Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 2 opinii.

39 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 39 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka z przedmiotu Geografia nigdy nie była
tak prosta w mieście Warszawa

2. Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest średnia cena lekcji z: Geografia w mieście Warszawa?

Średnia cena zajęć z: Geografia, w mieście Warszawa wynosi: 39 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: geografia
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie(01-716).

🎯 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Geografia, w mieście Warszawa?

Z pomocą nauczyciela z: Geografia, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Geografia online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Geografia oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje geografia online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli jest dostępnych z: Geografia, w mieście Warszawa?

31  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Geografia, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 31 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Geografia, w mieście Warszawa?

Na przykładzie 2 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chęć zgłębiania wiedzy z Geografia w mieście Warszawa?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Geografia w mieście Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje geografia warszawa - z pomocą najlepszych nauczycieli

Nauka geografii w Warszawie

Geografia jest bardzo ważnym i często niedocenianym przedmiotem. Wyobraź sobie obecne życie w Warszawie bez jakichkolwiek map czy GPS. Pomyśl tylko, jaki chaos panowałby na ulicach, ilu ludzi gubiłoby się w dzielnicach gigantycznej stolicy Polski. Bez geografii nie byłoby aplikacji, takich jak JakDojadę, Uber prawdopodobnie także by nie istniał. Niebywałe, prawda? Tak wiele rzeczy wokół nas polega właśnie na geografii!

 

Więc czym w zasadzie się ta geografia zajmuje? Wieloma rzeczami! Od kartografii, meteorologii czy geofizyki, aż po kwestie środowiskowe, kulturowe czy społeczno-ekonomiczne. W Polsce geografia rozwija się od setek lat. A skoro już mowa o historii, zapewne warto będzie tu wspomnieć o słynnych dokonaniach kilku polskich geografów.

 

Eugeniusz Romer uważany jest za twórcę współczesnej polskiej kartografii. Już w 1904 roku opracował nowatorską „Geografię dla klasy pierwszej szkół średnich”, a po czterech latach opublikował Altas geograficzny, który stał się fundamentem polskiej kartografii szkolnej.

 

Wacław Nałkowski to geograf, pedagog oraz publicysta. Stworzył od podstaw wiele dziedzin geografii polskiej i właściwie pełny system nauk geograficznych w Polsce, pozwalający postawić je na poziomie uniwersyteckim. Jeśli rozpocząłeś już naukę geografii w szkole, zapewne słyszałeś jego nazwisko i kojarzysz Nałkowskiego z „Wielkim Atlasem Geograficznym”! To właśnie on współtworzył największy do dziś polski atlas.

 

Polskich geografów-naukowców można wymieniać jeszcze wielu – Henryk Arctowski, znany ze swoich podróży po krajach polarnych, którego dorobek naukowy szacuje się na ponad 400 prac w języku angielskim, polskim oraz francuskim. To właśnie on przyczynił się do utworzenia polskiej bazy badawczej na Antarktydzie. Jan Flis, którego wynikiem działań było rozwijanie podręczników geograficznych dla uczniów liceów i podstawówek. Jerzy Kondracki, szanowany geograf i profesor Uniwersytetu Warszawskiego, który jako przedstawiciel Polski brał udział w pracach grupy ekspertów ONZ zajmujących się standaryzacją nazw geograficznych.

 

To właśnie między innymi im zawdzięczamy to, jak rozwinięta i fascynująca jest geografia w dniu dzisiejszym. Jak jednak wspomnieliśmy, geografia nie polega jedynie na mapach i podziale administracyjnym Polski. Geografia to także kultura i obyczaje poszczególnych państw, a także regionów tych państw.

 

Wyobraź sobie, że na wakacje wyjeżdżasz do Wietnamu. Bez wiedzy o kulturze tego kraju, obyczajach i tradycjach kultywowanych przez jego mieszkańców, możesz nawet w sposób nieświadomy kogoś urazić, a nawet doprowadzić do konfliktu. Pamiętaj, że kiedy wybierasz się w obce miejsce, musisz szanować tamtejszą kulturę, nie narzucać swojej. Tego samego oczekujesz przecież od turystów, którzy przyjeżdżają z innych krajów w Twoje okolice! Właśnie dlatego zawsze warto przed tego typu wyjazdami zapoznać się z zasadami, sposobem zachowania i tradycją panującą w regionie, do którego zmierzasz.

 

Mówiliśmy, że geografia dotyczy także kwestii politycznych, ekonomicznych i społecznych. Wiele osób zupełnie nie zdaje sobie z tego sprawy! A jednak – tematy, takie jak stopa bezrobocia, rynek pracy, nowoczesne technologie i innowacje, odnawialne źródła energii, przemysł, rolnictwo... To tylko część tego, czym tak naprawdę zajmuje się ta nauka.

 

Jeśli dotychczas nie lubiłeś się z geografią, a jednak udało nam się choć trochę zmienić Twoje nastawienie do tego przedmiotu – sukces! Powinieneś zastanowić się nad tym, co sprawiło, że geografia nie przemawiała do Ciebie. Być może jest to nieodpowiednie podejście nauczyciela? A może materiał, który omawiasz w szkole nie jest zbyt ciekawy i nie zachęca Cię do nauki? Niezależnie od tego, jaki jest Twój powód, pamiętaj, że geografii nie musisz uczyć się wyłącznie w szkole!

