Strona główna
Zostań nauczycielem

Nauka gry na pianinie Warszawa

🥇 Najlepsi z najlepszych
🎹 59 nauczycieli
🔒 Bezpieczne płatności
💸 Bez prowizji

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 10 opinii.

73 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 73 zł

6 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 6 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫 pianino Warszawa

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅 pianino Warszawa

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Nasi absolwenci w mieście Warszawa
oceniają swoich nauczycieli z przedmiotu: pianino

Sprawdź różne rodzaje dostępnych zajęć gry na pianinie.

Lekcje gry na pianinie Warszawa, z prywatnym nauczycielem Superprof

Dlaczego warto uczyć się gry na pianinie?

To wielki Glenn Gould powiedział, że sam akt gry na pianinie jest dość prosty, ale opanowanie go zajmuje całe lata. I trzeba mu przyznać rację!

 

Miej to na uwadze, gdy zaczynasz uczyć się nowego instrumentu, ponieważ nie zostaniesz następnym Bieriezowskim, wylegując się na kanapie. Fortepian wymaga wielu dni ciężkiej pracy, godzina po godzinie, jeśli chcesz zabłysnąć talentem jako wirtuoz fortepianu lub solista koncertowy.

 

Oczywiście nie musisz grać na tym instrumencie w celach zawodowych: wielu początkujących pianistów w Warszawie gra wyłącznie dla własnej przyjemności, a także dla swojej rodziny i przyjaciół! W końcu „fortepian jest dla każdego”!

 

Jednak przejście na kolejny poziom, nauka czytania nut i grania na fortepianie znanych utworów jest zawsze satysfakcjonująca. Mając to na uwadze, warto otoczyć się dobrym zespołem instruktorskim w zakresie teorii muzyki i techniki muzycznej.

 

Jeśli chodzi o miejsce do nauki gry na pianinie, jedynym minusem stolicy jest to, że lokale są drogie i niedostępne. Niezależnie od tego, czy kupujesz, czy wynajmujesz, trudno jest znaleźć dużą nieruchomość do użytkowania. Bywa to szczególnie dokuczliwe w przypadku zajęć gry na instrumentach klawiszowych: w starciu z przyjemnością gry na sporym i nieporęcznym fortepianie tradycyjnym lub pionowym pianinie, z reguły wygrywa keyboard, jego uniwersalność i rozmiary - ale to zawsze lepsze niż nic!

 

Trening gry na pianinie ma również zalety rozwijania wrażliwości i inteligencji, przy jednoczesnej poprawie zręczności, precyzji i sprawności fizycznej. Dodatkowo, umiejętności wyniesione ze szkoły podstawowej i średniej w zakresie jazzu lub fortepianu klasycznego przydadzą się w momencie wypełniania podania na studia!

 

Wprowadzenie do muzyki poprzez kursy muzyczne dla początkujących lub amatorskie korepetycje gry na fortepianie, z nauczycielem muzyki o wykształceniu pedagogicznym, wyposaży większość uczniów w poczucie rytmu, harmonii i melodii. Niezależnie od tego, czy chodzi o kontakty towarzyskie, czy zawodowe, to ogromny plus!

Indywidualna nauka gry na pianinie w Warszawie

Nawet jeśli teoria muzyki może wydawać się nudna, w kontekście tak tętniącego życiem miasta jak Warszawa, jest to niezbędny element nauki gry na pianinie, zwłaszcza jeśli chcesz potraktować naukę gry na instrumentach klawiszowych choćby odrobinę poważnie, z jakąkolwiek szansą na sukces.

 

Powinieneś dążyć do tego, aby wykonanie a vista przebiegało naturalnie i precyzyjnie, z wykluczeniem wszelkiego rodzaju improwizacji. Nawet jeśli masz to szczęście, że posiadasz doskonałe wyczucie dźwięku i nieomylny słuch muzyczny, teoria muzyki będzie ogromną pomocą i da ci zrozumienie różnych tonacji, a także umiejętność ich czytania (dodatkowe punkty, jeśli wiesz jakim kluczem rozpoczyna się Clair de Lune).

 

Oznacza to, że może być konieczne zapisanie się na zajęcia teorii muzyki, gdy skontaktujesz się z nauczycielem muzyki, w sprawie nauki gry na instrumentach klawiszowych.

 

Prywatne korepetycje gry na pianinie w domu są idealne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Im szybciej zaczniesz, tym szybciej będziesz mógł robić postępy!

