Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Kraków

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 8 opinii.

41 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 41 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka z przedmiotu Biologia nigdy nie była
tak prosta w mieście Kraków

2. Organizuj swoje lekcje 📅 biologia Kraków

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💶 Ile kosztuje nauka biologii za godzinę, w mieście: Kraków i w okolicach?

Średnia stawka za lekcje biologii, w mieście: Kraków, to 41 zł.

 

Stawki nauczycieli za lekcje z biologii są zależne od kilku czynników:

 

Doświadczenia Twojego nauczyciela, miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez kamerę internetową czy w dowolnej wybranej lokalizacji), ilość lekcji i długość trwania korepetycji, cel Twoich lekcji. (uczysz się biologii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

Blisko 97% naszych korepetytorów udziela pierwszą lekcję za darmo.

 

Przejrzyj stawki naszych prywatnych nauczycieli biologii już dziś!

🖍Jaka jest średnia rekomendacji, przypisana przez użytkowników dla korepetytorów z biologii w mieście: Kraków i w pobliżu?

Na stronie Superprof znajdziesz bogatą ofertę zajęć biologii, niezależnie od Twojego poziomu i miasta w którym mieszkasz.

 

Uczniowie przypisali średnią ocenę: 5.0 na 5 wszystkim nauczycielom biologii w mieście Kraków i w okolicy.

 

W Superprof nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy napotkasz problem związany z zajęciami. Skontaktuj się z nami za pomocą wiadomość e-mail.

 

Dowiedz się wszystkiego w sekcji najczęściej zadawanych pytań

👩‍💻 Jak możesz uczyć się biologii indywidualnie z nauczycielem zdalnie przez internet?

8 na 10 prywatnych korepetytorów Superprof, proponuje zarówno zajęcia z biologii prowadzone osobiście jak i przez internet. Ponadto, te pomocne indywidualne lekcje, pozwalają na większą elastyczność w organizacji.

 

Indywidualne korepetycje przez internet zapewnią Ci świetną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania aktualnych technologii.

📕 Jak korepetytor biologii, może Cię wesprzeć w nauce?

✍️ Doskonałe uzupełnienie zajęć szkolnych

 

Chociaż biologia to przedmiot, który jest zaskakujący, wyniki w szkole nie zawsze są najbardziej odpowiednie. Jeśli masz problemy  z zaliczeniem tego przedmiotu lub martwisz się o stopnie swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij wykwalifikowanego nauczyciela. W trakcie korepetycji, biologia może stać się coraz trudniejsza twardym orzechem do zgryzienia, ale dzięki spersonalizowanym zajęciom pozytywne wyniki pojawią się bardzo szybko szybko.

 

🏆 Zainwestuj w przyszłość swoją lub swoich dzieci

 

Biologia jest w wielu przypadkach podstawowym przedmiotem, aby dostać się wybrany uniwersytet. Korzystając z indywidualnych korepetycji, w tym kluczowym okresie, egzamin wstępny może być znacznie prostszy. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi lub medycyną, jest bardzo prawdopodobnie, że ten przedmiot znów będą potrzebne w trakcie Twoich studiów.

 

😍 Dowiedz się więcej o otaczającej nas przyrodzie, oraz o nas samych

 

Biologia jest nauką, która bada żywe organizmy i ich procesy, a jej nauka nie musi ograniczać się do okresu studiów. Bez względu na to w jakim jesteś wieku, korzystając z indywidualnych lekcji biologii, będziesz w stanie uczyć się, krok po kroku i we własnym tempie, więcej świecie, których nas otacza.

 

Do wszystkich tych powodów,  musimy dodać jeszcze jedną korzyść. Jeśli Twój obecny lub przyszły zawód jest związana ze światem przyrody i zwierząt, wiedza, którą zdobędziesz w tej dziedzinie, może dać Ci przewagę jako profesjonalistę zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Sprawdź stawki naszych trenerów biologii już teraz!

👩‍🏫 Ilu prywatnych korepetytorów biologii jest dostępnych w mieście: Kraków, by udzielić Ci lekcji?

Jeśli chcesz nauczyć się, rozwijać swoje umiejętności z biologii lub poprawić oceny, 80 nauczycieli jest dostępnych w mieście: Kraków, aby uczyć Cię zarówno w domu lub na odległość.

 

By rozpocząć prywatną edukację i poprawić swoje umiejętności z dowolnego przedmiotu, na na naszej platformie dostępnych jest wielu nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Kraków, czy w okolicy, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki lekcjom w domu lub na odległość nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje zajęcia, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najkorzystniej dopasowany do Ciebie rytm nauki.

 

Zarezerwuj pierwsze zajęcia już teraz!

Chęć zgłębiania wiedzy z Biologia w mieście Kraków?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Biologia w mieście Kraków

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Biologia korepetycje Kraków, z pomocą najlepszych nauczycieli

Dlaczego warto uczyć się biologii?

Biologia to nauka o życiu i organizmach żywych. Obejmuje szeroki zakres tematów i stanowi podstawową i obowiązkową w szkołach naukę. Według niejednego ucznia biologia to skomplikowany przedmiot, przez co mają oni trudności w nauce i potrzebują dodatkowej pomocy ze strony korepetytorów. Jednak biologii warto się uczyć! Zobacz, jakie zalety niesie nauka biologii.

