Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Jelenia Góra

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 2 opinii.

32 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 32 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka z przedmiotu Matematyka nigdy nie była
tak prosta w mieście Jelenia Góra

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Jelenia Góra

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynosi godzina korepetycji z matematyki, w mieście: Jelenia Góra?

Średnia stawka za zajęcia z matematyki, w mieście: Jelenia Góra, to 32 zł.

Ceny za korepetycje z matematyki zależą od kilku czynników:

 • doświadczenia Twojego nauczyciel
 • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (przez Skype lub w dowolnej wybranej lokalizacji)
 • ilość lekcji i długość trwania korepetycji
 • przeznaczenie Twoich lekcji.

97% naszych nauczycieli oferuję pierwsze zajęcia z matematyki za darmo.

Sprawdź stawki naszych prywatnych korepetytorów matematyki w Twoim województwie.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych korepetytorów jest dostępnych by udzielić indywidualnych lekcji matematyki w mieście: Jelenia Góra i niedaleko?

W mieście: Jelenia Góra i w okolicach, 15 nauczycieli matematyki jest dostępnych udzielić Ci lekcji.

By znaleźć swojego prywatnego nauczyciela przeczytaj ich reklamy nauczyciela i dowiedz się więcej na temat prowadzonych przez nich zajęć.

Wybierz swoje prywatne korepetycje w mieście: Jelenia Góra, z naszej listy ponad 15 dostępnych korepetytorów.

💻 Jak mogę brać prywatne korepetycje z matematyki online?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz rozwijać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny korepetytor z pewnością Ci pomoże.

 

 

Większość naszych nauczycieli matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych nauczycieli na Superprof udziela lekcji matematyki przez kamerę internetową, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępne korepetycje, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć nauczycieli, którzy w danej chwili oferują zajęcia online z wybranego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez kamerę internetową cechują się wiekszą ilością udogodnień. Możesz zaplanować zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego kalendarza, a także oszczędzać, ponieważ lekcje online są tańsze, ze względu na brak dojazdu.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jaka jest średnia punktacja, przyznana przez uczniów dla prywatnych korepetytorów matematyki w mieście: Jelenia Góra?

Wśród wszystkich 2 wystawionych rekomendacji, uczniowie przyznali swoim korepetytorom z matematyki średni wynik 5.0 na pięć możliwych punktów.

 

Członek zespołu obsługi klienta będzie dostępny, aby znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail przez cały tydzień) jeśli masz jakiekolwiek  wątpliwości związane z  Twoją lekcją.

Masz inne pytania?

👴🏼 Dlaczego by nie rozpocząć brać lekcje matematyki w mieście: Jelenia Góra?

Matematyka jest jednym z najbardziej skomplikowanych przedmiotów w szkole.

 

Mnóstwo uczniów zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą prywatnego nauczyciela matematyki wielu uczniów jest w stanie pokonać swój strach przed tym przedmiotem.

 

Wszystkie korepetycje matematyki z kompetentnymi nauczycielami oferują Ci szanse by opanować zagadnienia matematyczne szybciej.

 

Po prostu wybierz swojego idelanego prywatnego korepetytora, aby umówić się na pierwsze korepetycje. Zajmuje to tylko chwilę, a dzięki temu już dziś możesz zacząć swoją przygodę z matematyką.

 

Jeśli chcesz brać prywatne lekcje
w domu lub w dowolnej wybranej lokalizacji, znajdź najlepszego prywatnego nauczyciela i zarezerwuj pierwszą lekcję matematyki już dzisiaj.

 

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki Superprof, aby wybrać idealnego nauczyciela matematyki wśród listy

15 prywatnych korepetytorów w mieście: Jelenia Góra.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć zgłębiania wiedzy z Matematyka w mieście Jelenia Góra?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Matematyka w mieście Jelenia Góra

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Nauczyciel matematyki w Gdyni, który pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę

Jak skutecznie uczyć się matematyki w Zielonej Górze? 

