Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Łódź

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 36 opinii.

40 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 40 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka z przedmiotu Angielski nigdy nie była
tak prosta w mieście Łódź

2. Organizuj swoje lekcje 📅 angielski Łódź

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest cena prywatnych korepetycji z angielskiego, w mieście: Łódź

W mieście: Łódź, średnia stawka za godzinę lekcji z angielskiego to 40 zł.

 

Stawki zależą od kilku czynników:

 

Stawki nauczycieli są zależne od kilku elementów:

  • doświadczenia Twojego korepetytor
  • miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez kamerę internetową lub w domu ucznia)
  • ilość zajęć i długość trwania korepetycji
  • cel Twoich lekcji. (are you learning English for fun, or do you want to get an ESOL qualification?)

Zdecydowana większość naszych korepetytorów udziela pierwszą godzinę zajęć za darmo.

 

Sprawdź stawki naszych nauczycieli angielskiego w Twojej okolicy.

🏅 Ilu prywatnych nauczycieli jest dostępnych by udzielić prywatnych korepetycji z angielskiego w mieście: Łódź i w pobliżu?

340 korepetytorów jest dostępnych by, udzielić Ci korepetycji z angielskiego w mieście: Łódź i na przedmieściach.

 

Możesz sprawdzić ich ogłoszenia i napisać wiadomość do korepetytora angielskiego, który odpowiada Twoim potrzebom.

 

Wybierz lekcje angielskiego z naszej listy ponad 340 korepetytorów angielskiego.

💻 Czy możesz brać prywatne korepetycje z angielskiego przez internet?

Ucz się języka angielskiego online z prywatnym nauczycielem Superprof. Zacznij naukę z rodowitym mówcą języka angielskiego przez Superprof by szybciej rozwijać swoje umiejętności językowe czy poprawić swoją wymowę.

 

Duża ilość korepetytorów angielskiego Superprof, proponuje także zajęcia online. Ponad 80% naszych prywatnych nauczycieli na Superprof udziela lekcji angielskiego przez kamerę internetową, oraz oferuje swoje pierwsze zajęcia zupełnie za darmo!

 

By znaleźć dostępnego nauczyciela, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy na ten moment oferują zajęcia online z Twojego wybranego przedmiotu.

 

Lekcje online przez kamerę internetową wyróżniają się wiekszą ilością plusów. Możesz ustalić lekcje tak, aby pasowały do ​​Twojego harmonogramu, a także oszczędzać pieniądze, ponieważ lekcje online wychodzą znacznie taniej, ze względu na brak konieczności dojazdu.

 

Znajdź swojego nauczyciela angielskiego online

✒️ Jak większość uczniów oceniła swoich nauczycieli angielskiego w mieście: Łódź?

Ze wszystkich 36 wystawionych ocen, uczniowie przyznali swoim korepetytorom z angielskiego średni wynik 5.0 na pięć możliwych punktów.

 

W razie komplikacji związanych z Twoimi zajęciami, menedżer ds. relacji z klientami z zespołu Superprof będzie on hand ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub e-mail od poniedziałku do piątku).

 

Masz inne pytania?

Nie wahaj się z nami skontaktować!

🇬🇧 Dlaczego warto rozpocząć brać prywatne lekcje z angielskiego w mieście: Łódź i w okolicach ?

Nauka mówienia po angielsku ma wiele zalet. Umiejętność porozumiewania się w innym języku otworzy przed Tobą wiele drzwi pod względem zatrudnienia, podróży i kultury.

 

Inne korzyści wynikające z nauki języka angielskiego to: większa zdolność do zatrudnienia i poprawa umiejętności pisania.

 

Zapisz się na prywatne lekcje angielskiego aby podnieść poziom swojej wiedzy języka angielskiego, z pomocą
certyfikowanego korepetytora. Jest to jeden z najlepszych sposobów by opanować język angielski dużo szybciej.

 

Jeśli zależy Ci na nauce
w zaciszu swojego domu lub online, wybierz idealnego korepetytora i umów się na swoją pierwszą lekcję już teraz.

Dostępny jest system przesyłania wiadomości, który pozwala Ci na
łatwą komunikację ze swoim nauczycielem by zorganizować lekcję języka angielskiego kiedykolwiek chcesz uczyć się w zaciszu swojego domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć nauczyciela języka angielskiego spośród
340 nauczycieli w mieście: Łódź.

 

Znajdź swojego nauczyciela języka angielskiego

Chęć zgłębiania wiedzy z Angielski w mieście Łódź?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Angielski w mieście Łódź

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Angielski korepetycje Łódź, z prywatnym nauczycielem

Wpływ języka angielskiego na świecie

Angielski jest najważniejszym językiem świata. Około 400 milionów osób posługuje się angielskim jako native speaker natomiast kolejny miliard osób posługuje się nim jako językiem obcym. Ponieważ około 55 krajów na świecie używa angielskiego, jest to jeden z najważniejszych języków, który można wybrać do nauki, mimo faktu, że często może nam się wydawać, że nauka języków obcych takich jak francuski, hiszpański, rosyjski czy japoński jest ważniejsza. Język angielski jest językiem urzędowym wielu organizacji i organów międzynarodowych w tym w ONZ, UE, NATO, WTO, Rady Europy, Unii Afrykańskiej i wielu innych.

 

Angielski jest również szeroko stosowany jako de facto lingua franca w turystyce i biznesie międzynarodowym. W rzeczywistości nierzadko zdarza się, że dwie osoby, dla których angielski nie jest językiem ojczystym, prowadzą konwersację po angielsku, czy to w Azji, Afryce, Europie czy w obu Amerykach. Angielski jest zwykle pierwszym językiem obcym, w którym obcokrajowcy uczą się mówić, dlatego oferta zajęć nauki angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz firm zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych jest ogromna w prawie każdym kraju na świecie . Oznacza to, że jest wielu rodzimych i nie-rodzimych użytkowników języka angielskiego.

