Strona główna
Zostań nauczycielem

Korepetycje z fizyki

🥇 Najlepsi z najlepszych
🚀 851 nauczycieli
🔒 Bezpieczne płatności
💸 Bez prowizji

Gdzie chcesz się uczyć?

Prywatne lekcje z Superprof

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: fizyka

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 88 opinii.

43 zł/h

Najlepsze ceny: 100% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 43 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

1

Znajdź swojego idealnego nauczyciela z: Fizyka

Przeglądaj profile swobodnie i skontaktuj się ze swoim fantastycznym nauczycielem zgodnie z Twoimi kryteriami (ceny, dyplom, opinia, lekcje w domu lub przez kamerę internetową).

2

Zorganizuj swoje lekcje z: Fizyka

Wymień się wiadomościami z nauczycielem, omówcie wzajemne potrzeby co do zajęć oraz dostępność. Zaplanuj swoje lekcje i płać za nie bezpiecznie z pomocą skrzynki odbiorczej.

3

Przeżyj nowe doświadczenia

Niesamowita przepustka studencka zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów i zajęć przez 1 miesiąc. Miesiąc na odkrywanie nowych pasji ze wspaniałymi ludźmi.

Uczniowie
ocenili nauczycieli z przedmiotu: fizyka

Przejrzyj wszystkie nasze lekcje: Fizyka

Indywidualne korepetycje z fizyki, z prywatnym nauczycielem

Naucz się fizyki z prywatnym korepetytorem!

Wcale nie musisz być geniuszem takim jak Galileo, Newton czy Einstein by lepiej zrozumieć prawa fizyki. Być może teorie taki jak termodynamika, teoria względności i inne wydają Ci się zupełnie niezrozumiałe. A co dopiero pomyśleć o wykładach na uczelni czy rozkładaniu ich na części pierwsze! Często wydaje się to niepojęte! Jeśli jesteś jedną z tych osób, którym fizyka wydaje się zbyt skomplikowana by ją pojąć, nie martw się! A tym bardziej nie panikuj! Rozwiązanie jest zdecydowanie prostsze niż myślisz! Przejrzyj naszą stronę Superprof, gdzie znajdziesz setki profili korepetytorów, którzy są gotowi w prosty i skuteczny sposób wyłożyć Ci fizykę tak byś nigdy więcej nie dostał bólu głowy od nauki fizyki! Żaden egzamin nie będzie Ci już straszny! Czytaj dalej by dowiedzieć się więcej!

Korzyści płynące z nauki fizyki

Fizyka jest dość ciężką dziedziną nauki. Szczególnie biorąc pod uwagę, że rozwidla się ona w wielu kierunkach, które wymagają mnóstwo czasu i zaangażowania. Jednak warto jest przetrwać, ponieważ jak się okazuje jest ona dość znacząca i zdecydowanie może Ci się przydać w przyszłej karierze. 

 

Niezależnie od tego czy wiążesz Twoją przyszłość z fizyką, chcesz pracować w tej branży, ukończyć uniwersytet czy tylko poprawić oceny w szkole, pomoc korepetytora fizyki, może okazać się kluczowa. Pomoże Ci on zrozumieć nawet te najbardziej skomplikowanych zagadnienia w sposób szybki oraz bez zbędnych bólów głowy! Warto o tym pomyśleć ponieważ tak jak pisaliśmy powyżej, fizyka nie kończy się na jednym zagadnieniu lecz rozgałęzia się w wielu kierunkach, co da Ci pole do manewru w przyszłości, jako że wiele zawodów wymaga znajomości którejś z tych dziedzin, choćby była to znajomość podstawowa. Zobacz poniżej na jakie dziedziny dzieli się fizyka:

 • Biofizyka,
 • Chemia fizyczna,
 • Elektromagnetyzm,
 • Fizyka atomowa,
 • Fizyka doświadczalna,
 • Fizyka jądrowa,
 • Fizyka materii skondensowanej,
 • Fizyka płynów,
 • Fizyka poza modelem standardowym,
 • Fizyka teoretyczna,
 • Fizyka Wszechświata,
 • Mechanika,
 • Mechanika kwantowa,
 • Mechanika statyczna,
 • Optyka,
 • Ruch drgający i falowy,
 • Spektroskopia,
 • Termodynamika

 

Jednak nie zapominaj o tym, że nie jest ważne by zrozumieć fizykę tylko ze względów zawodowych czy z pasji, jednak dlatego, że pomoże nam to zrozumieć otaczający nas świat. Mamy do czynienia z fizyką na co dzień. Znajduje się ona pod nami, nad nami i obok nas. Są to wszystkie te prawa fizyki, które pozwalają nam funkcjonować oraz tłumaczą dlaczego wiele zjawisk ma miejsce, jak je kontrolować lub ich uniknąć. Także wszystkie planety, na czele z naszą, gwiazdy, które podziwiamy w nocy, czy ogrzewające nas słońce. Wszystko to jest fizyką! 

 

W szkole Twoje zajęcia będą najprawdopodobniej obejmowały tylko kilka ogólnych pojęć. To dopiero później, gdy zdecydujesz się na zagłębienie Twojej wiedzy oraz studia na uniwersytecie, Twoje zajęcia rozgałęziają się i będziesz musiał wybrać konkretną specjalizację. Studiuj fizykę, jeśli chcesz badać podstawowe procesy rządzące wszechświatem jako astronom, badać fizyczne aspekty świata jako geofizyk lub przewidywać pogodę jako meteorolog. Naukowcy kliniczni, inżynierowie odnawialnych źródeł energii, inżynierowie dźwięku, konsultanci akustyczni, inżynierowie jądrowi i inżynierowie oprogramowania oraz wielu innych, wszyscy oni muszą ukończyć konkretne specjalizacje by dostać stanowisko na wyżej wymienionych pozycjach. A ponadto ich rozumienie w danym sektorze musi być kompletne, a nie powierzchowne, ponieważ od tego będzie zależało jak dobrymi profesjonalistami będą!

