Strona główna
Zostań nauczycielem

Geografia korepetycje Łódź

🥇 Najlepsi z najlepszych
🌎 17 nauczycieli
🔒 Bezpieczne płatności
💸 Bez prowizji

Jaki jest Twój poziom?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Łódź

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 3 opinii.

36 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 36 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

1

Znajdź idealnego nauczyciela 👩🏼‍🏫

Kontaktuj się się swobodnie z użytkownikami oraz ze swoim fantastycznym nauczycielem, zgodnie ze swoimi kryteriami (cena, doświadczenie, rekomendacje, lekcje w domu lub online).

2

Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3

Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Sprawdź różne rodzaje dostępnych lekcji z geografii

Korepetycje z geografii z pomocą najlepszych nauczycieli w mieście Łódź

Czy geografia jest przydatna?

Geografia to bardzo obszerny, jednak ważny przedmiot w życiu każdego z nas. Choć wielu bagatelizuje jej istotność i przydatność, powinieneś wiedzieć, że znajomość geografii może ułatwiać Ci życie w wielu aspektach.

Weźmy na przykład podróżowanie. Czy pamiętasz takie czasy, kiedy w drodze na drugi koniec Polski Twoja mama lub tata zerkali na mapę naszego kraju, aby sprawdzić, gdzie obecnie jesteście, w którym momencie powinniście skręcić i którędy się udać, żeby dotrzeć na miejsce? Wprawdzie czasy fizycznych, papierowych map już dawno za nami, jednak wielu z nas zapewne kojarzy takie sytuacje. To właśnie dzięki geografii jesteśmy w stanie ustalić swoje położenie, sprawdzić odległość między dwoma punktami, porównać wielkość Polski z Czechami i wiele więcej. Mapy to geografia! Niezależnie od tego, czy korzystasz obecnie wyłącznie z map cyfrowych Google, Apple lub jeszcze innych – wszystko to właśnie za sprawą geografii.

Ta dziedzina nauki potrafi bardzo zaskoczyć, a wielu ludzi nie docenia jej, ponieważ nie wie do końca, na czym się ona skupia. Większość osób słysząc słowo „geografia” automatycznie wzdrygając się, myśli o mapach świata i wykuwaniu na pamięć krajów Europy wraz z nazwami ich stolic. Tymczasem geografia to coś więcej niż kartografia, rozróżnianie tundry od tajgi czy nauka o czarnoziemach – choć te zagadnienia oczywiście także należą do zakresu materiałów!

Czy wiedziałeś, że patrząc na chmury, na podstawie wiedzy o ich rodzajach, możesz prognozować pogodę na dany dzień? Dzięki temu już nigdy nie powinien zaskoczyć Cię deszcz, bo chyba każdy z nas zna to uczucie, kiedy wychodząc rano i patrząc na piękne słońce, uznajemy, że parasol nie będzie nam potrzebny, jednak później okazuje się zupełnie inaczej!

Musimy także pamiętać, że geografia to także nauka o kulturach, które zamieszkują poszczególne części naszej planety. Dzięki geografii możemy poznać tradycje i obyczaje australijskich aborygenów czy plemion z odległych wiosek Afryki północnej. Zrozumienie odmiennych dla Ciebie kultur, może ułatwić, a także umilić Ci wakacyjne podróże. Wiedząc, z czego wynikają pewne zachowania ludzi w danym kraju i czego możesz się spodziewać wyjeżdżając tam, możesz uniknąć niekomfortowych sytuacji czy nawet pewnego rodzaju konfliktów.

Warto wspomnieć także o tym, że geografia nie dotyczy jedynie kultury i różnorodności przyrody, ale skupia się także na aspektach politycznych i społecznych, a także środowiskowych. Jednym z najpowszechniej omawianych ostatnimi czasy tematów jest kryzys klimatyczny. Znając geografię będziesz miał świadomość, które działania człowieka szkodzą środowisku, a które zmiany mogą być w znacznym stopniu spowodowane samą naturą i jej cyklicznymi zmianami, które człowiek wpływu nie ma. Jeśli chodzi o kwestie polityczno-ekonomiczne, wiadomo, że warto mieć na takie tematy własne zdanie, zamiast kierować się tylko tym, co mówią inni. Innowacje, technologie, odnawialne źródła energii, rynek pracy – wbrew pozorom, to wszystko to także geografia.

