Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 8 opinii.

42 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 42 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka z przedmiotu Historia nigdy nie była
tak prosta w mieście Warszawa

2. Organizuj swoje lekcje 📅 historia Warszawa

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest średnia cena lekcji z: Historia w mieście Warszawa?

Średnia cena zajęć z: Historia, w mieście Warszawa wynosi: 42 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: historia
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie(01-716).

🎯 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Historia, w mieście Warszawa?

Z pomocą nauczyciela z: Historia, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Historia online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Historia oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje historia online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli jest dostępnych z: Historia, w mieście Warszawa?

96  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Historia, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 96 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Historia, w mieście Warszawa?

Na przykładzie 8 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chęć zgłębiania wiedzy z Historia w mieście Warszawa?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Historia w mieście Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z historii Warszawa - Prywatny nauczyciel pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę oraz umiejętności.

Dlaczego brać korepetycje z historii w Warszawie?

Historia jest jednym z przedmiotów, z którymi uczniowie szkół podstawowych oraz średnich muszą się zmagać w trakcie nauki w Polsce. W programie nauczania znajduje się wiele tematów, które uczniowie muszą opanować podczas wieku szkolnego. Prawda jest taka, że o ile zawsze znajdzie się tych kilku uczniów, którzy z łatwością przyswajają daty oraz wydarzenia z przeszłości, o tyle jest to zdecydowana mniejszość. Reszta klasy często uważa, że zajęcia z historii są nudne, a przedstawiany materiał to tylko suche fakty i daty, które trzeba wkuć na pamięć. Przez to właśnie historia jest przedmiotem, który często nie jest doceniany przez uczniów. Z powagi oraz znaczenia tego przedmiotu zdajemy sobie sprawę dopiero w życiu dorosłym.

 

Jednak prawda jest taka, że jeśli poświęci się trochę czasu oraz jeśli posiada się dobrego nauczyciela, który umie dobrze wytłumaczyć historię, przedmiot ten jest niesamowicie fascynujący!

 

Aby odnieść sukces w nauce historii, konieczne jest dobre zrozumienie omawianych pojęć, ponieważ dzięki solidnej wiedzy będziesz w stanie lepiej pojąć wiele rzeczy, które wydarzyły się w przeszłości oraz wpływ jaki miały one na teraźniejszość, która nas otacza.

 

Jednak spójrzmy prawdzie w oczy; nie zawsze jesteśmy w stanie zapamiętać wszystkie tematy, tym bardziej te, które omówione zostały podczas wcześniejszych lat nauki. Są również takie, które sprawiają nam problemy i nie jesteśmy w stanie pojąć ich tylko z lekcji. Jest to ten moment, w którym uczeń zaczyna mieć wątpliwości co do swojej wiedzy i zaczyna odczuwać strach przed sprawdzianami czy egzaminami. Jeśli Ty również znajdujesz się w takiej sytuacji, może powinieneś rozważyć wzięcie lekcji z prywatnym korepetytorem, który w zabawny oraz interesujący sposób przedstawi Ci wszystkie potrzebne zagadnienia?

 

Czytaj dalej, a dowiesz się nie tylko do czego może Ci się przydać znajomość historii w dorosłym życiu, ale również dlaczego to właśnie Warszawa jest genialnym miejscem do nauki tego przedmiotu.

Nauka historii w celach zawodowych czyli prace, które wymagają świetnej znajomości historii

Błędnie uważa się, że znajomość historii oraz studia w zakresie historii prowadzą tylko do jednego zawodu; nauczyciela w szkole lub wykładowcy historii na uniwersytecie. To wierzenie jest bardzo błędne, ponieważ znajomość historii otwiera nam wiele drzwi do bardzo ciekawych prac, a Ci którzy wybierają ścieżkę nauczyciela po prostu chcą mieć stałe ścisły kontakt z tym przedmiotem lub czują powołanie do nauczania innych tego fascynującego przedmiotu.

 

Osoby z wykształceniem historycznym mogą na przykład podjąć się pracy w mediach – w prasie, telewizji czy portalach internetowych. Absolwenci archiwistyki oraz historii mogą również ubiegać się o pracę w archiwach instytucji państwowych, prywatnych przedsiębiorstwach, muzeach oraz instytutach badawczych, jeśli ich to interesuje. A dla tych, którzy uwielbiają podróże mamy wspaniałe wieści! Może nie zdawałeś sobie z tego sprawy, ale osoby znające historię są świetnym materiałem na przewodników turystycznych! Oznacza to, że będziesz miał kontakt z osobami z różnych krajów oraz nacji, a Twoja praca będzie polegała na opowiadaniu najciekawszych anegdot historycznych o miejscu, w którym będziesz pracował. A najwspanialsze wydaje nam się to, że taką pracę możesz wykonywać w jakimkolwiek turystycznym miejscu na ziemi! Zupełnie bez ograniczeń!

 

Dodatkowo historycy, którzy znają języki obce, a w szczególności łacinę lub grekę, mogą podjąć się pracy także jako tłumacze. W tym przypadku historycy zajmują się tłumaczeniem różnego typu tekstów źródłowych.

