Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych korepetytorów fizyki

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 190 opinii.

51 zł/h

Najlepsze ceny: 99% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 51 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka fizyki nigdy nie była
tak prosta

2. Zorganizuj swoje lekcje fizyki

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Fizyka?

Średnia cena zajęć z: Fizyka wynosi: 51 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

  • doświadczenie nauczyciela z: fizyka
  • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
  • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Fizyka?

Z pomocą nauczyciela z: Fizyka, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Fizyka online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Fizyka oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje fizyka online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Fizyka jest dostępnych?

1293  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Fizyka, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 1293 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Fizyka?

Na przykładzie 190 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się fizyki?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z fizyki

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Fizyka korepetycje z prywatnym nauczycielem Superprof

Fizyka dla każdego

Wcale nie musisz być geniuszem takim jak Galileo, Newton czy Einstein, by lepiej zrozumieć prawa fizyki. Być może teorie taki jak termodynamika czy teoria względności wydają Ci się zupełnie niezrozumiałe. Jeśli jesteś jedną z tych osób, którym fizyka wydaje się zbyt skomplikowana, nie martw się! Rozwiązanie jest zdecydowanie prostsze niż myślisz!

 

Razem z Superprof znajdziesz setki nauczycieli, którzy są gotowi w prosty i skuteczny sposób nauczyć Cię fizyki. Przygotowanie do klasówki nigdy nie było prostsze! Czytaj dalej i zobacz, dlaczego warto uczyć się fizyki!

Dlaczego warto uczyć się fizyki?

Fizyka nie należy do najprostszych nauk. Teorie, prawa, wzory, obliczenia. Wielu uczniów miewa problemy w jej nauce. Jednak fizyka bywa naprawdę fascynująca! Niezależnie od tego czy wiążesz z fizyką swoją przyszłość, chcesz udać się do szkoły wyższej i pracować w tej branży, czy tylko poprawić swoje oceny, przygotować się do matury, pomoc korepetytora może okazać się kluczowa.

 

Korepetytor pomoże Ci zrozumieć nawet te najbardziej skomplikowane zagadnienia w sposób prosty i efektywny. Fizyka dzielona jest na wiele dziedzin, które mogą okazać się dla Ciebie ciekawymi kierunkami studiów: biofizyka, chemia fizyczna, elektromagnetyzm, fizyka atomowa, doświadczalna, jądrowa, teoretyczna,astronomia, mechanika, mechanika kwantowa, statyczna, optyka i wiele więcej…

 

Fizyka może pomóc Ci lepiej zrozumieć otaczający nas świat. Tak naprawdę z fizyką mamy do czynienia na co dzień. Pomyśl tylko o wszystkich tych prawach fizyki, które pozwalają nam funkcjonować oraz tłumaczą, dlaczego wiele zjawisk ma miejsce, jak je kontrolować lub ich uniknąć. Także wszystkie planety, gwiazdy, które podziwiamy w nocy, czy dające nam życie słońce – wszystko to fizyka!

Skuteczna nauka fizyki

Fizyka jako przedmiot pojawia się już na początku szkoły podstawowej. Najpierw jest ona łączona z innymi przedmiotami ścisłymi jak biologia czy chemia, a na późniejszych etapach nauki pojawia się jako samodzielny przedmiot. W trakcie liceum zajęcia z fizyki stają się trudniejsze, a materiał bardziej obszerny.

 

Jeśli interesuje Cię pogłębianie wiedzy z fizyki, Twój nauczyciel na pewno z przyjemnością poleci Ci interesujące książki spoza materiału szkolnego. Kolejnym sposobem jest oczywiście nauka przez internet. Znajdziesz tam mnóstwo materiałów do nauki, kursy czy filmiki na YouTube, które tłumaczą pewne zagadnienia fizyki. Jest jednak minus tego typu nauki – nie ma osoby, która może odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać niejasności.

 

Właśnie dlatego idealna może się okazać pomoc korepetytora Superprof! Czytaj dalej i zobacz, dlaczego warto wybrać korepetycje.

Dlaczego warto korzystać z korepetycji z fizyki?

Chemia, fizyka, matematyka czy język angielski – ze wszystkim może Ci pomóc korepetytor. Niezależnie od tego, czy chodzi o pomoc w rozwiązywaniu zadań, przygotowanie do matury, poprawę wyników w szkole czy poszerzanie wiedzy dla własnej przyjemności.

 

Zajęcia prywatne to wygodny i efektywny sposób nauki, wybierany przez wielu uczniów. Korepetycje posiadają wiele korzyści i dają możliwości, jakich szkoła nie może zapewnić. Lekcje są indywidualne, więc nie musisz stresować się obecnością innych uczniów. Możesz czuć się swobodnie i uczyć się tego, czego chcesz.

 

Korepetycje mogą być dopasowane do Twoich potrzeb. Korepetytor pozwoli Ci pracować w swoim tempie i dobierze materiał tak, byś mógł robić szybkie postępy w nauce! Cena za takie lekcje wcale nie należy do najwyższych. Razem z nami możesz uczyć się fizyki, chemii czy matematyki już nawet za 20 złotych za godzinę!

 

Niezależnie od tego, czy chodzisz do szkoły podstawowej, czy liceum, na naszej platformie znajdziesz korepetycje na każdym poziomie! Czytaj dalej i zobacz, w jaki sposób znaleźć swojego nauczyciela!

Korepetycje z fizyki z Superprof

Aby znaleźć nauczycieli z Twojej okolicy, wpisz w lupce na stronie głównej „fizyka” i wybierz swoje miasto. Jeśli chcesz, możesz korzystać także z korepetycji online! Wówczas możesz szukać nauczycieli z takich miast jak Warszawa, Lublin czy Kraków. Wybór należy do Ciebie!

 

Sprawdzamy każde ogłoszenie, dlatego możesz być pewien, że stawiasz na doświadczenie i jakość! Każdy korepetytor posiada własny profil, na którym poznasz różne informacje na jego temat: cena, doświadczenie i kwalifikacje, opinie byłych uczniów, metody nauczania i tak dalej.

 

Czy wiedziałeś, że pierwszą godzinę lekcji prowadzimy za darmo? Dzięki temu możesz sprawdzić, czy korepetycje to coś dla Ciebie! Kontakt z nauczycielami jest prosty – wyślij wiadomość wybranej osobie, aby umówić termin pierwszych zajęć!

 

Edukacja jest bardzo ważna, a z naszymi nauczycielami nauka to czysta przyjemność. Zobacz sam i zapisz się na pierwszą lekcję jeszcze dziś!

Czego chcesz się nauczyć?