Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
z przedmiotu: koreański

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą, ze średnią oceną 5.0 ⭐️/ 1 opinii.

54 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, a godzinna lekcja kosztuje średnio 54 zł

3 h

Nauczyciele odpowiadają średnio w 3h

Nauka nigdy nie była
tak prosta

2. Skontaktuj się

Szybcy jak błyskawica! Korepetytorzy odpowiedzą Ci ciągu kilku godzin! A jeśli nie możesz znaleźć idealnego nauczyciela, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

3. Zorganizuj

Łatwo zaplanuj lekcje z nauczycielem lub trenerem, poprzez system wiadomości

Najczęściej zadawane pytania

📒 Jak wygląda nauka online, z przedmiotu: koreański?

Możesz kontaktować się ze swoim nauczycielem, bezpośrednio przez e-mail, lub telefon. Ich dane kontaktowe znajdują się w kolumnie po lewej stronie , w zakładce ,,prośby o lekcje".  Następnie możesz zdecydować z nauczycielem o preferowanym formacie zajęć.

Istnieje wiele możliwości : 

 • Skype;
 • Hangout;
 • Zoom;
 • Messenger;
 • WhatsApp;
 • FaceTime;
 • Telefon.

Szereg aplikacji umożliwia nam rozmowy audio, jak i 

wideo, gdzie możesz udostępniać swój ekran komputera/telefonu innym.


23 nauczycieli oferuje

lekcje online z przedmiotu: koreański.


🔎 W jaki sposób nauczyciele online, z przedmiotu: koreański, są wybierani?

Weryfikacje podanych danych osobowych i informacji

Weryfikujemy tożsamość, zdjęcie, dane kontaktowe (telefon, e-mail) oraz dyplomy/certyfikaty naszych nauczycieli.


100% sprawdzonych ocen - Siła społeczności

Dla każdego ogłoszenia korepetytora, oceny i rekomendacje od uczniów są w 100% rzetelne

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 23 profili.

🎓 Ilu nauczycieli oferuje lekcje online z przedmiotu: lekcje koreański?

23 nauczycieli z przedmiotu: koreański jest dostępnych, by Ci pomóc. 


Możesz przeglądać ich profile i wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, jednocześnie ucząc się w zaciszu własnego domu.

Znajdź idealnego nauczyciela spośród 23 profili.💸 Jaka jest średnia cena lekcji online, z przedmiotu: koreański?

Średnia cena zajęć online z przedmiotu: lekcje koreański to 54 PLN.


 Stawka różni się względem różnych czynników : 


 • doświadczenie nauczyciela z przedmiotu: koreański;
 • czas trwania zajęć.

97% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, by lepiej poznać wzajemne oczekiwania co do zajęć.


Lekcje online są średnio o 20% tańsze, niż zajęcia bezpośrednie.


Sprawdź stawki nauczycieli online.

🖋 Jaka jest średnia ocena przyznawana nauczycielom online, z przedmiotu: koreański?

Ze wszystkich 1 wystawionych ocen, uczniowie przyznali średni wynik wynoszący:  5.0/5.


W razie jakichkolwiek problemów, obsługa klienta jest w stanie znaleźć szybkie rozwiązanie (mailowo, poprzez Instagram lub Facebook 5 dni w tygodniu).

(w tym okresie COVID-19 obsługa klienta Superprof jest dostępna przez dłuższy czas, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania)


Możesz  zapoznać się z opiniami uczniów, względem nauczyciela z kadego przedmiotu.

💻 Dlaczego warto wybrać lekcje online?

Przy tak wielu kontaktach tworzonych i utrzymywanych za pośrednictwem internetu, nauka online staje się coraz bardziej popularna wśród uczniów.

 • jest to bardzo proste, ponieważ zarówno uczniowie, jak i nauczyciele opanowali narzędzia cyfrowe, które służą do ułatwiania lekcji online.
 • jest to bezpieczne, proste i wygodne. Gdziekolwiek jesteś, możesz połączyć się z nauczycielem, dzięki kilku kliknięciom.


23 nauczycieli z przedmiotu: koreański  jest dosętpnych  tutaj, by Ci pomóc.

Chęć zgłębiania wiedzy?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje język koreański online, z prywatnym nauczycielem

Kilka słów o języku koreańskim

Jeśli uczyłeś się kiedyś teorii jakiegoś języka, czy to języka polskiego, angielskiego, czy niemieckiego, z pewnością spotkałeś się z informacją, że dany język pochodzi z pewnej rodziny lub grupy (np. języki wschodniosłowiańskie, germańskie, afroazjatyckie). Jeśli chodzi o język koreański, należy on do grupy języków izolowanych – oznacza to, że oficjalnie nie przynależy do żadnej rodziny językowej, choć jest to kwestia sporna pośród niektórych badaczy i lingwistów. Niektórzy uważają na przykład, że koreański spokrewniony jest z językiem japońskim. Sama Korea ignoruje jednak takie koncepcje i nie akceptuje ich.

