Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: instrumenty perkusyjne

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 12 opinii.

71 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 71 zł

8 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 8 h.

Nauka z przedmiotu Instrumenty perkusyjne nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅 Instrumenty perkusyjne

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Instrumenty perkusyjne?

Średnia cena zajęć z: Instrumenty perkusyjne wynosi: 71 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: instrumenty perkusyjne
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Instrumenty perkusyjne?

Z pomocą nauczyciela z: Instrumenty perkusyjne, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Instrumenty perkusyjne online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Instrumenty perkusyjne oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje instrumenty perkusyjne online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Instrumenty perkusyjne jest dostępnych?

39  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Instrumenty perkusyjne, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 39 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Instrumenty perkusyjne?

Na przykładzie 12 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się z przedmiotu Instrumenty perkusyjne?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Instrumenty perkusyjne!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Kurs gry na perkusji w Twoim mieście, z wykwalifikowanym nauczycielem

Rozpocznij przygodę z perkusją dzięki zajęciom prywatnym z Superprof!

Czy od dziecka marzyłeś o tym, żeby nauczyć się grać na jakimś instrumencie? A może od zawsze wiedziałeś, że to właśnie perkusja jest tym, co Cię przyciąga? Nic dziwnego! Ten instrument to marzenie niejednego nastolatka, a teraz jest to możliwe dzięki zajęciom prywatnym z Superprof!

 

 

Czy kiedykolwiek zauważyłeś, że już jako dziecko odczuwałeś naturalne przyciąganie do bębnienia? Otóż dzieci od najmłodszych lat, gdy tylko mogą coś chwycić w dłoń, zaczynają uderzać jedną rzeczą o drugą. Ze względu na fakt, że bębny nie zawsze są dostępne, dzieci uderzają rytmicznie zabawką o zabawkę lub o krzesło. Kiedy zorientują się, że takie uderzanie wydaje fajny dźwięk, robią to ponownie i ponownie, bo przecież robienie hałasu to świetna zabawa!

 

 

Otóż tak zwane amatorskie bębnienie ma wiele korzyści dla naszego zdrowia psychicznego, a jeśli z czasem przerodzi się to w prawdziwe chęci nauki gry na perkusji wtem korzyści są niezliczone. Między innymi gra na perkusji ma pozytywny wpływ na lęk, smutek, zmęczenie, depresję i problemy behawioralne. Podczas gry na perkusji wzmacniasz Twoją zdolność koncentracji, pracujesz nad kontrolą impulsów i umiejętnością podejmowania decyzji. Gra na perkusji pomaga ludziom wyrazić siebie i nawiązać kontakt z własnymi stanami emocjonalnymi. 

 

 

Czytaj dalej żeby dowiedzieć się dlaczego warto uczyć się grać na perkusji oraz jak rozpocząć zajęcia, bez względu na to w jakim mieście w Polsce się znajdujesz. 

Lekcje gry na perkusji, dlaczego warto?

Otóż istnieje wiele powodów, które przemawiają za tym by rozpocząć naukę gry na instrumencie, w tym perkusji. Specjaliści zawsze mówią o tym żeby rozpocząć naukę jak najwcześniej, tak żeby nasze palce i słuch były w stanie odpowiednio się wykształcić.

 

 

Nie oznacza to jednak, że jeśli nie rozpocząłeś nauki jeszcze jako dziecko, to już wszystko stracone i już nigdy nie będziesz w stanie spełnić swojego marzenia o byciu muzykiem. Nic bardziej mylnego! Wiele zależy od nauczyciela, którego sobie wybierzesz oraz od typu zajęć. Dlatego właśnie tak bardzo nalegamy zawsze na zajęcia indywidualne, które pozwolą Ci na spersonalizowaną i skuteczną naukę.

 

 

Powyżej wspomnieliśmy pokrótce kilka korzyści płynących z nauki gry na perkusji, jednak chcielibyśmy rozwinąć ten temat, ponieważ naprawdę warto! A zatem dlaczego warto rozpocząć naukę? Zobacz sam! 

 

  1. Perkusja nadaje rytm każdej piosence, niezależnie od stylu muzycznego.

 

Posłuchaj kilku swoich ulubionych piosenek, niezależnie od gatunku i postaraj się wyeliminować z nich perkusję. Jak brzmiałaby Twoja ulubiona piosenka jeśli nie byłoby w niej perkusji lub bitu, który Cię przez nią niesie? Pewnie nie za ciekawie. Posiadanie perkusyjnego elementu w piosence jest tym, co sprawia, że stukasz stopą, definiuje zmiany między głośnymi i cichymi częściami i tworzy dramatyczny rozwój muzyki. To właśnie perkusja kontroluje utwór.

 

  • Jest to genialny sposób na odstresowanie się.

 

Czy miałeś zły dzień w szkole, pracy lub po prostu jesteś ogólnie zestresowany natłokiem problemów? Nie ma zatem nic lepszego niż możliwość powrotu do domu i rozładowania go poprzez uderzanie w bębny.  Szybkie i rytmiczne uderzanie da Ci zastrzyk adrenaliny, który pomoże Ci się otrząsnąć ze stresu i rozweseli Cię.

 

  • Pomaga w koncentracji i koordynacji ciała.

