Strona główna
Zostań nauczycielem

Kurs rysunku w Krakowie

🥇 Najlepsi z najlepszych
💻 40 nauczycieli
👌🏻 Sprawdzone opinie
💸 Bez prowizji i opłat

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Kraków

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 1 opinii.

38 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 38 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Sprawdź różne rodzaje dostępnych zajęć z rysunku w Twoim mieście

Kurs rysunku Kraków - Prywatny nauczyciel pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę oraz umiejętności.

Zalety lekcji rysunku

Niezależnie od tego, czy rysujesz twarz, krajobraz, komiks, postać czy zwierzęta, jest wiele różnych powodów, dla których ludzie chcą nauczyć się rysować. Niezależnie od tego, czy bierzesz lekcje od korepetytora, czy uczysz się samodzielnie, nauka rysowania ma wiele zalet.
Możesz przenieść te umiejętności na malowanie akwarelami, szkicowanie węglem, martwą naturę, rysunek dynamiczny i ogólnie po prostu poprawić swoją kreatywność. Wyobraźnia też jest użytecznym atutem. Pozwala wyjść poza granice rzeczywistości w celu znalezienia nowych pomysłów.
Dzieci są naprawdę dobre w opowiadaniu historii, tworzeniu postaci i zapisywaniu wszystkiego na papierze. Młodsi artyści mogą z łatwością zanurzyć się w bajkowy świat własnej twórczości.
Jednak ta kreatywność słabnie wraz z wiekiem. Korzystanie z prywatnych korepetycji z rysunku to świetny sposób na rozwinięcie kreatywności.
Możesz cieszyć się tworzeniem krajobrazu, osoby lub wyimaginowanego zwierzęcia. Może to pomóc Ci rozwinąć swoją kreatywność, cechę, którą interesuje się wielu pracodawców.
Nauka rysowania to także sposób na radzenie sobie ze stresem, ponieważ artyści mogą skupić się na swoim płótnie. Będziesz w pełni skupiony na tym, co rysujesz. Oznacza to, że podczas rysowania lub malowania zapomnisz o codziennych zmartwieniach.
Kursy rysunku lub cotygodniowe lekcje rysunku mogą również otworzyć drzwi dla pracowników. Możesz zostać grafikiem, projektantem mody, ilustratorem freelancerem, nauczycielem sztuki, animatorem zabaw itp.
Niezależnie od tego, czy jesteś po lekcjach grupowych, intensywnych kursach, czy prywatnych zajęciach dla dorosłych, nastolatków lub dzieci, znalezienie lekcji rysunku jest dość proste.

Znalezienie lekcji rysunku w Krakowie

W Krakowie, podobnie jak w innych dużych miastach w Polsce, łatwo jest znaleźć lekcje rysunku. Możesz uczyć się rysować od najmłodszych lat. Dlaczego więc nie zacząć już dzisiaj?
W przedszkolu dzieci często uczą się rysować swoją rodzinę, dom lub zwierzęta. Może to pomóc im rozwinąć zdolności motoryczne i kreatywność. Dowiedzą się również co nieco o kolorach i odcieniach.
Będą się uczyć, gdy będą chodzić do szkoły podstawowej, ponieważ lekcje plastyki są obowiązkowe. Na lekcjach tych uczniowie opanują szereg różnych umiejętności, w tym rysowanie, malowanie, wyklejanki itp.
Gdy uczniowie dotrą do szkoły średniej, nie będą już uczyć się umiejętności rysowania. To powiedziawszy, aby kontynuować edukację artystyczną, muszą wybrać się do dedykowanego liceum.
Kiedy już dokonają zdają egzamin ósmoklasisty lub maturalny, będą robić mniej lub bardziej zajmować się sztuką. Jeśli pozostaną przy naukach arystycznych, zaczną poznawać historię sztuki (fowizm, dadaizm, romantyzm, realizm itp.) I znanych artystów (Monet, Picasso, Braque, Toulouse-Lautrec, Da Vinci, Rembrandt, Delacroix, Van Gogh itp.).
Uczniowie zainteresowani karierą artystyczną prawdopodobnie będą chcieli wybrać historię sztuki jako przedmiot zdawany na maturze, a następnie skupić się na uzyskaniu dyplomu artystycznego na ASP.
Podczas gdy uczniowie zdają egzaminy maturalne, muszą także przygotowywać podanie na uczelnię. Będą również tworzyć portfolio i pokazywać swoje umiejętności za pomocą innych mediów (akwarele, akryle, węgiel drzewny, ołówki, tusze itp.).
W Polsce jest wiele dobrych uczelni oferujących stopnie artystyczne, na których studenci mogą uczyć się nowych umiejętności i znajdować możliwości w świecie sztuki.
W Krakowie możesz także nauczyć się rysować dla przyjemności. Istnieją grupy i warsztaty dla artystów amatorów, podczas których uczą się podstaw rysunku.
Jedną z zalet tego typu grup i lekcji jest to, że wiele z nich dostarcza materiały uczniom podczas zajęć. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię projektowanie, rysowanie dla przyjemności, rysowanie przyrody, możesz poruszyć różne tematy i style. Wybór należy do ciebie!

