Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 27 opinii.

65 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 65 zł

5 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 5 h.

Nauka z przedmiotu Francuski nigdy nie była
tak prosta w mieście Warszawa

2. Organizuj swoje lekcje 📅 francuski Warszawa

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Ile wynosi stawka za godzinę indywidualnych lekcji języka francuskiego, w mieście: Warszawa i w okolicach?

W mieście: Warszawa, średnia stawka za godzinę zajęć z języka francuskiego to 65 zł.

 

Koszt prywatnych zajęć z języka francuskiego zależy od kilku czynników:

 

  • Doświadczenia Twojego prywatnego nauczyciela;
  • Miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez Skype czy w dowolnej wybranej lokalizacji),
  • Częstotliwość i długość trwania korepetycji,
  • Zadanie Twoich lekcji (uczysz się języka francuskiego dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

9 na 10 indywidualnych korepetytorów na Superprof oferuje swoje pierwsze zajęcia za darmo. Dzięki prostemu wyszukiwaniu, będziesz w stanie zobaczyć cenę lekcji z prywatnym nauczycielem języka francuskiego, dostępnym w pobliżu Ciebie.

 

Sprawdź ceny naszych indywidualnych korepetytorów języka francuskiego już dziś!

✍️Ile wynosi średnia rekomendacji, przypisana przez uczniów dla korepetytorów z języka francuskiego w mieście: Warszawa i na przedmieściach?

Na naszej stronie internetowej znajdziesz bogatą ofertę korepetycji języka francuskiego, niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania i miasta w którym mieszkasz.

 

Co więcej, wszyscy nasi nauczyciele otrzymują opinie od swoich uczniów. W sumie jest to 27 opinii,  przyznanych przez użytkowników Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0 na 5.0.

 

W Superprof nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy napotkasz problem związany z zajęciami. Skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie.

 

Odkryj najczęściej zadawane pytania przez uczniów i nauczycieli.

👨‍💻 Czy jest możliwe branie korepetycji prywatnych z języka francuskiego przez kamerę internetową?

4 na 5 prywatnych korepetytorów Superprof, proponuje zarówno lekcje z języka francuskiego prowadzone osobiście, jak i przez kamerę internetową. Ponadto, te praktyczne indywidualne korepetycje, pozwalają na większą elastyczność w organizacji.

 

Indywidualne korepetycje przez internet języka francuskiego zapewnią Ci idealną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

👥 Jakie są plusy rozpoczęcia prywatnych lekcji z języka francuskiego już dzisiaj?

😍 Odkryj niezwykłą kulturę poprzez poznanie języka francuskiego

 

Blisko 80 milionów ludzi posługuje się językiem francuskim jako językiem ojczystym, a 190 milionów jako językiem obcym. Francuski to język urzędowy w 33 krajach, wśród tych Monako, Luksemburg, Szwajcaria, Kanada, Madagaskar, Seszele, Senegal, Niger lub Demokratyczna Republika Konga. Wszystko to, nie zapominając o francuskich terytoriach zamorskich: Gwadelupie, Martyniki, Reunion, Majotcie, Polinezji Francuskiej… Znajomość języka francuskiego przybliża Cię do tych lokalizacji oraz otwiera Ci drzwi do poznania ich kultur. Pozwoli Ci to również na rozmowy z lokalsami z całego świata podczas podróżowania.

 

Rzeczywiście, nauka języków przybliża nas również do kultury danego kraju, poznając jego korzenie, historię, muzykę czy kuchnię. Francuski to język Victor Hugo, Rousseau, Aimé Césaire lub Édith Piaf. Możesz także cieszyć się popularnymi produkcjami w ich oryginalnym języku, takich jak: Titeuf, Tintin, Nienawiść lub Amélie.

 

🥇 Wejdź do nowego świata ofert zatrudnienia

 

Znajomość języka francuskiego otworzy przed Tobą wiele drzwi na poziomie miejsca pracy, ponieważ coraz więcej polskich firm importuje lub eksportuje produkty z i do Francji. Także, jeśli chodzi o turystykę, coraz więcej francuskojęzycznych podróżujących odwiedza nasz kraj.  Dzięki czemu otwiera się przed Tobą wiele nowych możliwości zatrudnienia, w Polsce jak i we Francji.

 

Do tego wszystkiego, musimy dodać wymiany uczniów: coraz więcej uczelni wybiera Francję jako partnera wymiany Erasmus.

Zarezerwuj swoje pierwsze indywidualne zajęcia francuskiego już teraz!

👩‍🏫 Jaka jest aktualnie dostępność, prywatnych nauczycieli udzielających lekcji języka francuskiego w mieście: Warszawa i niedaleko?

Dzięki naszej stronie, możesz znaleźć 153 korepetytorów języka francuskiego, którzy są dostępni w mieście: Warszawa.

