Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: koreański

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 4 opinii.

55 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 55 zł

4 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 4 h.

Nauka z przedmiotu Koreański nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅 Koreański

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Koreański?

Średnia cena zajęć z: Koreański wynosi: 55 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

 • doświadczenie nauczyciela z: koreański
 • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
 • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Koreański?

Z pomocą nauczyciela z: Koreański, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Koreański online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Koreański oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje koreański online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Koreański jest dostępnych?

33  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Koreański, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 33 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Koreański?

Na przykładzie 4 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się z przedmiotu Koreański?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Koreański!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje język koreański, z prywatnym nauczycielem, który pomoże Ci rozwijać umiejętności

Rosnąca popularność języka koreańskiego w Polsce

Język koreański to tzw. język izolowany, czyli taki, który nie należy do żadnej grupy językowej i nie wykazuje pokrewieństwa z żadnym innym już istniejącym językiem. Język ten jest używany głównie na Półwyspie Koreańskim oraz w chińskiej prefekturze autonomicznej Yanbin i posiada kilka dialektów. Standardowy język w Korei Południowej opiera się na dialekcie z okolic Seulu, zaś w Korei Północnej – z okolic Pjongjangu. Główną różnicę pomiędzy poszczególnymi dialektami stanowi akcentowanie.

 

 

Język koreański jest językiem ojczystym dla około 77 milionów ludzi, a na liście najczęściej używanych języków świata zajmuje on dwunaste miejsce. Koreański alfabet składa się z 24 znaków, 14 spółgłosek i 10 samogłosek. Nazywany jest alfabetem jednego dnia, bo można go przyswoić w ciągu jednego dnia. Obecnie w Korei istnieją dwa systemy pisma, hangul oraz hanja, przy czym hangul jest wersją urzędową.

 

 

Językiem koreańskim w ostatnich latach interesuje się coraz więcej osób. Dzieje się tak między innymi z uwagi na dynamiczny rozwój nowoczesnej technologii oraz przemysłu koreańskiego. Nie można nie zauważyć także stale rosnącego zainteresowania tym językiem oraz kulturą pośród młodzieży. Muzyka tworzona przez sławne zespoły K-popowe jest znana na całym świecie i to także oni mają spory wpływ na zwiększenie zainteresowania nauką koreańskiego wśród dzieci i młodzieży.

 

 

Chciałbyś nauczyć się koreańskiego? Niezależnie od tego, czy chcesz uczyć się dla własnej przyjemności,czy potrzebujesz tego języka do pracy, a może planujesz podróż do Korei, w obecnych czasach wcale nietrudno o dobrego nauczyciela koreańskiego. Spójrzmy na kilka przykładów, dlaczego warto uczyć się koreańskiego.

Czy warto uczyć się koreańskiego?

Kiedy myślimy o językach azjatyckich od razu wyobrażamy sobie wszystkie te skomplikowane znaki czy niespotykane nigdzie indziej brzmienie i tony. Musisz jednak wiedzieć, że wbrew powszechnej opinii o językach azjatyckich, język koreański wcale nie jest taki trudny, a dodatkowo ma bardzo prosty alfabet. Ponadto ucząc się tego języka masz możliwość poznania także barwnej i ciekawej kultury Korei Południowej, jej tradycji oraz historii.

 

 

Korea słynie także z telewizyjnych dram, które byłbyś w stanie oglądać w oryginale. Tak, jak wspomnieliśmy przedtem, ogromną popularność – także w Polsce – mają różne zespoły K-popowe, a ich uczestnicy zazwyczaj nie mówią po angielsku. To oznacza, że jeśli kiedyś będziesz miał okazję spotkać swoich idolów na żywo, będziesz mógł swobodnie porozmawiać z nimi w ich własnym języku! Z pewnością ich sobą zainteresujesz!

