Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Kielce

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 1 opinii.

35 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 35 zł

Nauka z przedmiotu Rysunek nigdy nie była
tak prosta w mieście Kielce

2. Organizuj swoje lekcje 📅 rysunek Kielce

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💳 Ile chcesz wydać na lekcje rysunku w mieście Kielce?

W mieście: Kielce, średnia cena za prywatne lekcje rysunku to 35 zł.

stawka zajęć rysunku będzie różna w zależności od kilku czynników:

 • kwalifikacji oraz poziomu doświadczenia nauczyciela rysunku;
 • miejsca gdzie odbędą się zajęcia (przez kamerę internetową lub w dowolnej wybranej lokalizacji);
 • częstotliwość i długość trwania zajęć rysunku;
 • cel Twoich lekcji (budowanie profesjonalnego portfolio, przygotowania do egzaminów ASP lub po prostu czysta przyjemność).

Zdecydowana większość naszych prywatnych instruktorów Superprof udziela pierwszej lekcji za darmo.

 

Sprawdź stawki naszych instruktorów rysunku w Twojej okolicy.

✏️ Jak podopieczni recenzują swoich nauczycieli rysunku w mieście: Kielce i w okolicach?

Na naszej stronie znajdziesz różnorodne oferty lekcji rysunku, niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania i miejsca zamieszkania.

 

Poza tym, nasi wszyscy nauczyciele otrzymują opinie od swoich uczniów. W sumie jest to 1 ewaluacji,  przyznanych przez użytkowników Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0 na 5.

 

Pamiętaj, że nasz zespół obsługi klienta jest dostępny w tygodniu, aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości poprzez formularz na stronie.

 

Odkryj najczęściej zadawane pytania przez uczniów i nauczycieli.

💻 Czy możesz brać prywatne korepetycje rysunku przez kamerę internetową?

Większość prywatnych korepetytorów rysunku na naszej stronie oferuje swoje lekcje przez kamerę internetową.  Lekcje na odległość mają tę zaletę, że są tańsze i są bardziej elastyczne. Wynika to z faktu iż, dzięki braku konieczności podróży oszczędza się czas i pieniądze.

 

Prywatne zajęcia rysunku online zapewnią Ci doskonałą okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

📚 Dlaczego by nie zacząć brać korepetycji z rysunku w mieście: Kielce?

😍 Wyjątkowa forma ekspresji, która poszerza Twoją wyobraźnię

 

Rysowanie pozwala ludziom wyrażać siebie od niepamiętnych czasów, wspierając kreatywność, indywidualność i poczucie własnej wartości. Najbardziej wybitną zaletą sztuki to jej moc przekazywania wrażeń i odczuć rysownika. To siła, która dzisiaj znajduje odzwierciedlenie w projektowaniu i nowych technologiach. Przedstawione koncepcje i pomysły mogą mieć zarówno wartość akademicką, jak i artystyczną, więc nauka rysowania jest niezwykle pomocna.

 

✍️ Uzupełnienie i utrwalenie Twojej edukacji akademickiej

 

Chociaż rysunek jest przedmiotem, który może być fascynujący i zabawny, wyniki w szkole nie zawsze są najlepsze. Jeśli masz problemy ze zdaniem tego przedmiotu lub martwisz się o wyniki swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij korepetytora. W trakcie każdych kolejnych zajęć, rysunek staje się coraz bardziej techniczny i złożony, ale przy dobrych uzupełniających lekcjach wyniki poprawią się szybko i efektywnie.

 

🏆 Przyspiesz swoją karierę i osiągnij najlepsze wyniki już teraz

 

Rysowanie jest w wielu przypadkach niezbędnym przedmiotem, aby odnieść sukces na na uczelni i nie tylko. Uczęszczanie na prywatne zajęcia w trakcie lat szkolnych da Ci dostęp do nowych form nauki.
Ponadto, jeśli wybierzesz edukację wyższą związaną z rysunkiem lub sztukami pięknymi, jest bardzo prawdopodobne, że te zajęcia okażą się potrzebne w przypadku niektórych przedmiotów. Twoje umiejętności techniczne mogą być kluczowe na studiach, takich jak: architektura, inżynieria, projektowanie graficzne czy animacja.