 

Od fizyków wymaga się, aby zajmowali się problemami wszystkich rozmiarów, począwszy od super-kolosalnych do mikroskopijnych, i często przyjmują racjonalne, analityczne i metodyczne podejście do znalezienia rozwiązania. Umiejętności rozumowania są również kluczem do studiowania fizyki, ponieważ uczniowie uczą się pojmowania złożonych problemów i konstruowania logicznych argumentów; a umiejętności badawcze i analiza danych, zwiększają ich zdolność do wykonywania badań i stosowania umiejętności analitycznych w każdym scenariuszu zawodowym. Fizyka sprzyja również rozwijaniu praktycznych umiejętności, które przydadzą się także w Twoim życiu osobistym. Mówimy tu o zdolnościach takich jak dobra komunikacja oraz praca zespołowa, które są kluczem do prowadzenia badań naukowych. Studenci wspominają często, że również dostrzegają wzrost zdolności do planowania.

Jaki jest najskuteczniejszy sposób na naukę fizyki? 

Sam widzisz, że nauka fizyki ma wiele korzyści w życiu zarówno codziennym, zawodowym jak i dla rozwoju osobistego. Jednak jakie są sposoby na naukę tak skomplikowanej dziedziny? 

 

Otóż sposobów jest wiele. Poczynając od szkół publicznych. Od młodych lat w szkołach publicznych wprowadzane są zajęcia z fizyki. Na początek dzieci uczą się podstaw na temat gwiazd oraz niektórych z najważniejszych teorii, które możemy obserwować w życiu codziennym. Wraz z dorastaniem oraz zmianą szkoły z podstawowej na licealną itd., zajęcia z fizyki stają się coraz trudniejsze, a materiał bardziej kompletny. Jeśli interesuje Cię pogłębianie wiedzy z tego zakresu, Twój nauczyciel od fizyki na pewno z przyjemnością poleci Ci interesujące książki spoza materiału szkolnego. Kolejnym sposobem, tak powszechnym w dzisiejszych czasach jest oczywiście nauka przez internet. Znajdziesz tam mnóstwo materiałów do nauki, kursów oraz osób, które udostępniają filmiki na YouTube, Instagramie czy innych platformach, podczas których tłumaczą pewne zagadnienia oraz kwestie fizyki. Jedynym minusem tego typu nauczania jest fakt, że masz dostęp tylko do tego co jest udostępniane. Często niektóre zagadnienia, które są bardzo skomplikowane nie odnajdują odpowiedniego wytłumaczenia w Internecie. A czasami wytłumaczenie, które znajdziemy nadal nie jest jasne i wymaga dalszych klaryfikacji. To jest właśnie moment, w którym możesz potrzebować pomocy korepetytora z Superprof!

Ucz się fizyki z prywatnym korepetytorem!

Tak jak pisaliśmy powyżej, istnieje wiele sposobów na naukę fizyki, jednak ten, który wydaje nam się najbardziej skuteczny to zajęcia prywatne. Niezależnie od tego czy masz trudności z przygotowaniem się do egzaminu czy kartkówki, czy może Twoją pasją jest fizyka i chciałbyś więcej i lepiej zrozumieć skomplikowane zagadnienia, zajęcia z korepetytorem to zawsze dobry pomysł! Pozwoli Ci to na dopasowanie rytmu zajęć w stu procentach do Twoich potrzeb! W każdej chwili możesz poprosić o wytłumaczenie trudnego dla Ciebie zagadnienia lub skupienia uwagi na dłużej na innym. Nasz nauczyciel pozwoli Ci pracować w Twoim własnym tempie i dobierze materiał tak, byś mógł robić szybkie postępy bez zbędnego stresu! Przeciwnie do zajęć w grupach, podczas korepetycji cała uwaga jest skupiona tylko i wyłącznie na Tobie i Twoich potrzebach! Pomyśl zatem czy nie byłaby to opcja, którą mógłbyś rozważyć!

Jak znaleźć najlepszego nauczyciela do fizyki z Superprof?

Superprof jest platformą służącą do łączenia osoby, które chcą się uczyć, z osobami, które chcą dzielić się swoją wiedzą. Dziesiątki naszych tutorów z Superprof są gotowi i dostępni, aby dawać korepetycje zarówno w zaciszu Twojego domu, przez internet jak i w wybranym przez Ciebie miejscu.

 

Jak wybrać perfekcyjnego korepetytora do nauki fizyki? Wejdź na naszą stronę, przejrzyj katalog i porównaj profile. Oto kilka kryteriów, które pomogą Ci w wyborze najlepszego dla Ciebie nauczyciela:

 • Stawka godzinowa
 • Doświadczenie i kwalifikacje nauczyciela
 • Opinie byłych uczniów
 • Poziom wykształcenia
 • Lokalizacja nauczyciela w mieście

 

Najważniejsze jest by wybrać tego korepetytora fizyki, który najbardziej dopasuje się do Twoich potrzeb i sprawi, że nauka fizyki zamieni się w świetną przygodę! 

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Fizyka?

Średnia cena zajęć z: Fizyka wynosi: 43 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

 • doświadczenie nauczyciela z: fizyka
 • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
 • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Fizyka?

Z pomocą nauczyciela z: Fizyka, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Fizyka online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Fizyka oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: fizyka lekcje online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Fizyka jest dostępnych?

851  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Fizyka, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 851 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Fizyka?

Na przykładzie 88 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..