 

 

Język koreański używany jest na Półwyspie Koreańskim. Posługują się nim głównie mieszkańcy KoreiPołudniowej oraz Północnej, a także sąsiadującej z Koreą Północną chińskiej prefektury autonomicznej Yanbian. Na świecie posługuje się nim około 77 milionów osób.

 

 

Wyróżnić możemy dwa standardowe dialekty – seulski i pjongjański i siedem dialektów regionalnych. Skupmy się jednak na dialektach standardowych. Jak pewnie zauważyłeś, ich nazwy pochodzą od stolic Korei Południowej (Seul) i Północnej (Pjongjang). Odmiany te są bardzo zbliżone do siebie, a jedną z większych różnic między nimi jest akcentowanie – użytkownicy dialektu seulskiego w bardzo niewielkim stopniu używają akcentowania.

 

 

Przejdźmy na chwilę do koreańskiego alfabetu. Początkowo do zapisu słów używano hancha – znaków sinokoreańskich. Obecnie rzadko stosuje się ten zapis, a zamiast niego wykorzystuje się raczej rodzimy alfabet hangul. Hancha wykorzystywany jest bardziej jako język formalny/urzędowy. Hangul składa się z 24 liter – 14 spółgłosek i 10 samogłosek, które zapisuje się w blokach po 2 do 5 znaków. W tej chwili może to brzmieć dla Ciebie, jak czarna magia, ale z czasem zrozumiesz, o co chodzi i dzięki sumiennej nauce wszystko Ci się rozjaśni. Koreański alfabet jest wbrew pozorom bardzo prosty i łatwy do opanowania.

 

 

O teorii języka koreańskiego z pewnością będziesz jeszcze się uczył. Porozmawiajmy więc chwilę o tym, dlaczego ludzie w ogóle zainteresowali się w ostatnim czasie nauką tego języka, skąd jego nagła popularność na całym świecie i dlaczego warto się go uczyć.

Dlaczego warto uczyć się koreańskiego?

Nie można zaprzeczyć, że koreański ostatnimi czasy cieszy się coraz większą popularnością na świecie. Znajduje się on w czołowej trójce najczęściej wybieranych języków azjatyckich, których nauki się podejmujemy. Każdy z nas posiada inne motywacje, które pchają nas do nauki tego języka, a każdy z powodów jest tak samo dobry!

 

 

Wielu ludzi „boi się” języków azjatyckich, ponieważ z pozoru wydają się one egzotyczne, nietypowe, mają zupełnie inną wymowę niż języki, do których jesteśmy bardziej przyzwyczajeni. Nie wspominając już o wszystkich tych dziwnych znakach… Strach ma jednak wielkie oczy, ponieważ nauka koreańskiego może być przyjemna i rozwijająca! Mówi się nawet, że koreański jest bardzo prostym językiem do nauczenia się, a sam jego alfabet jest możliwy do nauczenia w jeden dzień! Spójrzmy na kilka powodów, dla których warto uczyć się właśnie tego języka:

 • Korea Południowa jest jedną z największych i najprężniej rozwijających się gospodarek świata. Znajduje się na 26. miejscu pod względem PKB i HDI,
 • Wraz z nauką języka poznajesz także barwną kulturę oraz historię Korei Południowej,
 • Korea słynie także z dram, które – znając koreański – mógłbyś oglądać w oryginale i wyłapywać wszelkie smaczki językowe,
 • Koreańczycy w większości nie potrafią angielskiego, co oznacza, że obierając Koreę za swój cel podróżniczy, bez odpowiedniej znajomości ich języka możesz mieć problemy z dogadywaniem się z lokalnymi mieszkańcami, pracownikami sklepów, hoteli czy restauracji.

 

 

Jak widzisz, każdy z nas może wybrać sobie z tych przykładów jeden, który najbardziej pcha go do nauki koreańskiego. Znając ten język możemy powiększyć swoje perspektywy zawodowe, a nawet starać się o pracę w samej Korei Południowej! Rozwój technologiczny Korei sprawia także, że staje się ona coraz istotniejszym graczem na arenie międzynarodowej. Oznacza to, że znajomość koreańskiego może pozwolić Ci na dobrą pracę w polskich firmach działających na rynku międzynarodowym.

 

 

Zamiłowanie do języka koreańskiego może doprowadzić Cię także do studiowania koreanistyki! Dyplom i tytuł naukowy otworzą przed Tobą jeszcze więcej drzwi do różnych karier – możesz pracować w ambasadzie, w firmie tłumaczeniowej, marketingowej, biznesowej, technologicznej, medialnej i wielu innych.

 

 

Nie można nie wspomnieć także o rosnącej popularności zespołów k-popowych na świecie. W samej Polsce znaleźć możemy ogromne rzesze fanek i fanów takich zespołów. Być może nie wiedziałeś o tym, ale koreańscy idole także rzadko kiedy mówią po angielsku. Jeśli zatem należysz do grupy fanów, któregoś z nich umiejętność komunikowania się po koreańsku może dać Ci szansę jedną na milion na rozmowę z idolem w trakcie spotkania z fanami!