Nauka angielskiego w Łodzi: popraw swój poziom

Czy chciałbyś rozwinąć swoją karierę, podnosząc poziom znajomości języka angielskiego z roku na rok? Interesujesz się kulturą anglojęzyczną i językiem angielskim, ale zmagasz się z trudnościami w uczeniu się gramatyki czy wymowy dlatego czujesz, że potrzebujesz zajęcia językowe?

 

Nauka języka jest jednym z najbardziej satysfakcjonujących przedsięwzięć, jakie możesz podjąć w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego. Wielu uczniów ma problemy z pisownią, złożonymi strukturami gramatycznymi, zaimkami i interpunkcją. W takim przypadku podszkolenie swojego angielskiego podczas zajęć języków obcych lub kurs online może być świetnym pomysłem. Możesz także zdobyć certyfikaty, które potwierdzą Twój poziom znajomości języka angielskiego (CAE, FCE, CPE, IELTS), by wzbogacić Twoje CV. Istnieją wyspecjalizowane szkoły języków obcych, które oferują kurs angielskiego przygotowujący na taki egzamin.

 

 

Angielski może być wymagającym dlatego ważne jest żeby mieć stały kontakt z nauczycielem, który pomoże w rozwijaniu umiejętności uczniom na każdym poziomie. Może to być nauczyciel w szkole językowej lub centrum nauczania języków obcych, których w Łodzi nie brakuje (English Language Center lub Szkoła Języków Obcych Wytwórnia Języka). Świetny pomysł to również korepetycje, czyli zajęcia indywidualne z angielskiego. 

 

Oferta zajęć w szkole językowej, kursy języków oraz korepetycje są w Łodzi liczne! Co więcej, kursy języków obcych nie kończą się na zajęciach angielskiego, ponieważ możesz również zapisać się na hiszpański, francuski, niemiecki, rosyjski czy japoński, zarówno dla młodzieży, dzieci jak i dorosłych. Oferta zajęć jest ogromna. 

Korepetycje z języka angielskiego w Łodzi

Gdy myślimy o Łodzi, głównie przychodzą nam do głowy niezliczone atrakcje turystyczne tego miasta Ulica Piotrkowska, Księży Młyn, Manufaktura, liczne murale oraz bajkowe i filmowe elementy miasta. 

 

Jednak Łódź oznacza również możliwości nauki języka angielskiego, na przykład w szkole języków obcych gdzie oferowane są zajęcia języka angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych, oraz firm dla początkujących jak i zaawansowanych. Istnieją też korepetycje i zajęcia indywidualne.

 

Czy może być coś lepszego od posiadania własnego nauczyciela lub korepetytora, który przychodzi do domu, albo udziela lekcji online, aby pomóc ci w nauce angielskiego? Kursy indywidualne oraz korepetycje z prywatnym korepetytorem to klucz do sukcesu w nauce angielskiego. Twój poziom skoczy niewyobrażalnie.

Lekcje języka angielskiego z Superprof

Zaletą indywidualnych zajęć z korepetytorem z Superprof jest to, że możesz zaplanować swoje lekcje według własnego harmonogramu; nie musisz brać dni wolnych lub wychodzić wcześniej z pracy, aby na nie dotrzeć, możesz zaplanować je w swoim wolnym czasie a nawet online. Studenci mogą korzystać z korepetycji wieczorami, latem lub o dowolnej porze dnia. Jako niezależni korepetytorzy, nauczyciele w Superprof mogą wybrać dowolny harmonogram, który pasuje im i ich uczniom.

 

Superprof oferuje kursy dostosowane do potrzeb uczniów: dzieci w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum, młodzieży, studentów i dorosłych. Jeśli oprócz angielskiego, matematyka, fizyka, polski, niemiecki, francuski, hiszpański czy jakikolwiek inny przedmiot sprawiają Ci problemy, znajdziesz tu kontakt do korepetytorów wszelkich dziedzin. To oni sprawią, że szkoła przestanie być wrogim miejscem, dzięki doświadczeniu, jakie uczniowie zdobędą podczas lekcji.

 

Mimo, że cena za godzinę może się różnić w zależności od nauczyciela, intensywności kursu, poziomu na jakim odbywa się kurs, miejsca (w domu lub online) oraz kilku innych czynników, z pewnością znajdziesz kurs angielskiego dopasowany to Twoich potrzeb oraz możliwości budżetowych. Szkoły językowe oferują zazwyczaj jednolitą stawkę za godzinę zajęć, a bez indywidualnego nauczania, mogą przynieść słabsze rezultaty.

 

Musisz tylko wybrać odpowiedniego korepetytora pod względem pewnych kwestii takich jak cena za godzinę kursu, doświadczenie, kwalifikacje, opinie bych uczniów itp. Ponadto prywatne korepetycje mogą być o wiele przyjemniejsze i bardziej zrelaksowane niż tradycyjne lekcje języka w szkole lub na uniwersytecie. 

 

Wejdź na naszą stronę online, sprawdź jaka jest dostępna w Twoim mieście oferta zajęć języków obcych i rozpocznij kurs języka angielskiego już dziś! Oferta kursów językowych zawiera również język hiszpański, japoński, rosyjski, niemiecki, francuski i wiele więcej! Sprawdź twoje możliwości językowe już dziś!

Czego chcesz się nauczyć?