 

 

Nie można zapomnieć o zapalonych podróżnikach. Jeśli w przyszłości zechcesz odwiedzić Koreę i na własne oczy podziwiać krajobrazy i próbować oryginalnej koreańskiej kuchni, musisz wiedzieć, że Koreańczycy rzadko kiedy rozmawiają po angielsku. Jeśli więc jesteś biegły w angielskim, niestety na niewiele Ci się on tam przyda… Nauka koreańskiego przed takim wyjazdem będzie więc bardzo wskazana.

 

 

Warto wspomnieć także o aspektach zawodowych związanych z taką nauką. Jeśli zdecydujesz się na naukę języka koreańskiego, w przyszłości możesz wybrać się na przykład na koreanistykę. Biorąc pod uwagę, że w odróżnieniu od angielskiego czy hiszpańskiego raczej rzadko spotyka się potencjalnego pracownika mówiącego po koreańsku, możesz mocno się wyróżnić spośród innych kandydatów i znaleźć zatrudnienie w wielu ciekawych miejscach! Możesz pracować w ambasadzie, w firmie tłumaczeniowej, marketingowej, biznesowej, technologicznej, medialnej, w firmach współpracujących z rynkiem koreańskim, a nawet rozpocząć pracę w firmie znajdującej się bezpośrednio w Korei Południowej!

 

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem nauki koreańskiego, mamy dla Ciebie ciekawą i wartą uwagi propozycję.

Korepetycje z języka koreańskiego w Polsce

Myśląc o nauce języków zazwyczaj przychodzą nam do głowy różnego rodzaju szkoły językowe, kursy i zajęcia. Choć naszym zdaniem kurs koreańskiego to świetny pomysł, w wielu miejscach tego typu oferty kieruje się bardziej do grup niż indywidualnych osób. A jak wiadomo, nauka w grupie potrafi być problematyczna pod wieloma względami…

 

 

Przede wszystkim każdy z nas jest inny i posiada inne zdolności uczenia się, różną szybkość przyswajania informacji. Jedni nie lubią pośpiechu w omawianym materiale, wolą skupić się nad czymś i poświęcić temu więcej czasu, z kolei inni twierdzą, że kursy w szkołach językowych są drogie, a sztywny plan zajęć koliduje z ich prywatnymi sprawami i planami.

 

 

Być może zastanawiałeś się nad opcją nauki samodzielnej. Istnieje przecież mnóstwo aplikacji mobilnych, stron, blogów, forów czy nawet filmików na Youtube ze wskazówkami, które mogą Ci pomóc w szybkiej nauce. Problem jednak tkwi w tym, że samodzielna nauka często prowadzi do szybkiego wypalenia. Badania wykazały, że stanowcza większość z nas potrzebuje kogoś, kto poprowadzi nas przez dany materiał. Często podchodzimy do nauki nowych rzeczy ze słomianym zapałem i z czasem tracimy motywację, która była z nami na początku. Warto także zwrócić uwagę na to, że ucząc się pod okiem doświadczonej osoby możemy uniknąć błędów i złych przyzwyczajeń, od których później może być ciężko odejść.

 

 

Zastanawiasz się nad tym, czy nauka koreańskiego poprzez korepetycje to coś dla Ciebie? Czytaj dalej, aby się przekonać!

Kto może korzystać z korepetycji?

Korepetycje to forma nauki, która ostatnimi czasy zdobywa coraz większą popularność. Nie ma żadnych ograniczeń, co do tego, kto może korzystać z takich zajęć. Z korepetycji korzystają między innymi:

 • Osoby, które chcą poznać koreański od podstaw, ale także takie, które są już doświadczone i chcą jedynie szlifować swoje umiejętności,
 • Studenci, którzy mają problemy z przygotowaniami do sesji egzaminacyjnej na koreanistyce,
 • Osoby, które chcą jedynie opanować zakres słownictwa potrzebny w podróży po Korei,
 • Osoby uczące się koreańskiego do pracy lub chcący opanować słownictwo z konkretnej dziedziny, np. technologia, ekonomia, marketing,
 • Osoby zainteresowane kursem konwersacyjnym, ponieważ nie zależy im na aspektach takich jak pisanie.

