Strona główna
Zostań nauczycielem

Prywatne lekcje gry na pianinie w Krakowie

🥇 Najlepsi z najlepszych
🎹 37 nauczycieli
🔒 Bezpieczne płatności
💸 Bez prowizji

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Kraków

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 8 opinii.

54 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 54 zł

5 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 5 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫 pianino Kraków

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅 pianino Kraków

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Nasi absolwenci w mieście Kraków
oceniają swoich nauczycieli z przedmiotu: pianino

Sprawdź różne rodzaje dostępnych zajęć gry na pianinie.

Prywatne Lekcje Gry na Pianinie Kraków - Znajdź Nauczyciela

Dlaczego warto uczęszczać na lekcje gry na pianinie?

Kraków, dawna stolica Polski, jest siedzibą wielu narodowych organizacji artystycznych. W samym sercu miasta znajduje się wiele muzeów, miejsc kultury i prestiżowych konserwatoriów.

Oznacza to, że krakowiacy mogą w pełni wykorzystać wiedzę muzyczną nabytą przez dziesiątki doświadczonych nauczycieli pianina, biorąc pierwszą lekcję gry na instrumencie klawiszowym w mieście.

W szkołach muzycznych, na prywatnych korepetycjach, a nawet w konserwatorium, uczniowie w każdym wieku i na wszystkich poziomach mogą odkrywać fortepian samodzielnie lub pod kierunkiem nauczyciela.

Więc usiądź wygodnie i pozwól Superprof opowiedzieć ci, jak wybrać najlepsze zajęcia gry na pianinie w Krakowie!

Dlaczego Warto Pobierać Lekcje Gry na Pianinie w Krakowie?

Chcesz rozwijać swoje muzyczne umiejętności w najbardziej przyjaznym mieście na świecie? Może natknąłeś się na lekcje gry na pianinie w kulturalnym centrum Krakowa?

Popularne wśród muzyków na wszystkich poziomach, pianino jest uważane za jedno z najlepszych wprowadzeń do muzyki. Edukacja muzyczna dla początkujący nie tylko pomaga w nauce śpiewu, czytania nut i teorii muzyki (C-dur, tonacja G lub F, itp.), ale także ułatwia naukę gry na gitarze lub skrzypcach.

Mieszkańcy Podgórza, legendarnego Starego Miasta czy też wszyscy ci rezydujący o rzut kamieniem od konserwatoriów w centrum miasta, mogą uczęszczać na zajęcia gry na pianinie dla początkujących z prywatnymi nauczycielami lub w szkołach muzycznych.

Krótka lista zalet edukacji muzycznej w podwawelskim grodzie:

 • Popraw swoją koncentrację, skupienie i pamięć.
 • Rozwijaj swoją wytrwałość podczas treningu muzycznego.
 • Rozwiń swoją inteligencję emocjonalną.
 • Rozwiń słuch muzyczny i poczuj rytmy fortepianu.
 • Dostosuj się do szybszych i wolniejszych temp (od Andante do Grave).
 • Naucz się improwizować w różnych stylach muzycznych.
 • Podwiń rękawy i graj wszędzie tam, gdzie masz do dyspozycji pianino (od boogie-woogie w pubie w Krakowie po dowolne publiczne pianino w całym mieście!)

Rzuć okiem na dowolną listę ponadczasowych utworów w kanonie muzycznym, a zauważysz, że większość została napisana na fortepian. Nauka gry na pianinie w mieście, gdzie co krok możesz spotkać fortepian, to świetny sposób na zrobienie wrażenia i sprawienie radości przechodniom!

A jeśli nabierzesz wprawy w wykonaniu utworów wielkich kompozytorów (Beethovena, Schumanna, Mozarta), możesz pewnego dnia znaleźć się na scenie Filharmonii Krakowskiej, dołączając do grona innych cenionych muzyków, którzy grali tam wcześniej (Orkiestra Filadelfijska, Moskiewska Orkiestra Kameralna, a nawet Maurizio Pollini!).

Naucz Się Gry na Pianinie na Akademii Muzycznej w Krakowie

Zapisz się na zajęcia gry na fortepianie z najlepszymi nauczycielami w Polsce!

Oferując szkolenia muzyczne, od pełnych stopni licencjackich, po studia podyplomowe, Akademia Muzyczna w Krakowie jest najbardziej popularną szkołą artystyczną w Polsce. Oferuje doskonałe zasoby, od fortepianów koncertowych, po sale koncertowe i zapewnia najlepiej zorganizowany program do postępu i doskonalenia techniki muzycznej.

