Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Łódź

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 5 opinii.

36 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 36 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

Nauka z przedmiotu Biologia nigdy nie była
tak prosta w mieście Łódź

2. Organizuj swoje lekcje 📅 biologia Łódź

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💳 Ile wynosi cena za godzinę lekcji biologii, w mieście: Łódź i w okolicach

W mieście: Łódź, średnia stawka za korepetycje z biologii to 36 zł.

 

Stawki nauczycieli za lekcje z biologii zależą od kilku czynników:

 

Doświadczenia Twojego prywatnego korepetytora, miejsca gdzie odbędą się lekcje (online czy w domu ucznia), ilość lekcji i długość trwania zajęć, przeznaczenie Twoich lekcji. (uczysz się biologii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

9 na 10 nauczycieli na Superprof oferuje swoje pierwsze zajęcia kompletnie za darmo. Dzięki prostemu wyszukiwaniu, będziesz w stanie porównać cenę lekcji z prywatnym korepetytorem biologii, dostępnym w Twojej okolicy.

 

Przejrzyj stawki naszych prywatnych korepetytorów biologii już dziś!

⭐️ Jak wysoko uczniowie oceniają swoich prywatnych korepetytorów biologii w mieście: Łódź i niedaleko?

Na naszej stronie internetowej znajdziesz bogatą ofertę lekcji biologii, niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania i miejsca, w które zamieszkujesz.

 

Poza tym, nasi wszyscy nauczyciele otrzymują oceny od swoich uczniów. W sumie jest to 5 ocen,  przyznanych przez użytkowników Superprof, a średnia ogólna wynosi 5.0 na 5.

 

W Superprof nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy napotkasz problem związany z zajęciami. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail.

 

Odkryj najczęściej zadawane pytania przez uczniów i nauczycieli.

👩‍💻 Czy jest możliwe branie zajęć prywatnych z biologii przez internet?

8 na 10 nauczycieli Superprof, oferuje zarówno korepetycje z biologii prowadzone osobiście jak i zdalnie. Dodatkowo, te praktyczne korepetycje, pozwalają na większą elastyczność nauki.

 

Zdalne zajęcia indywidualne zapewnią Ci świetną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

📌 Dlaczego by nie zacząć brać indywidualnych zajęć z biologii w mieście: Łódź?

✍️ Spersonalizowana pomoc Doskonałe uzupełnienie zajęć szkolnych

 

Chociaż biologia to przedmiot, który jest zaskakujący, wyniki w szkole nie zawsze są najlepsze. Jeśli masz problemy  z zaliczeniem tego przedmiotu lub martwisz się o stopnie swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij wykwalifikowanego nauczyciela. W trakcie korepetycji, biologia może stać się coraz trudniejsza twardym orzechem do zgryzienia, ale dzięki spersonalizowanym zajęciom pozytywne wyniki pojawią się bardzo szybko szybko.

 

🏆 Rozpocznij studia na uniwersytecie w najlepszy możliwy sposób

 

Biologia jest w wielu przypadkach podstawowym przedmiotem, aby dostać się na wymarzone studia. Korzystając z indywidualnych korepetycji, w tym istotnym okresie, egzamin wstępny może stać się znacznie łatwiejszy. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi lub medycyną, jest bardzo prawdopodobnie, że ten przedmiot znów okażą się przydatne w trakcie Twoich studiów.

 

😍Studiowanie biologii to badanie natury otaczającego nas świata

 

Biologia jest nauką, która bada żywe organizmy i ich procesy, a jej uczenie się nie musi skupiać się okresie studenckim. Bez względu na to w jakim jesteś wieku, korzystając z indywidualnych lekcji biologii, będziesz w stanie uczyć się, krok po kroku i we własnym tempie, więcej świecie, których nas otacza.

 

Do wszystkich tych powodów,  musimy dodać jeszcze jedną korzyść. Jeśli Twója obecna lub przyszła praca jest związana ze światem przyrody i zwierząt, wiedza, którą zdobędziesz w tej dziedzinie, może dać Ci przewagę jako profesjonalistę zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Sprawdź stawki naszych nauczycieli biologii już dziś!