 

Wiedza o tym, jak działa żywy organizm, jest świetnym sposobem na lepsze zrozumienie siebie jako człowieka. Może również pomóc nam lepiej zrozumieć choroby, terminy dotyczące zdrowia i medycyny. Biologia otwiera przed nami rozległe ścieżki kariery zawodowej!

 

Biologia może Ci pomóc lepiej zrozumieć inne nauki ścisłe. Fizyka czy pewne zagadnienia znane nam z chemii pojawiają się także podczas lekcji biologii. Wszystkie te przedmioty są w pewnym stopniu ze sobą połączone. Właśnie dlatego uczona równolegle z fizyką i chemią, biologia może dać uczniom czy studentom szerokie akademickie zrozumienie nauk ścisłych.

 

Niestety w nauką biologii wiąże się także wiele wyzwań. Przygotowanie do matury czy egzaminu z biologii może być dla Ciebie ciężkim wyzwaniem. Zobacz, z jakimi trudnościami podczas zajęć mierzą się uczniowie.

Nauka biologii w szkole

Szkoła podstawowa to początek naszej nauki biologii. Najpierw jest ona omawiana dość pobieżnie i w skrócie podczas zajęć przyrody. Od piątej klasy przyroda jest podzielona na samodzielne przedmioty: biologia, geografia, chemia i fizyka. Jeśli interesujesz się biologią, przed pójściem na studia będziesz uczyć się biologii w liceum i prawdopodobnie będziesz zdawać z niej egzamin maturalny.

 

Biologia to wszystko, począwszy od gigantycznych wielorybów po mikroskopijne bakterie, wirusy i komórki. Już a sama liczba tematów do omówienia może być przytłaczająca dla niektórych uczniów, dlatego wielu wybiera korepetycje.

 

Jeśli w liceum zdecydujesz się podchodzić do matury z biologii, będziesz musiał posiadać rozległą wiedzę z wielu tematów, od fotosyntezy, po anatomię człowieka. Korepetycje mogą okazać się przydatne, jeśli chcesz mieć pewność swojej wiedzy.

 

Oczywiście korepetycje są dla każdego, niezależnie, czy chodzi o przygotowanie do egzaminu, matury, pomoc w pracy domowej. Biologia, matematyka, chemia, język angielski, polski… Korepetytor pomoże Ci z każdym przedmiotem i każdym zagadnieniem! Zobacz, dlatego warto wybrać korepetycje!

Korepetycje z biologii Kraków

Uczniowie potrzebujący pomocy z biologii lub innego przedmiotu mogą korzystać z korepetycji. W dzisiejszych czasach każdy może nauczyć się prawie wszystkiego z pomocą prywatnego nauczyciela i niezależnie od tego, czy jesteś w szkole podstawowej, liceum, przed Tobą egzamin maturalny, czy studiujesz na uniwersytecie, korepetycje mogą pomóc Ci osiągnąć Twoje cele na każdym poziomie!

 

W przypadku uczniów liceum, jest wielu nauczycieli nauk ścisłych – biologia, fizyka, chemia, matematyka. Uczniowie pragnący aplikować na kierunki studiów nauk ścisłych na uniwersytecie coraz częściej sięgają po ich pomoc.

 

Podczas korepetycji możesz wybrać, jak i czego chcesz się uczyć. Korepetytor dostosuje zajęcia do Twoich potrzeb i preferencji. Zobacz, jak znaleźć idealnego nauczyciela!

Korepetycje z biologii Kraków 

Jednym z najłatwiejszych sposobów na znalezienie korepetytorów biologii w Krakowie jest korzystanie z Superprof! Niezależnie od tego, czy chodzi o biologię podstawową, na poziomie liceum, czy naukę na uniwersytecie, odpowiedni korepetytor już czeka na Ciebie! Nasze doświadczenie umożliwia nam dostarczanie najwyższej jakości zajęć, a każde ogłoszenie weryfikujemy.

 

Pierwsza lekcja z Superprof odbywa się za darmo, dzięki czemu możesz wypróbować zajęcia w takiej formie bez żadnych zobowiązań! Każdy nauczyciel jest inny, więc jeśli planujesz chodzić na lekcje regularnie, upewnij się, że dobrze dogadujesz się ze swoim. Odpowiedni kontakt jest niezbędny, jeśli chodzi o naukę. Przy dobrej atmosferze nauczysz się więcej, zatem potrzebujesz korepetytora, którego po prostu polubisz.

 

Aby znaleźć korepetytora w Krakowie, wpisz w lupce na naszej stronie głównej „biologia” i wybierz miasto Kraków. Jeśli okaże się, że żaden korepetytor nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, zawsze możesz wypróbować naukę online!

 

Każdy nauczyciel posiada profil, na którym poznasz różne informacje na jego temat – doświadczenie, stawka, poziom nauczania, opinie… Wybierz osobę, która najbardziej Ci odpowiada i wyślij jej wiadomość, nawiąż kontakt!

 

Wykorzystaj pierwszą lekcję, aby opowiedzieć o swoich potrzebach, celach i preferencjach. Dzięki temu nauczyciel będzie mógł dopasować wygląd zajęć do Ciebie. Możesz wybrać dni, w których chcesz się uczyć i konkretną godzinę. Nauczyciele chętnie dostosowują się do potrzeb ucznia.

 

Edukacja jest bardzo ważna, a Kraków daje niezliczone możliwości! Biologia, matematyka, język polski czy angielski – korepetycje to świetny sposób na każdy przedmiot! Znajdź idealnego korepetytora i zapisz się na pierwszą lekcję jeszcze dziś!

Czego chcesz się nauczyć?