Związek instrumentów klawiszowych i Warszawy

Polska ma bogatą historię muzyczną, więc nauka muzyki w Warszawie nie jest niczym nowym. Stolica od wieków gościła największych artystów na świecie, a kanon dzieł muzycznych rósł z upływem każdego wieku. Wielcy europejscy kompozytorzy i wykonawcy odwiedzali Warszawę na różnych etapach swojej kariery.

 

Sam Chopin (jego niesamowita Etiuda Rewolucyjna jest niezbędnym utworem w każdym repertuarze) uczył się fachu w warszawskich szkołach pod okiem doświadczonych profesorów, ale nie można zapomnieć o innych sławnych nazwiskach, które są związane z Warszawą: Moniuszko, Wieniawski, Szpilman, Szymanowski, Lutosławski… lista wspaniałych talentów powiązanych z sercem Polski jest dużo dłuższa!

 

W XIX wieku Fabryka Fortepianów Małecki zasłynęła jakością swoich sprzętów w całej Europie. Działające od 1860 roku przedsiębiorstwo produkowało jedne z najlepszych instrumentów i zdobywało wiele nagród za kunszt swojego rzemiosła. Firma zaprzestała działania wraz z rozpoczęciem II wojny światowej, ale niektóre z instrumentów do dziś zachowały się w zbiorach prywatnych i muzealnych.

 

Nie ma wątpliwości, że stolica Polski jest miastem międzynarodowym. Jest to zdecydowanie siła napędowa kraju pod względem gospodarczym, kulturowym i politycznym, również muzyka i sztuka są niezwykle dobrze reprezentowane.

 

Powszechnie uważana za centrum kulturalne, Warszawa, jest domem dla wielu głównych sal koncertowych - w tym Filharmonii Narodowej - i światowej sławy orkiestry, która rok po roku przyciąga wielkie nazwiska muzyczne: Sankt-Petersburskaja Fiłarmonia (Mrawiński), Los Angeles Philharmonic (Mehta), New York Philharmonic (Bernstein, Maazel), City of Birmingham Symphony Orchestra (Rattle), Berliner Philharmoniker (Barenboim)...

Warszawa, raj dla uczniów gry na pianinie!

Nie możesz tak naprawdę twierdzić, że jesteś utalentowanym pianistą - jazzowym lub innym - jeśli nie grałeś nad brzegiem Wisły!

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o studia, pracę, osobiste czy polityczne powody - Warszawa jest tyglem kulturowym, w którym wiele różnych społeczności dzieli tę samą przestrzeń w sercu ogromnego obszaru miejskiego. W rezultacie wszystkie style muzyczne są reprezentowane w całym mieście: wystarczy wybrać styl muzyczny, który najbardziej ci się spodoba, a prawdopodobnie znajdziesz środki, aby nauczyć się go na pianinie. Pamiętaj, że współczesnej muzyce nie udało się jeszcze powtórzyć sukcesu tradycyjnej muzyki kameralnej, jeśli chodzi o fortepian (może to ty będziesz ją popularyzować?).

 

W 2014 roku w ramach akcji Pianina Miejskie rozstawiono w Warszawie 11 pianin, każde z nich w innej oprawie graficznej w wykonaniu różnorakich artystów. Nic więc dziwnego, że pianina oddane do dyspozycji publiczności na dworcach kolejowych i ulicach Warszawy odniosły ogromny sukces i były dobrze używane - rzadko można było je znaleźć puste! Jeśli takie wydarzenie się powtórzy, na pewno warto byłoby być jego częścią..

 

W Warszawie jest tak wiele instytucji zajmujących się nauczaniem muzyki, że możemy skupić się na tej najważniejszej..

 

Jest to Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, którego początki sięgają aż 1810 roku.

 

UMFC zapewnia drogę do zostania wielkim pianistą w Warszawie. Miejsca w tym uniwersytecie są zarezerwowane dla najbardziej utalentowanych muzyków i muszą oni przejść rygorystyczny proces przesłuchań i wywiadów, aby zapewnić sobie pozycję - warszawski uniwersytet to nie tylko skarb narodowy, ale także szkoła muzyczna o międzynarodowej renomie. Ta instytucja ma siedzibę w pobliżu najwspanialszych pomników kulturowych miasta i jest zarezerwowana dla najlepszych z najlepszych, ale okaże się, że w większości dzielnic Warszawy są mniej prestiżowe, ale wciąż doskonałe szkoły muzyczne, oferujące instrumenty klawiszowe dla początkujących.

