Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Toruń

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 9 opinii.

37 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 37 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka z przedmiotu Angielski nigdy nie była
tak prosta w mieście Toruń

2. Organizuj swoje lekcje 📅 angielski Toruń

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jak dużo wynosi nauka angielskiego, w mieście: Toruń i w pobliżu?

W mieście: Toruń, średnia cena za prywatne lekcje angielskiego to 37 zł.

 

Ceny za korepetycje z angielskiego zależą od kilku czynników:

 

Ceny za korepetycje z angielskiego są zależne od paru czynników:

  • doświadczenia Twojego nauczyciel
  • miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez kamerę internetową lub w domu ucznia)
  • ilość lekcji i długość trwania korepetycji
  • cel Twoich lekcji. (are you learning English for fun, or do you want to get an ESOL qualification?)

Duża większość naszych prywatnych korepetytorów oferuję pierwsze zajęcia z angielskiego za darmo.

 

Sprawdź stawki naszych prywatnych nauczycieli angielskiego w Twoim mieście.

🏅 Ilu korepetytorów jest dostępnych w mieście: Toruń, by udzielić prywatnych zajęć angielskiego?

W mieście: Toruń i w okolicach, 113 nauczycieli angielskiego jest dostępnych udzielić Ci prywatnych lekcji.

 

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela sprawdź ich ogłoszenia i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

 

Wybierz korepetycje z naszej listy ponad 113 korepetytorów angielskiego.

💻 Jak mogę brać lekcje angielskiego przez internet?

Ucz się języka angielskiego online z prywatnym nauczycielem Superprof. Zacznij naukę z rodowitym mówcą języka angielskiego przez Superprof by opanować język szybciej czy poprawić swoją wymowę.

 

Duża ilość korepetytorów angielskiego Superprof, proponuje także zajęcia online. Ponad 80% naszych prywatnych korepetytorów na Superprof udziela lekcji angielskiego przez Skype, oraz oferuje swoje pierwsze zajęcia zupełnie za darmo!

 

Aby znaleźć dostępnego korepetytora, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy na ten moment oferują lekcje online z Twojego wybranego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez kamerę internetową wyróżniają się wiekszą ilością zalet. Możesz zaplanować zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego harmonogramu, a także oszczędzać pieniądze, ponieważ lekcje online wychodzą znacznie taniej, ze względu na brak konieczności dojazdu.

 

Znajdź swojego nauczyciela angielskiego online

✒️ Jak większość uczniów oceniła swoich korepetytorów z angielskiego w mieście: Toruń?

Podopieczni przyznali swoich nauczycieli angielskiego średnio na 5.0 z pięciu ze wszystkich 9 wystawionych rekomendacji.

 

obsługa klienta Superprof będzie dostępny, by pomóc Ci znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail w ciągu tygodnia) jeśli masz jakiekolwiek  pytania związane z  Twoją lekcją.

 

Sprawdź najczęściej zadawane pytania FAQ.

Nie wahaj się z nami skontaktować!

🇬🇧 Dlaczego warto zacząć brać lekcje angielskiego w mieście: Toruń i pobliżu ?

Nauka mówienia po angielsku ma wiele zalet. Umiejętność porozumiewania się w innym języku otworzy przed Tobą wiele drzwi pod względem zatrudnienia, podróży i kultury.

 

Inne korzyści wynikające z nauki języka angielskiego to: większe możliwości pracy i poprawa umiejętności poznawczych.

 

Prywatne korepetycje z doświadczonym prywatnym korepetytorem dają Ci szanse opanowania języka angielskiego znacznie szybciej.

język angielski dużo szybciej.

 

Jeśli zależy Ci na nauce
w zaciszu swojego domu lub online, wybierz idealnego prywatnego nauczyciela i umów się na swoją pierwszą lekcję już teraz.