 

Oczywiście tych zawodów jest o wiele więcej, a to tylko garstka z nich. Jak sam widzisz warto uczyć się historii, bo otwiera ona drogę do wielu ciekawych zawodów.

Ciekawostki historyczne dotyczące Polski

Historia niestety często kojarzy się z nudnym wkuwaniem dat wojen i bitew, jednak prawda jest taka, że przeszłe wydarzenia mogą być bardzo interesujące. Dlatego właśnie chcielibyśmy przedstawić Ci kilka ciekawostek historycznych dotyczących Polski.

 

  1. Czy zdawałeś sobie sprawę z tego, że Madagaskar, położona u brzegów Afryki jedna z największych wysp na świecie, miała szansę stać się w przeszłości polską kolonią. A jak do tego doszło? Otóż Liga Morska i Kolonialna, przy poparciu polskiego rządu, domagała się kolonii zamorskich, które byłyby źródłem tanich surowców i siły roboczej. Ponadto również chodziło o miejsce, gdzie można by było rozlokować mniejszość żydowską. Były to lata 30. XX wieku. Najbardziej realne było odkupienie od Francji Madagaskaru. Co zaskakujące, Francuzi wstępnie na to przystali! Warunek był jednak taki, by na wyspę trafili Żydzi nie tylko z Polski, ale i innych rejonów Europy. Ostatecznie jednak wybuchła Druga Wojna Światowa, a sam plan nie wypalił.

  2. Warto wspomnieć tu również o kilku wynalazkach wybitnych Polaków, bez których dziś nie wyobrażamy sobie życia.

 

Jednym z najwybitniejszych polskich wynalazców przełomu XIX i XX wieku był Jan Szczepanik. To on właśnie wynalazł kamizelkę kuloodporną, która uratowała życie milionom osób.

 

Kolejnym przykładem genialnego umysłu Polaka jest tutaj Henryk Magnuski, który wymyślił Walkie-Talkie.

 

Ponadto warto jeszcze wspomnieć o jednym, bardzo ważnym "wynalazku", który przyczynił się do formy dzisiejszej Europy. Mówimy tu oczywiście o Konstytucji Polski, która była pierwszym tego typu dokumentem wprowadzonym w życie na naszym kontynencie i drugim na świecie (zaraz po USA).

Najlepszy sposób na naukę historii w Warszawie

Stolica Polski, Warszawa, jest najprawdopodobniej najlepszym miejscem do nauki historii w Polsce, a dzieje się tak głównie z dwóch powodów. Po pierwsze jako stolica, w Warszawie znajdziesz najlepsze szkoły z naciskiem na historię, kursy grupowe i prywatne oraz wiele różnych klubów oraz stowarzyszeń historyków. Oznacza to, że miasto jest pełne miejsc gdzie możesz zdobywać nową wiedzę od najlepszych profesjonalistów.

 

Po drugie, miasto Warszawa na za sobą burzliwą historię, którą każdy Polak powinien znać. W szczególności jeśli chodzi o czasy Drugiej Wojny Światowej kiedy to w mieście tym znajdował się najbardziej znany na świecie obóz koncentracyjny Auschwitz. Warto również przypomnieć sobie wydarzenia dotyczące Powstania Warszawskiego oraz osobiście przeanalizować fakty.

Indywidualne korepetycje historii w Warszawie

Nasi korepetytorzy mają ogromne doświadczenie i jesteśmy pewni, że będą w stanie wyłożyć Ci wydarzenia historyczne w sposób, który nie tylko nie będzie nudny, ale zachęci Cię do dalszej nauki tego przedmiotu.

 

To co jest najlepsze w zajęciach prywatnych jest to, że są one indywidualne, a zatem zawsze dopasowane do Twoich potrzeb. Oznacza to, że będziesz mógł spędzić więcej czasu na tych kwestiach, które sprawiają Ci największe problemy lub nad którymi chcesz pracować i mniej na tych, które wydają Ci się łatwe.

 

Nauczyciel omówi z Tobą z wyprzedzeniem liczbę godzin potrzebnych do odbycia danego kursu, w zależności od tego jakie są Twoje cele.

 

Aby otrzymywać zajęcia z historii z Superprof, wejdź na naszą stronę i przejrzyj katalog, w którym znajdują się profile dziesiątek nauczycieli w Warszawie oraz okolicach. Na ich profilach zamieszczone są wszelkie informacje na ich temat tzn. ceny za godzinę, dyspozycyjność, kwalifikacje, doświadczenie na platformie itd. Zamieszczone są tam również komentarze byłych uczniów, co znacznie pomoże pomoże Ci w wyborze najlepszego dla Ciebie korepetytora.

 

Co więcej, większość z naszych korepetytorów oferuje pierwszą lekcję gratis! Oznacza to, że będziesz mógł sam sprawdzić czy taka właśnie metoda prowadzenia zajęć Ci odpowiada i zatrudnić tego, który jest dla Ciebie najlepszy! Nie czekaj dłużej i stań się geniuszem od spraw historii już dziś!

 

Czego chcesz się nauczyć?