Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: historia

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 73 opinii.

38 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 38 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka z przedmiotu Historia nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅 Historia

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Historia?

Średnia cena zajęć z: Historia wynosi: 38 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: historia
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Historia?

Z pomocą nauczyciela z: Historia, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Historia online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Historia oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje historia online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Historia jest dostępnych?

772  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Historia, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 772 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Historia?

Na przykładzie 73 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się z przedmiotu Historia?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Historia!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Historia korepetycje, z prywatnym nauczycielem Superprof

Historia również może być ciekawa i fascynująca

Czy chciałbyś polepszyć Twoje oceny z historii lub czeka na Ciebie matura, ale masz wrażenie, że ten przedmiot jest zbyt trudny i nudny? Zajęcia w szkole podstawowej czy liceum często bywają nużące, a daty bitew i traktatów zdają się nigdy nie kończyć. Potrzebujesz pomocy w zdobywaniu wiedzy w zakresie historii! Historia to tak naprawdę jeden z najbardziej fascynujących dziedzin nauki, potrzebujesz jedynie lekcji, podczas której nauczyciel przedstawi Ci wybrane tematy w ciekawy sposób. 

 

Powodem, przez który nauczyciel często nie jest w stanie opowiedzieć nam ciekawostek historycznych podczas lekcji (bez znaczenia czy jest to szkoła podstawowa czy szkoła wyższa) jest to, że każdy nauczyciel jest objęty z góry nałożonym materiałem, który musi przekazać uczniom i nie starcza im czasu na podzielenie się z nami dodatkowymi informacjami. 

 

Zajęcia indywidualne z jednym z korepetytorów są zupełnie czymś odwrotnym, ponieważ nauczyciel / nauczycielka dopasowuje materiał zajęć do ucznia i jeśli potrzebujesz więcej czasu czy pomocy na przyswojenie go, to Twój nauczyciel upewni się, że go otrzymasz. Podczas korepetycji, Twój nauczyciel może poświęcić więcej czasu na trudniejsze tematy i mniej na łatwiejsze, mając przy tym czas na ciekawostki. Co więcej, korepetycje z historii dostępne są w każdym mieście Polski: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk… Nauka nigdy wcześniej nie była tak prosta! 

Korepetycje historia - znajomość historii w celach zawodowych i turystycznych 

Znajomość historii przydaje się w wielu sytuacjach, a w szczególności w pracy oraz turystyce. Jesteś ciekaw dlaczego? 

 

Jeśli chodzi o wykorzystanie historii w pracy, to potrzebujesz wiedzieć, że posiadanie wiedzy oraz umiejętności z tego przedmiotu, pomimo błędnego wierzenia, wcale nie prowadzi do wykonywania tylko zawodów powszechnie uważanych za nudne takich jak nauczyciel /nauczycielka czy bibliotekarz, a miejsce pracy to wcale nie musi być szkołą. Otóż posiadanie wiedzy z historii jest kluczowe do wykonywania wielu fascynujących zawodów takich praca w mediach (prasa, telewizja, radio), w archiwach państwowych, jako archeolog podróżujący po świecie oraz jako przewodnik turystyczny. A jeśli dodatkowo znasz jakiś język obcy to możesz również podjąć się pracy tłumaczeń tekstów źródłowych napisanych greką, łaciną czy hebrajskim.

 

 

A skoro już poruszyliśmy temat turystyki to powiedzmy sobie o czymś bardzo ważnym. W dobie globalizacji kiedy poruszanie się po świecie jest tak łatwo dostępne i kiedy większość z nas wyjeżdża na wakacje do najdalszych zakątków świata, znajomość historii wydaje się być ważniejsza niż kiedykolwiek. Otóż historia ma ogromny wpływ na to jakie wrażenie zrobi na nas dane miejsce. W momencie gdy znamy historię odwiedzanego miejsca jesteśmy bardziej skłonni do zrozumienia kultury społeczeństwa, które tam żyje.

 

 

Czasami znajomość historii jakiegoś kraju lub jej brak może diametralnie zmienić nasze podejście do tego kraju oraz do ludzi tam żyjących. Stąd bardzo ważne jest, żeby mieć pewne pojęcie na temat historii danego miejsca zanim wybierzesz się w podróż, szczególnie w celu uniknięcia złej interpretacji kultury.

Ciekawa nauka historii

Na to pytanie mamy dla Ciebie bardzo łatwe rozwiązanie; korepetycje z Superprof z jednym z naszych korepetytorów. Nasza platforma online pozwala osobom chcącym nauczyć się historii łatwo znaleźć nauczyciela jakiego potrzebujesz, który udzieli Ci pomocy w przyswajaniu wiedzy z historii, nauce do matury czy podczas zajęć w celach hobbystycznych.

 

Ogromnym plusem takich zajęć z obecnością korepetytorów jest fakt, że są one zupełnie zindywidualizowane co oznacza, że opracowywany materiał będzie w stu procentach dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Jeśli chcesz poświęcić mniej czasu na jakiś temat lub więcej na inny, albo poznać wszystkie ciekawostki danego tematu czy kraju, to Twój prywatny korepetytor z pewnością Ci dostarczy Ci pomocy, której potrzebujesz!

 

 

Kolejnym plusem jest fakt, że zajęcia mogą odbywać się w różnych miastach (Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków...) oraz miejscach, zarówno u Ciebie w domu jak i w domu Twojego korepetytora czy nawet online! Jest to świetna opcja dla osób, które mają mało czasu by poświęcić go na dojazd lub które mieszkają daleko od miejsca zamieszkania swojego korepetytora.

 

 

W celu znalezienia korepetytora, który jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie, wejdź na naszą stronę online oraz sprawdź ofertę dostępnych korepetytorów w mieście, które Cię interesuje. Zapoznaj się z każdym profilem gdzie wszelkie potrzebne Ci informacje takie jak: metoda nauczania, doświadczenie, kwalifikacje, cena za godzinę, a nawet opinie byłych uczniów!

 

Na stronie Superprof online możesz znaleźć również korepetytorów dostarczających pomocy w nauce innych przedmiotów takich jak: język polski, wos, język angielski, lekcje gry na gitarze, przygotowanie do matury, język niemiecki, język francuski, matematyka, kursy tańca oraz wiele innych!

 

Zobacz już dziś dostępną na naszej stronie Superprof online oferty naszych korepetytorów. Skontaktuj się z wybranym przez Ciebie korepetytorem w celu umówienia się na bezpłatną lekcję próbną! Stań się ekspertem w dziedzinie historii i spraw by otaczająca Cię rzeczywistość była znacznie bardziej interesująca niż dotychczas!

Czego chcesz się nauczyć?