Nasz sługa przesyłania wiadomości Superprof  pozwala Ci na
wymianę informacji ze swoim korepetytorem od języka angielskiego.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć nauczyciela języka angielskiego spośród
113 prywatnych korepetytorów w mieście: Toruń.

 

Znajdź swojego nauczyciela języka angielskiego

Chęć zgłębiania wiedzy z Angielski w mieście Toruń?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Angielski w mieście Toruń

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Angielski korepetycje a nauczycielem, który pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę oraz umiejętności w Toruniu

Dlaczego warto uczyć się angielskiego?

Lubisz uczyć się języków? A może jest to Twoja największa zmora? Niezależnie od Twojej odpowiedzi, tak czy inaczej, angielski z pewnością towarzyszy Ci w szkole. Jest on jednym z najczęściej wybieranych języków obcych, a jego nauka rozpoczyna się już w szkole podstawowej.

 

Nie można zaprzeczyć, że warto uczyć się języków, a w szczególności właśnie języka angielskiego. Przede wszystkim jest on trzecim najczęściej użytkowanym językiem na świecie. Oznacza to, że z jego pomocą łatwo nawiążesz kontakt z ludźmi w większości krajów świata. Jeśli w przyszłości chciałbyś podróżować, angielski bardzo Ci się przyda!

 

Język angielski jest także królem, jeśli chodzi o branżę filmową i muzyczną. Wyobraź sobie oglądanie filmów i ulubionych seriali bez potrzeby włączania irytującego lektora. Czytaj książki w oryginale, słuchaj muzyki ulubionych amerykańskich twórców bez sprawdzania w internecie, o czym właściwie oni śpiewają. Brzmi świetnie, prawda?

 

Nie trzeba chyba wspominać, że język angielski przyda Ci się także do pracy. Rekruterzy coraz większą uwagę zwracają właśnie na umiejętności językowe kandydatów. Często zdarza się, że idealny kandydat posiadający ogromne doświadczenie w jakiejś branży zostaje odrzucony, bo nie potrafi rozmawiać po angielsku…

 

Wiemy, że szkoła w przypadku nauki języków główną uwagę poświęca nauce teorii, czasów, gramatyki, słownictwa. Mało jest w tym wszystkim praktycznej nauki, która ułatwi nam w przyszłości swobodne posługiwanie się angielskim. Jeśli zatem chcesz nauczyć się angielskiego w sposób praktyczny i użyteczny, powinieneś pomyśleć nad czymś więcej, niż szkoła. Czytaj dalej i zobacz, jakie możliwości oferuje Ci Toruń!

 Nauka języka angielskiego w Toruniu

Jeśli chodzi o naukę języka angielskiego, w całej Polsce znajdziemy mnóstwo możliwości. Angielski jest jednym z najpopularniejszych języków do nauki w naszym kraju, dlatego możesz uczyć się go poprzez różnego rodzaju kursy, szkolenia online, koła naukowe czy zajęcia w szkołach językowych.

 

Dużą popularnością cieszą się oczywiście szkoły języków obcych. Creative English, Oxford Academia, One2three… Takich miejsc Toruń ma do zaoferowania nawet kilkanaście. Oczywiście w pewnym stopniu każda szkoła różni się od siebie ofertą. W jednym miejscu przeważały będą lekcje grupowe, w jednej szkole zajęcia będą prowadzone jedynie dla dzieci, w innej zaś dla dorosłych. Niektóre szkoły oferują specjalne kursy konwersacyjne, zaś kolejne przygotowanie do matury czy lekcje z native speakerem.

 

Aby znaleźć informacje o poszczególnych szkołach, warto zajrzeć na ich strony online. Często w internecie sprawdzić możemy także opinie pozostawione przez uczniów danych placówek, które także mogą pomóc nam w podejmowaniu ewentualnych decyzji.

 

W Toruniu znaleźć możemy także różnego rodzaju kluby, koła naukowe czy zajęcia odbywające się na przykład w domach kultury. Jeśli interesuje Cię taka edukacja, warto zajść do domu kultury w Twoim pobliżu i zapytać o dostępną ofertę.

