Strona główna
Zostań nauczycielem

Kurs rysunku w Krakowie

🥇 Najlepsi z najlepszych
💻 53 nauczycieli
👌🏻 Sprawdzone opinie
💸 Bez prowizji i opłat

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Kraków

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 4 opinii.

39 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 39 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫 rysunek Kraków

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅 rysunek Kraków

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Nasi absolwenci w mieście Kraków
oceniają swoich nauczycieli z przedmiotu: rysunek

Sprawdź różne rodzaje dostępnych zajęć z rysunku w Twoim mieście

Kurs rysunku Kraków - Prywatny nauczyciel pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę oraz umiejętności.

Zalety lekcji rysunku

Niezależnie od tego, czy rysujesz twarz, krajobraz, komiks, postać czy zwierzęta, jest wiele różnych powodów, dla których ludzie chcą nauczyć się rysować. Niezależnie od tego, czy bierzesz lekcje od korepetytora, czy uczysz się samodzielnie, nauka rysowania ma wiele zalet.
Możesz przenieść te umiejętności na malowanie akwarelami, szkicowanie węglem, martwą naturę, rysunek dynamiczny i ogólnie po prostu poprawić swoją kreatywność. Wyobraźnia też jest użytecznym atutem. Pozwala wyjść poza granice rzeczywistości w celu znalezienia nowych pomysłów.
Dzieci są naprawdę dobre w opowiadaniu historii, tworzeniu postaci i zapisywaniu wszystkiego na papierze. Młodsi artyści mogą z łatwością zanurzyć się w bajkowy świat własnej twórczości.
Jednak ta kreatywność słabnie wraz z wiekiem. Korzystanie z prywatnych korepetycji z rysunku to świetny sposób na rozwinięcie kreatywności.
Możesz cieszyć się tworzeniem krajobrazu, osoby lub wyimaginowanego zwierzęcia. Może to pomóc Ci rozwinąć swoją kreatywność, cechę, którą interesuje się wielu pracodawców.
Nauka rysowania to także sposób na radzenie sobie ze stresem, ponieważ artyści mogą skupić się na swoim płótnie. Będziesz w pełni skupiony na tym, co rysujesz. Oznacza to, że podczas rysowania lub malowania zapomnisz o codziennych zmartwieniach.
Kursy rysunku lub cotygodniowe lekcje rysunku mogą również otworzyć drzwi dla pracowników. Możesz zostać grafikiem, projektantem mody, ilustratorem freelancerem, nauczycielem sztuki, animatorem zabaw itp.
Niezależnie od tego, czy jesteś po lekcjach grupowych, intensywnych kursach, czy prywatnych zajęciach dla dorosłych, nastolatków lub dzieci, znalezienie lekcji rysunku jest dość proste.

