Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście Lublin

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 2 opinii.

52 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 52 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka gry na pianinie nigdy nie była
tak prosta w mieście Lublin

2. Organizuj swoje lekcje 📅 pianino Lublin

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

🎹 Jak rozpocząć prywatne lekcje gry na pianinie, w mieście: Lublin?

Czy chcesz rozpocząć naukę gry na pianinie?

 

Na Superprof, jest 11 dostępnych instruktorów gry na pianinie by udzielić Ci lekcji, w mieście: Lublin.

 

Obecnie jest 11 dostępnych nauczycieli pianina by udzielić Ci lekcji, w mieście: Lublin i okolicach.

 

Nasza usługa przesyłania wiadomości pozwala Ci na pozostanie w kontakcie z nauczycielem pianina, zarejestrowanym na naszej platformie.

 

Udostępniany przez nas serwis przesyłania wiadomości Superprof, pozwala Ci na
łatwą komunikację ze swoim nauczycielem, by móc zorganizować lekcję pianina kiedykolwiek chcesz. Możesz uczyć się w zaciszu swojego domu , przez internet lub w dowolnej wybranej lokalizacji.

 

Kiedy Twoja prośba o zajęcia zostanie zaakceptowana, możesz umówić się naswoją pierwszą lekcję z nauczycielem pianina.

Kliknij tutaj aby zobaczyć oferty  nauczycieli gry na pianinie blisko Ciebie.

🎵 Ilu nauczycieli obecnie oferuje zajęcia gry na pianinie w Twojej okolicy?

W mieście: Lublin i w okolicach, 11 prywatnych nauczycieli gry na pianinie jest dostępnych udzielić Ci prywatnych korepetycji.

 

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela sprawdź ich reklamy nauczyciela i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć. Nasi nauczyciele oferują zajęcia na wszystkich rodzajach instrumentów klawiszowych, od keyboardu po fortepian.

 

Wybierz swoje prywatne zajęcia w mieście: Lublin, z naszej listy ponad 11 dostępnych nauczycieli.

💻 Czy jest możliwe branie prywatnych korepetycji gry na pianinie online?

Czy wiesz, że możesz nawet brać lekcje muzyki online?

 

Prawie wszyscy nasi muzyczni instruktorzy gry na pianinie proponują na naszej platformie zajęcia w formie online. Oferują oni także swoje pierwsze zajęcia za darmo! Aby lepiej poznać wzajemne oczekiwania względem nauki.

 

Aby znaleźć dostępnego nauczyciela, wystarczy jedynie wypisać swoje kryteria względem przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby ujrzeć nauczycieli, którzy na ten moment oferują zajęcia przez internet z przedmiotu, którego chcesz się uczyć.

 

Zajęcia online przez Skype cechują się wiekszą ilością udogodnień. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego harmonogramu, a także oszczędzać, ponieważ zajęcia online są tańsze, pod względem braku konieczności dojazdu do ucznia bądź nauczyciela.

 

Znajdź swojego nauczyciela gry na pianinie online

 

💸 Jaka jest cena nauczyciela pianina za godzinę lekcji w mieście: Lublin?

W mieście: Lublin, średnia cena za godzinę lekcji gry na pianinie to 52 zł.

stawka zajęć gry na pianinie jest zależna od kilku elementów:

 • doświadczenia Twojego nauczyciela pianina
 • rodzaju instrumentu (pianino, fortepian, keyboard itd.)
 • miejsca gdzie odbędą się lekcje (online lub w domu ucznia)
 • ilość zajęć i długość trwania zajęć
 • przeznaczenie Twoich lekcji gry na pianinie.

Zdecydowana większość naszych nauczycieli oferuje pierwsze zajęcia pianina za darmo.

Zobacz stawki naszych nauczycieli gry na pianinie, blisko Ciebie.

🎧 Jaki sprzęt jest niezbędny przed rozpoczęciem zajęć gry na pianinie z prywatnym nauczycielem?

Pierwszą rzeczą, której potrzebujesz jest oczywiście zakup pianina lub na początek znalezienie nauczyciela, który udostępni Ci swój instrument w czasie zajęć.

 

koszt pianina może czasem przestraszyć świeżych pianistów.

W takim wypadku możesz wypożyczyć instrument ćwiczyć do momentu, aż poczujesz się gotów na na własny instrument.

 

W zależności od rodzaju instrumentu, na którym chcesz grać, możesz także kupić:

 • książki / aplikacje, które pomogą Ci ćwiczyć w domu;
 • stołek do pianina;
 • metronom;
 • pedał efektów.

Niektóre akcesoria nie są obowiązkowe, abyś mógł(a) nauczyć się gry na pianinie. Nie wahaj się poprosić korepetytora o pomoc na temat akcesoriów, które musisz posiadać, aby grać muzykę, którą lubisz.

 

Znajdź swojego nauczyciela gry na pianinie z naszej oferty ponad 11 instruktorów.