W Jeleniej Górze istnieje kilka skutecznych sposobów na naukę matematyki. Możesz na przykład uczęszczać do jednej ze szkół matematycznych takich jak: Szkoła Matematyczna 2+2, Szkoła Matematyki Jarosława Cywki czy Szkoła Matematyczna Cube. Jednak najbardziej skuteczny sposób nauki to bez wątpienia zajęcia prywatne. 

 

Jest to świetny sposób nie tylko do tego by rozpocząć naukę matematyki, ale również by dokształcać się w wybranych dziedzinach tego przedmiotu. Ze względu na zindywidualizowane zajęcia, nauka jest znacznie szybsza i skuteczniejsza niż w przypadku innych form nauki. 

 

Materiał dobierany jest indywidualnie do potrzeb ucznia, a tempo nie jest narzucane przez nauczyciela tylko wybierane przez ucznia. Co więcej zajęcia mogą odbywać się zarówno w domu ucznia, nauczyciela czy też w wybranym miejscu w Jeleniej Górze. 

 

W przypadku nauki z korepetytorami z Superprof, cena ustalana jest przez nauczyciela i nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Od początku wiesz dokładnie ile wyniesie Cię nauka. 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nauki z korepetytorem z Superprof, korzyści jakie niesie ze sobą nauka matematyki oraz co ciekawego robić w Jeleniej Górze to zapraszamy do dalszej lektury! 

Dlaczego znajomość matematyki jest ważna? 

To dobrze znany fakt, że większość dzieci w szkole nienawidzi matematyki. Nic dziwnego, jest to niezwykle skomplikowany przedmiot, mający tendencję do obniżania ogólnej średniej ucznia. Być może miałeś to samo doświadczenie, jest to dość powszechny koszmar, jednak prawda jest taka, że wcale nie musi tak być. 

 

Otóż warto spojrzeć na matematykę z innej perspektywy. Otóż znajomość matematyki jest ważna z wielu powodów, a poniżej omówimy kilka z nich. Jak mówi powiedzenie: "Nic, co jest warte zachodu, nigdy nie jest łatwe". Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku matematyki, a bycie dobrym z matmy może przynieść tyle samo bądź więcej korzyści niż bycie dobrym w innych przedmiotach.

 

Jednym z powodów, dla których warto uczyć się matematyki jest fakt, że matematyka jest najlepszym sposobem na ćwiczenie Twojego mózgu. Pomaga ona w rozwijaniu umiejętności rozwiązywania problemów, która będzie potrzebna Ci przez całe życie. Jeśli możesz stać się dobry w matematyce, to wszystko inne stanie się łatwiejsze.

 

Kolejnym powodem jest fakt, że niektóre z najbardziej lukratywnych miejsc pracy są związane z matematyką. Większość dziedzin inżynieryjnych polega na umiejętnościach matematycznych, niezależnie od tego, czy jest to inżynieria cywilna i mechaniczna, czy też inżynieria oprogramowania. Praca w finansach również wiąże się z dużą ilością matematyki, a jaki jest lepszy sposób na zarabianie pieniędzy niż praca w dziedzinie, która w całości dotyczy pieniędzy? Możesz również zostać statystykiem lub aktuariuszem; nie jest łatwo znaleźć świetnych statystyków, mimo że jest na nich zapotrzebowanie. Jeśli chcesz zarabiać dobre pieniądze, potrzebujesz dobrych umiejętności matematycznych.

 

Z drugiej strony, matematyka również przyda Ci się w życiu codziennym. Używasz matematyki obliczając podatek, planując budżet na wakacje, ilość paliwa do przejechania wybranej ilości kilometrów, a nawet do takich czynności jak obliczanie Twojego codziennego spożycia i spalania kalorii czy nawet ilości dodawanych składników podczas gotowania. 

