Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Rzeszów

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 1 opinii.

35 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 35 zł

0 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 0 h.

Nauka z przedmiotu Biologia nigdy nie była
tak prosta w mieście Rzeszów

2. Organizuj swoje lekcje 📅 biologia Rzeszów

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💵 Jak dużo wynosi indywidualna lekcja biologii, w mieście: Rzeszów i w okolicach?

W mieście: Rzeszów, średnia cena za godzinę zajęć z biologii to 35 zł.

 

Ceny za korepetycje z biologii zależą od kilku elementów:

 

Doświadczenia Twojego nauczyciela biologii, miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez kamerę internetową czy w dowolnej wybranej lokalizacji), częstotliwość lekcji i długość trwania lekcji, zadanie Twoich lekcji. (uczysz się biologii dla siebie czy np. przygotowujesz się do ważnego egzaminu?)

 

Blisko 97% naszych prywatnych nauczycieli oferuje swoje pierwsze zajęcia za darmo.

 

Sprawdź stawki naszych korepetytorów biologii już teraz!

⭐️ Jaka jest średnia punktacja, przypisana przez użytkowników prywatnym korepetytorom biologii w mieście: Rzeszów i w pobliżu?

Jest wiele osób zainteresowanych nauką biologii, dlatego Superprof oferuje wielu nauczycieli dla każdego kursu i poziomu. Korzystając z funkcji wyszukiwania, możesz szybko znaleźć idealnego prywatnego nauczyciela w mieście: Rzeszów lub niedaleko.

 

Użytkownicy przypisali średnią ocenę: 5.0 na 5 wszystkim nauczycielom biologii w mieście Rzeszów i w okolicy.

 

W Superprof nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy masz pytanie związane z zajęciami. Skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie.

 

Dowiedz się wszystkiego w sekcji najczęściej zadawanych pytań

👨‍💻 Jak mogę brać korepetycje biologii online?

80% naszych korepetytorów Superprof biologii, również oferuje zajęcia zdalnie. Ponadto, te praktyczne lekcje, są bardziej elastyczne w organizacji.

 

Dodatkowe zajęcia online zapewnią Ci świetną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

🎓 Jak nauczyciel biologii, może Ci pomóc?

✍️ Doskonałe uzupełnienie zajęć szkolnych

 

Chociaż biologia to przedmiot, który jest fascynujący, wyniki w szkole nie zawsze są najlepsze. Jeśli masz problemy  z zaliczeniem tego przedmiotu lub martwisz się o wyniki swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij wykwalifikowanego nauczyciela. W trakcie korepetycji, biologia może stać się coraz trudniejsza twardym orzechem do zgryzienia, ale dzięki spersonalizowanym zajęciom pozytywne wyniki pojawią się bardzo szybko szybko.

 

🏆 Rozpocznij studia na uniwersytecie w najlepszy możliwy sposób

 

Biologia jest w wielu przypadkach niezbędnym przedmiotem, aby dostać się na wymarzone studia. Korzystając z lekcji indywidualnych, w tym kluczowym okresie, egzamin wstępny może być znacznie łatwiejszy. Ponadto, jeśli wybierzesz karierę związaną z naukami ścisłymi lub medycyną, jest bardzo możliwe, że ten przedmiot znów będą potrzebne w trakcie Twoich studiów.

 

😍 Dowiedz się więcej o otaczającej nas przyrodzie, oraz o nas samych

 

Biologia jest nauką, która bada żywe organizmy i ich procesy, a jej nauka nie musi skupiać się okresie studenckim. Bez względu na to ile masz lat, korzystając z indywidualnych lekcji biologii, będziesz w stanie odkrywać, krok po kroku i we własnym tempie, więcej świecie, których nas otacza.

 

Do wszystkich tych powodów,  musimy dodać jeszcze jedną korzyść. Jeśli Twója obecna lub przyszła praca jest związana ze światem przyrody i zwierząt, wiedza, którą zdobędziesz w tej dziedzinie, może dać Ci przewagę jako profesjonalistę zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Sprawdź ceny naszych trenerów biologii już dziś!

👨 Ilu prywatnych korepetytorów biologii jest obecnie dostępnych w mieście: Rzeszów, by udzielić Ci korepetycji?

Dzięki naszej platformie, możesz znaleźć 17 korepetytorów biologii, którzy są dostępni w mieście: Rzeszów.

 

Z nami możesz zrealizować swój cel nauki i doskonalenia swoich umiejętności z każdego przedmiotu, a także uczyć się całkowicie we własnym tempie. Wejdź na naszą stronę i rozpocznij zajęcia już dzisiaj.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Rzeszów, czy w pobliżu, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki lekcjom w domu lub przez kamerę internetową nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Korepetytorzy na naszej platformie spersonalizują Twoje korepetycje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najkorzystniej dopasowany do Ciebie rytm nauki.

 

Superprof czeka na Ciebie!

