Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 27 opinii.

88 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 88 zł

8 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 8 h.

Nauka z przedmiotu Śpiew nigdy nie była
tak prosta w mieście Warszawa

2. Organizuj swoje lekcje 📅 śpiew Warszawa

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest stawka za lekcje śpiewu w mieście Warszawa?

Średnia stawka za prywatne lekcje śpiewu, w mieście: Warszawa, to 88 zł.

stawka lekcji śpiewu będzie różna w zależności od paru czynników:

 • kwalifikacji oraz lat doświadczenia nauczyciela;
 • miejsca gdzie odbędą się zajęcia (online lub w domu ucznia);
 • częstotliwość i czas trwania zajęć śpiewu;
 • cel Twoich lekcji (budowanie profesjonalnego portfolio, przygotowania do egzaminów na studia lub po prostu czysta przyjemność).

Zdecydowana większość naszych nauczycieli Superprof oferuje pierwszą darmową lekcję śpiewu.

 

Sprawdź stawki naszych prywatnych instruktorów śpiewu w Twojej okolicy.

🌟 Jaka jest średnia rekomendacji, przypisana przez użytkowników dla korepetytorów śpiewu w mieście: Warszawa i na przedmieściach?

Na stronie Superprof znajdziesz różnorodne oferty kursów śpiewu, niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania i miejsca, w które zamieszkujesz.

 

Poza tym, nasi wszyscy nauczyciele otrzymują oceny od swoich uczniów. W sumie jest to 27 ocen,  przyznanych przez użytkowników Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0 na 5.

 

W Superprof nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy masz pytanie związane z korepetycjami. Skontaktuj się z nami poprzez formularz na stroniePotrzebujesz pomocy?

💻 Czy jest możliwe branie prywatnych korepetycji śpiewu przez Skype?

Większość prywatnych korepetytorów śpiewu na naszej platformie oferuje swoje zajęcia na odległość.  Lekcje online mają tę zaletę, że są tańsze i są bardziej elastyczne. Wynika to z faktu iż, dzięki braku konieczności podróży oszczędza się czas i pieniądze.

 

Zdalne lekcje wokalne zapewnią Ci idealną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

🏁 Jakie są korzyści prywatnych lekcji śpiewu z nauczycielem?

⭐️ Skorzystaj z rad indywidualnego nauczyciela śpiewu

 

Spełnij swoje marzenie o rozpoczęciu przygody ze światem muzyki, wejdź na scenę i spraw, by wszyscy wsłuchiwali się w Twój głos! Śpiewaj, przy akompaniamencie gitary czy pianina lub odnieś sukces w internecie z własnymi utworami lub coverami. Umiejętność czystego śpiewu z perfekcyjnie wykształconym słuchem muzycznym to marzenie wielu osób, a indywidualne lekcje śpiewu to najlepsza opcja, aby to urzeczywistnić.

 

🎤 Nauka śpiewu na pozytywny wpływ na nasze życie

 

W trakcie śpiewania istnieją dwa podstawowe punkty: prawidłowa postawa i odpowiedni oddech. Aby śpiewać, bardzo ważne jest, aby być prostym i unikać garbienia się. Można to ekstrapolować na swoje codzienne życie. Jeśli przyzwyczaisz się, utrzymasz prawidłową postawę nawet poza swoimi zajęciami muzycznymi. Dzieje się tak samo z oddychaniem - ucząc się oddychać w dobrym tempie i używać odpowiednio przepony, będziemy w stanie oddychać w sposób, który pozwoli nam lepiej dotlenić swoje ciało, także w codziennym życiu.

 

Z pewnością zdałeś sobie sprawę, że jesteś w stanie zaśpiewać z pamięci dziesiątki piosenek, w tym nawet te z dzieciństwa. To dlatego, że zapamiętanie czegoś w sposób rytmiczny jest dużo prostsze i efektywniejsze. Możesz stosować tę metodę nawet w szkole czy na studiach, kiedy musisz się uczyć do egzaminu lub prezentacji. Ponadto różne badania dowiodły, że śpiew pomaga zapobiegać demencji w starszym wieku.