Improwizacja, zaawansowana teoria i wykonanie - osiągniesz oświecenie we wszystkich obszarach praktyki muzycznej!

Oferta Akademii Muzycznej w Krakowie jest skierowana przede wszystkim do najbardziej doświadczonych muzyków; rekrutacja odbywa się tylko w drodze przesłuchania, a kandydaci często przygotowują swój utwór na przesłuchanie z wielomiesięcznym wyprzedzeniem.

Kilka istotnych informacji dla tych, którzy chcą rozwijać swoją technikę fortepianową na Akademii w Krakowie:

 • Akademia znajduje się przy ul. św Tomasza 43.
 • Jeśli chodzi o wydział instrumentalny: studia stacjonarne są bezpłatne, niestacjonarne 1 stopnia to wydatek 10 500 PLN za semestr, II stopnia 13 500 PLN za semestr.
 • Studia podyplomowe na wydziale instrumentalnym to koszt 3 000 - 3 500 PLN za semestr.
 • Uczelnia oferuje szereg stypendiów, w tym socjalne i rektora.
 • Jest to idealny instytut dla muzyków aspirujących do studiowania na Akademii w trybie dziennym.

W Akademii Muzycznej w Krakowie studenci mają możliwość nauki nie tylko gry na fortepianie (jazz czy klasyka), ale także gry na organach, kompozycji i innych instrumentach. Akademia posiada niesamowite zasoby i instrumenty, a studenci mogą sprawdzić swoje umiejętności na pianinach, fortepianach, a nawet keyboardzie!

Nie zapominaj, że przyjęcie do konserwatorium podlega ogromnej konkurencji: możesz nie odnieść sukcesu za pierwszym podejściem, ale nie trać nadziei! Jeśli stresujesz się przed występem, dlaczego nie zapisać się na kurs przygotowawczy do przesłuchań na Akademii przed wielkim dniem?

Dni ciężkiej pracy, którą włożyłeś w przygotowanie się do występu na przesłuchaniu,są warte wysiłku, żeby znaleźć się w sercu tętniącej życiem, dynamicznej i niezwykle prestiżowej instytucji muzycznej!

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w historycznym centrum miasta, czy na przedmieściach Krakowa, zawsze znajdziesz organizację, w której możesz uczyć się gry na instrumencie klawiszowym w podwawelskim grodzie.

Prywatne szkoły muzyczne zapewniają płatne korepetycje na wszystkich poziomach pianisty - od absolutnego nowicjusza po poziom zaawansowany - i rzadko trzeba brać udział w przesłuchaniach, aby kwalifikować się na zajęcia!

Nauka Gry na Pianinie w Szkole Muzycznej w Krakowie

W szkole pianistycznej nowicjusze mogą nauczyć się teorii muzyki, dowiedzieć się, jak czytać partytury muzyki klasycznej, a nawet opanować znane utwory, takie jak Clair de Lune Debussy'ego!

Program dla młodzieży w szkołach średnich nie ma wymogu minimalnych ocen, a przesłuchanie oceniane jest za zaangażowanie i potencjał ucznia jako muzyka. Poza programami studiów, kursy mają na celu dać uczestnikom posmakować życia artystycznego.

Letnie szkoły dla dorosłych stanowią doskonałą okazję dla początkujących profesjonalistów lub doświadczonych amatorów do zanurzenia się w środowisku muzycznym. 

Korepetycje indywidualne są również dostępne dla dzieci w wieku podstawowym, z 30-minutowymi lekcjami.

Oto kilka szkół muzycznych, w których możesz uczyć się i rozwijać swoją technikę gry na pianinie w podwawelskim grodzie i okolicach:

 • Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Bronisława Rutkowskiego (ul. Józefińska 10),
 • Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza (Osiedle Centrum E 2),
 • Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. F. Chopina (ul. Basztowa 6),
 • Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Szymanowskiego w Krakowie (ul. Armii Krajowej 4),
 • Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej (ul. Bohdana Zaleskiego 11A),
 • Niepubliczna Szkoła Muzyczna I Stopnia Mozart (ul. Królowej Jadwigi 227).

Upewnij się, że sprawdziłeś strukturę zajęć lub kursów, zanim zapiszesz się na pierwszą lekcję gry na fortepianie. Podczas gdy niektóre szkoły muzyczne oferują proste wprowadzenie do muzyki na pianinie akustycznym, inne zapewniają intensywny kurs nauki teorii muzyki wraz z nauką gry na pianinie.

Nasza rada: każdy jest inny! Zastanów się nad swoimi muzycznymi celami i oczekiwaniami, aby znaleźć właściwy kurs dla siebie. Dzięki odpowiedniemu nauczaniu możesz przejść od amatora do prawdziwego wirtuoza fortepianu, z doskonałą koordynacją rąk!

