Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli
w mieście Kielce

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 27 opinii.

41 zł/h

Najlepsze ceny: 99% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 41 zł

0 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 0 h.

Nauka nigdy nie była
tak prosta w mieście Kielce

2. Zorganizuj swoje lekcje w 3 kliknięciach

Wymień się wiadomościami z nauczycielem, omówcie wzajemne potrzeby co do zajęć oraz dostępność. Zaplanuj swoje lekcje i płać za nie bezpiecznie z pomocą skrzynki odbiorczej.

3. Przeżyj nowe doświadczenia

Niesamowita przepustka studencka zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów i zajęć przez 1 miesiąc. Miesiąc na odkrywanie nowych pasji ze wspaniałymi ludźmi.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest średnia cena lekcji w mieście Kielce?

Średnia cena zajęć w mieście Kielce wynosi: 41 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

 • doświadczenie nauczyciela z:
 • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
 • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli u siebie(25-001).

🎯 Dlaczego warto brać lekcje prywatne w mieście Kielce?

Z pomocą prywatnego nauczyciela, opanujesz potrzebny materiał jeszcze efektywniej.

Nasi nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci opanować dowolny przedmiot w mieście Kielce.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

🎓 Ilu nauczycieli jest dostępnych w mieście Kielce?

295 nauczycieli niedlaleko Ciebie jest dostępnych, by udzielić lekcji.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź pośród: 295 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom w mieście Kielce?

Na przykładzie 27 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chęć zgłębiania wiedzy w mieście Kielce?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli w mieście Kielce!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Uzyskaj zajęcia prywatne / korepetycje od najlepszych nauczycieli mieście Kielce

Dlaczego korepetycje to najskuteczniejsza forma nauki w Kielcach? 

Korepetycje czy zajęcia indywidualne to skuteczny sposób na naukę przedmiotów do szkoły, podniesienie swoich kwalifikacji, naukę nowych umiejętności jest ich brak oraz rozpoczęcie nowego hobby. 

 

W Kielcach od lat korepetycje są pomocą dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Dzięki możliwości otrzymywania korepetycji z wielu różnych przedmiotów takich jak: język angielski, chemia, matematyka, język niemiecki, język polski, muzyka i wiele innych, wielu uczniów może liczyć na świetne przygotowanie do egzaminów, przygotowanie do matury oraz na bieżąco na zajęcia. 

 

Sukces korepetycji złożony jest z kilku czynników i oto one:

 

 • Nastawienie na jednostkę

 

Podczas lekcji w szkole, nauczyciel skupia swoją uwagę na kilkudziesięciu osobach i nie jest w stanie poświęcić dużo czasu na indywidualne konsultacje. W przypadku korepetycji, korepetytor ma możliwość pracy z jednostką, dostosowania do niej odpowiednich metod i form nauczania, materiałów dydaktycznych, tempa pracy itp. W ten sposób łatwiej jest monitorować postępy ucznia, korygować jego błędy oraz odpowiednio go nakierowywać w celu uzyskania najlepszych efektów na każdym poziomie. 

 

 • Dogodne terminy, dni, miejsce i czas

 

Lekcje indywidualne ustalane są tak, by najlepiej pasowały i korepetytorowi i uczniowi, zarówno jeśli chodzi o dni jak i godzinę. Zmęczony uczeń i przeładowany zajęciami w szkole uczeń na pewno nie będzie z ochotą garnął się do dodatkowych zajęć, a chodzi o to by jak najwięcej wyciągnął on z korepetycji. Korepetycje również nie odbywają się na zasadzie sztywnego siedzenia w ławkach, ale w komfortowych warunkach jakimi są dom ucznia lub zajęcia online. Edukacja w ten sposób jest znacznie skuteczniejsza.

 

 • Przyjazna atmosfera

 

Relacje korepetytor - uczeń są oparte na dialogu i współpracy. Uczeń może dociekać i dopytywać bez obaw, że zostanie zignorowany albo wyśmiany. W szkołach bardzo często brak miejsca na ciekawość naukową młodzieży, a obecność innych osób może onieśmielać i zawstydzać. Prywatny nauczyciel ma za zadanie rozwiązywać wszelkie wątpliwości swoich uczniów, zatem jego podstawową cechą jest cierpliwość. 

