Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Katowice

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 6 opinii.

43 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 43 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka z przedmiotu Biologia nigdy nie była
tak prosta w mieście Katowice

2. Organizuj swoje lekcje 📅 biologia Katowice

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💳 Ile kosztuje godzinna lekcja z nauczycielem biologii, w mieście: Katowice i w pobliżu?

Średnia stawka za lekcję biologii, w mieście: Katowice, to 43 zł.

 

Stawki nauczycieli są zależne od kilku elementów:

 

Doświadczenia Twojego korepetytora, miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez kamerę internetową czy w domu ucznia), częstotliwość lekcji i długość trwania zajęć, przeznaczenie Twoich lekcji. (uczysz się biologii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

9 na 10 nauczycieli na Superprof oferuje pierwszą lekcję bez konieczności opłaty. Dzięki prostemu wyszukiwaniu, będziesz w stanie zobaczyć cenę lekcji z prywatnym nauczycielem biologii, dostępnym w Twoim mieście.

 

Przejrzyj ceny naszych nauczycieli biologii już dzisiaj!

✏️ Ile wynosi średnia rekomendacji, przyznana przez użytkowników prywatnym nauczycielom biologii w mieście: Katowice i w okolicach?

Na naszej stronie znajdziesz bogatą ofertę zajęć biologii, niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania i miasta w którym mieszkasz.

 

Użytkownicy przypisali średnią ocenę: 5.0 na 5 wszystkim korepetytorom biologii w mieście Katowice i niedaleko.

 

Pamiętaj, że nasz zespół Superprof jest dostępny od poniedziałku do piątku, aby odpowiedzieć na każde Twoje pytanie poprzez pocztę e-mail.

 

Dowiedz się wszystkiego w sekcji najczęściej zadawanych pytań

💻 Jak możesz uczyć się biologii prywatnie z korepetytorem zdalnie przez internet?

Większość naszych nauczycieli Superprof biologii, również proponuje zajęcia przez kamerę internetową. Ponadto, te praktyczne korepetycje, są bardziej elastyczne w organizacji.

 

Zdalne lekcje prywatne zapewnią Ci idealną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania aktualnych technologii.

🥇 Dlaczego powinieneś/nnaś zacząć brać indywidualne zajęcia z biologii w mieście: Katowice?

✍️ Doskonałe uzupełnienie programu szkolnego

 

Chociaż biologia to przedmiot, który jest zaskakujący, wyniki w szkole nie zawsze są najbardziej odpowiednie. Jeśli masz problemy  z zaliczeniem tego przedmiotu lub martwisz się o stopnie swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij wykwalifikowanego nauczyciela. W trakcie korepetycji, biologia może stać się coraz trudniejsza twardym orzechem do zgryzienia, ale dzięki spersonalizowanym zajęciom pozytywne wyniki pojawią się bardzo szybko szybko.

 

🏆 Zainwestuj w przyszłość swoją lub swoich dzieci

 

Biologia jest w wielu przypadkach podstawowym przedmiotem, aby dostać się wybrany uniwersytet. Korzystając z indywidualnych korepetycji, w tym kluczowym okresie, egzamin wstępny może być znacznie prostszy. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi lub medycyną, jest bardzo prawdopodobnie, że ten przedmiot znów okażą się przydatne w trakcie Twoich studiów.

 

😍Studiowanie biologii to badanie natury otaczającego nas świata

 

Biologia jest nauką, która bada żywe organizmy i ich procesy, a jej uczenie się nie musi skupiać się okresie studenckim. Bez względu na to ile masz lat, korzystając z indywidualnych lekcji biologii, będziesz w stanie odkrywać, krok po kroku i we własnym tempie, więcej świecie, których nas otacza.

 

Do wszystkich tych powodów,  musimy dodać jeszcze jedną korzyść. Jeśli Twója obecna lub przyszła praca jest związana ze światem przyrody i zwierząt, wiedza, którą pozyskasz w tej dziedzinie, może dać Ci przewagę jako profesjonalistę zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Sprawdź ceny naszych prywatnych korepetytorów biologii już teraz!

👴 Ilu korepetytorów biologii jest dostępnych by udzielić Ci lekcji w mieście: Katowice i w pobliżu?

Jeśli chcesz nauczyć się, rozwijać swoje umiejętności z biologii lub poprawić oceny, 41 korepetytorów jest dostępnych w mieście: Katowice, aby uczyć Cię zarówno w domu lub na odległość.

 

Aby rozpocząć prywatną naukę i poprawić swoje umiejętności z dowolnego przedmiotu, na naszej stronie internetowej dostępnych jest wielu nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Katowice, czy na przedmieściach, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie najbardziej dopasowany. Dzięki lekcjom twarzą w twarz lub przez internet nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Korepetytorzy na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najlepiej dopasowany do Ciebie rytm nauki.