Jak najszybciej zbadaj ceny i zawartość kursów fortepianowych w szkołach muzycznych w podwawelskim grodzie.

Stowarzyszenia Muzyczne w Krakowie

Doskonal swoje umiejętności wykonawcze, angażując się w lokalne stowarzyszenia i grupy!

Stowarzyszenia i organizacje muzyczne to doskonałe miejsce na spotkanie z muzykami o podobnych poglądach i znalezienie okazji do ćwiczenia umiejętności gry na pianinie.

Towarzystwo Muzyczne w Krakowie zwykle nie oferuje indywidualnych zajęć gry na instrumencie klawiszowym, ale zapewniają zarówno amatorom, jak i ekspertom możliwość zaangażowania się w projekty muzyczne i rozkwitnięcia na lokalnej scenie muzycznej.

Grupy teatralne również zapraszają muzyków do swojego grona, ponieważ muzyka na żywo w trakcie występu na scenie tworzy wspaniałą atmosferę!

Poszukaj okazji do występów! Świetnym sposobem na śledzenie potencjalnych programów jest dołączenie do grup na Facebooku, takich jak Krakowska Scena Muzyczna i SZUKAM ZESPOŁU, SZUKAM MUZYKA - Kraków i okolice, gdzie regularnie publikowane są oferty i zapytania. Kontakt ze środowiskiem, które dzieli twoja pasję w zasięgu ręki! Bez wątpienia znajdziecie wspólny język.

Współpraca z lokalnymi sieciami muzyków i wykonawców zanurzy cię w muzycznym świecie i zdziała cuda, zwiększając twoją pewność siebie i pozwalając zdobyć niezbędne doświadczenie! Może następnym razem twój ulubiony klub muzyczny poprosi ciebie o współpracę!

Gra na Pianinie - Wybierz Prywatne Zajęcia w Krakowie

Zrób pierwszy krok w kierunku biegłości w grze na fortepianie, biorąc pierwszą lekcję gry na pianinie z doświadczonym nauczycielem edukacji muzycznej!

Od centrum Krakowa, aż po Nową Hutę i Kobierzyn, rozsianych jest dziesiątki nauczycieli gry na fortepianie, którzy chcą podzielić się swoimi artystycznymi talentami, udzielając korepetycji nowicjuszom w dziedzinie muzyki.

Oto kilka wskazówek, gdzie znaleźć korepetytora muzyki w podwawelskim grodzie:

 • Prywatne agencje oferujące warsztaty i indywidualne lekcje muzyki.
 • Ogłoszenia w lokalnej gazecie.
 • Ogłoszenia online dla prywatnych korepetytorów.
 • Reklamy w magazynach muzycznych.
 • Poczta pantoflowa, opinie od innych studentów fortepianu.
 • Reklamy w szkołach muzycznych, na uniwersytetach i w konserwatoriach.

Ale jakie są korzyści z indywidualnych korepetycji gry na pianinie w porównaniu z lekcjami prowadzonymi przez prywatne szkoły muzyczne?

Po pierwsze, bez względu na to, w której części Krakowa mieszkasz, możesz czerpać korzyści z prywatnych lekcji gry na fortepianie online w zaciszu własnego domu. Za pomocą kamery internetowej twój nauczyciel gry na pianinie może uczyć cię w domu w podwawelskim grodzie z dowolnego miejsca w Polsce (lub poza nią!) - czy jest lepszy sposób na znalezienie idealnego nauczyciela gry na instrumencie klawiszowym niż szukanie informacji w Internecie?

Co więcej, prywatne zajęcia są znane jako skuteczna metoda nauczania, ponieważ są wysoce spersonalizowane pod kątem twoich celów i możliwości. Przy wsparciu prywatnego nauczyciela może się okazać, że postępy są znacznie szybsze niż podczas uczestnictwa w kursie o sztywniejszej strukturze. Jeśli nie masz dostępu do klasycznych instrumentów klawiszowych, wystarczy keyboard.

W przypadku Superprof średnia stawka godzinowa dla nauczyciela fortepianu w Krakowie wynosi 43 PLN, zaczynając od 20 PLN za godzinę. Wielu z tych nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo, abyś mógł poznać ich styl nauczania i upewnić się, że odpowiada twoim potrzebom.

I to wszystko, co musisz wiedzieć, aby zostać wirtuozem fortepianu z doświadczonym nauczycielem! Serdecznie zapraszamy do rozpoczęcia magicznej przygody z muzyką!

