

Profil Mikołaj i jego dane kontaktowe zostały zweryfikowane przez naszych ekspertów
Mikołaj
- Stawka godzinowa 100zł
- Czas odpowiedzi 15h

100zł
1-sza lekcja za darmo
- Pianino
- Keyboard
- Syntezator
- Klawesyn
Student Akademii Muzycznej, laureat ogólnopolskich konkursów udziela lekcji z gry na fortepianie, pianinie, keyboardzie, organach i improwizacji. Nauczyciel z doświadczeniem pedagogicznym
- Pianino
- Keyboard
- Syntezator
- Klawesyn
Lokalizacje zajęć
- online
-
w Twoim domu lub innym dowolnym miejscu : dojazd maksymalnie do 20 km z Kraków
Rekomendowany
Mikołaj to ceniony nauczyciel. Rekomendowany za profesjonalizm, podejście dydaktyczne oraz wysoką jakość prowadzonych zajęć. To świetny wybór, aby rozwijać się z pełnym zaufaniem.
O nauczycielu Mikołaj
Jestem studentem Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie oraz dyplomantem szkoły muzycznej II stopnia. Gram na instrumentach klawiszowych nieprzerwanie od 7 roku życia.
Zaczynałem od fortepianu, prywatnych lekcji, przez szkołę muzyczną I stopnia na fortepianie, szkołę muzyczną II stopnia, a obecnie kształcę się na poziomie akademickim w zakresie gry na organach piszczałkowych.
Znam dobrze każdy etap edukacji muzycznej i na własnej skórze odczuwałem trudności, z którymi mierzy się każdy chcący nauczyć się grać.
Muzyka to moja wielka pasja, która daje mi mnóstwo radości. Pokazanie jej piękna to cel, który zawsze mi przyświeca!
Doświadczenie i sukcesy:
Osiągnięcia ogólnopolskie: Jestem wielokrotnym laureatem nagród oraz wyróżnień w ogólnopolskich konkursach wykonawczych. Sukcesy te są wynikiem dyscypliny i sprawnego warsztatu, co przekładam na konkretne wskazówki dla moich uczniów – uczę, jak ćwiczyć mądrze, by widzieć efekty.
Kursy mistrzowskie: Swoje umiejętności doskonaliłem pod okiem światowej sławy profesorów i wirtuozów z Polski, Francji, Holandii oraz Finlandii.
Prowadzenie zespołów: Jako założyciel i dyrygent zespołu wokalnego, na co dzień pracuję z ludźmi nad harmonią, słuchem muzycznym i interpretacją. Ta praca nauczyła mnie, jak wyjaśniać złożone zjawiska muzyczne w sposób przystępny i jasny.
Podejście pedagogiczne: Moje zaplecze to nie tylko uczelnia muzyczna. Przez wiele lat działałem w harcerstwie na funkcjach wychowawczych oraz jako animator grup młodzieżowych. Dzięki temu:
- Potrafię zbudować świetną relację z uczniem w każdym wieku.
- Cechuje mnie cierpliwość i umiejętność motywowania do pracy.
- Stawiam na atmosferę pełną zaufania – u mnie muzyka ma być pasją, a nie stresującym obowiązkiem.
W pracy dydaktycznej łączę precyzję wykonawczą z otwarciem na improwizację i praktyczne wykorzystanie teorii. Moim celem jest wykształcenie u ucznia muzycznej samodzielności, by gra na instrumencie sprawiała mu autentyczną satysfakcję.
O zajęciach
- Wszystkie poziomy
- polski
Wszystkie języki, w których dostępna jest lekcja :
polski
Gra na instrumencie to nie tylko nuty i ćwiczenie, ale przede wszystkim wielka radość! To właśnie chcę moim uczniom pokazać!
