Strona główna
Zostań nauczycielem
,
Wyszukaj niedaleko mnie Online

Top ville

Strona główna
Zostań nauczycielem
Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: koreański

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 1 opinii.

47 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 47 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka nigdy nie była
tak prosta

2. Zorganizuj swoje lekcje z: Koreański

Wymieniaj się wiadomościami z nauczycielem, omówcie swoją dostępność oraz wzajemne potrzeby względem zajęć. Szybko zaplanuj lekcje i opłacaj je bezpiecznie poprzez system płatności Superprof.

3. Przeżyj nowe doświadczenia

Niesamowita Karta Ucznia, która zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów przez cały miesiąc. Odkrywaj nowe pasje i rozwijaj umiejętności ze wspaniałymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Koreański?

Średnia cena zajęć z: Koreański wynosi: 47 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

 • doświadczenie nauczyciela z: koreański
 • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
 • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Koreański?

Z pomocą nauczyciela z: Koreański, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Koreański online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Koreański oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: koreański lekcje online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Koreański jest dostępnych?

24  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Koreański, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 24 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Koreański?

Na przykładzie 1 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chęć zgłębiania wiedzy?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje język koreański, z prywatnym nauczycielem, który pomoże Ci rozwijać umiejętności

Rosnąca popularność języka koreańskiego w Polsce

Język koreański to tzw. język izolowany, czyli taki, który nie należy do żadnej grupy językowej i nie wykazuje pokrewieństwa z żadnym innym już istniejącym językiem. Język ten jest używany głównie na Półwyspie Koreańskim oraz w chińskiej prefekturze autonomicznej Yanbin i posiada kilka dialektów. Standardowy język w Korei Południowej opiera się na dialekcie z okolic Seulu, zaś w Korei Północnej – z okolic Pjongjangu. Główną różnicę pomiędzy poszczególnymi dialektami stanowi akcentowanie.

 

 

Język koreański jest językiem ojczystym dla około 77 milionów ludzi, a na liście najczęściej używanych języków świata zajmuje on dwunaste miejsce. Koreański alfabet składa się z 24 znaków, 14 spółgłosek i 10 samogłosek. Nazywany jest alfabetem jednego dnia, bo można go przyswoić w ciągu jednego dnia. Obecnie w Korei istnieją dwa systemy pisma, hangul oraz hanja, przy czym hangul jest wersją urzędową.

 

 

Językiem koreańskim w ostatnich latach interesuje się coraz więcej osób. Dzieje się tak między innymi z uwagi na dynamiczny rozwój nowoczesnej technologii oraz przemysłu koreańskiego. Nie można nie zauważyć także stale rosnącego zainteresowania tym językiem oraz kulturą pośród młodzieży. Muzyka tworzona przez sławne zespoły K-popowe jest znana na całym świecie i to także oni mają spory wpływ na zwiększenie zainteresowania nauką koreańskiego wśród dzieci i młodzieży.

 

 

Chciałbyś nauczyć się koreańskiego? Niezależnie od tego, czy chcesz uczyć się dla własnej przyjemności,czy potrzebujesz tego języka do pracy, a może planujesz podróż do Korei, w obecnych czasach wcale nietrudno o dobrego nauczyciela koreańskiego. Spójrzmy na kilka przykładów, dlaczego warto uczyć się koreańskiego.

Czy warto uczyć się koreańskiego?

Kiedy myślimy o językach azjatyckich od razu wyobrażamy sobie wszystkie te skomplikowane znaki czy niespotykane nigdzie indziej brzmienie i tony. Musisz jednak wiedzieć, że wbrew powszechnej opinii o językach azjatyckich, język koreański wcale nie jest taki trudny, a dodatkowo ma bardzo prosty alfabet. Ponadto ucząc się tego języka masz możliwość poznania także barwnej i ciekawej kultury Korei Południowej, jej tradycji oraz historii.

 

 

Korea słynie także z telewizyjnych dram, które byłbyś w stanie oglądać w oryginale. Tak, jak wspomnieliśmy przedtem, ogromną popularność – także w Polsce – mają różne zespoły K-popowe, a ich uczestnicy zazwyczaj nie mówią po angielsku. To oznacza, że jeśli kiedyś będziesz miał okazję spotkać swoich idolów na żywo, będziesz mógł swobodnie porozmawiać z nimi w ich własnym języku! Z pewnością ich sobą zainteresujesz!