Znalezienie lekcji rysunku w Krakowie

W Krakowie, podobnie jak w innych dużych miastach w Polsce, łatwo jest znaleźć lekcje rysunku. Możesz uczyć się rysować od najmłodszych lat. Dlaczego więc nie zacząć już dzisiaj?
W przedszkolu dzieci często uczą się rysować swoją rodzinę, dom lub zwierzęta. Może to pomóc im rozwinąć zdolności motoryczne i kreatywność. Dowiedzą się również co nieco o kolorach i odcieniach.
Będą się uczyć, gdy będą chodzić do szkoły podstawowej, ponieważ lekcje plastyki są obowiązkowe. Na lekcjach tych uczniowie opanują szereg różnych umiejętności, w tym rysowanie, malowanie, wyklejanki itp.
Gdy uczniowie dotrą do szkoły średniej, nie będą już uczyć się umiejętności rysowania. To powiedziawszy, aby kontynuować edukację artystyczną, muszą wybrać się do dedykowanego liceum.
Kiedy już dokonają zdają egzamin ósmoklasisty lub maturalny, będą robić mniej lub bardziej zajmować się sztuką. Jeśli pozostaną przy naukach arystycznych, zaczną poznawać historię sztuki (fowizm, dadaizm, romantyzm, realizm itp.) I znanych artystów (Monet, Picasso, Braque, Toulouse-Lautrec, Da Vinci, Rembrandt, Delacroix, Van Gogh itp.).
Uczniowie zainteresowani karierą artystyczną prawdopodobnie będą chcieli wybrać historię sztuki jako przedmiot zdawany na maturze, a następnie skupić się na uzyskaniu dyplomu artystycznego na ASP.
Podczas gdy uczniowie zdają egzaminy maturalne, muszą także przygotowywać podanie na uczelnię. Będą również tworzyć portfolio i pokazywać swoje umiejętności za pomocą innych mediów (akwarele, akryle, węgiel drzewny, ołówki, tusze itp.).
W Polsce jest wiele dobrych uczelni oferujących stopnie artystyczne, na których studenci mogą uczyć się nowych umiejętności i znajdować możliwości w świecie sztuki.
W Krakowie możesz także nauczyć się rysować dla przyjemności. Istnieją grupy i warsztaty dla artystów amatorów, podczas których uczą się podstaw rysunku.
Jedną z zalet tego typu grup i lekcji jest to, że wiele z nich dostarcza materiały uczniom podczas zajęć. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię projektowanie, rysowanie dla przyjemności, rysowanie przyrody, możesz poruszyć różne tematy i style. Wybór należy do ciebie!

Nauka rysowania z prywatnym nauczycielem w Krakowie

W Krakowie istnieje wiele różnych sposobów nauki rysowania, w tym prywatne korepetycje. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem architektury, emerytowanym nauczycielem plastyki, czy zawodowym artystą, istnieje wiele różnych typów prywatnych nauczycieli rysunku.
Nauka rysowania na prywatnych korepetycjach ma wiele zalet. Prywatne zajęcia umożliwiają naukę nowych umiejętności osobom o elastycznych lub napiętych grafikach.
Uczeń może wybrać, kiedy mają się odbywać jego zajęcia. Uzgadniając harmonogram z korepetytorem, możesz pobierać lekcje w ciągu tygodnia, w weekendy, a nawet wieczorami.
Oznacza to, że uczniowie mogą otrzymywać lekcje, kiedy im to odpowiada.
Wybór prywatnego nauczyciela oznacza, że ​​możesz nauczyć się rysowania i technik plastycznych, które nie są często nauczane na zajęciach plastycznych, takich jak kaligrafia, rysowanie mangi itp.
W rzeczywistości, mając do dyspozycji wszystkich prywatnych korepetytorów, z pewnością znajdziesz kogoś o takich samych artystycznych zainteresowaniach jak Ty.
Nauczyciel dostosuje lekcje do Ciebie. Mogą również udzielić porady.
Uzyskanie profesjonalnej porady jest ważne w świecie sztuki. Nie chcesz wyrobić sobie żadnych złych nawyków, jeśli chodzi o rysowanie.
Co więcej, prywatny nauczyciel będzie skupiony na Tobie, a nie na całej grupie różnych uczniów w tym samym czasie. Mogą poświęcić trochę czasu, aby pokazać Ci konkretne techniki i wykonać spersonalizowane ćwiczenia.