 

Wiadomo jednak, że zajęcia w szkołach czy kołach zainteresowań odbywają się głównie w formie grupowej. Według wielu uczniów taka forma nauki jest problematyczna, a nawet stresująca. Jeśli należysz do osób, które wolą uczyć się w spokoju, a przede wszystkim we własnym tempie, wypróbuj korepetycje!

Korepetycje z języka angielskiego – dla kogo?

Korepetycje zapewne kojarzysz z przedmiotami takimi jak matematyka, fizyka czy język polski. W taki sam sposób możesz uczyć się tak naprawdę wszystkiego! Angielski także wchodzi w grę. Zastanawiasz się, czy pomoc korepetytora jest Ci potrzebna? Warto skorzystać z korepetycji, jeśli:

  • Chcesz poprawić swoje wyniki – szkoła podstawowa, a może liceum? Bez względu na to, na jakim poziomie jesteś, korepetycje mogą pomóc Ci z kolejnego sprawdzianu zdobyć najlepszą ocenę!
  • Przed Tobą ciężkie zaliczenie – przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty lub matury potrafi bardzo stresować. Jeśli chcesz mieć pewność swojej wiedzy i umiejętności, poproś o pomoc doświadczonego korepetytora,
  • Potrzebujesz angielskiego do pracy – być może potrzebny Ci jedynie język z konkretnej branży? Korepetytor może pomóc Ci w nauce wybranego słownictwa,
  • Wybierasz się w podróż za granicę – w podróży przyda Ci się w szczególności płynne mówienie i odpowiednie słownictwo. Twoje korepetycje mogą stawiać nacisk na wybrany aspekt.

 

Korepetycje cieszą się ogromnym zainteresowaniem i mają mnóstwo pozytywnych opinii z uwagi na liczne korzyści, jakie oferują. Przede wszystkim są one wygodne – mogą odbywać się w Twoim mieszkaniu, u Twojego korepetytora czy w Twojej ulubionej kawiarni.

 

Elastyczność umożliwia dostosowanie planu zajęć do potrzeb ucznia. Nie musisz martwić się, że opuścisz jakieś zajęcia, ponieważ będą one dopasowane do Twojego tygodniowego grafiku! Uniwersalność korepetycji pozwala także na ich swobodną personalizację. Lubisz naukę poprzez fiszki? Być może stawiasz na ogólne przygotowanie do matury, a może chcesz uczyć się jedynie pisania dobrych esejów? Wszystko to można dostosować w zależności od potrzeb i preferencji uczniów.

 

Koleją zaletą są ceny takich zajęć. Wiemy, że edukacja jest bardzo ważna i warto w nią inwestować, jednak należy robić to z głową! Pod okiem korepetytorów możesz opanować angielski już nawet za 20 złotych za godzinę. A wybór nauczycieli jest ogromny i to Ty wybierasz, z kim chcesz się uczyć!

Toruń – jak znaleźć korepetytora języka angielskiego?

Korzystając z naszej platformy możesz szybko i łatwo znaleźć korepetytorów dostępnych w Twojej okolicy. Wpisz w lupce na stronie głównej „język angielski” i wybierz miasto Toruń. Każdy korepetytor posiada własny profil, na którym znajdziesz informacje ułatwiające wybór konkretnej osoby – stawka, doświadczenie, specjalizacje, poziom nauczania itd.

 

Zaloguj się i wyślij wiadomość prywatną osobie, która wydaje się najbardziej odpowiadać Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Czy wiedziałeś o pierwszej darmowej lekcji? Dzięki takiej lekcji testowej możesz za darmo sprawdzić, czy edukacja w takiej formie to coś dla Ciebie!

 

Język angielski wcale nie musi być trudny. Wyślij wiadomość do naszego korepetytora i rozpocznij swoją przygodę. Zobacz, jak ciekawa i przyjemna może być nauka!

Czego chcesz się nauczyć?