 

Zarezerwuj swoją pierwszą lekcję śpiewu na Superprof już dziś!

🙋‍♂️ Ilu korepetytorów jest dostępnych w mieście: Warszawa, by udzielić prywatnych korepetycji śpiewu?

Dzięki naszej platformie internetowej, możesz znaleźć 68 nauczycieli śpiewu, którzy są dostępni w mieście: Warszawa.

 

Z nami możesz zrealizować swój cel nauki i doskonalenia swoich umiejętności śpiewu, a także uczenia się całkowicie we własnym tempie. Wejdź na naszą stronę i rozpocznij lekcje śpiewu już dziś.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Warszawa, czy w okolicy, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki zajęciom osobistym lub przez internet nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje śpiewu były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Prywatni nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo oraz zaproponują Ci dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Zarezerwuj pierwsze zajęcia już teraz!

Chęć zgłębiania wiedzy z Śpiew w mieście Warszawa?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Śpiew w mieście Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Lekcje Śpiewu Warszawa i Okolice - Znajdź Najlepszego Nauczyciela

Naucz się śpiewać z pomocą prywatnego nauczyciela Superprof

Zajęcia śpiewu w Warszawie

Czy kiedykolwiek marzyłeś o udoskonaleniu techniki wokalnej lub o zostaniu mistrzem czy wirtuozem w swoim ulubionym gatunku muzycznym (operze, jazzie tradycyjnym, jazz-rock'u, gospel'u lub muzyce chóralnej)?

Na szczęście mieszkasz w Warszawie, gdzie masz do wyboru mnóstwo kursów muzycznych!

W tym mieście możesz wziąć przeróżne zajęcia śpiewu, nauczyć się czytać nuty, czysto śpiewać, jak i dbać o zakres swojego głosu (bas, baryton, tenor, kontratenor, kontralt, alt, sopran) oraz poznać historię muzyki.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o naszych lekcjach śpiewu w stolicy Polski.

Zajęcia śpiewu w Warszawie

Stare Miasto, Muzeum Powstania Warszawskiego, Łazienki Królewskie, Pałac Kultury i Nauki, jest bardzo wiele miejsc zachwycających swoją kulturą i historią.

Sztuka, fotografia, muzyka, architektura, film, projektowanie… wielu artystów, którzy swoją inspirację - i swoją sławę - odnaleźli w Warszawie, do tego stopnia, że ​​każdy zakątek, ulica, okolica, pomnik wydaje się znajomy podczas wizyty w stolicy.

Twoim celem może być zostanie zawodowym muzykiem lub po prostu nauczenie się, jak śpiewać na tyle dobrze, aby móc śpiewać klasyczną piosenkę Johna Lennona, Freddiego Mercury, Ozzy'ego Osbourne'a, Elvisa Costello, Eltona Johna, Van Morrison'a, Keith Richards'a, Amy Winehouse czy Phila Collins'a.

Bez względu na powód, nie da się tego obejść. Aby nauczyć się śpiewać, trzeba wziąć lekcje i przejść odpowiednie szkolenie muzyczne. Twoja muzyczna edukacja jest nierozerwalnie związana z lekcjami gry na fortepianie lub gitarze. Pozwoli to zbadać poziom twojej ekspresji i wzmocnić twoją osobowość sceniczną. Ponieważ dzięki nauce odpowiednich technik śpiewania twój głos poprawi się i wkrótce znajdziesz idealny ton do zaśpiewania każdej piosenki.

Często słyszymy, że muzyka czy śpiew są kwestią wrodzonych predyspozycji.

Mówisz, że nie możesz nauczyć się śpiewać, jeśli nie wiesz, jakie nuty zaśpiewać. Ale czy słyszałeś kiedyś, jak kucharz mówił, że mógłby zostać szefem kuchni, gdyby tylko umiał pokroić warzywa na idealnie cieniutkie plasterki? Wszystko, co musisz robić, to uczyć się i powtarzać regularnie!