 

 

Nie można zapomnieć o zapalonych podróżnikach. Jeśli w przyszłości zechcesz odwiedzić Koreę i na własne oczy podziwiać krajobrazy i próbować oryginalnej koreańskiej kuchni, musisz wiedzieć, że Koreańczycy rzadko kiedy rozmawiają po angielsku. Jeśli więc jesteś biegły w angielskim, niestety na niewiele Ci się on tam przyda… Nauka koreańskiego przed takim wyjazdem będzie więc bardzo wskazana.

 

 

Warto wspomnieć także o aspektach zawodowych związanych z taką nauką. Jeśli zdecydujesz się na naukę języka koreańskiego, w przyszłości możesz wybrać się na przykład na koreanistykę. Biorąc pod uwagę, że w odróżnieniu od angielskiego czy hiszpańskiego raczej rzadko spotyka się potencjalnego pracownika mówiącego po koreańsku, możesz mocno się wyróżnić spośród innych kandydatów i znaleźć zatrudnienie w wielu ciekawych miejscach! Możesz pracować w ambasadzie, w firmie tłumaczeniowej, marketingowej, biznesowej, technologicznej, medialnej, w firmach współpracujących z rynkiem koreańskim, a nawet rozpocząć pracę w firmie znajdującej się bezpośrednio w Korei Południowej!

 

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem nauki koreańskiego, mamy dla Ciebie ciekawą i wartą uwagi propozycję.

Korepetycje z języka koreańskiego w Polsce

Myśląc o nauce języków zazwyczaj przychodzą nam do głowy różnego rodzaju szkoły językowe, kursy i zajęcia. Choć naszym zdaniem kurs koreańskiego to świetny pomysł, w wielu miejscach tego typu oferty kieruje się bardziej do grup niż indywidualnych osób. A jak wiadomo, nauka w grupie potrafi być problematyczna pod wieloma względami…

 

 

Przede wszystkim każdy z nas jest inny i posiada inne zdolności uczenia się, różną szybkość przyswajania informacji. Jedni nie lubią pośpiechu w omawianym materiale, wolą skupić się nad czymś i poświęcić temu więcej czasu, z kolei inni twierdzą, że kursy w szkołach językowych są drogie, a sztywny plan zajęć koliduje z ich prywatnymi sprawami i planami.

 

 

Być może zastanawiałeś się nad opcją nauki samodzielnej. Istnieje przecież mnóstwo aplikacji mobilnych, stron, blogów, forów czy nawet filmików na Youtube ze wskazówkami, które mogą Ci pomóc w szybkiej nauce. Problem jednak tkwi w tym, że samodzielna nauka często prowadzi do szybkiego wypalenia. Badania wykazały, że stanowcza większość z nas potrzebuje kogoś, kto poprowadzi nas przez dany materiał. Często podchodzimy do nauki nowych rzeczy ze słomianym zapałem i z czasem tracimy motywację, która była z nami na początku. Warto także zwrócić uwagę na to, że ucząc się pod okiem doświadczonej osoby możemy uniknąć błędów i złych przyzwyczajeń, od których później może być ciężko odejść.

 

 

Zastanawiasz się nad tym, czy nauka koreańskiego poprzez korepetycje to coś dla Ciebie? Czytaj dalej, aby się przekonać!

Kto może korzystać z korepetycji?

Korepetycje to forma nauki, która ostatnimi czasy zdobywa coraz większą popularność. Nie ma żadnych ograniczeń, co do tego, kto może korzystać z takich zajęć. Z korepetycji korzystają między innymi:

 • Osoby, które chcą poznać koreański od podstaw, ale także takie, które są już doświadczone i chcą jedynie szlifować swoje umiejętności,
 • Studenci, którzy mają problemy z przygotowaniami do sesji egzaminacyjnej na koreanistyce,
 • Osoby, które chcą jedynie opanować zakres słownictwa potrzebny w podróży po Korei,
 • Osoby uczące się koreańskiego do pracy lub chcący opanować słownictwo z konkretnej dziedziny, np. technologia, ekonomia, marketing,
 • Osoby zainteresowane kursem konwersacyjnym, ponieważ nie zależy im na aspektach takich jak pisanie.