 

Podsumowując, łatwo będzie znaleźć kurs muzyczny w warszawskiej szkole, w której można kupić lub wypożyczyć keyboard, pianino lub fortepian - ani znaleźć nauczyciela, który nauczy cię grać na nim!

Znajdź nauczyciela gry na pianinie w Warszawie

Chociaż zazwyczaj możesz znaleźć lekcje gry na fortepianie online (które nic nie kosztują), w kontekście pierwszego wprowadzenia do muzyki, nic nie jest tak skuteczne, jak wykwalifikowany nauczyciel muzyki, który może udzielić ci korepetycji muzyki w domu, uczyć teorii muzyki i doskonalić podstawy fortepianu.

 

Nauka gry na pianinie przez internet nie jest rozwiązaniem kompleksowym, gdy mieszkasz w mieście tak tętniącym życiem jak Warszawa. Chociaż dobrze jest wyszukiwać nuty online za darmo, nadal musisz upewnić się, że twoja technika i palcowanie na klawiaturze są prawidłowe. Ponadto, jeśli chcesz grać arcydzieła Liszta, Debussy'ego, Schuberta i Satie, musisz umieć czytać nuty. Nauka robienia tego pod kierunkiem doświadczonego nauczyciela jest przyjemniejsza i skuteczniejsza niż zaufanie nauce na własną rękę, z metronomem, jako jedynym towarzyszem .

 

Zamiast uczyć się gry na pianinie online, zapoznaj się z lekcjami gry na fortepianie dostępnymi w Superprof i skontaktuj się z jednym z wielu prywatnych nauczycieli, pracujących jako niezależni korepetytorzy w Warszawie, którzy z radością będą cię uczyć w domu lub we własnych mieszkaniach (w zależności od dostępnego sprzętu).

 

Znalezienie nauczyciela z doświadczeniem w udzielaniu korepetycji początkującym pianistom jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz szybko poszerzyć swoje rozumienie muzyki i płynność oraz skupić się na rozwoju słuchu muzycznego. Lekcje indywidualne są na ogół bardziej dostosowane do twoich potrzeb niż lekcje grupowe lub bezpłatne filmy online.

 

Dzięki Superprof pierwsza lekcja jest często bezpłatna i daje ci szansę wypróbowania metod nauczyciela i zobaczenia, jak sobie radzisz z pianinem. Ogólnie rzecz biorąc, ta bezpłatna lekcja i kontakt z nowym nauczycielem powinny pomóc w wybadaniu terenu.

 

Superprof może połączyć cię z blisko 30 warszawskimi nauczycielami - to jedna piąta nauczycieli dostępnych w całym kraju. W Warszawie istnieje duża konkurencja między nauczycielami, jeśli chodzi o znalezienie uczniów, odzwierciedlają to stawki - przy średniej cenie około 59 PLN za godzinę - a nauczyciele we wszystkich dzielnicach zazwyczaj chętnie udzielają lekcji gry na instrumentach klawiszowych w domu. Możesz nawet brać lekcje u osób z wieloletnim stażem, a stawki za takie doświadczenie sięgają nawet 100 PLN za godzinę!

 

Każdy nauczyciel w Superprof przedstawia profil swojego doświadczenia i kwalifikacji, zdjęcie, strefę zasięgu lekcji, stawkę godzinową, opinie i informacje zwrotne od byłych/obecnych uczniów, akceptowane formy płatności i formaty nauczania (u nauczyciela, pod adresem w domu ucznia, przez kamerę internetową…) - nauka gry na instrumentach klawiszowych jest dla nauczyciela tak prosta, jak surfowanie po Internecie! Zobaczysz, w mgnieniu oka zagrasz boogie woogie o niesamowitym rytmie, gdy już znajdziesz nauczyciela, z którym nawiążesz wspólny język!

 

Pamiętaj jednak, że po zanurzeniu stopy w wodzie podczas nauki gry na instrumencie trudno jest przestać! Wkrótce zapiszesz się na lekcje gry na gitarze klasycznej, saksofonie, ukulele, skrzypcach, flecie, śpiewie, gitarze basowej, akordeonie, harmonijce ustnej, perkusji, flecie prostym, klarnecie… lista jest długa!

Najczęściej zadawane pytania

🎹 Gdzie w mieście: Warszawa znajdziesz prywatnego korepetytora gry na pianinie?

