauczyciele są profesjonalistami, którzy zastanowią się nad każdym ćwiczeniem z gramatyki, wymowy, słownictwa i dostarczonych informacji najbardziej przydatnych dla Ciebie i Twojego szkolenia.

Jeśli pracujesz, czasami masz dwie możliwości: uczęszczać na zajęcia przed przyjazdem do biura lub gdy kończysz dzień pracy, co jest bardzo stresujące. Teraz, dzięki Superprof, masz również możliwość otrzymywania prywatnych lekcji w pewnej odległości od domu.

Dzięki lekcjom online języka francuskiego możesz zarezerwować godzinę w dni, które najbardziej Ci odpowiadają, a najlepsze jest to, że wszystkie zajęcia są spersonalizowane! Możesz poprawić Twoją wymowę czy słownictwo z rodzimym nauczycielem języka francuskiego online w zaciszu własnego domu i dodać francuski do listy języków w swoim CV! Dobrze wiemy, że niestety podczas zajęć grupowych, mimo że wszyscy uczniowie otrzymują te same informacje, proces nauki, tempo i czas spędzony przez każdego z nich jest inny, więc postępy są różne, jedni posuwają się do przodu szybciej niż inni, a nauczyciel musi ponownie wyjaśnić. Ponadto, nauczanie nie jest tak spersonalizowane jak w przypadku prywatnego kursu języka francuskiego. Wypróbuj już dziś darmową sesją i korepetytora z francuskiego, którym jesteś zainteresowany, à bientôt!

Najczęściej zadawane pytania

📒 Jak wygląda nauka online, z przedmiotu: francuski?

Możesz kontaktować się ze swoim nauczycielem, bezpośrednio przez e-mail, lub telefon. Ich dane kontaktowe znajdują się w kolumnie po lewej stronie , w zakładce ,,prośby o lekcje".  Następnie możesz zdecydować z nauczycielem o preferowanym formacie zajęć.

Istnieje wiele możliwości : 

 • Skype;
 • Hangout;
 • Zoom;
 • Messenger;
 • WhatsApp;
 • FaceTime;
 • Telefon.

Szereg aplikacji umożliwia nam rozmowy audio, jak i 

wideo, gdzie możesz udostępniać swój ekran komputera/telefonu innym.


287 nauczycieli oferuje

lekcje online z przedmiotu: francuski.


🔎 W jaki sposób nauczyciele online, z przedmiotu: francuski, są wybierani?

Weryfikacje podanych danych osobowych i informacji

Weryfikujemy tożsamość, zdjęcie, dane kontaktowe (telefon, e-mail) oraz dyplomy/certyfikaty naszych nauczycieli.


100% sprawdzonych ocen - Siła społeczności

Dla każdego ogłoszenia korepetytora, oceny i rekomendacje od uczniów są w 100% rzetelne

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 287 profili.

🎓 Ilu nauczycieli oferuje lekcje online z przedmiotu: francuski lekcje?

287 nauczycieli z przedmiotu: francuski jest dostępnych, by Ci pomóc. 


Możesz przeglądać ich profile i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, jednocześnie ucząc się w zaciszu własnego domu.

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 287 profili.💸 Jaka jest średnia cena lekcji online, z przedmiotu: francuski?

Średnia cena zajęć online z przedmiotu: francuski lekcje to 52 PLN.


 Stawka różni się względem różnych czynników : 


 • doświadczenie nauczyciela z przedmiotu: francuski;
 • czas trwania zajęć.

97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, by lepiej poznać wzajemne oczekiwania co do zajęć.


Lekcje online są średnio o 20% tańsze, niż zajęcia bezpośrednie.


Sprawdź stawki nauczycieli online.

🖋 Jaka jest średnia ocena przyznawana nauczycielom online, z przedmiotu: francuski?

Ze wszystkich 42 wystawionych ocen, uczniowie przyznali średni wynik wynoszący:  5.0/5.


W razie jakichkolwiek problemów, obsługa klienta jest w stanie znaleźć szybkie rozwiązanie (mailowo, poprzez Instagram lub Facebook 5 dni w tygodniu).

(w tym okresie COVID-19 obsługa klienta Superprof jest dostępna przez dłuższy czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania)


Możesz  zapoznać się z opiniami uczniów, względem nauczyciela z kadego przedmiotu.

💻 Dlaczego warto wybrać lekcje online?

Przy tak wielu kontaktach tworzonych i utrzymywanych za pośrednictwem internetu, nauka online staje się coraz bardziej popularna wśród uczniów.

 • jest to bardzo proste, ponieważ zarówno uczniowie, jak i nauczyciele opanowali narzędzia cyfrowe, które służą do ułatwiania lekcji online.
 • jest to bezpieczne, proste i wygodne. Gdziekolwiek jesteś, możesz połączyć się z nauczycielem, dzięki kilku kliknięciom.


287 nauczycieli z przedmiotu: francuski  jest dosętpnych  tutaj, by Ci pomóc.