 

Do wszystkich tych powodów, przekonywujących do nauki rysunku, musimy dodać jeszcze jedną korzyść. Stopniowo przyswajając każdą z technik, rozwiniesz i udoskonalisz swoją wizję perspektywy, proporcji i głębi elementów. Bez względu na to, którą ścieżkę wybierzesz, wiedza, którą uzyskasz w tej dziedzinie może dać Ci przewagę jako profesjonalisty zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Zarezerwuj swoje pierwsze zajęcia już teraz!

👵 Ilu prywatnych nauczycieli jest dostępnych by udzielić prywatnych korepetycji z rysunku w mieście: Kielce i w okolicach?

Dzięki naszej platformie, możesz znaleźć 4 prywatnych nauczycieli rysunku, którzy są dostępni w mieście: Kielce.

 

Aby rozpocząć edukację lub poprawić swoje umiejętności z rysunku, na Superprof dostępnych jest tysiące nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Kielce, czy w pobliżu, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki korepetycjom osobistym lub przez kamerę internetową nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje rysunku były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo oraz zaproponują Ci dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Na co czekasz? Zarezerwuj pierwszą lekcję!

Chęć zgłębiania wiedzy z Rysunek w mieście Kielce?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Rysunek w mieście Kielce

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Lekcja rysunku Kielce, z prywatnym nauczycielem, który pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę

Co to jest rysunek?

Dla wielu rysunek kojarzy się z zajęciem dla dzieci. Ktoś inny słysząc o rysunku ma w głowie wszystkie te stoiska rozłożone latem na Starych Miastach w całej Polsce, na których podziwiać możemy przepiękne pejzaże i portrety czy pękać ze śmiechu oglądając proces tworzenia karykatur przechodniów. Więc czym właściwie jest rysunek?

 

Według powszechnej definicji, rysunek to kompozycja linii na płaszczyźnie. Tak, jak w przypadku malarstwa posługujemy się plamą, tak wytworem rysunku jest w głównej mierze linia. Rysunek charakteryzuje różnorodność technik oraz narzędzi, którymi się go wykonuje. Większość z nas myśli raczej o ołówkach czy kredkach, jednak okazuje się, że do wyboru mamy znacznie więcej: kreda, pastele, węgiel brunatny, sangwina, tusz, flamastry czy ołówki metalowe.

Dlaczego warto uczyć się rysunku?

Jeśli jesteś w rysunku osobą początkującą, warto przetestować każdą z tych technik, aby znaleźć tą, która najbardziej Ci odpowiada. Rysowanie, poza ćwiczeniem zdolności artystycznych, niesie ze sobą mnóstwo korzyści! Zastanawiasz się, dlaczego warto uczyć się rysować? Poniżej kilka przykładów:

 • Sposób na relaks – z rysunkiem jest trochę, jak z czytaniem książki. Jest to czas dla Ciebie, w którym możesz zapomnieć o zmartwieniach i codziennych problemach. Rysowanie pozwala także dać upust emocjom! Być może zwróciłeś kiedyś uwagę na rozgniewane dziecko, które ze złością mazało po kartce, pokazując jakie emocje w sobie ukrywa. Podświadomie zdajemy sobie sprawę, że nasza twórczość może nam pomóc i ulżyć,
 • Wyobraźnia – pomyśl tylko… za pomocą kartki i ołówka możesz kreować swój własny świat. Nie ogranicza Cię tak naprawdę nic, a to oznacza, że możesz popuścić wodze swojej wyobraźni i pokazać, co siedzi w Twojej głowie!
 • Postrzeganie świata – mówi się, że artyści widzą świat inaczej. Jest to oczywiście prawda! Rysownicy przykładają na przykład większą uwagę do detali, zapamiętują więcej szczegółów i są generalnie bystrymi obserwatorami otaczającej ich rzeczywistości,
 • Zarobek – początkowo nie nastawiaj się na to, że po miesiącu zaczniesz sprzedawać swoje prace. Jak z każdą nową aktywnością, potrzeba czasu i praktyki, aby dojść do odpowiedniego poziomu umiejętności. Z czasem jednak możesz zacząć myśleć o nawiązywaniu współprac z galeriami, muzeami, publikować swoje prace w mediach społecznościowych, wykonywać na zlecenie. Umiejętność spieniężenia pasji to coś, o czym marzy większość z nas,
 • Edukacja – rysunek może otworzyć przed Tobą drzwi do bycia niezależnym artystą, ale także może pomóc Ci dojść do wymarzonych studiów. Chciałbyś w przyszłości wybrać się na architekturę, a może na ASP? Jeśli zaczniesz ćwiczyć w najbliższym czasie, możesz to osiągnąć!

 

Można wymieniać jeszcze bardzo wiele zalet rysowania. Na przykład, w trakcie całego procesu nauki człowiek uczy się samodyscypliny… Nauka rysunku nie jest taka prosta i szybka! To proces, który może trwać latami. Zaczynamy od poznania teorii – trzeba przecież wiedzieć, czym jest światłocień, perspektywa, kompozycja… Dopiero potem przychodzi praktyka. Sam proces tworzenia jednego rysunku może trwać nawet cały dzień. Z czasem wpajamy w siebie cechy, takie jak zawziętość i wewnętrzna motywacja.

 

Rysunek to bardzo powszechna dziedzina sztuki. Jego nauka odbywać się może na różne sposoby. Jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie w Kielcach możesz nauczyć się rysować, czytaj dalej.

Nauka rysunku w Kielcach

Ludzie często za naukę rysunku postanawiają się zabrać samodzielnie. Kupują książki o teorii, oglądają tutoriale na Youtube, czytają blogi i fora tematyczne, inspirują się pracami innych twórców. Przy takim sposobie na naukę niestety często spotkać się możemy z wypaleniem – prędzej czy później widząc niewielkie efekty swojej pracy zaczyna brakować motywacji. Przy nauce na własną rękę ludzie mają także tendencję do robienia pewnych błędów, które z czasem mogą być powielane i utrwalane, kończąc się złym nawykiem, który w rezultacie jeszcze bardziej utrudnia pracę.

 

Aby uniknąć takich problemów, warto postawić na naukę pod okiem doświadczonej osoby, która z radością poprowadzi nas przez cały proces. Częstym wyborem są różnego rodzaju szkoły rysunkowe i pracownie artystyczne. W takich miejscach znaleźć możemy oferty kursów hobbystycznych dla osób, które chcą dla własnej przyjemności nauczyć się rysować, ale także kursy specjalistyczne, które mają pomóc w przygotowaniach do egzaminu wstępnego na studia artystyczne czy architekturę.

 

Kielce do zaoferowania mają dwie takie szkoły. Szkoła rysunku Sketch posiada kurs hobbystyczny, zajęcia dla młodzieży, ale także przygotowuje do egzaminów na studia architektoniczne. Do wyboru są różne poziomy zaawansowania oraz intensywności kursów. Szkoła często organizuje także różnego rodzaju wydarzenia, np. wakacyjne kursy. Oprócz tego w Kielcach znaleźć możemy także szkołę Atelier-purski, która skupia się wyłącznie na przygotowywaniu do studiów architektonicznych.

 

Po mieście rozsiane są także galerie sztuki, domy kultury i podobne miejsca, w których także cyklicznie organizuje się różnego rodzaju szkolenia i warsztaty. Być może któraś z ofert tych miejsc Cię zainteresuje!