 

 • Otrzymywanie dodatkowej wiedzy, której nie otrzymasz na zajęciach w szkole 

 

Korepetycje to nie tylko czas spożytkowany na uzupełnienie braków w wiedzy, ale okazja, by dowiedzieć się czegoś, co wykracza poza program szkolny. Uczeń może w ten sposób rozwijać swoje zainteresowania oraz otrzymywać przygotowanie w kierunku bycia ekspertem w jakiejś dziedzinie.

 

 • Efektywna nauka

 

Korepetycje są prowadzone w sposób bardziej intensywny niż zajęcia w szkole. Wyznacza się cel do osiągnięcia, a nauczyciel upewnia się, że przygotowanie do jego osiągnięcia jest na największym poziomie tak żeby zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli byli zadowoleni z pomocy dydaktycznej jaką otrzymują. 

Dowiedz się jak wybrać korepetytora w Kielcach

Kontakt, a kolejnie rozpoczęcie współpracy z jednym z naszych korepetytorów z Superprof dostępnych na stronie Superprof jest niesamowicie proste! Zobacz online katalog dostępnych korepetytorów i czytaj uważnie informacje zawarte na ich profilami.

 

Każdy nauczyciel posiada profil, na którym znajdziesz wszystkie dotyczące go informacje w celu podjęcia dobrej decyzji co do tego, który nauczyciel jest dla Ciebie najlepszy. Polecamy Ci żebyś zwrócił szczególną uwagę na:

 

 • Cena za godzinę, 
 • Specjalizacja,
 • Doświadczenie i kwalifikacje,
 • Opinie wcześniejszych uczniów,
 • Dodatkowe kwalifikacje i dyplomy,
 • Dostępność czasowa,
 • Miejsce zajęć (w domu ucznia, online)

 

Większość z naszych korepetytorów oferuje pierwszą godzinę za darmo. Jest to świetna opcja by poznać korepetytora i podjąć decyzję o współpracy. Poszczególny nauczyciel może oferować inny typ prowadzenia zajęć lub inne przygotowanie. Rozpocznij kontakt.z tym, który najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom. 

 

Nasi nauczyciele oferują zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. W programie może znajdować się przygotowanie do zajęć do szkoły (szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum), przygotowanie do egzaminów, przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia, przygotowanie do matury, rozwijanie nowych umiejętności i pasji bez względu na wiek, nabywanie nowych umiejętności w celu uzyskania lepszych przychodów lub awansu w pracy.

 

Każda lekcja jest indywidualnie przygotowana, a materiał dobrany do potrzeb ucznia. Długość lekcji to zazwyczaj 60 min, 90 min lub 120 min w zależności od potrzeb ucznia oraz od intensywności jaki ma mieć kurs. Jest to jednak kwestia do uzgodnienia z Twoim korepetytorem.

 

Przeczytaj dokładnie każde ogłoszenie zawarte online biorąc pod uwagę mnóstwo opinii pozostawionych przez innych uczniów, sprawdź jakie oferuje usługi i wybierz to ogłoszenie, które najbardziej pasuje do Twoich potrzeb. Zapisy trwają cały rok

 

Najbardziej popularne usługi to między innymi pomoc z języka obcego, na przykład języka angielskiego i matematyki. Ale nasza strona online pomoże Ci nie tylko jeśli chodzi o przedmioty taki jak język angielski czy matematyka, ale również chemia, muzyka, język niemiecki, język francuski, język polski, język polski dla uczniów zagranicznych.

Jakie atrakcje turystyczne znajdziesz w Kielcach? 

Kielce zazwyczaj kojarzą nam się z Górami Świętokrzyskimi, i jest to słuszne skojarzenie, jako że jest to jedna z atrakcji w pobliżu miasta, jednak Kielce mają do zaoferowania wiele więcej. 

 

Zdecydowany must-see w Kielcach jest Rynek oraz Ulica Sienkiewicza, które nie pozostawiają nikogo obojętnego na swój urok. 

 

Warto zwiedzić również te miejsca: Kadzielnia, Park Miejski im. Stanisława Staszica, Wzgórze Zamkowe czyli Instytut Dizajnu i Stare Więzienie Kieleckie, Pałac Biskupów Krakowskich, Katedra, Plac Artystów. Jedno jest pewne, w Kielcach na pewno nie będziesz się nudzić!

 

Czego chcesz się nauczyć?