Strona główna
Zostań nauczycielem

Geografia korepetycje Lublin

🥇 Najlepsi z najlepszych
🌎 8 nauczycieli
🔒 Bezpieczne płatności
💸 Bez prowizji

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Lublin

Zobacz więcej nauczycieli

33 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 33 zł

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Sprawdź różne rodzaje dostępnych lekcji z geografii

Korepetycje z geografii z pomocą najlepszych nauczycieli w mieście Lublin

O czym uczy geografia?

Z geografią mamy do czynienia już od wczesnej szkoły podstawowej. Początkowo jest ona uczona w bardzo uproszczonej i nieskomplikowanej formie podczas lekcji przyrody. W piątej klasie szkoły podstawowej przyroda rozdzielana jest na oddzielne nauki ścisłe, czyli geografię, fizykę, biologię i chemię. Wówczas zaczynają się schodki, które dla niejednego ucznia bywają bardzo ciężkie do przejścia.

 

 

Jeśli chodzi o geografię, podstawa programowa w polskich szkołach łączy w sobie wiedzę o środowisku przyrodniczym z wiedzą społeczno-ekonomiczną. Geografia to nie tylko nauka o strefach klimatycznych ziemi, rodzajach gleb, warstwach lasu czy chmurach. Uczniowie poznają także kultury i tradycje, z różnych części świata, uczą się praktycznych rzeczy, jak korzystanie z map, poruszanie i orientacja w terenie czy umiejętność określania szerokości i wysokości geograficznej. Poza tym uczeń zdobywa także wiedzę z zakresu podstaw ekonomii, uczy się o gospodarce w Polsce i na świecie, mierzy się z najpopularniejszymi wówczas tematami, takimi jak kryzys klimatyczny, nowoczesne technologie czy wpływ człowieka na środowisko, aby samodzielnie móc wyciągać wnioski i formułować własne, uargumentowane opinie.

 

 

Geografia to bardzo obszerny przedmiot. Biorąc pod uwagę fakt, że uczniowie, którzy ukończyli edukację wczesnoszkolną (skończyli trzecią klasę szkoły podstawowej) nagle mają na głowie około dwudziestu różnych przedmiotów, nie powinno nas dziwić, że na tym etapie potrafi pojawić się wiele problemów z nauką. Nie oznacza to jednak, że jedne przedmioty można olewać, a tylko do wybranych podchodzić na poważnie. Tak naprawdę każdy przedmiot jest w pewnym stopniu ważny i rozwija nasze umiejętności i kompetencje, niezależnie od tego, czy jest to nauka rysunku technicznego na technice, obsługi programów MS Office na informatyce czy pór roku na kuli ziemskiej podczas lekcji geografii.

 

 

Wielu uczniów w obecnych czasach skarży się na natłok prac domowych, ciężkie sprawdziany i nudne zajęcia, z których nic nie zapamiętują. Jeśli Ty także miewasz problemy z ocenami z geografii, być może powinieneś zastanowić się nad znalezieniem jakiegoś rozwiązania. Zależy Ci na lepszych ocenach? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Dlaczego warto korzystać z korepetycji?

Być może słyszałeś kiedyś od kolegów lub koleżanek, że korzystali oni z pomocy prywatnego korepetytora. Trzeba przyznać, że jeszcze dekadę temu korepetycje były niesłusznie napiętnowane negatywną opinią. Uważano, że jeśli uczeń nie radzi sobie sam z nauką i musi szukać pomocy u innych, to jest on w pewnym stopniu „gorszy” od innych. Nic bardziej mylnego! Na szczęście to nieuzasadnione przeświadczenie już dawno odeszło w niepamięć. Nie ma przecież nic złego w tym, że chcemy być lepsi, bardziej się starać i uzyskiwać lepsze stopnie!