Każdy trener wokalny powie ci, że śpiewu można się nauczyć, ponieważ, jak podobno powiedział Pablo Picasso, „talent bez techniki to po prostu zły nawyk”.

Dlatego konieczne jest wzięcie udziału w zajęciach (indywidualnych z prywatnym nauczycielem lub w grupach), aby poznać podstawy teorii muzyki i nauczyć się właściwej techniki śpiewu.

Zacznijmy od teorii muzyki, która uczy rytmu, notacji muzycznej i czytania nut. Dowiesz się jak wykonywać różne ćwiczenia oddechowe i ćwiczenia oddychania przez przeponę, które rozwiną twoje muzyczne ucho.

Okazuje się, że mając piękny głos i umiejętność zaśpiewania piosenki nie da się zaimprowizować, trzeba nad tym popracować!

Nauka prawidłowej techniki śpiewu może odbywać się w szkole śpiewu, szkole muzycznej, w stowarzyszeniach, a także z pomocą prywatnego nauczyciela śpiewu w domu.

Zostań piosenkarzem w Warszawie

Nauczyciele, którzy nam zaufali, pomogą ci stać się wspaniałym piosenkarzem lub piosenkarką, stosując metody nauczania najlepiej dostosowane do twojego poziomu umiejętności.

Jak wszyscy wiemy, śpiew odzwierciedla ekspresję dźwięku muzycznego przy użyciu techniki wydmuchiwania powietrza. Używając przepony do wypychania powietrza z płuc, wprawiasz struny głosowe w wibracje, a tym samym emitujesz swój głos.

W erze paleolitu, około 35 000 lat temu, łowcy-zbieracze używali już prymitywnych instrumentów muzycznych i różnych technik wokalnych.

Według badań archeologicznych, prehistoryczny człowiek w naturalny sposób śpiewał, aby wypowiedzieć społeczne rytuały.

Ale jest to również aktywność twórcza, korzystna dla dobrego samopoczucia, trochę jak joga, która pomaga złagodzić stres.

Śpiew ma wiele zalet, zarówno na poziomie fizycznym, jak i fizjologicznym. Pomaga zapewnić ci spokój ducha i pozwala zebrać energię, abyś poczuł się lepiej. Praca nad głosem, abyś mógł lepiej śpiewać, stymuluje również wszystkie zasoby naturalne twojego ciała, takie jak układ oddechowy, mięśnie pleców, mięśnie brzucha, mięśnie szyi i twarzy.

Zanim zaczniesz śpiewać, przekonasz się, że zasadnicze znaczenie ma znalezienie właściwej postawy: ramiona odciągnięte do tyłu, głowa na linii z kręgosłupem, a plecy wyprostowane. I nie zapomnij oddychać przeponą!

Wszyscy śpiewacy zgodzą się, że wydech przez brzuch doda więcej tonacji twojemu głosu. Ta technika oddychania stosowana w śpiewie skutkuje również bardziej zrelaksowanym ciałem.

Kiedy śpiewasz, musisz napowietrzać płuca przez krótkie wdechy, które służą do dotlenienia twojego ciała (zaczynając od brzucha, klatki piersiowej i płuc), po którym następuje długi wydech, kontrolowany przez przeponę.

Nauka wydłużania oddechu pomaga również w zmniejszeniu tętna i ostatecznie, aby się zrelaksować.

Dodatkowo nauka muzyki poprzez śpiew pozytywnie wpływa na zdrowie psychiczne. Śpiew sprzyja wydzielaniu „hormonów szczęścia” i nie zapominajmy, że muzyka i śpiew są wyznacznikami emocji i wrażliwości.

Czy ty też zaczynasz nucić radosne melodie, kiedy czujesz się szczęśliwy?

Dzięki wywoływanym skurczom mięśni, śpiew zwiększa wydzielanie endorfin i daje wiele przyjemności i pozytywnej energii. Nie musisz jednak idealnie czysto śpiewać, żeby poczuć się lepiej; wystarczy znaleźć swoją tonację, aby śpiewanie przynosiło przyjemność.