 

Z nami możesz zrealizować swój cel nauki i doskonalenia swoich umiejętności z każdego przedmiotu, a także uczyć się całkowicie we własnym tempie. Wejdź na naszą stronę i rozpocznij lekcje już teraz.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Warszawa, czy na przedmieściach, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki zajęciom osobistym lub na odległość nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najlepiej dopasowany do Ciebie rytm nauki.

 

Na co czekasz? Zarezerwuj pierwsze zajęcia już teraz!

Chęć zgłębiania wiedzy z Francuski w mieście Warszawa?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Francuski w mieście Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Nauka francuskiego Warszawa, z prywatnym nauczycielem

Jakie są powody by uczyć się języka francuskiego?

Miejsce języka francuskiego w świecie stale rośnie, czy to w politycznych organach decyzyjnych, takich jak instytucje europejskie czy Organizacja Narodów Zjednoczonych, czy to wśród osób niefrancuskojęzycznych, które reprezentują ponad 170 milionów uczących się w czterech zakątkach świata. 

 

Jednak jakie są powody i motywacje do tego by uczyć się właśnie języka francuskiego, a nie na przykład angielskiego lub niemieckiego?

 

Otóż powodów jest od groma, każda osoba może mieć inny, a każdy z nich jest wystarczająco dobry by nauczyć się tego romantycznego języka. 

 

Niektórzy uczą się języka francuskiego, ponieważ marzą o wyjeździe do przepięknej Francji, Paryża czy na Lazurowe Wybrzeże. Inni natomiast fascynują się w literaturze czy muzyce  francuskiej i pragnęliby czytać książki Moliera lub Baudelaire'a w oryginale czy słuchać piosenek Edith Piaf, Yves Montand czy Charles'a Aznavour rozumiejąc słowa. Są też tacy, którzy rozpoczęli związek z osobą francuskojęzyczną co motywuje ich do tego by nauczyć się języka francuskiego w celu rozmowy z rodziną swojej drugiej połówki. 

 

Jest jeszcze jedna grupa i są to osoby, które postanowiły nauczyć się tego języka w celu dostania awansu lub wymarzonego stanowiska. Trzeba przyznać, że znajomość języka francuskiego jest obecnie ogromną zaletą, którą mógłbyś sobie wpisać do Twojego CV. Warto zwrócić uwagę na to, że w dobie globalizacji co druga osoba posługuje się językiem angielskim co sprawia, że nie jest to język, który wyróżni Cię w tłumie. Co innego jeśli dodatkowo do języka polskiego oraz angielskiego mówisz w języku francuskim! To zdecydowanie zwiększa Twoje szanse na osiągnięcie sukcesu! 

 

Jak sam widzisz, powodów może być wiele, a każdy z nich jest świetny by zacząć naukę!

Dlaczego warto uczyć się języka francuskiego oraz jakie jest jego znaczenie na świecie?

Tak jak pisaliśmy powyżej, istnieje wiele powodów, dla których podjęcie się nauki języka francuskiego okazuje się być świetnym pomysłem. Jednak powiedzmy sobie teraz dlaczego znaczenie tego języka jest tak wielkie nie tylko w Polsce i Europie, ale również na świecie. 

 

Otóż przede wszystkim jak wiemy, Francja zawsze była potęgą na skalę światową, od Napoleona po wynalazki takie jak aparat fotograficzny czy pierwsze przygody z prototypem samolotu, aż po sztukę, architekturę i ekspozycje takie jak Wieża Eiffla. Nie ma na świecie osoby, która nie byłaby w stanie powiedzieć czegoś o Francji, jej kulturze, literaturze, sztuce czy jedzeniu. Swoją drogą, to ostatnie jest nawet wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO! 

 

Jednak czy zdawałeś sobie sprawę z tego jaki zasięg ma język francuski? Pozwól nam Ci opowiedzieć trochę o nim! 

 

Francuski jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych języków urzędowych na świecie. Język ten jest używany w 29 krajach na całym świecie i jest drugim najczęściej używanym językiem w stosunkach międzynarodowych pod względem liczby krajów, które go używają. Przede wszystkim kojarzony jest z Francją, ale tak naprawde używany jest także w innych krajach w Europie, Ameryce, Afryce i Azji między innymi w: Szwajcarii, Monako, Kanadzie, Belgii, Luksemburgu, Gabonie, Kamerunie, Madagaskarze, Libanie, Algierii, Seszelach, Komorach, Wietnamie, Laosie, Kambodży, Tunezji, Vanuatu, Wybrzeżu Kości Słoniowej itd. Niesamowite prawda?