Gdzie w Łodzi można uczyć się geografii?

Jeśli chodzi o geografię, Łódź oferuje wiele możliwości nauki. Myśląc o swoim życiu zawodowym, jeśli czujesz, że geografia to coś, co Cię interesuje i pasjonuje, z pewnością powinieneś rozważyć studia na tym kierunku.

Uniwersytet Łódzki posiada bardzo bogatą ofertę studiów z zakresu geografii. Studia pierwszego stopnia dzielą się na trzyletnie licencjackie lub trzy i pół letnie studia inżynierskie. Do wyboru mamy wówczas aż pięć możliwych ścieżek – geografia, geoinformacja, geomonitoring, gospodarka przestrzenna oraz turystyka i rekreacja. Dla absolwentów studiów pierwszego stopnia, Uniwersytet Łódzki przygotował także studia magisterskie – do wyboru dwuletnie lub trwające półtora roku (także dzielą się na konkretne specjalizacje).

Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego istnieje od 2001 roku i należy do wiodących ośrodków geograficznych w Polsce. Badania naukowe prowadzone na wydziale dotyczą zarówno geografii fizycznej (meteorologia i klimatologia, geomorfologia i paleogeografia, hydrologia i gospodarka wodna, geologia, gleboznawstwo oraz kompleksowa geografia fizyczna), jak i geografii społeczno-ekonomicznej (geografia miast, geografia turyzmu, gospodarka przestrzenna i zagospodarowanie środowiska, geografia społeczna, geografia polityczna, geografia historyczna, geografia regionalna). Mówiąc krótko – jest w czym wybierać!

Kiedy jednak mówimy o studiach, warto wspomnieć także o samym procesie rekrutacji. Jak wiadomo, do przyjęcia na studia geograficzne wymaganym przedmiotem zdawanym na maturze jest przede wszystkim właśnie geografia. Do tego wymagany jest także jeden wybrany przedmiot spośród języka polskiego, języków obcych, matematyki, informatyki, historii, WOSu, biologii, fizyki czy chemii. Dodatkowym atutem (niewymaganym) zwiększającym punktację w rekrutacji będzie wynik z jeszcze jednego z wyżej wymienionych przedmiotów.

Skoro jesteśmy już przy temacie matury, często zdarza się, że uczniowie przygotowujący się do egzaminu potrzebują pomocy w nauce, aby upewnić się, że zrobili wszystko, aby uzyskać najlepszy wynik. Oczywiście nie musi tu chodzić o samych maturzystów – w końcu z geografią mamy do czynienia już od czwartej klasy szkoły podstawowej! Bywa i tak, że uczniowie mają problemy z pracami domowymi czy z nauką do zwykłych sprawdzianów. To normalne! A my mamy na to świetne rozwiązanie!

Prywatne korepetycje z geografii w Łodzi

Jeśli potrzebujesz pomocy w nauce geografii w szkole lub nawet na studiach, prywatne zajęcia mogą okazać się wspaniałą opcją. Podczas takich zajęć, jako jedyny podopieczny swojego korepetytora, masz możliwość dostosowania lekcji wraz z nim bezpośrednio do Ciebie, Twoich umiejętności i potrzeb. W takiej formie to Ty ustalasz, w jaki sposób chcesz się uczyć i z jakiego zakresu materiału.

Prywatne korepetycje mogą być wykorzystywane, jako pomoc w nauce w szkole i na studiach, kiedy chcesz poprawić swoje wyniki lub dobrze przygotować się do nadchodzących egzaminów. Niektórzy decydują się na prywatne zajęcia także dla własnej przyjemności i rozwoju. Tak więc, niezależnie od tego, jaka jest Twoja potrzeba oraz motywacja, zawsze możesz skorzystać z pomocy oferowanej przez korepetytorów.