 

 

Mówiąc krótko, koreańskiego uczymy się z różnych powodów. Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem takiej nauki, mamy dla Ciebie świetną propozycję – prywatne lekcje online! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Język koreański online

Wiemy, jak wiele ludzi polega w dzisiejszych czasach na internecie i technologii. Żyjemy w ciągłym ruchu, a na głowie mamy coraz więcej. Aby zaoszczędzić jak najwięcej czasu, ale jednocześnie nie rezygnować z rozwoju i nauki, lekcje online to idealny wybór. Takie zajęcia niosą wiele zalet, których być może na pierwszy rzut oka nawet nie dostrzegasz. Przyjrzyjmy się zatem powodom, dla których warto korzystać z prywatnej nauki online:

 • Wygoda – kto nie lubiłby uczyć się we własnym mieszkaniu siedząc wygodnie w swoim fotelu? Zajęcia online pozwalają nam uczyć się bez wychodzenia z domu, bez tłoku w komunikacji miejskiej, bez tracenia czasu, pieniędzy i nerwów na dojazdy i powroty. Jedyne, czego potrzebujesz to komputer i dostęp do internetu,
 • Efektywność – wielu ludzi do nauki online podchodzi ze sceptycyzmem z uwagi na liczne problemy wynikające z kształcenia zdalnego prowadzonego przez szkoły w ostatnim czasie. Musisz jednak wiedzieć, że istnieje ogromna różnica między lekcjami grupowymi a indywidualnymi. Podczas lekcji indywidualnych nauczyciel poświęca swoją całą uwagę wyłącznie Tobie i Twoim potrzebom, co pozytywnie oddziałuje na cały tok Twojej nauki i umożliwia szybkie efekty,
 • Elastyczność – w końcu nie musisz martwić się, że nie zdążysz na swoje zajęcia! Dzięki indywidualnemu podejściu Twój harmonogram zajęć może być rozplanowany w oparciu o Twój tygodniowy grafik tak, aby lekcje nie kolidowały z żadnymi planami, obowiązkami i innymi zajęciami,
 • Duży wybór – Twoje zajęcia mogą być dostosowane do Twoich preferencji i potrzeb. Dzięki temu, że odbywają się one przy użyciu komputera, wraz z nauczycielem możecie korzystać z różnych urozmaiceń, programów i materiałów dostępnych online. Na przykład dla urozmaicenia zajęć możecie wspólnie oglądać krótkie filmiki na Youtube dotyczące nauki koreańskiego, analizować urywki koreańskich dram, przesyłać sobie różne ćwiczenia w mgnieniu oka!

 

 

Nie da się zaprzeczyć, że technologia to przyszłość. Biorąc pod uwagę fakt, że nasze życie staje się coraz bardziej intensywne, a obowiązki się dwoją i troją, warto wykorzystywać możliwości, jakie daje nam nasz własny komputer. Jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie znaleźć dobrego nauczyciela koreańskiego online, przejdź do kolejnej części.

Dobry korepetytor koreańskiego online – gdzie szukać?

Kiedy stawiamy na naukę czegoś nowego, powinniśmy korzystać jedynie ze sprawdzonych i rzetelnych źródeł, aby mieć pewność, że inwestujemy swoje pieniądze w edukację wysokiej jakości. Nikt przecież nie lubi wyrzucać pieniędzy w błoto. Superprof to platforma, która od 2013 roku zrzesza uczniów i nauczycieli z całej Polski. Przez ten czas ogromnie się rozwinęliśmy i wkroczyliśmy na rynek ponad trzydziestu krajów!

 

 

Nasi nauczyciele posiadają zweryfikowane konta, więc możesz być pewien, że są oni doświadczeni w nauczanym przedmiocie oraz potrafią odpowiednio podejść do każdego ucznia. Aby znaleźć nauczycieli koreańskiego online, skorzystaj z lupki na naszej stronie głównej. Wpisz „koreański online”. Jeśli chcesz zawęzić swoje wyniki, możesz w rubryczce obok wpisać swoje miasto, aby wyszukiwało jedynie nauczycieli w pobliżu Twojej lokalizacji. Możesz także korzystać w tym celu z narzędzi filtrowania – wybrać na przykład konkretną stawkę, która Cię interesuje.

 

 

W wynikach wyszukiwania zobaczysz profile nauczycieli, które uzupełnione są o wszelkie informacje potrzebne do wyboru konkretnej osoby. To Ty decydujesz o tym, kto będzie Cię uczył, zastanów się więc dokładnie. Przyjrzyj się każdemu z profili, porównaj stawki, doświadczenie, poczytaj krótkie opisy o sobie, aby jak najlepiej dopasować do siebie nauczyciela. Kiedy już wybierzesz, wystarczy, że zostawisz mu wiadomość prywatną.

 

 

Pierwsza lekcja odbywa się za darmo, abyś mógł przetestować taką formę zajęć, sprawdzić, czy podoba Ci się to i czy chcesz kontynuować. Jesteśmy pewni, że nasi nauczyciele Cię nie zawiodą i po pierwszych zajęciach będziesz tylko czekał na kolejne! Daj się ponieść nauce koreańskiego i rozwijaj swoje pasje i umiejętności z Superprof!

Czego chcesz się nauczyć?