👨 Jak wielu korepetytorów biologii jest obecnie dostępnych w mieście: Łódź w okolicach?

Dzięki naszej platformie internetowej, możesz znaleźć 50 korepetytorów biologii, którzy są dostępni w mieście: Łódź.

 

By rozpocząć prywatną edukację i poprawić swoje umiejętności z dowolnego przedmiotu, na na naszej platformie dostępnych jest tysiące nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Łódź, czy w pobliżu, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki korepetycjom w domu lub przez kamerę internetową nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Prywatni nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najkorzystniej dopasowany do Ciebie rytm nauki.

 

Na co czekasz? Zarezerwuj pierwszą lekcję!

Chęć zgłębiania wiedzy z Biologia w mieście Łódź?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Biologia w mieście Łódź

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Biologia korepetycje, z pomocą najlepszych nauczycieli w Łodzi

Czym zajmuje się biologia?

Biologia, jako nauka o życiu bada zjawiska zachodzące w przyrodzie oraz procesy życiowe roślin i zwierząt.Przedmiot ten jest istotny i przydatny, jednak jest on także rozbudowany i obejmuje setki tematów, często skomplikowanych. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że biologia sprawia kłopoty dla niejednego ucznia.

 

Biologia to podstawowa nauka dla wielu ważnych dla nas dziedzin, takich jak medycyna, farmakologia czy dietetyka. Poza tym wiele tematów z dziedziny biologii łączy się z zagadnieniami z innych nauk ścisłych, takich jak chemia czy fizyka.

 

Czytaj dalej i zobacz, jakie są zalety nauki biologii i czego uczy nas o niej szkoła. Dowiesz się także, dlaczego warto korzystać z korepetycji oraz jak najszybciej i najłatwiej znajdziesz idealnego korepetytora biologii w Łodzi!

Dlaczego warto uczyć się biologii?

Biologia pomaga nam zrozumieć to, kim jesteśmy i czym jest świat, który nas otacza. Głębsze zrozumienie tego, jak działa życie, może nauczyć nas, w jaki sposób dbać o zdrowie i stan naszego organizmu.

 

Przedmioty ścisłe, w tym biologia, to przedmioty obowiązkowe już od szkoły podstawowej. W związku z tym, jeśli chcesz ukończyć liceum, musisz uczyć się ich aż do samego końca. Niezależnie od tego, czy będzie to biologia na poziomie rozszerzonym, czy wybrałeś profil humanistyczny – czeka Cię sporo spędzonych z nią godzin.

 

Nauka biologii otwiera wiele drzwi, jeśli chodzi o karierę zawodową. Od nauczania, po prowadzenie badań w laboratoriach – studia dają mnóstwo ciekawych możliwości. Absolwenci biologii mają też o wiele większe szanse na uzyskanie pracy w medycynie, niż studenci innych nauk ścisłych. Biologia, podobnie jak chemia i fizyka, może również nauczyć Cię całego szeregu umiejętności, które możesz wykorzystywać w różnych aspektach życia.

 

Czego o biologii uczy nas szkoła? Czytaj dalej i zobacz sam.

Biologia w szkole

Jak już wspomnieliśmy, biologia jest przedmiotem obowiązkowym od szkoły podstawowej. Początkowo jest ona łączona z innymi przedmiotami ścisłymi, takimi jak chemia i fizyka i obejmuje ona ogólne informacje z podstaw wyżej wymienionych nauk.

 

W piątej klasie szkoły podstawowej przyroda rozbijana jest na osobne zajęcia. Dodatkowo na pewnym etapie nauki uczeń zazwyczaj musi wybrać wstępną ścieżkę swojej przyszłej kariery zawodowej – w zależności od tego, czy będzie to profil humanistyczny, czy ścisły, ilość godzin biologii może się różnić.

