Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 6 opinii.

50 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 50 zł

3 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 3 h.

Nauka z przedmiotu Korepetycje nigdy nie była
tak prosta w mieście Warszawa

2. Organizuj swoje lekcje 📅

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynoszą za godzinę zajęcia z prywatnym korepetytorem, w mieście: Warszawa oraz na przedmieściach?

W mieście: Warszawa, średnia stawka za godzinę zajęć prywatnych to 50 zł.

 

Ceny za prywatne korepetycje zależą od paru czynników:

 

Doświadczenia Twojego korepetytora, miejsca gdzie odbędą się lekcje (przez kamerę internetową czy w dowolnej wybranej lokalizacji), ilość lekcji i długość trwania korepetycji, cel Twoich lekcji. (np: przygotowujesz się do ważnego egzaminu? ; Twoje dziecko ma problemy z opanowaniem materiału?).

 

Blisko 97% naszych korepetytorów oferuje pierwszą darmową lekcję.

 

Przejrzyj ceny naszych nauczycieli Superprof już dziś!

🖍 Ile wynosi średnia rekomendacji, przypisana przez uczniów Superprof dla prywatnych nauczycieli w mieście: Warszawa i niedaleko?

Na naszej stronie znajdziesz różnorodne oferty korepetycji, niezależnie od Twojego lub Twojego dziecka stopnia zaawansowania i miejsca zamieszkania.

 

Użytkownicy Superprof przypisali średnią ocenę: 5.0/5 wszystkim prywatnym korepetytorom w mieście Warszawa oraz na przedmieściach.

 

Pamiętaj, że nasz zespół obsługi klienta jest dostępny w tygodniu, aby pomóc Ci przy napotkanych trudnościach poprzez formularz na stronie.

 

Dowiedz się wszystkiego w sekcji najczęściej zadawanych pytań

👩‍💻 Czy jest możliwe branie zajęć prywatnych online?

Zdecydowana większość prywatnych nauczycieli Superprof, oferuje zarówno zajęcia prowadzone osobiście jak i online. Dodatkowo, te praktyczne indywidualne korepetycje dodatkowe, są bardziej elastyczne w organizacji.

 

Prywatne lekcje przez internet zapewnią Ci świetną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania aktualnych technologii.

📕 💡 Jakie są zalety rozpoczęcia prywatnych lekcji już dziś?

Przez cały rok szkolny tysiące uczniów, którzy decydują się na dodatkową pomoc w formie prywatnych korepetycji, aby złagodzić wątpliwości, które mogą napotkać w trakcie zajęć szkolnych.

 

Jest to świetna okazja dla wszystkich uczniów by poprawić swoje umiejętności z przedmiotów, które sprawiają największe trudności. Utrwal teorię, popraw swój poziom danego języka, zdaj ważny egzamin, przygotuj się do matury lub po prostu wzmocnij zdobyte podstawy podczas edukacji szkolnej.

 

Prywatny nauczyciel nie tylko, pomoże Ci zrozumieć materiał szkolny ale także wesprze Cię podczas odrabiania zadań domowych. Dodatkowo, może pomóc Ci pójść naprzód z nowym materiałem, przydatnym podczas kolejnych lekcjach z wybranego przedmiotu.

 

Najlepsze wsparcie szkolne prywatnych nauczycieli polega na tym, że  zapewnią Ci spersonalizowaną pomoc i będą mogli śledzić Twoje postępy i dostosowany do Ciebie rytm nauki.

 

W mieście Warszawa, nauczyciele pobierają 50zł za indywidualną lekcję.

Cena za indywidualną lekcję jest zależna od paru elementów:

  • Doświadczenia Twojego nauczyciela;
  • Miejsca, w którym odbywają się zajęcia(przez Skype, u Ciebie lub dowolnym wybranym miejscu);
  • Ilości korepetycji oraz czasu ich trwania;
  • Celu Twoich lekcji muzycznych. Studiujesz się do egzaminu lub po prostu chcesz zgłębiać swoje zainteresowania?

Ponad 97% nauczycieli jest obecnych na stronie Superprof i proponuje 1-sze zajęcia za darmo.

Zapoznaj się z stawkami  naszych instruktorów niedaleko Ciebie.

🙋‍♂️ Ilu prywatnych nauczycieli jest aktualnie dostępnych w mieście: Warszawa, by udzielić Ci lekcji?

Jeśli chcesz nauczyć się, rozwijać swoje umiejętności z danego przedmiotu czy poprawić oceny, 39 nauczycieli jest dostępnych w mieście: Warszawa, aby uczyć zarówno w domu lub zdalnie.

 

Z nami możesz zrealizować swój cel nauki i doskonalenia swoich umiejętności z każdego przedmiotu, a także uczyć się całkowicie we własnym tempie. Wejdź na naszą stronę i rozpocznij korepetycje już teraz.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Warszawa, czy w okolicy, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki lekcjom osobistym lub na odległość nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje prywatne były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo, a także zaproponują Ci, jak najlepiej dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Superprof czeka na Ciebie!

Chęć zgłębiania wiedzy z Korepetycje w mieście Warszawa?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Korepetycje w mieście Warszawa

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Prywatne korepetycje dla Ciebie lub Twojego dziecka

Prywatni nauczyciele z przedmiotu: korepetycje w mieście Warszawa

Wybierz najlepszego korepetytora z przedmiotu: korepetycje. Superprof zebrał wszystkich wykwalifikowanych nauczycieli z przedmiotu korepetycje w mieście Warszawa i w okolicach.

Lekcje z przedmiotu: korepetycje umożliwią Ci szybszy postęp

Niezależnie od tego, gdzie jesteś ciesz się pomocą doświadczonego nauczyciela w mieście Warszawa. Poprawa ocen, przygotowanie do egzaminu, udoskonalenie akcentu czy dogłębna praca z tematem jest bardziej efektywna, kiedy ktoś prowadzi Cie krok po kroku.

Czego chcesz się nauczyć?