 

Jeśli nie jesteś przekonany do nauki w szkołach artystycznych, mamy dla Ciebie jeszcze jedną opcję. Choć prywatne lekcje rysunku nie są jeszcze tak powszechnie znane, ten sposób na naukę stanowczo podbija serca coraz większej ilości ludzi! Dlaczego? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

 Prywatne lekcje rysunku w Kielcach

Z pewnością niejednokrotnie słyszałeś o nauczaniu prywatnym. Większości z nas kojarzy się to zapewne z korepetycjami, utrwalaniem wiedzy z przedmiotów takich jak matematyka czy fizyka. Jednak czy wiedziałeś, że w ten sposób obecnie możesz uczyć się tak naprawdę wszystkiego? Platforma Superprof już od 2013 rokudaje taką możliwość chętnym z całej Polski i nie tylko! Obecnie działamy w 36 krajach.

 

Nasza baza nauczycieli stale rośnie, a uczonych przez nas przedmiotów są dosłownie setki! Razem z Superprof możesz uczyć się gotowania, ćwiczeń pilates czy programowania stron internetowych. Rysowania również!

 

Prywatne lekcje rysunku niosą mnóstwo korzyści i możliwości, których zajęcia grupowe nie są w stanie zapewnić. Przede wszystkim:

 • Elastyczność – nie musisz przejmować się harmonogramem spotkań, który koliduje z Twoimi planami czy innymi obowiązkami. Razem z nauczycielem możecie stworzyć taki plan, który będzie dostosowany do Twojego tygodniowego grafiku,
 • Wygoda – lekcje w zaciszu własnego mieszkania? Czemu nie! Lekcje mogą odbywać się tam, gdzie chcesz! Ulubiona kawiarnia, jezioro za miastem, a może nauka pejzażu w pobliskim parku?
 • Bezpośredni kontakt z nauczycielem – lekcje indywidualne odznaczają się szczególną zaletą, ponieważ umożliwiają nauczycielowi skupienie swojej uwagi wyłącznie na Tobie i Twoich potrzebach. Taka forma nauki zazwyczaj daje o wiele szybsze efekty niż lekcje w grupie,
 • Niskie ceny – podczas gdy nauka w prywatnych placówkach często mieści się w granicach nawet kilkuset złotych miesięcznie, lekcje z korepetytorem są o wiele bardziej przystępne cenowo. Dzięki temu możesz być pewien, że nie wydasz fortuny na swoje zajęcia, jednocześnie otrzymując edukację wysokiej jakości!

 

Zastanawiasz się, jak działa nasza platforma? Możesz znaleźć nauczyciela rysunku z Twojej okolicy za pomocą kilku kliknięć! Przejdź na naszą stronę główną i użyj narzędzia lupki. Wpisz „rysunek”, a w rubryce obok miasto Kielce. Przed Tobą pojawi się lista nauczycieli z Twojego miasta i okolic. Każdy z nauczycieli posiada swój profil, na którym możesz poznać informacje na jego temat – stawka, doświadczenie, specjalizacje, preferowane techniki rysunku i wiele więcej. Wybierz osobę, która wydaje się najbardziej odpowiadać Twoim oczekiwaniom i potrzebom.

 

Pierwsza lekcja z Superprof odbywa się za darmo! Dzięki temu możesz bez żadnych zobowiązańprzetestować taką formę nauki, a podczas zajęć dokładnie przedstawić swoje oczekiwania i potrzeby. Twój nauczyciel postara się jak najlepiej dostosować zajęcia oraz ich wygląd do Twoich preferencji. Chciałbyś na przykład w głównej mierze skupić się na nauce portretu? A może bardzo zainteresowało Cię wykorzystanie węgla?

 

Razem z nami każdego roku uczą się tysiące osób z całej Polski. Dołącz do nas i napisz wiadomość prywatną wybranemu nauczycielowi. Nauka z Superprof to prawdziwa przyjemność, a przede wszystkim rozsądna inwestycja we własny rozwój! Baw się i ucz razem z Superprof!

Czego chcesz się nauczyć?