Jak znaleźć korepetytorów nauk artystycznych w Krakowie

W Krakowie, gdzie mieszka prawie 800 000 osób, nie brakuje nauczycieli sztuki. Jak więc znaleźć właściwą?
Zanim znajdziesz to, czego szukasz, musisz wiedzieć, czego szukasz.
Innymi słowy, pomyśl o technikach, których chciałbyś się nauczyć (farby olejne, kredki, pastele, węgiel drzewny itp.), Typie rysunku, który chcesz wykonać (portrety, pejzaże itp.) Oraz rodzaju lekcji czego szukasz (intensywne kursy, cotygodniowe lekcje itp.).
Po zdefiniowaniu kryteriów będziesz wiedział, czego szukać.
Po pierwsze, spójrz na drobne ogłoszenia. W małych firmach, supermarketach lub domach kultury są często tablice ogłoszeń, na których można znaleźć różne oferty, w tym korepetycje.
Niezależnie od tego, czy szukasz lekcji gry na gitarze, lekcji języka czy lekcji sztuki, z pewnością znajdziesz to, czego szukasz.
Ważna jest również poczta pantoflowa. Zapytaj wokół, czy ktoś, kogo znasz, jest zaznajomiony z nauczycielem malarstwa lub rysunku. Jeśli nie, prawdopodobnie będą pamiętać, że kogoś szukasz, i powiedzą Ci, gdy kogoś znajdą.
Powinieneś także sprawdzić uniwersytety i szkoły artystyczne pod kątem ogłoszeń. Przy tak dużej liczbie potencjalnych uczniów ktoś na pewno będzie oferował lekcje, aby zarobić dodatkowe pieniądze. To Twoja szansa, aby jak najlepiej wykorzystać naukę na dużych uniwersytetach.
Internet to także świetny sposób na znalezienie idealnego nauczyciela rysunku. Niezależnie od tego, czy jest to prywatny korepetytor, czy nauczyciel na warsztatach artystycznych, internet pomoże Ci znaleźć informacje o wszystkich dostępnych aktywnościach.

Ile kosztują lekcje rysunku w Krakowie?

W zależności od rodzaju zajęć cena także ulegnie zmianie. Możesz jednak z grubsza zorientować się, ile kosztują korepetycje z rysunku w Krakowie.
Ogólnie rzecz biorąc, prywatne zajęcia są tańsze niż kursy w prestiżowych szkołach artystycznych.
Szkoły te są dedykowane profesjonalnym artystom, a to oznacza, że ich lekcje są na wagę złota. Jednak w niektórych przypadkach różnica nie jest tak duża.
Możesz zapłacić kilkaset złotych tylko za zapisanie się do niektórych miejsc.
W Superprof prywatne korepetycje rysunku kosztują średnio 40 zł za godzinę. Oczywiście stawki te będą się zmieniać w zależności od nauczanych technik oraz doświadczenia i kwalifikacji nauczyciela.
Upewnij się, że sprawdziłeś, jaki poziom jest oferowany.
Należy również wziąć pod uwagę koszt materiałów rysunkowych (długopisy, ołówki, papier, pastele, gumka itp.). Mimo że niektórzy nauczyciele zapewniają własne materiały, prawdopodobnie nadal powinieneś zainwestować w swoje!

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest cena za lekcje rysunku w mieście Kraków?

Średnia stawka za prywatne lekcje rysunku, w mieście: Kraków, to 39 zł.

cena lekcji rysunku będzie różna w zależności od paru czynników:

  • kwalifikacji oraz czasu doświadczenia instruktora;
  • miejsca gdzie odbędą się zajęcia (przez kamerę internetową lub w dowolnej wybranej lokalizacji);
  • ilość i czas trwania lekcji rysunku;
  • cel Twoich lekcji (budowanie profesjonalnego portfolio, przygotowania do egzaminów ASP lub po prostu czysta przyjemność).

Zdecydowana większość naszych nauczycieli Superprof oferuje swoje pierwsze zajęcia za darmo.

 

Sprawdź ceny naszych korepetytorów rysunku w Twoim mieście.

🌟 Jak wysoko podopieczni recenzują swoich korepetytorów rysunku w mieście: Kraków i w pobliżu?

Jest wiele osób zainteresowanych lekcjami rysunku, dlatego Superprof oferuje wielu korepetytorów dla każdego kursu i poziomu. Korzystając z funkcji wyszukiwania, możesz szybko znaleźć idealnego nauczyciela w mieście: Kraków lub niedaleko.

 

Poza tym, nasi wszyscy nauczyciele otrzymują opinie od swoich uczniów. W sumie jest to 4 ocen,  przyznanych przez użytkowników Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0/5.