 

 

Rynek korepetycji obecnie jest naprawdę ogromny. W ostatnich latach rozrósł się on na tyle, że poza typowymi przedmiotami szkolnymi takimi jak matematyka czy hiszpański, razem z korepetytorem możesz uczyć się też bardziej niestandardowych przedmiotów i aktywności, takich jak plastyka, joga czy gotowanie! Korepetycje to świetny sposób na ułatwienie zdobywania formalnej edukacji, ale także na samorozwój i naukę nowych rzeczy.

 

 

Zastanawiasz się, czy warto korzystać z prywatnych korepetycji? Lekcje indywidualne mają mnóstwo korzyści i wiele zastosowań. Zacznijmy od ich zalet:

 • Wygoda – uczniowie często narzekają na to, że siedzenie w szkolnej ławce od samego rana jest wykańczające i przede wszystkim zniechęcające. Prywatne korepetycje umożliwiają nauczanie w Twoim własnym mieszkaniu. Tak naprawdę możesz uczyć się, gdzie zechcesz, czy to w domu, czy u Twojego nauczyciela, w kawiarni, parku czy pobliskim lesie (w końcu geografia uwzględnia także lekcje terenowe),
 • Elastyczność – masz już dość planów lekcji, do których musisz dopasowywać całe swoje życie, plany i wszelkie obowiązki? Zajęcia indywidualne pozwalają na to, aby harmonogram spotkań z Twoim nauczycielem był dopasowany bezpośrednio do Twoich codziennych czynności, a nie na odwrót,
 • Prywatność – jak sama nazwa mówi, korepetycje po prostu charakteryzują się prywatnością. Daje to niezwykłą swobodę uczniom, którzy na co dzień są wstydliwi i zamknięci. Nie muszą się oni bać zadawania pytań czy udzielania się podczas lekcji,
 • Efektywność – bezpośredni kontakt z nauczycielem przekłada się na szybsze efekty w nauce. Podczas zajęć w szkole często bywa tak, że jedni uczniowie uczą się szybciej, inni wolniej. Każdy z nas posiada inne zdolności do uczenia się i poszczególne rzeczy przychodzą nam w innym tempie. Pozostaje wówczas dylemat „iść z materiałem dalej czy jeszcze raz powtórzyć poprzednią lekcję?”. W jednym i drugim przypadku jakaś część uczniów będzie poszkodowana. W przypadku korepetycji takie problemy się nie zdarzają,
 • Personalizacja – w odróżnieniu od zajęć szkolnych, korepetycje mogą być dostosowywane do potrzeb oraz preferencji ucznia. Każda lekcja może wyglądać inaczej, wykorzystywane mogą być przeróżne narzędzia i pomoce naukowe. Lubisz naukę poprzez fiszki? A może dobrze Ci się uczy poprzez opowieści lub filmiki? Wybór należy do Ciebie!

 

 

Geografia to fascynujący przedmiot i z odpowiednim podejściem nauczyciela i Ty możesz to dostrzec! Jeśli okaże się, że korepetycje rozbudziły w Tobie ukrytą pasję związaną z geografią, mogą się otworzyć przed Tobą bardzo ciekawe ścieżki zawodowe. Rzućmy okiem na możliwości, jakie Lublin daje kandydatom na studia geograficzne.

Geografia w Lublinie

Jeśli w przyszłości uznasz, że chciałbyś z geografią wiązać swoją karierę zawodową, Uniwersytet im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oferuje ciekawy program kształcenia na wielu kierunkach. Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej posiada dwa instytuty: Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej oraz Instytut Nauk o Ziemi i Środowisku.

 

 

W zależności od Twoich zainteresowań możesz studiować tam geografię, geoinformatykę, geografię wojskową, turystykę i rekreację czy gospodarkę przestrzenną. Każdy z kierunków wiąże się z ciekawymi możliwościami zawodowymi. Dodatkowo uczelnia w ofercie posiada także studia podyplomowe oraz doktoranckie.