Chęć nauki gry na pianinie w mieście Lublin?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli
matematyki w mieście Lublin

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Lekcje gry na pianinie z prywatnym nauczycielem w Lublinie

Naucz się grać na pianinie w Lublinie! 

Umiejętność gry na pianinie to dość wyszukana umiejętność. W czasach gdy większość muzyków decyduje się na naukę gry na gitarze czy gitarze elektrycznej, gdy pojawia się osoba potrafiąca grać na pianinie czy fortepianie, wzbudza ona powszechny podziw oraz szacunek. Umiejętność ta często kojarzona jest z dostojnością. 

 

Jeśli Ty również chciałbyś stać się kolejnym Beethovenem lub grać jak Chopin, to nie ma na co czekać! Nie trać czasu i zacznij nowe hobby już dziś! Jest to bardzo proste, a my pomożemy Ci w staniu się mistrzem klawiszy w Lublinie! 

Dlaczego warto uczyć się grać na pianinie? 

Zarówno fizyczne i jak przede wszystkim psychiczne korzyści płynące z grania muzyki są znane od dawna. Szczególnie właśnie pianino (oraz fortepian) jest niezrównanym sposobem na oderwanie się od codzienności, wyrażenie swojej twórczości, a także jest źródłem radości i zabawy. W ostatnich latach pojawiło się jeszcze więcej dowodów na korzyści płynące z gry na pianinie, które łączą tworzenie muzyki ze zdrowym ciałem, zdrowym umysłem i zdrowym życiem. Powiedzmy sobie o kilku z nich:

 • POPRAWA KONDYCJI CIAŁA

Pomimo faktu, że podczas gry na pianinie jesteś cały czas w pozycji siedzącej, gra na tym instrumencie jest prawdziwym treningiem samym w sobie i oferuje różne fizyczne i fizjologiczne korzyści dla graczy w każdym wieku. Na przykład, regularna gra na pianinie wyostrza drobne umiejętności motoryczne i poprawia koordynację ręka-oko u młodych i rozwijających się osób. Badania wykazały, że lekcje gry na pianinie u osób dorosłych oraz starszych mają znaczący wpływ na zwiększenie poziomu ludzkiego hormonu wzrostu, który spowalnia negatywne skutki starzenia się. Udowodniono również, że wprowadzenie muzyki do swojego życia zmniejsza niepokój, częstotliwość akcji serca i oddychania, powikłania kardiologiczne, a także obniża ciśnienie krwi i zwiększa odporność organizmu.

 • WYOSTRZENIE INTELEKTU

Praktyka gry na fortepianie zwiększa również zdolności poznawcze i intelektualne, co oznacza, że czyni Cię mądrzejszym i aktywuje podobne części mózgu używane w rozumowaniu przestrzennym i matematyce. Wykazano również, że nauka gry na pianinie niesamowicie poprawia pamięć - zwłaszcza werbalną - oraz buduje dobre nawyki, takie jak koncentracja i wytrwałość, pracowitość i kreatywność. Dzieci, które miały za sobą kilka lat nauki gry na pianinie, mogły zapamiętać o dwadzieścia procent więcej słów niż ich rówieśnicy. A malutkim muzykom w późniejszym życiu łatwiej jest zachować informacje z przemówień i wykładów. Wykazano również, że gra na pianinie zwiększa zdolności przestrzenno-czasowe, które odgrywają istotną rolę w matematyce, nauce i inżynierii. Regularna praktyka muzyczna we wczesnym wieku może nawet spowodować zmiany strukturalne w mózgu, które pozostaną z Tobą do końca życia, dzięki czemu Twój mózg będzie bardziej wydajny zarówno podczas gry, jak i w pozamuzycznych przedsięwzięciach.

 • USPOKAJA UMYSŁ

Badania pokazują, że czas spędzony przy klawiszach poprawia zdrowie psychiczne: ludzie, którzy tworzą muzykę doświadczają mniej lęku, samotności i depresji. Wykazano również, że gra na pianinie jest świetnym źródłem redukcji stresu i daje wiele możliwości wzmocnienia poczucia własnej wartości. Jest również szeroko stosowaną formą terapii dla osób z zaburzeniami koncentracji uwagi.

 • POBUDZA KREATYWNOŚĆ 

Kreatywność jest tak istotna na obecnym rynku pracy, że niektóre uczelnie wykładają ją jako przedmiot. Jednak każdy dzieciak, który dorastał grając muzykę, nie musiałby się na niego zapisywać.

 

W niedawno przeprowadzonych badaniach naukowcy dowiedli, że improwizacja muzyczna znacznie pomaga zwiększyć kreatywność, co jest dobrą wiadomością dla każdego, jako że jest ona niezbędna zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Dla precyzji, badanie wykazało, że improwizacja muzyczna jest "najlepszym rozwiązaniem dla kreatywności, ponieważ oprócz potencjalnych korzyści w zakresie pojęć i afektu wynikających z muzyki, generatywna natura improwizacji sprzyja kreatywnemu nastawieniu."