 

Gra na perkusji jest w utworze kluczowa, a jeśli grasz jako część zespołu, ważne jest, abyś nie zakłócał tempa utworu, tylko wkomponował się w niego. Dlatego tak ważna jest przy tym umiejętność utrzymania koncentracji przez długi czas. Im więcej ćwiczysz, tym jest ona lepsza. To samo ma miejsce jeśli chodzi o umiejętności koordynacyjne, które znacznie się poprawią przy ćwiczeniu gry na perkusji. Wszystko to przyniesie Ci korzyści również w codziennych czynnościach. 

 

  • Zdobędziesz nieodłączne wyczucie czasu.

 

Niezależnie od tego, na jakim instrumencie będziesz chciał dodatkowo grać w przyszłości, dzięki umiejętności gry na perkusji zawsze będziesz miał doskonałe wyczucie czasu oraz rytmu.

 

 

Otóż to do Twoich zadań jako perkusisty będzie należało aby utrzymać wszystkich w odpowiednim czasie. Po latach doświadczeń stajesz się ludzkim metronomem. Oznacza to tyle, że bez względu na to jaki typ muzyki lub na jakim dodatkowym instrumencie będziesz chciał grać, zawsze będziesz miał doskonałe wyczucie czasu. Będziesz dokładnie wiedział jak działa muzyka, a zatem da Ci to możliwość do tego by rozwijać się jako muzyk na każdym instrumencie, który wybierzesz.

 

  • Będziesz osiągał lepsze wyniki w nauce.

 

Badania wykazały, że gra na instrumencie muzycznym pomaga w osiąganiu lepszych wyników w nauce. Otóż na przykład przedmiot taki jak matematyka, ma wiele wspólnego z rytmem i grą na perkusji. Dowiedziono, że dzieci uczące się gry na tego typu instrumencie, wykazują łatwość do pojmowania różnych skomplikowanych koncepcji oraz pojęć matematycznych.

 

  • Zwiększa pewność siebie.

 

Gra na instrumencie muzycznym jest doskonałym sposobem, aby uzyskać więcej pewności siebie. Zyskasz znacznie więcej wiary we własne możliwości, gdy będziesz stale pokonywać przeszkody i opanowywać nowe koncepcje. Jeśli będziesz grać w zespole, będziesz miał świetną okazję do tego żeby wyjść ze swojej strefy komfortu oraz rozwijać kontakty z ludźmi. 

 

 

Co więcej, branie udziału w występach muzycznych i koncertach jest niewiarygodnym sposobem na zdobywanie pewności siebie. Na początku zapewne będziesz czuł się niekomfortowo i będziesz odczuwał niechęć do wystąpień publicznych, jednak z czasem sam zobaczysz, że granie muzyki na żywo jest niesamowitym doświadczeniem życiowym.

 

  • Perkusiści są zawsze poszukiwani.

 

 

Czy można zarobić na graniu muzyki? Odpowiedź brzmi: tak. Trzeba jednak być bardzo oddanym i ciężko pracować na wyrobienie sobie dobrej reputacji. Przemysł muzyczny jest niezwykle konkurencyjny, ale nawet na poziomie lokalnym, można zarabiać na koncertach w pubie, na weselach itp.

 

 

Jeśli jednak nie widzisz się podczas tego typu wydarzeń, kiedy już będziesz bardziej doświadczony, możesz zacząć oferować lekcje lokalnie lub grać w innych, większych produkcjach muzycznych.

 

 

Możesz również nagrywać perkusyjne ścieżki dźwiękowe do różnych utworów i sprzedawać je przez internet. W ten sposób będziesz mógł współtworzyć wiele fascynujących utworów współpracując z różnymi zespołami.

 

 

Kolejną i najbardziej oczywistą formą zarabiania pieniędzy na umiejętnościach perkusyjnych jest oczywiście gra we własnym zespole, jednak ta droga jest najtrudniejsza i będziesz do niej potrzebować świetnego przygotowania. 

Kurs gry na perkusji w Polsce

Istnieje oczywiście wiele metod nauki gry na perkusji, od szkół muzycznych do nauki na własną rękę. My jednak uważamy, że najlepszym i najbardziej skutecznym sposobem na naukę tej umiejętności jest zapisanie się na zajęcia prywatne. Superprof oferuje tego typu zajęcia w całej Polsce.

 

 

Niezależnie od tego w jakim mieście w Polsce mieszkasz, z pewnością znajdziesz odpowiednich profesjonalistów dostępnych na naszej stronie w Twoim mieście! Wystarczy, że przejrzysz naszą ofertę i skontaktujesz się z tym nauczycielem muzyki, który najbardziej Ci odpowiada. Podczas podejmowania decyzji zwróć uwagę na jego cenę, kwalifikacje, doświadczenie oraz opinie byłych uczniów. 

 

 

Umów się z Twoim nowym korepetytorem na pierwsze darmowe zajęcia i omów z nim cele jakie chcesz osiągnąć. Zajęcia prywatne z jednym z naszych nauczycieli charakteryzują się tym, że materiał jest indywidualnie dobierany, a uczeń ma szansę uczyć się w swoim własnym tempie. Dzięki temu, świetne wyniki są zdecydowanie bardziej widoczne i szybciej uzyskiwane. 

 

 

Sprawdź naszą ofertę już dziś i rozpocznij przygodę z perkusją!

Czego chcesz się nauczyć?