 

Ale to nie wszystko! Język francuski jest również językiem wielu instytucji międzynarodowych, począwszy od Organizacji Narodów Zjednoczonych. Nie zapominajmy również, że sama Francja razem z Niemcami przyczyniła się do powstania Unii Europejskiej! 

 

Czy wiedziałeś o tym wszystkim? Czytaj dalej a dowiesz się jak łatwo i szybko nauczyć się tego romantycznego języka!

Nauka francuskiego w Warszawie

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub planujesz pobyt w tym mieście to masz szczęście! Akurat właśnie tutaj znajdziesz największe możliwości dotyczące nauki języków obcych takich jak francuski, hiszpański czy jakikolwiek inny! 

 

Poczynając od szkół publicznych gdzie możesz wybrać język francuski jako przedmiot obowiązkowy lub fakultatywny w ramach nauki języka obcego. A jeśli pragniesz kształcić się w kierunku języka francuskiego po ukończeniu szkoły średniej, to mamy dla Ciebie dobre wieści, ponieważ możesz także studiować go na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie dostępne są dla Ciebie dwa kierunki: Filologia Romańska gdzie uczysz się wyłącznie języka francuskiego, kultury, literatury oraz historii Francji oraz Lingwistyka Stosowana, gdzie nauczysz się tego co powyżej, ale w połączeniu z innym językiem na przykład hiszpańskim, angielskim czy niemieckim. 

 

Jeśli jednak uważasz, że żadna z tych opcji nie jest dla Ciebie, to nie martw się, ponieważ w Warszawie znajdziesz również szkoły językowe oferujące multum kursów: od kursów wieczorowych po weekendowe czy wakacyjne. Znajdziesz coś w małych grupach lub większych w zależności od Twoich potrzeb. Dodatkowo w Warszawie istnieje mnóstwo stowarzyszeń rozpowszechniających język oraz kulturę Francji, a także mają miejsce różnego typu spotkania i wymiany językowe.

 

Jak sam widzisz, jeśli mieszkasz w Warszawie, z pewnością znajdziesz wiele miejsc oferujących zajęcia z tego właśnie języka niedaleko miejsca Twojego zamieszkania lub pobytu. Jeśli jednak z jakiegokolwiek względu komunikacja miejska lub instytuty oferujące zajęcia nie wzbudzą w Tobie zaufania, to nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko sprowadzić język francuski do Twojego domu!  Według nas jest to najbardziej skuteczna opcja. Rozważ zatrudnienie korepetytora języka francuskiego, których w Warszawie zdecydowanie nie brakuje! Jest to najlepszy i najszybszy sposób na naukę języka obcego dzięki zindywidualizowanemu podejściu do zajęć. 

 

A jeśli chciałbyś pogodzić naukę z poznaniem miasta to mamy dla Ciebie kilka ciekawych rekomendacji! 

 

Umów się z Twoim korepetytorem w jednej z wielu restauracji na Starym Mieście lub wybierz się na naukę skomplikowanej gramatyki czy słownictwa w jednym z 79 warszawskich parków! Szczególnie polecamy Łazienki Królewskie, Ogród Saski i Park Skaryszewski! Gwarantujemy, że naukę francuskiego wyda Ci się zdecydowanie łatwiejsza na łonie natury!

Twój korepetytor języka francuskiego w Warszawie z Superprof!

Niezależnie od tego, czy Twoja znajomość języka francuskiego jest  na poziomie zerowym, podstawowym czy średniozaawansowanym, nie ma nic lepszego niż prywatne, dopasowane do Twoich potrzeb zajęcia z korepetytorem! Jeśli zależy Ci na uczeniu się nowego słownictwa, wyrażeń idiomatycznych, innowacyjnym podejściu do ćwiczeń gramatycznych, biegłości w wyrażaniu się w mowie oraz piśmie, a także zrozumieniu mówionego języka francuskiego to nasi tutorzy z Superprof są dokładnie tym czego szukasz! 

 

Nasi korepetytorzy cieszą się przejrzystością oraz indywidualnym podejściem. Wielu z nich naucza również innych przedmiotów takich jak język niemiecki, angielski, hiszpański a nawet matematyki, muzyki, biologii oraz wielu innych. Oznacza to, że możesz pogłębić swoje słownictwo z języka francuskiego w jakiejkolwiek dziedzinie, a cena za ich pomoc w Warszawie to tylko od 30 PLN do 50 PLN! I najlepsze jest to, że wszystko to jest dostępne dla Ciebie dosłownie w zasięgu kilku kliknięć! Nie czekaj dłużej , zajrzyj na naszą stronę i znajdź już dziś najlepszego z możliwych korepetytorów, który będzie najbardziej odpowiadał Twoim potrzebom! Trzymamy kciuki za Twój sukces w nauce języka francuskiego z Superprof w Warszawie!

Czego chcesz się nauczyć?