Czy chcesz zacząć lekcje gry na pianinie?

 

Na Superprof, jest 59 dostępnych nauczycieli gry na pianinie by udzielić Ci lekcji, w mieście: Warszawa.

 

Obecnie jest 59 dostępnych nauczycieli gry na pianinie by udzielić Ci lekcji, w mieście: Warszawa i okolicach.

 

Nasza usługa przesyłania wiadomości pozwala Ci na wymianę informacji z nauczycielem pianina, zarejestrowanym na naszej platformie.

 

Udostępniany przez nas serwis przesyłania wiadomości Superprof, pozwala Ci na
pozostanie w kontakcie ze swoim nauczycielem, by móc zorganizować zajęcia z gry na pianinie kiedykolwiek chcesz. Możesz uczyć się w domu , online lub gdziekolwiek zechcesz.

 

Kiedy Twoja prośba o korepetycje zostanie zatwierdzona, możesz umówić się napierwszą lekcję gry z instruktorem gry na pianinie.

Kliknij tutaj aby zobaczyć oferty  instruktorów gry na pianinie w Twojej okolicy.

👨🏼‍⚖️ Ilu instruktorów jest dostępnych, aby udzielić Ci zajęć w mieście: Warszawa i w okolicach?

Obecnie 59 instruktorów jest dostępnych by, udzielić Ci korepetycji z gry w mieście: Warszawa i na przedmieściach.

 

Możesz sprawdzić ich CV i wybrać nauczyciela gry na pianinie, który odpowiada Twoim potrzebom. Na Superprof mamy instruktorów obejmujących wszystkie rodzaje instrumentów klawiszowych: od keyboard po fortepian.

 

Wybierz lekcje z naszej listy ponad 59 profili nauczyciela.

💻 Jak mogę brać prywatne korepetycje gry na pianinie przez internet?

Czy wiesz, że możesz nawet brać lekcje muzyki online?

 

Wielu naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela korepetycji gry na pianinie online, oraz proponuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

Aby znaleźć dostępnego korepetytora, wystarczy jedynie wypisać swoje kryteria względem przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby ujrzeć instruktorów, którzy na ten moment oferują zajęcia przez internet z przedmiotu, którego chcesz się uczyć.

 

Lekcje online przez Skype cechują się wiekszą ilością udogodnień. Możesz zaplanować lekcje tak, aby pasowały do ​​Twojego kalendarza, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online są tańsze, pod względem braku konieczności dojazdu do ucznia bądź nauczyciela.

 

Znajdź swojego nauczyciela gry na pianinie online

 

💸 Jaka jest stawka instruktora pianina za godzinę zajęć w mieście: Warszawa?

Średnia cena za godzinę lekcji gry na pianinie, w mieście: Warszawa, to 73 zł.

Cena zajęć gry na pianinie jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenia Twojego instruktora
  • rodzaju instrumentu (pianino, fortepian, keyboard itd.)
  • miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez kamerę internetową lub w dowolnej wybranej lokalizacji)
  • częstotliwość lekcji i długość trwania lekcji
  • zadanie Twoich lekcji gry na pianinie.

Zdecydowana większość naszych prywatnych nauczycieli oferuje pierwszą darmową lekcję gry na pianinie.

Sprawdź ceny naszych nauczycieli gry na pianinie, w Twoim mieście.

🎧 Jaki sprzęt musisz posiadać by opanować grę na pianinie?

Pierwszą rzeczą, której potrzebujesz jest oczywiście zakup pianina lub na początek znalezienie nauczyciela, który udostępni Ci swój instrument podczas trwania lekcji.

 

koszt nowego pianina może czasem przestraszyć początkujących uczniów pianina.

W takim wypadku możesz wypożyczyć instrument używać do momentu, aż poczujesz się gotów na na własny instrument.

 

W zależności od rodzaju instrumentu, na którym chcesz grać, możesz także kupić:

  • książki / aplikacje, które pomogą Ci ćwiczyć w domu;
  • stołek do pianina;
  • metronom;
  • pedał efektów.

Niektóre akcesoria nie są konieczne, abyś mógł(a) nauczyć się gry na pianinie. Nie wahaj się poprosić korepetytora o pomoc na temat akcesoriów, które powinieneś posiadać, aby grać muzykę, którą zechcesz.

 

Znajdź swojego nauczyciela gry na pianinie z naszej oferty ponad 59 profili.