Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Zabrze

Zobacz więcej nauczycieli

116 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 116 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka z przedmiotu Biologia nigdy nie była
tak prosta w mieście Zabrze

2. Organizuj swoje lekcje 📅 biologia Zabrze

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💳 Jak dużo wynoszą godzinne, zajęcia z nauczycielem biologii, w mieście: Zabrze i w pobliżu?

W mieście: Zabrze, średnia stawka za lekcję biologii to 116 zł.

 

Stawki nauczycieli za lekcje z biologii są zależne od kilku czynników:

 

Doświadczenia Twojego nauczyciela biologii, miejsca gdzie odbędą się lekcje (online czy w dowolnej wybranej lokalizacji), ilość zajęć i długość trwania zajęć, zadanie Twoich lekcji. (uczysz się biologii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

9 na 10 korepetytorów na Superprof oferuje pierwszą lekcję za darmo. Dzięki prostemu wyszukiwaniu, będziesz w stanie skonsultować stawkę lekcji z nauczycielem biologii, dostępnym w Twojej okolicy.

 

Przejrzyj ceny naszych prywatnych korepetytorów biologii już dzisiaj!

⭐️Jaka jest średnia punktacja, przypisana przez uczniów dla korepetytorów z biologii w mieście: Zabrze i na przedmieściach?

Na stronie Superprof znajdziesz bogatą ofertę zajęć biologii, niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania i miejsca zamieszkania.

 

Poza tym, nasi wszyscy nauczyciele otrzymują oceny od swoich uczniów. W sumie jest to opinii,  przyznanych przez użytkowników Superprof, a średnia ogólna wynosi /5.

 

Pamiętaj, że nasz zespół obsługi klienta jest dostępny od poniedziałku do piątku, aby pomóc Ci przy napotkanych trudnościach poprzez formularz na stronie.

 

Potrzebujesz pomocy?

👩‍💻 Czy możesz brać korepetycje prywatne z biologii przez kamerę internetową?

Zdecydowana większość nauczycieli Superprof, oferuje zarówno korepetycje z biologii prowadzone osobiście jak i przez kamerę internetową. Ponadto, te pomocne indywidualne lekcje, pozwalają na większą elastyczność w organizacji.

 

Prywatne zajęcia online zapewnią Ci idealną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania aktualnych technologii.

🎯 Jakie są plusy prywatnych lekcji biologii z nauczycielem?

✍️ Doskonałe uzupełnienie programu szkolnego

 

Chociaż biologia to przedmiot, który jest fascynujący, wyniki w szkole nie zawsze są najbardziej odpowiednie. Jeśli masz problemy  ze zdaniem tego przedmiotu lub martwisz się o wyniki swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij wykwalifikowanego nauczyciela. W trakcie korepetycji, biologia może stać się coraz trudniejsza twardym orzechem do zgryzienia, ale dzięki spersonalizowanym lekcjom pozytywne wyniki pojawią się bardzo szybko szybko.

 

🏆 Rozpocznij studia na uniwersytecie w najlepszy możliwy sposób

 

Biologia jest w wielu przypadkach podstawowym przedmiotem, aby dostać się wybrany uniwersytet. Korzystając z lekcji indywidualnych, w tym istotnym okresie, egzamin wstępny może stać się znacznie prostszy. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi lub medycyną, jest bardzo prawdopodobnie, że ten przedmiot znów będą przydatne w trakcie Twoich studiów.

 

😍 Dowiedz się więcej o otaczającej nas przyrodzie, oraz o nas samych

 

Biologia jest nauką, która bada żywe organizmy i ich procesy, a jej uczenie się nie musi skupiać się okresie studenckim. Bez względu na to ile masz lat, korzystając z indywidualnych lekcji biologii, będziesz w stanie odkrywać, krok po kroku i we własnym tempie, więcej świecie, których nas otacza.

 

Do wszystkich tych powodów,  musimy dodać jeszcze jedną zaletę. Jeśli Twój obecny lub przyszły zawód jest związana ze światem przyrody i zwierząt, wiedza, którą pozyskasz w tej dziedzinie, może dać Ci przewagę jako profesjonalistę zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Sprawdź stawki naszych trenerów biologii już teraz!

👩 Ilu nauczycieli biologii jest dostępnych by udzielić Ci korepetycji w mieście: Zabrze i niedaleko?

Jeśli chcesz nauczyć się, rozwijać swoje umiejętności z biologii lub poprawić oceny, 12 korepetytorów jest dostępnych w mieście: Zabrze, aby uczyć zarówno w domu lub zdalnie.

 

Z nami możesz realizować swój cel nauki i doskonalenia swoich umiejętności z każdego przedmiotu, a także uczyć się całkowicie we własnym tempie. Wejdź na naszą platformę i zacznij prywatne lekcje już dziś.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Zabrze, czy w pobliżu, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki zajęciom osobistym lub przez kamerę internetową nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Prywatni nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje korepetycje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najkorzystniej dopasowany do Ciebie rytm nauki.

 

Na co czekasz? Zarezerwuj pierwsze zajęcia już teraz!

Chęć zgłębiania wiedzy z Biologia w mieście Zabrze?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Biologia w mieście Zabrze

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z biologii, z pomocą najlepszych nauczycieli w mieście Zabrze

Prywatni nauczyciele z przedmiotu: biologia w mieście Zabrze

Wybierz najlepszego korepetytora z przedmiotu: biologia. Superprof zebrał wszystkich wykwalifikowanych nauczycieli z przedmiotu biologia w mieście Zabrze i w okolicach.

Lekcje z przedmiotu: biologia umożliwią Ci szybszy postęp

Niezależnie od tego, gdzie jesteś ciesz się pomocą doświadczonego nauczyciela w mieście Zabrze. Poprawa ocen, przygotowanie do egzaminu, udoskonalenie akcentu czy dogłębna praca z tematem jest bardziej efektywna, kiedy ktoś prowadzi Cie krok po kroku.

Czego chcesz się nauczyć?