Nasi najlepsi nauczyciele mogą szybko zostać twoimi nauczycielami wokalnymi, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy swojego głosu. Co więcej, nasze lekcje domowe pomagają uczniom zyskać pewność siebie, usuwają wszelkie przeszkody i uwalniają wewnętrzny głos o którym nie miałeś pojęcia!

Prywatne korepetycje będą również bardzo pomocne, jeśli jesteś nieśmiały i masz trudności z wystąpieniami publicznymi, ponieważ wygłaszanie przemówienia lub używanie mikrofonu do wyrażania opinii są bardzo podobne do śpiewania. Koniec z tremą - teraz twoje obawy odejdą w przeszłość!

Każdy uczeń może robić szybkie postępy, o ile regularnie pracuje nad rezonansem, dokładnością, tonem, rytmem, harmonią, improwizacją itp. Twój nauczyciel śpiewu nie będzie w stanie tego za ciebie zrobić!

Kto by pomyślał, że przebudzenie muzyczne początkującego może doprowadzić do późniejszego zostania instrumentalistą, autorem tekstów lub kompozytorem? Niektórzy z naszych uczniów mają taką historię! Nigdy nie wiadomo, dokąd zaprowadzą cię lekcje śpiewu.

Nasze prywatne lekcje śpiewu w Warszawie z Superprof

Setki prywatnych nauczycieli śpiewu są dziś dostępne, aby udzielić ci lekcji gry na gitarze, pianinie czy lekcji śpiewu w różnych stylach muzycznych w okolicach Warszawy.

Aby dowiedzieć się o średniej stawce godzinowej lekcji muzyki koniecznie skontaktuj się z nami!

Pamiętaj, że na stawkę godzinową korepetytora ma wpływ:

 • Pochodzenie i doświadczenie nauczyciela (ich liczba lat doświadczenia)
 • Poziom praktyki nauczyciela
 • Referencje zawodowe (czy są absolwentami jednej ze szkół muzycznych, itp.)
 • Poziom, w którym uczą (wszystkie poziomy, początkujący, średnio-zaawansowany, zaawansowany)
 • Ulubiony styl muzyczny (blues, jazz, rock, pop, muzyka współczesna, muzyka klasyczna, itp.)
 • Gdzie znajduje się korepetytor

Dzięki prywatnym lekcjom śpiewu w domu będziesz mógł:

 • Pracuj nad swoją skalą głosu
 • Oceń swój zakres wokalu lub ile oktaw możesz śpiewać (możesz się tego dowiedzieć, na przykład śpiewając całą skalę)
 • Zrozum swój głos i naucz się wysoko śpiewać
 • Doskonal swoją technikę śpiewu (melodię, wykonanie, dźwięk, ton, itp.)
 • Popraw swoją muzykalność
 • Śpiewaj swoje ulubione piosenki
 • Śpiewaj własną muzykę (jeśli interesuje cię komponowanie)
 • Zacznij grać na instrumencie (fortepian, gitara, skrzypce, flet itp.)
 • Poznaj własne ciało (mięśnie, przepona, płuca i struny głosowe)

Aby wybrać prywatnego nauczyciela, musisz również wziąć pod uwagę jego charakter. Ponieważ prawdopodobnie będziecie się widywać co tydzień, konieczne jest, abyście się dobrze dogadywali.

Jeśli twój instruktor nie sprawdzi się w roli dobrego nauczyciela, będziesz musiał zwrócić się o pomoc do innego, aby dostosował się do twojego poziomu i co ważniejsze nie wywierał na ciebie presji.

Na koniec zapytaj swojego korepetytora, czy oferuje pierwszą lekcję za darmo. W ten sposób będziesz w stanie ocenić swój własny poziom śpiewu i jego możliwości.

Więc na co czekasz? Zacznijmy śpiewać!

Czego chcesz się nauczyć?