 

Zarezerwuj pierwsze zajęcia już teraz!

Chęć zgłębiania wiedzy z Biologia w mieście Katowice?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Biologia w mieście Katowice

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z biologii, z pomocą najlepszych nauczycieli w Katowicach

Przyszłość zawodowa, a nauka biologii

Biologia to niesamowicie przydatny, choć trudny do nauczenia się przedmiot. Otóż przedmiot ten opisuje wszystkie organizmy żywe oraz ich funkcjonowanie. Obejmuje ona obszerne dziedziny życia. Nic dziwnego, że tak wielu uczniów ma problem z opanowaniem tego przedmiotu. 

 

Biorąc pod uwagę możliwości jakie daje dobra znajomość biologii oraz to jak skomplikowana jest ona do opanowania, coraz więcej osób decyduje się na zasięgnięcie pomocy u profesjonalisty żeby upewnić się o doskonałym wykształceniu jakie otrzymają. 

 

Jeśli mieszkasz w Katowicach to masz szczęście, bo właśnie tu znajduje się sporą liczbą świetnych korepetytorów dostępnych na naszej stronie internetowej Superprof. Pomogą Ci oni w pogłębieniu oraz utrwaleniu wiedzy z zakresu biologii, niezależnie od tego do czego ją potrzebujesz. 

 

Pomogą Ci oni w przygotowaniu się na kartkówki, sprawdziany, podniesieniu średniej w szkole, przygotowaniach do matury czy nawet w nauce dopełniającej Twoje studia. Jeśli chcesz pogłębić Twoją wiedzę w celu osiągnięcia wymarzonego stanowiska lub awansu, jest to coś co dzięki zajęciom z Superprof będzie możliwe! 

 

Zindywidualizowany materiał oraz dopasowane do ucznia tempo prowadzenia zajęć są gwarancją sukcesu! Żeby się o tym przekonać, wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i sprawdzisz naszą ofertę zajęć prywatnych z biologii w Katowicach!

Do czego przydaje się nam się znajomość biologii? 

Biologia jest dziedziną otaczającą nas na wielu poziomach życia codziennego i to właśnie główny powód dlaczego tak ważne jest uczyć się jej i ją rozumieć. Dzięki wiedzy z biologii, rozumiemy lepiej świat, który nas otacza, jak on działa oraz nas samych, bo przecież my również należymy do zakresu, którym zajmuje się biologia. Poniżej przedstawiamy Ci kilka głównych przykładów do czego może przydać nam się biologia. 

 

  • Pomaga odpowiedzieć na pytanie, które od setek lat trapią społeczność.

 

Znaczenie biologii może prowadzić do odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące życia, takie jak: Jak i gdzie zaczęło się życie? Skąd się wzięli ludzie? Czy to Bóg stworzył istoty ludzkie czy jest na to jakieś inne wyjaśnienie?

 

Chociaż w wielu przypadkach nauka była w stanie odpowiedzieć na te pytania, społeczność nie zaakceptowała ich w pełni ze względu na wierzenia religijne. Nadal istnieje duża część ludzi, którzy wierzą w to, co mówi święte pismo, pomimo tego, że biologia jest konsekwentna w wyjaśnianiu, jak powstało życie na Ziemi. 

 

  • Uczy podstawowych pojęć związanych z życiem.

 

Otóż podstawowe sposoby życia człowieka są w ogromnej mierze  objęte znaczeniem biologii. Biologia uczy ludzi, jak uprawiać rośliny w celu zdobycia pożywienia, jaka żywność jest odpowiednia do spożycia, a jaka nie. W dzisiejszym świecie wydaje się to oczywiste, ale nie zawsze tak było. Dzięki zrozumieniu biologii oraz tego jak działa nasze ciało, z czasem dowiedzieliśmy się co powinniśmy jeść a co nie, tak żeby zaspokoić głód, a jednocześnie nie zatruć się. 

 

  • Pozwala na wykonywanie dalszych działań w celu polepszenia świata, w którym żyjemy. 

 

Być może jedną z najważniejszych roli biologii jest utorowanie ludziom drogi do prowadzenia badań naukowych, które są bardzo przydatne w odkrywaniu nowych rzeczy i zdobywaniu nowych informacji. Biolodzy przeprowadzają eksperymenty, aby dowiedzieć się istotnych i interesujących faktów o świecie. Prowadzą również badania terenowe, wyprawy i eksploracje nieznanych lądów, aby zebrać więcej informacji o życiu.

 

To tylko trzy powody dlaczego ludzie powinni zdawać sobie sprawę z tego jak ważna jest biologia, jednak powodów by się jej uczyć jest o wiele więcej. Dostarczała ona i ciągle dostarcza wszystkim istotnych informacji o organizmach żywych tu na Ziemi. Nie ustaje w poszukiwaniu rozwiązań, które mogą całkowicie wyeliminować różne problemy środowiskowe istniejące do dziś i jest to niezwykle ważne.