 

 

Zanim jednak dotrzesz do etapu studiów, musisz przejść przez naukę na poziomie podstawowym i średnim. Jeśli faktycznie w trakcie edukacji zainteresujesz się studiami geograficznymi, czeka Cię także matura z tego przedmiotu. Wróćmy zatem do tematu korepetycji. Jeśli zastanawiasz się, gdzie szukać dobrego nauczyciela geografii, czytaj dalej.

Korepetycje z geografii w Lublinie

Lekcje indywidualne mają mnóstwo zastosowań i polecane są zarówno osobom w różnych sytuacjach, jak i na każdym etapie nauki – od szkół podstawowych aż po studia. Będzie to świetny wybór, jeśli:

 • Chcesz poprawić swoje wyniki w nauce,
 • Potrzebujesz pomocy w odrabianiu prac domowych,
 • Chciałbyś utrwalać materiał omawiany podczas zajęć,
 • Przygotowujesz się do ważnych zaliczeń, np. matura, olimpiada, a nawet sesja egzaminacyjna,
 • Chcesz na własną rękę poszerzać swoją wiedzę o geografii.

 

 

W obecnych czasach, jeśli szukamy jakichś produktów, miejsc czy informacji, w większości przypadków korzystamy z internetu. Wiadomo jednak, że po wpisaniu w przeglądarkę „korepetycje geografia Lublin” przed nami pojawią się dziesiątki wyników. Aby uniknąć jakichkolwiek problemów i znaleźć osoby, które są w stanie dostarczyć nam nauczanie najwyższej jakości, musimy korzystać z rzetelnych i sprawdzonych źródeł. Właśnie w tym celu w 2013 roku powstał Superprof! Nasza platforma już od ponad ośmiu lat zrzesza uczniów i nauczycieli z całej Polski i ponad trzydziestu innych krajów! Uczymy zarówno przedmiotów szkolnych jak i setek innych ciekawych przedmiotów i aktywności.

 

 

Pierwsza lekcja z Superprof zawsze odbywa się za darmo, abyś mógł przetestować i osobiście ocenić, czy korepetycje to coś dla Ciebie! Dodatkowo to Ty wybierasz, z kim chcesz się uczyć. Aby znaleźć nauczycieli geografii z Twojej okolicy, wpisz w lupce na naszej stronie głównej „geografia” i wybierz miasto Lublin. Przed Tobą pojawi się lista osób działających w Twoim otoczeniu. Przejrzyj dokładnie każdy profil i zapoznaj się z informacjami na nich zawartymi. Korzystając z narzędzi filtrowania możesz np. wybrać konkretną stawkę czy poziom nauczania, który najbardziej Cię interesuje.

 

 

Kiedy już wybierzesz konkretną osobę, wystarczy, że zostawisz jej wiadomość prywatną poprzez naszą platformę. Aby to zrobić, musisz zarejestrować swoje konto. Na odpowiedź nie powinieneś czekać długo – nasi nauczyciele są bardzo aktywni i z zaangażowaniem czekają na nowych uczniów! Zapisz się na pierwszą lekcję i sprawdź, jak przyjemna może być nauka! Nauczyciele Superprof stawiają atmosferę zajęć na pierwszym miejscu, abyś czuł się swobodnie, komfortowo i z lekcji wychodził z uśmiechem czekając na kolejną!

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest średnia cena lekcji z: Geografia w mieście Lublin?

Średnia cena zajęć z: Geografia, w mieście Lublin wynosi: 33 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

 • doświadczenie nauczyciela z: geografia
 • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
 • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie(20-107).

🎯 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Geografia, w mieście Lublin?

Z pomocą nauczyciela z: Geografia, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Geografia online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Geografia oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: geografia lekcje online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli jest dostępnych z: Geografia, w mieście Lublin?

8  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Geografia, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 8 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Geografia, w mieście Lublin?

Na przykładzie nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na:  /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..