Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli języka ukraińskiego

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 8 opinii.

36 zł/h

Najlepsze ceny: 98% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 36 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka języka ukraińskiego nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅 ukraińskiego

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Ukraiński?

Średnia cena zajęć z: Ukraiński wynosi: 36 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

 • doświadczenie nauczyciela z: ukraiński
 • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
 • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Ukraiński?

Z pomocą nauczyciela z: Ukraiński, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Ukraiński online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Ukraiński oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje ukraiński online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Ukraiński jest dostępnych?

66  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Ukraiński, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 66 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Ukraiński?

Na przykładzie 8 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chęć zgłębiania wiedzy z języka ukraińskiego?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli języka ukraińskiego

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje ukraiński z prywatnym nauczycielem Superprof

Co wiesz o języku ukraińskim?

Język ukraiński (украї́нська мо́ва) to język z podgrupy wschodniosłowiańskiej języków słowiańskich. Jest oficjalnym językiem państwowym Ukrainy. Język ukraiński posługuje się cyrylicą. Język ten dzieli część słownictwa z językami sąsiednich narodów słowiańskich, przede wszystkim z białoruskim, polskim, rosyjskim i słowackim.

 

Na Ukrainie żyje ponad 31 milionów osób posługujących się językiem ukraińskim jako ojczystym, a kolejne 8 milionów lub więcej żyje w Rosji i w byłych republikach Związku Radzieckiego, a także w Europie Wschodniej, USA, Kanadzie i Ameryce Łacińskiej. Całkowita liczba osób posługujących się językiem ukraińskim szacowana jest na około 40 milionów.

 

Niektórzy językoznawcy dzielą język ukraiński na trzy dialekty geograficzne, które różnią się głównie wymową i słownictwem, ale częściowo są wzajemnie zrozumiałe.

 

 • Północny
 • Południowo-zachodni
 • Południowo-wschodni
 • Surzhyk (dosłownie "mąka wieloziarnista lub chleb") jest językiem mieszanym, którym posługuje się około 15-20% ludności Ukrainy. Łączy w sobie ukraińską gramatykę i wymowę z przeważnie rosyjskim słownictwem.

 

Dlaczego warto uczyć się języka ukraińskiego? 

Nauka języków obcych zawsze przynosi wiele korzyści czy to w życiu prywatnym czy zawodowym. Nauka języka ukraińskiego nie jest tutaj wyjątkiem, ponieważ niesie ona ze sobą wiele korzyści. Poznaj kilka powodów dlaczego warto uczyć się właśnie języka ukraińskiego.

 

 • Język ukraiński nie jest zbyt trudny do nauczenia się.

 

Pomimo różnorodności przypadków, licznych zasad i wyjątków, język ukraiński nie jest zbyt skomplikowany. Szczególnie dla osób posługujących się językiem polskim. Nauka ukraińskiego przychodzi Polakom bardzo naturalnie i szybko, a poza tym zapewnia im dużo zabawnych skojarzeń i sytuacji językowych.

 

Niektóre źródła podają, że będziesz w stanie opanować go w ciągu roku, jeśli weźmiesz udział w intensywnych zajęciach i będziesz wystarczająco zdyscyplinowany, by uczyć się codziennie. 

 

 • Poznasz nową kulturę

 

Ukraińcy mają ogromne dziedzictwo kulturowe, do którego możesz mieć dostęp, jeśli znasz język. Będziesz mógł czytać historyczne książki w ich ojczystym języku, próbując poczuć, co autor naprawdę miał na myśli. Tłumaczenie zmienia tekst, niezależnie od tego, jak umiejętna jest osoba tłumacząca. Dlatego też znajomość języka otworzy przed Tobą nowe drzwi, drzwi do nieznanego świata tego niezwykłego kraju i najgłębszych tajemnic, które ludzie ukrywają w swojej kulturze.

 

 • Znajomość cyrylicy może stać się Twoim atutem.

 

Znajomość dodatkowego alfabetu, innego niż łaciński, to zawsze ogromny plus dla Ciebie. W rzeczywistości cyrylica nie jest taka straszna jak ją malują polscy odbiorcy. Uczniowie potrafią jej się nauczyć w czasie dwóch zajęć. Ponadto, cyrylica używana jest również w innych językach słowiańskich: rosyjskim, białoruskim, serbskim, bułgarskim i macedońskim. Tak więc w każdym razie opłaca się poświęcić na nią trochę swojego czasu.