Kiedy i jak powstała biologia? 

Biologia jest nauką, która bada pochodzenie i cechy wszystkich istot żywych, jak również ich interakcję ze środowiskiem, w którym żyją. W bardziej uproszczony sposób można też powiedzieć, że biologia jest ukierunkowana na badanie życia na Ziemi.

 

Pomimo faktu, że może nam się wydawać, że biologia jest czymś opatentowanym w ostatnim czasie, po części tak jest, ale tak naprawdę jej korzenie sięgają aż do starożytnego Egiptu oraz Grecji. 

 

Jako jedna z najstarszych nauk, nie wiadomo na pewno, kiedy zaczęto ją badać, jednak pierwszy zapis tej pracy pochodzi od filozofa i naturopaty Arystotelesa. Już w IV wieku p.n.e. badał on i dokonywał klasyfikacji zwierząt pod względem obecności lub braku krwi, obserwując także ewolucyjne przystosowanie zwierząt i roślin do życia na Ziemi.

 

Słowo biologia zostało po raz pierwszy użyte przez ewolucjonistę Jeana Baptiste Lamarcka, a jego praca wpłynęła na kilku innych uczonych, w tym Karola Darwina, autora ważnego dzieła "O powstawaniu gatunków".

 

Na przestrzeni wieków oraz wraz z licznymi badaniami wykonanymi przez setki i tysiące biologów na całym świecie, biologia okazała się bardzo szeroką dziedziną, współdziałającą z medycyną, weterynarią, chemią, farmacją, a także ułatwiającą powstawanie innych, bardziej szczegółowych dziedzin: m.in. fizjologii, anatomii, ekologii, biotechnologii, biologii molekularnej, genetyki.

Gdzie można uczyć się biologii w Katowicach? 

Katowice to nie tylko piękne miasto, do którego co roku napływa wielu turystów, ale to również miasto, które daje możliwość pogłębiania wiedzy z biologii. Otóż w Katowicach możesz studiować kierunki związane z biologią w aż 4 miejscach! Są to: 

 

  • Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach - kierunek: Dietetyka w sporcie i odnowie biologicznej

 

  • Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego - kierunek: Odnowa biologiczna i wellness

 

  • Uniwersytet Śląski w katowicach - kierunek: Wydział biologii i ochrony środowiska

 

  • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach - kierunek: Neurobiologia

 

Oczywiście oprócz tych możliwości nauki, świetną opcją są też zajęcia prywatne, które genialnie uzupełniają naukę na uczelni, w szkole czy w celu osiągnięcia własnych celów. 

Jakie atrakcje oferują Katowice? 

Miasto Katowice oferuje wiele atrakcji zarówno dla osób mieszkających tam jak i odwiedzających. Jako osoba interesująca się biologią, nie możesz ominąć Parku Śląskiego oraz Śląskiego Ogrodu Zoologicznego. Są to miejsca gdzie zarówno osoby dorosłe jak i dzieci mogą świetnie spędzić czas. 

 

Katowice cieszą się również obecnością wielu muzeów, które warto zwiedzić, między innymi: Muzeum Śląskie, Muzeum Historii Gitary czy Zamek w Będzinie. Dla szukających przygód polecamy spływy kajakowe, a dla lubiących nocne życie Ulicę Mariacką oraz Tyskie Browarium. 

 

W Katowicach każdy znajdzie coś dla siebie, a zatem z pewnością nie będziesz się nudził!

Znajdź Twojego wymarzonego nauczyciela biologii w Katowicach!

Znalezienie wymarzonego korepetytora w Katowicach dzięki Superprof nie jest już takie trudne jak w przeszłości. Wystarczy wejść na naszą stronę i wpisać w kategoriach wyszukiwarki kolejnie "biologia" i "Katowice". Zabierze Cię to do rezultatów pokazujących wszystkie profile dostępnych w Katowicach korepetytorów z biologii. Aktualnie jest ich aż 53!

 

To ogromna liczba, która daje niemałe możliwości wyboru. Żeby wybrać tego, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom, warto żebyś zapoznał się z informacjami dostępnymi na ich profilach tzn, kwalifikacje, doświadczenie, lokalizacja w mieście, cena za godzinę nauki i opinie byłych uczniów. 

 

Skontaktuj się z jednym z nich i umów się na pierwszą darmową lekcję, która pomoże Ci w podjęciu decyzji czy chcesz kontynuować współpracę. Sam się przekonasz, że nie ma skuteczniejszej metody nauki i współpraca jest jedynym rozwiązaniem! Trzymamy za Ciebie kciuki oraz życzymy samych sukcesów!

Czego chcesz się nauczyć?