Indywidualne korepetycje geografii w Warszawie

Z pewnością słyszałeś kiedyś o prywatnych korepetycjach. Ostatnimi czasy lekcje prywatne stają się coraz bardziej popularne i sięgają po nie nie tylko uczniowie, ale i studenci, a nawet osoby dorosłe! Negatywne nastawienie do korepetycji w końcu odchodzi w niepamięć – i bardzo dobrze! Kiedyś niesłusznie uważano, że osoby, które korzystają z prywatnych korepetycji są w jakiś sposób „gorsze”, nie potrafią samodzielnie opanować jakiegoś materiału, co dla niektórych było powodem do wstydu. A to przecież nic złego! Nie należy się wstydzić tego, że czegoś nie potrafimy lub coś przychodzi nam trudniej niż innym. Wspaniały jest fakt, że dana osoba ma świadomość tego, że powinna więcej popracować nad danym zagadnieniem i wykazuje chęć poprawy. I właśnie o to chodzi!

Jeśli zatem masz w szkole problemy z geografią, czy jakimkolwiek innym przedmiotem – prywatne zajęcia mogą okazać się świetnym rozwiązaniem na Twoje problemy. Polepszenie wyników w nauce, pomoc w pracach domowych, przygotowania do egzaminu – korepetycje mogą pomóc Ci ze wszystkim.

Dlaczego powinieneś skorzystać z prywatnych korepetycji?

Lekcje prywatne niosą ze sobą mnóstwo zalet. Przede wszystkim dla wielu osób jest to komfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Pierwsze, co zapewne przychodzi Ci na myśl to fakt, że takie zajęcia raczej nie odbywają się w szkole, w wynajętej sali czy lokalu, a w Twoim domu lub domu Twojego nauczyciela. Po drugie, dla wielu ludzi prywatne zajęcia są niezastąpione, ponieważ – jak sama nazwa mówi – dają one poczucie prywatności. Podczas korepetycji jesteś sam na sam ze swoim nauczycielem. Nie musisz wstydzić się lub bać zadawania pytań na tle całej klasy, nie grozi Ci także odpowiadanie przy tablicy.

 

W porównaniu z zajęciami w szkolnej sali, lekcje prywatne dają także zupełnie inne możliwości samemu nauczycielowi. Kiedy w standardowej klasie znajduje się niekiedy nawet do trzydziestu uczniów, nauczyciel nie jest w stanie poświęcić wystarczająco uwagi i podejść do każdego ucznia w sposób indywidualny. W przypadku korepetycji nauczyciel ma możliwość skupienia się wyłącznie na Tobie, Twoich umiejętnościach i potrzebach. Może oszacować Twoje mocne i słabe strony i razem z Tobą pracować nad nimi. Taka nauka jest zupełnie nieporównywalna z nauką, którą kojarzysz ze szkolnej ławki. Zastanawiasz się, gdzie możesz znaleźć prywatne korepetycje z geografii? To bardzo proste!

Znajdź korepetycje z geografii w Warszawie

Jeśli chciałbyś poprawić swoje wyniki w nauce geografii, przygotować się do pracy klasowej, egzaminu ósmoklasisty czy może nawet matury – nie ma problemu. Studenci geografii zestresowani przed sesją także mogą korzystać z prywatnych zajęć!

 

Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie nauczyciela, powinieneś skorzystać z naszej strony Superprof! Superprof to platforma edukacyjna, która od lat zrzesza uczniów i nauczycieli z całej Polski oraz świata. Nasi nauczyciele każdego dnia pomagają uczniom w rozwijaniu umiejętności oraz wiedzy.

 

Jeśli chcesz wyszukać nauczycieli geografii z Twojej okolicy, wystarczy, że po zarejestrowaniu konta, w lupce wpiszesz interesujący Cię przedmiot i wybierzesz swoje miasto. Gwarantujemy, że w Warszawie znajdziesz wielu dostępnych nauczycieli! Po wyszukaniu powinna się pojawić przed Tobą lista osób, które pracują w Twojej okolicy. Stawka godzinowa zaczyna się już nawet od 20 złotych!

 

Każdy z naszych nauczycieli posiada oddzielny profil, który uzupełniony jest o niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Wiadomo, że każdemu zależeć może na czymś innym – kiedy jeden będzie szukał konkretnie osoby specjalizującej się w meteorologii, inny będzie zwracał szczególną uwagę na ceną takich zajęć, a jeszcze kolejna osoba będzie szukała kogoś, kto ma doświadczenie w przygotowywaniu do Olimpiady z geografii. Ważne jest, aby dobrze przemyśleć swój wybór. Kiedy już podejmiesz decyzję, co do konkretnego nauczyciela, wystarczy, że napiszesz do niego poprzez naszą stronę, a odpowiedź powinieneś uzyskać jeszcze tego samego dnia.

 

Pamiętaj, że większość naszych nauczycieli pierwszą lekcję oferuje zupełnie za darmo! Jest to świetna opcja, jeśli nie jesteś pewien, którego nauczyciela wybrać. Dzięki temu zupełnie bez zobowiązań możesz przetestować sposób prowadzenia zajęć przez poszczególne osoby i ostatecznie wybrać tą, z którą pracowało Ci się najlepiej. A jeśli nie udało Ci się znaleźć nikogo w Twojej okolicy, nie ma się co martwić – mnóstwo naszych nauczycieli oferuje lekcje geografii online! Dzięki temu nie musisz ograniczać się wyłącznie do nauczycieli z Warszawy.

 

Setki uczniów z Polski przekonało się do geografii właśnie dzięki naszej platformie. Nasi nauczyciele są doświadczeni i profesjonalni w tym, co robią, a ich podejście do ucznia jest niezastąpione. Przekonaj się sam i wypróbuj nasze zajęcia!

Czego chcesz się nauczyć?