 

 • Podróże 

 

Wakacje nad Morzem Czarnym, zimowy wypoczynek w Karpatach, majówka we Lwowie czy weekend w Kijowie - podczas każdej tej podróży, znajomość ukraińskiego ułatwi Ci załatwienie różnych spraw oraz pozwoli nawiązać rozmowę z ciekawymi ludźmi. Warto tu też zaznaczyć, że Ukraińcy zwykle nie mówią po angielsku, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach i z większością z nich porozumiesz się tylko po ukraińsku.

Jak nauczyć się języka ukraińskiego w Polsce?

W przypadku języka ukraińskiego w Polsce nie brakuje możliwości! Zainteresowanie Ukrainą oraz jej kulturą jest zatem coraz większe, co doprowadziło do powstania wielu kursów w szkołach językowych. Jest to jedna z najczęstszych opcji wybieranych przez osoby, które chcą się nauczyć języka ukraińskiego.

 

Jednak my znamy lepszy sposób na skuteczną naukę języka ukraińskiego. Są to lekcje prywatne lub inaczej korepetycje z nativem języka ukraińskiego lub nauczycielem, który opanował język ukraiński na bardzo wysokim poziomie. 

 

Dzieci, młodzież, studenci i dorośli korzystają ze skuteczności lekcji prywatnych w celu zdobywania nowych umiejętności w zakresie języka ukraińskiego. 

 

Korepetycje to skuteczny sposób na otrzymywanie indywidualnej pomocy dydaktycznej. Atmosfera podczas zajęć jest bardzo przyjemna, a kontakt z nauczycielem jest znacznie bardziej przyjacielski niż w szkole publicznej, co zdecydowanie sprzyja nauce. 

 

Korepetytor z Superprof to nauczyciel, na którego zawsze można liczyć w kwestii nauki i zdobywania nowej wiedzy bez względu na poziom oraz cele. W Polsce do Twojej dyspozycji dostępnych jest aż 30 korepetytorów.

 

Każda lekcja przygotowywana jest indywidualnie pod kątem potrzeb każdego ucznia, a intensywność zajęć zależy od potrzeb ucznia. Lekcje opracowywane są w tempie ucznia, tak by mógł dobrze wszystko zrozumieć. Możesz uczęszczać na zajęcia regularnie lub zgłosić się o pomoc w nauce podczas jednorazowej lekcji. 

 

Uczeń ma możliwość wyboru z jakim nauczycielem będzie współpracować oraz jaką cenę jest w stanie zapłacić. Zajęcia mogą odbywać się w domu ucznia, nauczyciela lub online, a dni oraz godzina lekcji ustalana jest bezpośrednio z korepetytorem. Jedna lekcja zazwyczaj trwa od 60 min po 90 min lub 120 min. Są to kwestie do uzgodnienia, które korzystnie wpływają na popularność korepetycji. 

 

Dzięki Superprof z łatwością znajdziesz w Twojej okolicy nauczyciela, który nauczy Cię języka ukraińskiego. Wejdź na naszą stronę i sprawdź ogłoszenia i oferty dostępnych w Polsce korepetytorów. Każdy nauczyciel ma swoje ogłoszenie oraz profil, gdzie znajdziesz najważniejsze informacje, które posłużą jako pomoc do właściwego wyboru. Zwróć szczególną uwagę na poniższe informacje:

 

 • Cena za godzinę nauki
 • Kwalifikacje korepetytora
 • Doświadczenie w nauczaniu 
 • Doświadczenie na platformie
 • Poziom
 • Zakres materiału
 • Miejsce odbywania się zajęć 
 • Opinie byłych uczniów

 

Kontakt jest bardzo prosty, ponieważ odbywa się za pomocą naszej strony, a pierwsza lekcja często jest lekcją próbną, za którą nie musisz płacić. Sprawdź naszą ofertę zajęć języka ukraińskiego w Polsce!

Czego chcesz się nauczyć?