 

 

Możliwości jest naprawdę wiele i tak naprawdę każde wymaganie ucznia może zostać spełnione z uwagi na niezwykłą elastyczność, jaką charakteryzują się korepetycje. Taka forma zajęć odznacza się wieloma zaletami, których lekcje grupowe nie są zazwyczaj w stanie zapewnić.

 

 

Powinieneś wypróbować naukę w postaci korepetycji, jeśli zależy Ci na:

 • Swobodzie – korepetycje to przede wszystkim komfort, jakiego nie możemy poczuć w szkolnej ławce. Z pewnością każdy z nas ma chociaż jedno złe wspomnienie z momentu, kiedy poproszono nas do tablicy, zapytano nas przy całej klasie o coś, czego nie wiemy, czy poproszono o przeczytanie czegoś na głos. Podczas korepetycji nie poczujesz się zawstydzony czy onieśmielony. Komfort psychiczny ucznia stawiamy na pierwszym miejscu!
 • Wygodzie – nauka we własnym mieszkaniu? Czemu nie! Korepetycje zazwyczaj odbywają się w mieszkaniu ucznia lub nauczyciela, ale jeśli chcesz, za miejsce możesz wybrać na przykład ulubioną kawiarnię czy park,
 • Efektywności – udowodniono, że lekcje indywidualne przynoszą o wiele szybsze efekty niż zajęcia grupowe. Bezpośredni kontakt z nauczycielem posiada mnóstwo zalet. Korepetytor może skupić swoją uwagę wyłącznie na Tobie, pracować z Tobą nad Twoimi mocnymi i słabymi stronami, a także dostosować zajęcia bezpośrednio do Twoich potrzeb i wymagań.

 

 

To tylko kilka zalet, dla których tysiące ludzi codziennie wybiera prywatne korepetycje. Jeśli chcesz uczyć się koreańskiego z doświadczonym nauczycielem, który odpowie na każde Twoje pytanie, wypróbuj naukę z Superprof!

Język koreański z Superprof

Superprof to platforma, która już od 2013 roku zrzesza uczniów i nauczycieli z całej Polski, a także ponad trzydziestu innych krajów, w których działamy! Na naszej stronie znaleźć możesz tysiące nauczycieli od setek przeróżnych przedmiotów. Chcesz rzucić okiem na listę naszych nauczycieli koreańskiego?

 

 

Wejdź na naszą stronę główną i skorzystaj z lupki – wpisz „koreański” i wybierz lub wpisz swoje miasto okienku obok. Przed Tobą pojawi się lista nauczycieli z danej okolicy. Jeśli pochodzisz z mniejszego miasteczka, możliwe, że nauczycieli do wyboru nie będzie zbyt wielu, ale zawsze możesz rzucić okiem na osoby mieszkające w pobliżu i wypróbować naukę online!

 

 

Każdy z korepetytorów posiada własny profil, na którym poznasz informacje na jego temat – krótki opis o sobie, stawka za godzinę zajęć, metody nauczania, doświadczenie… Czyli wszystko to, czego potrzebujesz, aby wybrać osobę, która najbardziej wpisuje się w Twoje oczekiwania! Kiedy już wybierzesz jednego z nauczycieli, wystarczy, że wyślesz mu wiadomość prywatną poprzez naszą platformę i umówisz się na lekcję testową. Pierwsza lekcja zawsze odbywa się za darmo, abyś mógł sprawdzić, czy korepetycje to coś dla Ciebie oraz czy nauka z wybraną osobą Ci odpowiada. Jest to świetna okazja, aby omówić swoje oczekiwania względem kursu, opowiedzieć o swoich preferencjach i potrzebach, aby nauczyciel mógł dostosować zajęcia bezpośrednio do Ciebie.

 

 

Nie czekaj i zapisz się na pierwszą lekcję i zobacz, jak przyjemna i ciekawa może być nauka z pomocą Superprof!

Czego chcesz się nauczyć?