Chęć zgłębiania wiedzy z Biologia w mieście Rzeszów?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Biologia w mieście Rzeszów

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Biologia korepetycje, z pomocą najlepszych nauczycieli w mieście Rzeszów

Prywatne korepetycje z biologii w Rzeszowie

Czy zdarza Ci się miewać problemy z opanowaniem tematów omawianych na szkolnych lekcjach? Może niektóre prace domowe sprawiają Ci trudności? A może przed Tobą ciężka praca klasowa lub przygotowujesz się do matury z biologii i nie jesteś pewien swoich umiejętności?

 

Na każdy z powyższych problemów mamy idealne rozwiązanie – prywatne korepetycje! W dzisiejszych czasach zajęcia indywidualne cieszą się ogromną popularnością. Każdego roku coraz więcej uczniów postanawia korzystać z pomocy doświadczonych nauczycieli. Kiedyś panowało przekonanie, że potrzeba uczęszczania na prywatne korepetycje to powód do wstydu – na szczęście taki stereotyp poszedł już w niepamięć! Nie ma nic złego w tym, że czasem nie rozumiemy pewnych zagadnień i tematów. Najważniejsza jest chęć do zmiany i pracy nad sobą! Wszystko jest do zrobienia, jeśli poświęci się temu wystarczającą ilość czasu. Jednemu szybciej przyjdzie zrozumienie twierdzenia Bayesa, kiedy inny będzie z łatwością chłonął wiedzę dotyczącą pierwiastków chemicznych.

Czym zajmuje się biologia

Mówiąc krótko, biologia to nauka o życiu i o organizmach żywych. Bada ona wszelkie procesy i zjawiska zachodzące w przyrodzie. Przygląda się budowie organizmów począwszy od maleńkiej komórki, wirusów czy bakterii, aż po największe stworzenia, takie jak wieloryby. Bada także ich zachowanie oraz to, w jaki sposób oddziałują one na otaczający nas świat.

 

Jest to bardzo istotny i fascynujący przedmiot, jednak jest on także obszerny i mocno rozbudowany. Obejmuje bardzo bogatą wiedzę w tylu zakresach, że osoby, które decydują się w przyszłości studiować biologię, muszą wybrać także specjalizację z tej dziedziny. Nie powinno więc dziwić, że biologia potrafi sprawiać problemy niejednemu uczniowi.

 

W dalszych częściach artykułu postaramy się przytoczyć zalety nauki biologii oraz w jaki sposób może ona pomóc Ci w osiągnięciu sukcesywnej kariery zawodowej. Opowiemy także po krótce o tym, czego o biologii uczymy się w szkole oraz podpowiemy, w jaki sposób możesz pomóc sobie w nauce, jeśli sprawia Ci ona trudności.

Dlaczego warto uczyć się biologii

Biologia w pewnym sensie stara się wyjaśnić to, kim jesteśmy i w jaki sposób funkcjonujemy. Nauka ta stanowi także fundamenty innych istotnych dziedzin, takich jak medycyna, farmakologia czy dietetyka i żywienie. W związku z tym, jeśli interesujesz się którąś z nich, na pewnym etapie nauki będziesz musiał uczyć się także podstaw biologii.

 

Należy także pamiętać, że biologia to jeden z podstawowych przedmiotów obowiązujących już od szkoły podstawowej. W związku z tym wraz z matematyką, językiem polskim czy angielskim, towarzyszyć Ci się będzie także biologia – aż do ukończenia szkoły średniej. Nie powinniśmy zatem jej olewać.

 

Biologia oferuje bardzo szerokie i fascynujące perspektywy zawodowe. Dzięki dyplomowi z tej dziedziny możesz pracować w laboratorium, uczyć innych, zostać badaczem i wiele innych. Poza tym, studia te uczą także wielu istotnych umiejętności zbywalnych, czyli takich, które wykorzystywać możesz w wielu różnych aspektach życia oraz różnorodnych zawodach. Jak już wspomnieliśmy, dziedziny takie jak medycyna, chemia czy fizyka mają swoje podłoże właśnie w biologii, więc jej znajomość znacznie ułatwi Ci szanse pójścia także tymi ścieżkami kariery.

Czego o biologii uczymy się w szkole

Edukacja szkolna w Polsce mocno zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat. Po zlikwidowaniu szkół gimnazjalnych program nauczania musiał zostać rozplanowany na nowo. W wyniku tego w szkole podstawowej w klasach I–III obowiązuje wyłącznie edukacja wczesnoszkolna, która realizowana jest w formie kształcenia zintegrowanego (bez rozbicia na przedmioty – poruszane są podczas zajęć obszary i zagadnienia związane z różnorodnymi dziedzinami). Następnie w klasach IV-VIII pojawia się nauka w formie przedmiotowej.

 

Podczas klas I-III uczeń uczy się rozpoznawania popularnych gatunków roślin i zwierząt, ekosystemów, takich jak łąka, jezioro, rzeka, morze, pole, staw, las, las gospodarczy, warstwy lasu, polany, torfowiska. W dzieciach od najmłodszych lat nauczyciele starają się wykształcić potrzebę ochrony środowiska, odpowiedniego zachowywania się względem roślinności oraz zwierząt, uczą się o gatunkach chronionych, a nawet o segregacji odpadów. Takie zajęcia mają także na celu naukę z zakresu fizyki, chemii czy geografii – wówczas tematy dotyczą na przykład nauki Układu Słonecznego, podstawowej wiedzy o Polsce, województwach, typie przyrody w niej występującej i tak dalej.