Nauka rysowania z prywatnym nauczycielem w Krakowie

W Krakowie istnieje wiele różnych sposobów nauki rysowania, w tym prywatne korepetycje. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem architektury, emerytowanym nauczycielem plastyki, czy zawodowym artystą, istnieje wiele różnych typów prywatnych nauczycieli rysunku.
Nauka rysowania na prywatnych korepetycjach ma wiele zalet. Prywatne zajęcia umożliwiają naukę nowych umiejętności osobom o elastycznych lub napiętych grafikach.
Uczeń może wybrać, kiedy mają się odbywać jego zajęcia. Uzgadniając harmonogram z korepetytorem, możesz pobierać lekcje w ciągu tygodnia, w weekendy, a nawet wieczorami.
Oznacza to, że uczniowie mogą otrzymywać lekcje, kiedy im to odpowiada.
Wybór prywatnego nauczyciela oznacza, że ​​możesz nauczyć się rysowania i technik plastycznych, które nie są często nauczane na zajęciach plastycznych, takich jak kaligrafia, rysowanie mangi itp.
W rzeczywistości, mając do dyspozycji wszystkich prywatnych korepetytorów, z pewnością znajdziesz kogoś o takich samych artystycznych zainteresowaniach jak Ty.
Nauczyciel dostosuje lekcje do Ciebie. Mogą również udzielić porady.
Uzyskanie profesjonalnej porady jest ważne w świecie sztuki. Nie chcesz wyrobić sobie żadnych złych nawyków, jeśli chodzi o rysowanie.
Co więcej, prywatny nauczyciel będzie skupiony na Tobie, a nie na całej grupie różnych uczniów w tym samym czasie. Mogą poświęcić trochę czasu, aby pokazać Ci konkretne techniki i wykonać spersonalizowane ćwiczenia.

Jak znaleźć korepetytorów nauk artystycznych w Krakowie

W Krakowie, gdzie mieszka prawie 800 000 osób, nie brakuje nauczycieli sztuki. Jak więc znaleźć właściwą?
Zanim znajdziesz to, czego szukasz, musisz wiedzieć, czego szukasz.
Innymi słowy, pomyśl o technikach, których chciałbyś się nauczyć (farby olejne, kredki, pastele, węgiel drzewny itp.), Typie rysunku, który chcesz wykonać (portrety, pejzaże itp.) Oraz rodzaju lekcji czego szukasz (intensywne kursy, cotygodniowe lekcje itp.).
Po zdefiniowaniu kryteriów będziesz wiedział, czego szukać.
Po pierwsze, spójrz na drobne ogłoszenia. W małych firmach, supermarketach lub domach kultury są często tablice ogłoszeń, na których można znaleźć różne oferty, w tym korepetycje.
Niezależnie od tego, czy szukasz lekcji gry na gitarze, lekcji języka czy lekcji sztuki, z pewnością znajdziesz to, czego szukasz.
Ważna jest również poczta pantoflowa. Zapytaj wokół, czy ktoś, kogo znasz, jest zaznajomiony z nauczycielem malarstwa lub rysunku. Jeśli nie, prawdopodobnie będą pamiętać, że kogoś szukasz, i powiedzą Ci, gdy kogoś znajdą.
Powinieneś także sprawdzić uniwersytety i szkoły artystyczne pod kątem ogłoszeń. Przy tak dużej liczbie potencjalnych uczniów ktoś na pewno będzie oferował lekcje, aby zarobić dodatkowe pieniądze. To Twoja szansa, aby jak najlepiej wykorzystać naukę na dużych uniwersytetach.
Internet to także świetny sposób na znalezienie idealnego nauczyciela rysunku. Niezależnie od tego, czy jest to prywatny korepetytor, czy nauczyciel na warsztatach artystycznych, internet pomoże Ci znaleźć informacje o wszystkich dostępnych aktywnościach.

Ile kosztują lekcje rysunku w Krakowie?

W zależności od rodzaju zajęć cena także ulegnie zmianie. Możesz jednak z grubsza zorientować się, ile kosztują korepetycje z rysunku w Krakowie.
Ogólnie rzecz biorąc, prywatne zajęcia są tańsze niż kursy w prestiżowych szkołach artystycznych.
Szkoły te są dedykowane profesjonalnym artystom, a to oznacza, że ich lekcje są na wagę złota. Jednak w niektórych przypadkach różnica nie jest tak duża.
Możesz zapłacić kilkaset złotych tylko za zapisanie się do niektórych miejsc.
W Superprof prywatne korepetycje rysunku kosztują średnio 40 zł za godzinę. Oczywiście stawki te będą się zmieniać w zależności od nauczanych technik oraz doświadczenia i kwalifikacji nauczyciela.
Upewnij się, że sprawdziłeś, jaki poziom jest oferowany.
Należy również wziąć pod uwagę koszt materiałów rysunkowych (długopisy, ołówki, papier, pastele, gumka itp.). Mimo że niektórzy nauczyciele zapewniają własne materiały, prawdopodobnie nadal powinieneś zainwestować w swoje!

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest średnia cena lekcji z: Rysunek w mieście Kraków?

Średnia cena zajęć z: Rysunek, w mieście Kraków wynosi: 38 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: rysunek
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie(31-504).

🎯 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Rysunek, w mieście Kraków?

Z pomocą nauczyciela z: Rysunek, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Rysunek online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Rysunek oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: rysunek lekcje online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli jest dostępnych z: Rysunek, w mieście Kraków?

40  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Rysunek, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 40 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Rysunek, w mieście Kraków?

Na przykładzie 1 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..