Moje lekcje to połączenie solidnej, akademickiej wiedzy z warsztatem praktyka. Jako student AMKP w Krakowie i laureat ogólnopolskich konkursów wiem, jak osiągnąć wysoki poziom, ale dzięki wieloletniemu doświadczeniu w harcerstwie i animacji, wiem też, jak tę wiedzę przekazać bezstresowo i z uśmiechem.
Jak wyglądają zajęcia ze mną?
Indywidualny plan działania: Nie idziemy sztywno jednym podręcznikiem. Jeśli chcesz grać muzykę filmową – robimy to.
Jeśli przygotowujesz się do egzaminu w szkole muzycznej – szlifujemy technikę i czytanie a vista.
Zrozumienie zamiast kucia: Mam dużą wiedzę z zakresu teorii muzyki, a w szczególności harmonii. Nie tylko pokazuję, co zagrać, ale tłumaczę, dlaczego te dźwięki do siebie pasują.
Jeśli myślisz o nauce improwizacji, to z chęcią nauczę cię, jak tworzyć kompozycję na bieżąco - bez nut.
Bezpieczna atmosfera: Moje doświadczenie wychowawcze nauczyło mnie, że cierpliwość to podstawa. U mnie nie ma głupich pytań, a każdy błąd to po prostu krok do przodu.
W czym się specjalizuję?
- Nauka od zera (dzieci i dorośli): Budujemy solidne podstawy techniczne (aparat gry, postawa).
- Kontynuacja nauki
- Korepetycje dla uczniów szkół muzycznych: Pomagam wyjść na prostą z materiałem, teorią i kształceniem słuchu.
- Improwizacja, harmonizacja i gra ze słuchu: Otwieram Twoją muzyczną wyobraźnię.
- Przygotowanie do egzaminów: Wykorzystuję swoje doświadczenie z konkursów, by nauczyć Cię radzenia sobie z tremą.
Gdzie? Lekcje prowadzę z dojazdem do ucznia na terenie Krakowa.
45 minut zajęć - 100zł
#
nauka gry - organy, pianino, fortepian, keyboard, syntezator, instrumenty klawiszowe
Rekomendacje
Rekomendacje pochodzą od bliskich, współpracowników oraz uczniów tego nauczyciela
Mikołaj jest specjalistą w swojej dziedzinie. Świetny nauczyciel z pasją i zamiłowaniem do muzyki. Mikołaj jest nie tylko doskonałym nauczycielem, ale również wspaniałym człowiekiem, który potrafi zbudować świetną relację z uczniem. Podczas wspólnych lekcji najbardziej cenię sobie indywidualne podejście do mnie jako do ucznia.
Mikołaj to zdolny nauczyciel świetnie interpretujący opracowywane utwory. Nauka z nim jest komfortowa i efektywna. Z doświadczenia wiem że jest osobą z którą łatwo się współpracuje.
Zobacz więcej rekomendacji
Stawki
Stawka godzinowa
- 100zł
Pakiety lekcji
- 5h: 500zł
- 10h: 1000zł
online
- 100zł/h
darmowe lekcje
Bezpłatna pierwsza lekcja pozwala poznać nauczyciela Mikołaj i zdecydować, czy odpowiada Twoim potrzebom
- 1godz.
Podobni nauczyciele z przedmiotu: Pianino
Bartosz
Kraków & online
- 120zł/h
Karina
Kraków & online
- 130zł/h
Michał
Kraków & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Gabriela
Kraków & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Tomasz
Kraków & online
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Weronika
Kraków
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Maciej Józef
Kraków & online
- 70zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Luca
Kraków & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Charles
Kraków & online
- 80zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Svitlana
Kraków & online
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Oleh
Kraków & online
- 150zł/h
Maciej
Kraków & online
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Bea
Kraków
- 90zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Thinh
Kraków & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Niccolò
Kraków & online
- 120zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Mateusz
Kraków & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Kamil
Kraków & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Weronika
Kraków
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Lena
Kraków & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
Anna
Kraków & online
- 100zł/h
- 1-sza lekcja za darmo
-
Zobacz nauczycieli pianino
