Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w Kielcach

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 10 opinii.

38 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 38 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

Nauka matematyki nigdy nie była
tak prosta w Kielcach

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Kielce

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynosi lekcja z nauczycielem matematyki, w mieście: Kielce?

W mieście: Kielce, średnia stawka za godzinę lekcji z matematyki to 38 zł.

Stawki nauczycieli za lekcje z matematyki zależą od kilku czynników:

 • doświadczenia Twojego nauczyciela
 • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (przez kamerę internetową lub w domu ucznia)
 • częstotliwość lekcji i długość trwania korepetycji
 • zadanie Twoich lekcji.

Większość naszych trenerów udziela pierwszą lekcję za darmo.

Sprawdź stawki naszych korepetytorów matematyki w Twoim mieście.

👨🏼‍⚖️ Ilu nauczycieli jest dostępnych w mieście: Kielce, by udzielić lekcji matematyki?

102 nauczycieli jest dostępnych by, udzielić Ci korepetycji z matematyki w mieście: Kielce i w okolicach.

Możesz sprawdzić ich reklamę i napisać wiadomość do nauczyciela matematyki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Wybierz swoje korepetycje w mieście: Kielce, z naszej listy ponad 102 dostępnych korepetytorów.

💻 Czy jest możliwym branie prywatne lekcji z matematyki online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz rozwijać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny korepetytor z pewnością Ci pomoże.

 

 

Wielu naszych nauczycieli matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji matematyki przez Skype, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępnego nauczyciela, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć korepetytorów, którzy w danym momencie oferują zajęcia online z wybranego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez kamerę internetową cechują się wiekszą ilością korzyści. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego planu dnia, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online są tańsze, ze względu na brak dojazdu.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jak podopieczni oceniają swoich prywatnych nauczycieli matematyki w mieście: Kielce i w okolicach?

Podopieczni przyznali swoich korepetytorów matematyki średnio na 5.0 z 5 ze wszystkich 10 wystawionych opinii.

 

kierownik obsługi klienta z zespołu Superprof będzie dostępny, aby znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail w ciągu tygodnia) jeśli posiadasz jakiekolwiek  pytania w związku z  Twoimi lekcjami.

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Dlaczego powinieneś/nnaśzacząć brać korepetycje z matematyki w mieście: Kielce i na przedmieściach?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w szkole.

 

Mnóstwo dzieci zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą nauczyciela matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Wszystkie prywatne lekcje matematyki z wykwalifikowanymi nauczycielami oferują Ci szanse by opanować zagadnienia matematyczne efektywniej.

 

Możliwość rozmowy na czacie pozwala Ci na
łatwą komunikację ze swoim korepetytorem od matematyki i na przykład ustalenia miejsca zajęć. Możesz uczyć w swoim domu, przez internet lub w dowolnym ustalonym miejscu.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki Superprof, aby wybrać swojego korepetytora matematyki wśród listy

102 prywatnych korepetytorów w mieście: Kielce.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć zgłębiania wiedzy z matematyki w Kielcach?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli matematyki w Kielcach

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z matematyki Kielce
- dlaczego warto?

Codzienne życie ludzi obejmuje działania związane z podstawową umiejętnością liczenia, takie jak zakup produktów, wymiana dóbr, codzienne koszty poruszania się, wyżywienia i niezliczone inne zadania, które pozwalają nam utrzymać równowagę w naszym życiu. 

 

Nie jest prawdą, że tylko umiejętność liczenia jest konieczna dla osób, które zajmują się dziedzinami technicznymi oraz naukami ścisłymi zawodowo, ponieważ matematyka jest zawarta we wszystkich naszych codziennych działaniach. Dlaczego jednak nauka matematyki jest ważna? Oto kilka powodów, dla których nauka matematyki jest niezbędna dla każdego:

 

 1. Rozwija analityczne myślenie, pozwalając na dogłębne zbadanie danej sprawy czy kwestii co prowadzi do pewnego wyniku oraz poznania prawdy. 

 

 1. Wzmacnia umiejętności rozumowania, umożliwiając znalezienie rozwiązań w sposób spójny i skuteczny.

 

 1. Wyostrza umysł, abyś był czujny na błędy, a także pomaga w podejmowaniu decyzji w trudnych okolicznościach życiowych.  

 

 1. Dzięki wiedzy numerycznej można zdobywać i doskonalić naukę w innych dyscyplinach, które są niezbędne do wykonywania różnych fascynujących zawodów.

 

 1. Matematyka pomaga w zrozumieniu innych nauk ścisłych. Dzięki dobremu zrozumieniu matematyki, zrozumienie fizyki czy chemii jest znacznie łatwiejsze dzięki ścisłemu związkowi między tymi przedmiotami. 

 

 1. Otwiera drzwi do fascynujących zawodów. Elementy matematyki wykorzystywane są do wielu fascynujących zawodów, których nie mógłbyś wykonywać jeśli nie masz solidnej wiedzy matematycznej. Przykładem taki zawodów są między innymi: naukowiec, architekt, analityk finansowy, makler giełdowy, informatyk czy programista. 

Kto powinien zapisać się na korepetycje z matematyki w Kielcach? 