Najczęściej zadawane pytania

🎹 Jak rozpocząć korepetycje gry na pianinie, w mieście: Kraków?

Czy chcesz zacząć naukę gry na pianinie?

 

Na Superprof, jest 37 dostępnych nauczycieli pianina by udzielić Ci lekcji, w mieście: Kraków.

 

Obecnie jest 37 dostępnych nauczycieli pianina by udzielić Ci lekcji, w mieście: Kraków i okolicach.

 

Nasza usługa przesyłania wiadomości pozwala Ci na wymianę informacji z nauczycielem pianina, zarejestrowanym na naszej platformie.

 

Udostępniany przez nas serwis przesyłania wiadomości Superprof, pozwala Ci na
pozostanie w kontakcie ze swoim nauczycielem, by móc zorganizować lekcję pianina kiedykolwiek chcesz. Możesz uczyć się w domu , online lub gdziekolwiek zechcesz.

 

Kiedy Twoja prośba o korepetycje zostanie zaakceptowana, możesz umówić się naswoją pierwszą lekcję z instruktorem pianina.

Kliknij tutaj aby zobaczyć oferty  instruktorów gry na pianinie niedaleko Ciebie.

👨🏼‍⚖️ Ilu nauczycieli gry na pianinie jest dostępnych, aby udzielić Ci zajęć w mieście: Kraków i w okolicach?

Obecnie 37 instruktorów jest dostępnych by, udzielić Ci korepetycji z gry w mieście: Kraków i w okolicach.

 

Możesz zobaczyć ich CV i napisać wiadomość do instruktora gry na pianinie, który odpowiada Twoim potrzebom. Na Superprof mamy instruktorów obejmujących wszystkie rodzaje instrumentów klawiszowych: od keyboard po fortepian.

 

Wybierz lekcje z naszej listy ponad 37 nauczycieli.

💻 Czy jest możliwe branie lekcje pianina przez internet?

Czy wiesz, że możesz nawet brać lekcje muzyki online?

 

Prawie wszyscy nasi muzyczni nauczyciele pianina proponują na naszej platformie zajęcia w formie online. Oferują oni także swoje pierwsze zajęcia za darmo! Aby lepiej poznać wzajemne oczekiwania względem zajęć.

 

Aby znaleźć dostępnego korepetytora, wystarczy jedynie wypisać swoje kryteria względem przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć instruktorów, którzy na ten moment oferują zajęcia online z przedmiotu, którego chcesz się uczyć.

 

Lekcje online przez Skype cechują się wiekszą ilością korzyści. Możesz zaplanować lekcje w taki sposób, aby pasowały do ​​Twojego harmonogramu, a także oszczędzać, ponieważ zajęcia online są tańsze, pod względem braku konieczności dojazdu do ucznia bądź nauczyciela.

 

Znajdź swojego nauczyciela gry na pianinie online

 

💸 Ile wynosi lekcja z nauczycielem pianina, w mieście: Kraków i niedaleko?

W mieście: Kraków, średnia cena za godzinę zajęć gry na pianinie to 54 zł.

stawka lekcji gry na pianinie jest zależna od kilku elementów:

 • doświadczenia Twojego nauczyciela pianina
 • rodzaju instrumentu (pianino, fortepian, keyboard itd.)
 • miejsca gdzie odbędą się lekcje (online lub w dowolnej wybranej lokalizacji)
 • ilość lekcji i długość trwania zajęć
 • cel Twoich lekcji gry na pianinie.

Zdecydowana większość naszych korepetytorów oferuje pierwszą darmową lekcję.

Zobacz stawki naszych prywatnych nauczycieli gry na pianinie, w Twoim województwie.

🎧 Jaki sprzęt przyda Ci się by opanować grę na pianinie?

Pierwszy krok to oczywiście zakup pianina lub na początek znalezienie nauczyciela, który udostępni Ci swoje pianino w czasie lekcji.

 

koszt nowego pianina może czasem przestraszyć początkujących.

W takim przypadku możesz

 

W zależności od rodzaju instrumentu, na którym chcesz grać, możesz także kupić:

 • książki / aplikacje, które pomogą Ci ćwiczyć w domu;
 • stołek do pianina;
 • metronom;
 • pedał efektów.

Niektóre akcesoria nie są konieczne, abyś mógł(a) grać na pianinie. Nie wahaj się poprosić nauczyciela o porady na temat akcesoriów, które powinieneś mieć, aby grać muzykę, którą zechcesz.

 

Znajdź swojego nauczyciela gry na pianinie z naszej oferty ponad 37 instruktorów.