 

 

Możliwości jest naprawdę wiele i tak naprawdę każde wymaganie ucznia może zostać spełnione z uwagi na niezwykłą elastyczność, jaką charakteryzują się korepetycje. Taka forma zajęć odznacza się wieloma zaletami, których lekcje grupowe nie są zazwyczaj w stanie zapewnić.

 

 

Powinieneś wypróbować naukę w postaci korepetycji, jeśli zależy Ci na:

 • Swobodzie – korepetycje to przede wszystkim komfort, jakiego nie możemy poczuć w szkolnej ławce. Z pewnością każdy z nas ma chociaż jedno złe wspomnienie z momentu, kiedy poproszono nas do tablicy, zapytano nas przy całej klasie o coś, czego nie wiemy, czy poproszono o przeczytanie czegoś na głos. Podczas korepetycji nie poczujesz się zawstydzony czy onieśmielony. Komfort psychiczny ucznia stawiamy na pierwszym miejscu!
 • Wygodzie – nauka we własnym mieszkaniu? Czemu nie! Korepetycje zazwyczaj odbywają się w mieszkaniu ucznia lub nauczyciela, ale jeśli chcesz, za miejsce możesz wybrać na przykład ulubioną kawiarnię czy park,
 • Efektywności – udowodniono, że lekcje indywidualne przynoszą o wiele szybsze efekty niż zajęcia grupowe. Bezpośredni kontakt z nauczycielem posiada mnóstwo zalet. Korepetytor może skupić swoją uwagę wyłącznie na Tobie, pracować z Tobą nad Twoimi mocnymi i słabymi stronami, a także dostosować zajęcia bezpośrednio do Twoich potrzeb i wymagań.

 

 

To tylko kilka zalet, dla których tysiące ludzi codziennie wybiera prywatne korepetycje. Jeśli chcesz uczyć się koreańskiego z doświadczonym nauczycielem, który odpowie na każde Twoje pytanie, wypróbuj naukę z Superprof!

Język koreański z Superprof

Superprof to platforma, która już od 2013 roku zrzesza uczniów i nauczycieli z całej Polski, a także ponad trzydziestu innych krajów, w których działamy! Na naszej stronie znaleźć możesz tysiące nauczycieli od setek przeróżnych przedmiotów. Chcesz rzucić okiem na listę naszych nauczycieli koreańskiego?

 

 

Wejdź na naszą stronę główną i skorzystaj z lupki – wpisz „koreański” i wybierz lub wpisz swoje miasto okienku obok. Przed Tobą pojawi się lista nauczycieli z danej okolicy. Jeśli pochodzisz z mniejszego miasteczka, możliwe, że nauczycieli do wyboru nie będzie zbyt wielu, ale zawsze możesz rzucić okiem na osoby mieszkające w pobliżu i wypróbować naukę online!

 

 

Każdy z korepetytorów posiada własny profil, na którym poznasz informacje na jego temat – krótki opis o sobie, stawka za godzinę zajęć, metody nauczania, doświadczenie… Czyli wszystko to, czego potrzebujesz, aby wybrać osobę, która najbardziej wpisuje się w Twoje oczekiwania! Kiedy już wybierzesz jednego z nauczycieli, wystarczy, że wyślesz mu wiadomość prywatną poprzez naszą platformę i umówisz się na lekcję testową. Pierwsza lekcja zawsze odbywa się za darmo, abyś mógł sprawdzić, czy korepetycje to coś dla Ciebie oraz czy nauka z wybraną osobą Ci odpowiada. Jest to świetna okazja, aby omówić swoje oczekiwania względem kursu, opowiedzieć o swoich preferencjach i potrzebach, aby nauczyciel mógł dostosować zajęcia bezpośrednio do Ciebie.

 

 

Nie czekaj i zapisz się na pierwszą lekcję i zobacz, jak przyjemna i ciekawa może być nauka z pomocą Superprof!

Czego chcesz się nauczyć?