Jakich trudności spodziewać się podczas Twoich pierwszych lekcji gry na pianinie? 

 

Otóż to! Nieważne jak bardzo jesteś zmotywowany oraz jak świetny jest Twój nauczyciel, zawsze pojawiają się trudności, z którymi musisz sobie poradzić. Poniżej przedstawiamy Ci kilka tych, z którymi najbardziej borykają się zaczynający pianiści, a których niekoniecznie się spodziewasz. 

 • Koordynacja rąk z mózgiem 

Kto by się spodziewał, że może być to takie trudne, a jednak! Nasz mózg lubi nam płatać figle, a to jeden z nich. Otóż nowo rozpoczynający naukę uczniowie, często borykają się z problemem koordynacji rąk przy wykorzystaniu ruchów palców w celu wydobycia dźwięku z instrumentu. Na tyle na ile wydaje się dość proste naśladowanie ruchów palców jedną ręką, na tyle w przypadku obu na raz na początku może wydawać się niemożliwe! Wydawałoby się wręcz, że nasz mózg zupełnie nie kooperuje z rękoma! Tylko niech Cię to nie zdemotywuje, bo boryka się z tym każdy zaczynający muzyk i jest to zupełnie normalne! Dzieje się tak ponieważ za każdym razem gdy uczysz się nowej umiejętności, musisz dosłownie stworzyć w mózgu nową ścieżkę, łącząca go z ruchami ciała, których potrzebujesz do jej wykonania. Brzmi przerażająco, ale z pomocą Twojego korepetytora z łatwością sobie z tym poradzisz! 

 • Nauka klawiszy

Wydaje się to czymś podstawowym, czego nauczymy się już na pierwszych zajęciach. Oczywiście jest to fundamentalne i znajomość klawiszy musimy mieć w małym paluszku. Jednak zadanie to nie jest tak łatwe jak może się wydawać. Wprawdzie alfabet klawiszy składa się tylko z A, B, C, D, E, F, G jednak żeby opanować go do perfekcji polecamy Ci wykonywanie różnego typu ćwiczeń tak często jak tylko jest to możliwe. Może być to na przykład nauczenie się go od tyłu lub szybkie wyszukiwanie tylko klawiszy C lub F. Każde z ćwiczeń pomoże w utrwaleniu sobie znajomości klawiszy, co znacznie ułatwi Ci dalszą naukę.   

 • Czas poświęcony na ćwiczenie 

Mało uczniów zdaje sobie sprawę z tego jak wiele razy będziesz musiał zagrać tę samą i tę samą melodię aż w końcu będzie ona brzmiała tak jak powinna. Potrzebne jest do tego mnóstwo czasu poświęconego na stałe powtórki. Jednak dobra wiadomość jest taka, że im więcej ćwiczysz, tym szybciej staniesz się mistrzem pianina! Dlatego kiedy decydujesz się na zajęcia z gry na pianinie, musisz zdawać sobie sprawę z tego ile czasu i zaangażowania potrzebuje uzyskanie tych umiejętności i odniesienie sukcesu. Lepiej żebyś robił to z pasją i zamiłowaniem, a nie przez przymus!  

Jak rozpocząć naukę gry na pianinie w Lublinie?

Najlepszym sposobem na naukę gry na jakimkolwiek instrumencie są oczywiście zajęcia prywatne, podczas których Twój nauczyciel poprowadzi Cię od poziomu zerowego aż do poziomu zaawansowanego do momentu, w którym będziesz mógł kontynuować naukę samodzielnie.

 

Zaletą zajęć indywidualnych jest fakt, że prowadzone są one wyłącznie dla Ciebie, a zatem nastawione są na osiągnięcie Twoich celów. Takie podejście do nauki pomaga bardzo szybko nauczyć się podstaw dotyczących pianina oraz zacząć grać pierwsze utwory. 

 

To Ty wybierasz korepetytora, który poprowadzi Cię przez proces nauki. Na ich profilach przeczytasz informacje, które pomogą Ci w wyborze tego, który najbardziej Ci odpowiada. Może być to zarówno profesjonalista z 30 letnim doświadczeniem w nauczaniu lub student szkoły muzycznej. Wejdź na naszą stronę i sprawdź katalog dostępnych korepetytorów, którzy pomogą Ci w nauce gry na pianinie w Lublinie. Nie zapomnij poprosić o pierwszą lekcję za darmo! 

 

Ustal z nim cenę, częstotliwość zajęć (w zależności od Twoich obowiązków) oraz postawione sobie cele, które chcesz osiągnąć. Słuchaj uważnie Twojego korepetytora podczas zajęć i daj z siebie wszystko, a droga do sukcesu będzie szybsza i łatwiejsza niż Ci się może wydawać!

Czego chcesz się nauczyć?