 

Pamiętaj, że nasz zespół obsługi klienta jest dostępny od poniedziałku do piątku, aby pomóc Ci przy napotkanych trudnościach poprzez formularz na stronie.

 

Potrzebujesz pomocy?

💻 Jak mogę brać lekcje przez kamerę internet?

Większość naszych korepetytorów Superprof także proponuje zajęcia rysunku na odległość. Ponadto, te pomocne zajęcia pozwalają na większą elastyczność w organizacji.

 

Prywatne lekcje rysunku przez internet zapewnią Ci idealną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

📚 Dlaczego powinieneś/nnaś zacząć brać korepetycje z rysunku w mieście: Kraków?

😍 Wyjątkowa forma ekspresji, która zwiększa Twoją wyobraźnię

 

Rysowanie pozwala istotom ludzkim wyrażać siebie od niepamiętnych czasów, wspierając kreatywność, indywidualność i poczucie własnej wartości. Najbardziej wybitną zaletą sztuki to jej moc przekazywania wrażeń i odczuć artysty. To siła, która dzisiaj znajduje odzwierciedlenie w projektowaniu i nowych technologiach. Przedstawione koncepcje i pomysły mogą mieć zarówno wartość akademicką, jak i artystyczną, więc nauka rysowania jest naprawdę przydatna.

 

✍️  Idealne wsparcie by odnieść sukces w trakcie edukacji akademickiej

 

Oprócz kariery związanej z projektowaniem i architekturą, rysunek jest obecny również na etapie szkolnym i jest istotnym przedmiotem, by przezwyciężyć ten okres i rozwijać swoją kreatywność. Wielu uczniów napotyka problemy podczas wykonywania najbardziej złożonych rysunków, dlatego też, jest to tak ważne, aby brać udział w prywatnych lekcjach z tego przedmiotu, jako wzmocnienie programu akademickiego.

 

🏆 Przyspiesz swoją karierę i osiągnij najlepsze wyniki już teraz

 

Rysowanie jest w wielu przypadkach niezbędnym przedmiotem, aby odnieść sukces na na uczelni i nie tylko. Uczęszczanie na prywatne korepetycje w trakcie lat szkolnych da Ci dostęp do nowych form kształcenia.
Ponadto, jeśli wybierzesz edukację wyższą związaną z rysunkiem lub sztukami pięknymi, jest bardzo możliwe, że te zajęcia okażą się przydatne w przypadku niektórych przedmiotów. Twoje umiejętności techniczne mogą być kluczowe na studiach, takich jak: architektura, inżynieria, projektowanie graficzne czy animacja.

 

Do wszystkich tych powodów, przekonywujących do prywatnej nauki rysunku, musimy dodać jeszcze jedną korzyść. Stopniowo opanowując każdą z technik, rozwiniesz i udoskonalisz swoją wizję perspektywy, proporcji i głębi elementów. Bez względu na to, którą ścieżkę wybierzesz, wiedza, którą zdobędziesz w tej dziedzinie może dać Ci przewagę jako profesjonalisty zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Zarezerwuj swoją pierwszą lekcję na Superprof już dziś!

👩 Ilu prywatnych nauczycieli jest dostępnych w mieście: Kraków, by udzielić prywatnych lekcji rysunku?

Jeśli chcesz opanować rysunek lub poprawić oceny z tego przedmiotu, 53 prywatnych korepetytorów jest dostępnych w mieście: Kraków, aby uczyć zarówno w domu lub na odległość.

 

Aby rozpocząć edukację lub poprawić swoje umiejętności z rysunku, na naszej stronie internetowej dostępnych jest wielu nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Kraków, czy w pobliżu, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie najbardziej dopasowany. Dzięki zajęciom osobistym lub na odległość nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje rysunku były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Prywatni nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje zajęcia, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo oraz zaproponują Ci dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Superprof czeka na Ciebie!