 

W trakcie nauki biologii uczniowie poznają między innymi wiedzę dotyczącą struktury komórkowej oraz procesów życiowych organizmów. Głębiej poznają oni także wiedzę o genetyce, inżynierii genetycznej i chromosomach, omawiają poszczególne układy narządów.

 

Biologia to obszerna dziedzina skupiająca się na wielu obszarach, zatem opanowanie całej tej wiedzy często może być dość problematyczne. Przedmiot ten wymaga bardzo wiele do zapamiętania, zagadnienia mogą wydawać się nam rozbudowane i zawiłe.

 

Nauczyciel w klasie ma na głowie nawet trzydziestu uczniów. W takich warunkach to niemożliwe, aby skupić się na potrzebach każdego ucznia jednocześnie. Często zdarzać się może, że kiedy jeden uczeń zrozumie i zapamięta budowę komórki w jedną lekcję, inny będzie miał trudności z zapamiętaniem tych informacji i będzie potrzebował do tego wiele więcej czasu…

 

Po drodze możesz mieć także przygotowanie do egzaminu lub matury. Stresujesz się i nie jesteś pewien swojej wiedzy. Niezależnie od tego, z jakim problemem musisz się zmierzyć, mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie – korepetycje!

Korepetycje z biologii w Łodzi 

Uczniowie coraz częściej decydują się na lekcje pod okiem korepetytora. W ostatnich latach korepetycje stały się bardzo popularne. Nie należy wstydzić się tego, że mamy z czymś trudności – najważniejsze jest to, że chcemy to zmienić! A korepetycje dają mnóstwo korzyści!

 

Podczas korepetycji jesteś jedynym uczniem. To oznacza, że korepetytor może skupić się wyłącznie na Tobie i Twoich potrzebach. Taki nauczyciel może pracować nad mocnymi i słabymi stronami ucznia idostosować do niego sposób dalszej nauki.

 

Kolejnym plusem prywatnych zajęć jest ich elastyczność. To Ty możesz decydować o tym, w jakie dni chcesz się uczyć. Możesz wybrać także konkretne zagadnienia, zamiast trzymać się sztywno ustalonego i narzuconego z góry toku nauki.

 

W przypadku korepetycji nie musisz płacić z góry za cały miesiąc czy semestr nauki. Płacisz zawsze zajęciach, a jeśli zdarzy się, że któregoś razu nie możesz pojawić się na korepetycjach – lekcje nie odbywają się. Zastanawiasz się, w jaki sposób zacząć szukać korepetytora? Odpowiedź jest prosta! Wypróbuj Superprof i zobacz sam!

Łódź, jak znaleźć nauczyciela biologii? 

Potrzebujesz pomocy w pracy domowej, przed Tobą przygotowanie do egzaminu, a może matura z biologii?Prywatne korepetycje to najlepszy wybór. Z pomocą naszej platformy w kilka chwil znajdziesz korepetytorów z okolicy.

 

Wpisz w lupce na stronie głównej „biologia” i wybierz miasto Łódź. Lista korepetytorów pojawi się przed Tobą.Jeśli okaże się, że żaden korepetytor z Łodzi nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, zawsze możesz wypróbować korepetycje w formie online!

 

Każdy korepetytor posiada własny profil uzupełniony o istotne informacje – doświadczenie, stawka, poziom, opinie... Jeśli szukasz kogoś, kto przygotuje Cię do matury, upewnij się, że nauczyciel, którego wybierzesz ma w tym doświadczenie.

 

Pierwsza godzina zajęć jest darmowa. Dzięki temu bez żadnych zobowiązań możesz bez zobowiązań sprawdzić, czy korepetycje to coś dla Ciebie. Każde ogłoszenie weryfikujemy, dlatego możesz mieć pewność, że stawiasz na jakość i doświadczenie. Kontakt z nauczycielem jest prosty – wyślij mu wiadomość poprzez naszą platformę i umów się na pierwsze zajęcia!

 

Niezależnie, czy to matematyka, język polski, czy angielski, korepetytor pomoże Ci osiągnąć lepsze wyniki i pokaże, że nauka nie musi być ciężka!

Czego chcesz się nauczyć?