Coraz więcej uczniów w Polsce sięga po pomoc w postaci prywatnych korepetycji. Ze względu na warunki w większości szkół, wielu nauczycieli miewa trudności z efektywnym nauczaniem swoich uczniów. Jak wiadomo, w standardowej szkolnej klasie znajdować się może nawet do trzydziestu uczniów! W takich warunkach trudno jest dać odpowiednio wystarczająco uwagi każdemu z nich i podejść do niego w sposób indywidualny. Doświadczony, wykwalifikowany prywatny korepetytor może dać Ci bezcenną pomoc. Tylko jak znaleźć takiego nauczyciela? Odpowiedź jest prosta!

Lekcje prywatne z geografii z nauczycielami Superprof

Superprof to platforma edukacyjna, która od lat pomaga w nauce tysiącom uczniów! Poprzez naszą stronę możesz znaleźć setki nauczycieli chętnych do pomocy w nauce, odrabianiu prac domowych i przygotowaniach do trudnych egzaminów.

Aby wyszukać nauczycieli z Twojej okolicy, wystarczy w lupce na naszej stronie wpisać przedmiot, którego chcesz się uczyć oraz wybrać odpowiednią lokalizację. Przed Tobą pojawi się lista nauczycieli, którzy oferują swoje usługi w pobliżu Ciebie. Każdy z nauczycieli ma oddzielny profil uzupełniony o niezbędne do podjęcia decyzji informacje. Zależy Ci na konkretnej specjalizacji z dziedziny geografii? A może najważniejsza będzie dla Ciebie cena za godzinę? Nie ma problemu – dzięki odpowiedniemu filtrowaniu możesz dostosować wyszukiwanie do swoich potrzeb.

Kiedy już wybierzesz konkretną osobę, wystarczy, że poprzez naszą stronę skontaktujesz się z nim, a wiadomość zwrotną dostaniesz zapewne jeszcze tego samego dnia. Tak, jak wspomnieliśmy przedtem, podczas korepetycji z naszymi nauczycielami, to Ty jesteś szefem i Ty masz możliwość wyboru tego, czego chcesz się uczyć. Porozmawiaj ze swoim korepetytorem o tym, co sprawia Ci trudności w zrozumieniu albo o czym chciałbyś uczyć się więcej. Wszystko można bez problemu dostosować do Twoich wymagań.

Jeśli nie jesteś pewien, co do konkretnego nauczyciela, zawsze możesz skorzystać z darmowej pierwszej godziny zajęć! Większość naszych nauczycieli oferuje tą opcję i jest ona świetną możliwością, aby bez żadnych zobowiązań przetestować sobie tego typu zajęcia i sprawdzić, czy dobrze dogadujesz się ze swoim nauczycielem oraz czy jego sposób prowadzenia zajęć do Ciebie przemawia. Dzięki temu po prostu nie ma możliwości, abyś nie znalazł osoby, z którą współpraca będzie dla Ciebie czystą przyjemnością!

Pamiętaj także, że istnieje też możliwość nauki w formie online. Korzystając z tej opcji nie musisz koniecznie szukać nauczyciela wyłącznie z Twojego miasta – wybór jest jeszcze większy!

Wypróbuj naszą platformę i przekonaj się sam, jak łatwe stało się poszukiwanie prywatnego nauczyciela! Załóż konto i umów się na pierwszą lekcję jeszcze dziś.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Jaka jest średnia cena lekcji z: Geografia w mieście Łódź?

Średnia cena zajęć z: Geografia, w mieście Łódź wynosi: 36 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: geografia
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie(90-050).

🎯 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Geografia, w mieście Łódź?

Z pomocą nauczyciela z: Geografia, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Geografia online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Geografia oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: geografia lekcje online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli jest dostępnych z: Geografia, w mieście Łódź?

17  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Geografia, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 17 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Geografia, w mieście Łódź?

Na przykładzie 3 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..