Korepetycje to sposób na naukę podczas indywidualnych zajęć z nauczycielem. Zdarza się, że uczeń nie potrafi zrozumieć tego, co zostało mu przedstawione w szkole, czy to ze względu na trudność przedmiotu, czy brak uwagi ze strony nauczyciela. 

 

Decydując się na korepetycje, pośrednio już stawiamy korepetytora w roli nauczyciela, który będzie w stanie w sposób skuteczny oraz zrozumiały przekazać nam swoją wiedzę. Takie myślenie nie umniejsza oczywiście pracy jaką wykonują nauczyciele bezpośrednio w szkołach, jednak prawda jest taka, że trudno jest przekazać swoją wiedzę w klasie liczącej około 30 uczniów. 

 

Nauczyciela goniąc za przerobieniem materiału na czas, nie mają czasu na indywidualne podejście do każdego ucznia dlatego biorą oni klasę jako całość. Taka metoda często może prowadzić do zaległości wśród uczniów. Jest to główny powód, dla którego rodzice często decydują się na zapisane swoich dzieci na korepetycje. Jednak powodów może być znacznie więcej. 

 

 • Przedmioty trudne

 

Korepetytora najczęściej wybierają rodzice, gdy dziecko ma słabe stopnie z danego przedmiotu. Jest to słuszna decyzja, która może pomóc uczniowi opanować niezrozumiały materiał. W czasie tych lekcji korepetytor podchodzi indywidualnie do ucznia, skupia uwagę na jego potrzebach edukacyjnych, tłumaczy cierpliwie każde zagadnienie do czasu, aż zostanie ono zrozumiane. Zaangażowany i cierpliwy korepetytor jest w stanie „odczarować” przedmioty trudne dla danego ucznia, bez względu na jego wiek oraz możliwości.

 

 • Rozwijanie pasji

 

Zdarza się również, że dziecko wykazuje chęć i motywację do nauki danego przedmiotu i nabycia nowych umiejętności, korepetytor w tej sytuacji może wspomóc rozwijać jego pasje i motywować go do dalszej nauki. Ważne jest jednak by rodzić podjął tę decyzję wspólnie ze swoim dzieckiem, ponieważ w przypadku gdy ma ono już sporo obowiązków, dodatkowe zajęcia mogą go zniechęcić do dalszej nauki. Z pewnością najwięcej wiedzy „wchłonie” ten uczeń, który chce się uczyć. Korepetycje w tym przypadku pozwolą dziecku na zdobycie wiedzy z zakresu jego zainteresowań.

Znajdź korepetytora do nauki matematyki w Kielcach

Wybranie odpowiedniego nauczyciela do nauki matematyki jest kluczowe. Otóż korepetytor to nie tylko osoba, która będzie starała się wyłożyć matematykę oraz wytłumaczyć jej najtrudniejsze tematy, ale również jest to osoba, która powinna stale motywować oraz inspirować ucznia do dalszej nauki. 

 

Nauczyciel może łatwo zmienić perspektywę postrzegania przez ucznia nauczanego przez siebie przedmiotu i może stać się on powodem, dla którego uczeń lubi lub nie przepada za danym przedmiotem. 

 

W celu znalezienia nauczyciela, który najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom, warto wejść na naszą stronę online i sprawdzić dostępnych korepetytorów z matematyki w mieście Kielce.

 

Zapoznaj się z ogłoszeniami dostępnych korepetytorów, sprawdź ich kwalifikacje i doświadczenie oraz skontaktuj się z nimi w razie możliwych pytań. Lekcje mogą odbywać się w domu lub online i odbywają się o godzinie i w dniu, który najbardziej Ci odpowiada, choć jest to kwestia do ustalenia z Twoim nauczycielem. 

 

Każde zajęcia są indywidualnie przygotowywane, a intensywność zajęć zależy od potrzeb i możliwości ucznia. Nie czekaj dłużej i zapisz się na pierwszą lekcje gratis. 

Poznaj atrakcje miasta Kielce

Kielce, stolica województwa świętokrzyskiego w południowo-środkowej Polsce, to miasto, które wzbogaciło się dzięki obfitym złożom metali i kamieni i przez ponad 600 lat miasto było w rękach biskupów krakowskich, którzy wybudowali sobie zamek na wzgórzu tuż obok rynku.

 

W XVII wieku stał się on manierystycznym pałacem, który w oryginalnym stanie przetrwał do dziś. Kielce leżą w Górach Świętokrzyskich, jednym z najstarszych pasm w Europie, dzięki czemu miasto posiada bogactwo mineralne, które było wydobywane przez wieki. 

 

Na południe od miasta znajdują się rezerwaty przyrody w dawnych kamieniołomach, a także jaskinia, która po raz pierwszy została właściwie opisana dopiero dekadę temu.

 

Oto kilka głównych atrakcji miasta:

 

 • Dawny Pałac Biskupów Krakowskich, 
 • Bazylika katedralna Wniebowzięcia NMP,
 • Pałac Tomasza Zielińskiego,
 • Rynek,
 • Ulica Sienkiewicza,
 • Muzeum Zabawek i Zabawy, 
 • Świętokrzyski Park Narodowy, 
 • Stok Narciarski, 
 • Centrum Geoedukacji, 
 • Kadzielnia

 

Czego chcesz się nauczyć?