 

W klasie czwartej pojawia się biologia, jako osobny przedmiot. Wówczas cała wiedza, której dotychczas uczyło się dziecko jest omawiana jeszcze szczegółowiej. Podczas nauki uczniowie poznają między innymi wiedzę  dotyczącą struktury komórkowej, procesów życiowych roślin i zwierząt – w tym omawiana jest fotosynteza, odżywianie, trawienie, oddychanie, oddychanie, układ nerwowy czy hormony. Uczniowie głębiej poznają też wiedzę o genetyce, inżynierii genetycznej i chromosomach, omawiają poszczególne układy takie jak układ krążenia czy układ odpornościowy.

 

Jak wiadomo, w standardowej klasie w polskiej szkole znajduje się zazwyczaj około 20 lub więcej uczniów. W takich warunkach nauczyciel ma nikłe szanse na skupienie się na potrzebach każdego dziecka. Nie ma możliwości, aby podejść w takim przypadku do każdego w sposób indywidualny. Przez taką kolej rzeczy często zdarzają się takie sytuacje, że kiedy jeden uczeń w przeciągu jednych zajęć opanuje wiedzę dotyczącą układu trawiennego, inny będzie potrzebował na to dwóch albo nawet trzech lekcji.

 

Nauczyciele zdarzają się różni, jedni bardziej, inni mniej wymagający. Może więc okazać się, że w pewnym momencie będziesz potrzebował pomocy w powtórce wiadomości, odrobieniu pracy domowej, zrobieniu projektu czy prezentacji. W takiej sytuacji najbardziej polecamy prywatne lekcje biologii z naszymi nauczycielami Superprof!

Dlaczego warto korzystać z prywatnych zajęć

Biorąc pod uwagę fakt, że standardowe szkolne zajęcia nie dają nauczycielowi możliwości podejścia indywidualnie do każdego swojego ucznia, pomyśl tylko, jak bardzo różnić się muszą prywatne korepetycje! Twój nauczyciel całą swoją uwagę może wówczas poświęcić wyłącznie Tobie, sprawdzić Twoje umiejętności, oszacować mocne i słabe strony i pracować nad nimi. Taki nauczyciel może regularnie dawać Ci feedback i wspierać Cię na każdym etapie Twojej nauki. Dodatkowo cały program nauczania może być dostosowany bezpośrednio do Ciebie. To Ty możesz wybrać tematy, których chcesz się uczyć, decydujesz o terminie oraz godzinach spotkań. Prywatne zajęcia są po prostu wygodniejsze, przyjemniejsze i bardziej efektywne.

 

Jeśli potrzebujesz poprawić swoje oceny z biologii, a może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o tym przedmiocie, szukanie prywatnego korepetytora nigdy nie było prostsze. Wystarczy, że wyszukasz w lupce na Superprof nauczycieli w Twoim mieście i możesz skontaktować się z wybranymi przez siebie kandydatami w kilka minut!

 

Wielu naszych nauczycieli pierwsze zajęcia oferuje za darmo, dzięki czemu, jeśli nie jesteś pewien tego, którego nauczyciela wybrać, zawsze możesz spotkać się z kilkoma wybranymi, porozmawiać z nimi o swoich oczekiwaniach i wymaganiach, o tym jak chciałbyś aby wyglądały zajęcia, czego chcesz się uczyć, o jakiej porze, w jakie dni i gdzie. Dzięki temu możesz bez żadnych zobowiązań sprawdzić, w jaki sposób poszczególni korepetytorzy prowadzą zajęcia i ostatecznie wybrać tego, który odpowiada Ci najbardziej!

 

Zarejestruj swoje konto, przejrzyj dostępne na naszej platformie profile, zapoznaj się z doświadczeniem, kwalifikacjami i stawkami godzinowymi każdego z nich. Dodatkowo na naszej stronie znajduje się także rubryka z opiniami poprzednich podopiecznych danego nauczyciela. Wybierz kilku kandydatów i pozostań z nimi w kontakcie, zanim podejmiesz ostateczną decyzję.

 

Podczas pierwszych zajęć, upewnij się przede wszystkim, że dobrze dogadujesz się ze swoim nauczycielem. Dobre relacje są w tym przypadku bardzo ważne, a wręcz niezbędne. W końcu teoretycznie będziesz widywać się z nim regularnie i stosunkowo często, więc lepiej jest zapewnić sobie odpowiednią atmosferę wspólnej pracy.

 

Zapoznaj się z listą naszych nauczycieli biologii z Rzeszowa i okolic i zapisz się na pierwsze zajęcia jeszcze dziś! Jeśli nie znajdziesz w swojej lokalizacji nikogo, z kim chciałbyś współpracować – zawsze możesz przetestować prywatne lekcje online! W dzisiejszych czasach taka forma zajęć zyskuje sobie coraz więcej zwolenników.

Czego chcesz się nauczyć?