 

Ale przede wszystkim, poza wszystkimi korzyściami i zaletami, to, co sprawia, że tak ważna jest znajomość matematyki to fakt, że pomoże Ci ona zrozumieć otaczający Cię świat. Matematyka jest językiem wszechświata; liczby wyjaśniają prawa natury i to, co sprawia, że one działają. Być może nigdy nie zostaniesz fizykiem teoretycznym, ale dobre umiejętności matematyczne pozwolą Ci zrozumieć skomplikowaną dynamikę, która może wprawić w zakłopotanie innych ludzi.

 

Nauka matematyki to po prostu dobry pomysł, aby być dobrym w wielu innych dziedzinach życia, ponieważ pozwala Ci mieć lepszy mózg do odszyfrowania tajemnic życia. Sam zdasz sobie sprawę z tego, że świat może być bardziej fascynującym miejscem, gdy jesteś lepszy w matematyce. Być w stanie dobrze liczyć jest często tak fundamentalne, jak być w stanie czytać, pisać i mówić.

Jakie prace można wykonywać z dobrą znajomością matematyki? 

Świetna znajomość matematyki otwiera drzwi do fascynujących karier. Poniżej wypisaliśmy kilka z tych zawodów, które wydają nam się najbardziej fascynujące. Jednak pamiętaj, że to tylko kilka przykładów w morzu możliwości. 

 

 • Wykładowca/ Profesora na uniwersytecie 

 

Jeśli lubisz nauczać, możesz zostać nauczycielem, jednak jeśli wolisz wyższe poziomy, możesz zostać wykładowcą uniwersyteckim i uczyć matematyki kolejne pokolenia.

 

 • Analityk 

 

Analityk to osoba, która zajmuje się analizą informacji, definiowaniem problemu i ustalaniem kierunków działania w celu jego rozwiązania. Specjaliści ci wymagają zaawansowanej wiedzy matematycznej do wykonywania swojej pracy. 

 

 • Dyrektor ds. danych

 

Ten zawód wykracza o krok poza pracę analityka danych. Jest to osoba, która planuje, monitoruje, nadzoruje i analizuje wszystko, co jest związane z informacjami i danymi. Nie koncentruje się na jednej części danych, ale ma ich globalną wizję, dzięki czemu jest w stanie określić priorytety zapotrzebowania na projekty, doradzać w zakresie wdrażania projektów i polityk dotyczących danych oraz optymalizować zarządzanie i wyniki firmy lub organizacji. Jest to zawód, który jest coraz bardziej pożądany przez wszystkie firmy, ze względu na jego znaczenie i wielką przydatność.

 

 • Astronom 

 

Zawód ten jest idealny dla osób, które oprócz matematyki pasjonują się astronomią, gwiazdami itp. Astronomowie zajmują się badaniem wszechświata, badają planety, gwiazdy, galaktyki, ciała niebieskie itp. Używają wszelkiego rodzaju sprzętu do zbierania i analizowania danych, a następnie wykorzystują modele teoretyczne do badania obiektów.

 

 • Inżynier 

 

Inżynierowie planują, organizują, harmonogramują i kontrolują montaż i budowę wszystkich rodzajów robót inżynieryjnych. Zajmują się oni rozwiązywaniem problemów, analizą i poszukiwaniem nowych technik, optymalizacją procesów produkcyjnych itd. Jest to dość trudny i skomplikowany stopień, który wymaga dobrej podstawy matematyki.

Co ciekawego można robić w Jeleniej Górze? 

Jelenia Góra to nie tylko doskonała baza wypadowa do aktywnej turystyki w regionie, ale również ciekawy cel wycieczki sam w sobie.  Jelenia Góra to średniej wielkości miasto w województwie dolnośląskim oferujące wiele atrakcji, które wypisaliśmy na poniższej liście. Zapraszamy do lektury!

 

 • Jeleniogórski Rynek

 

Rynek Jeleniej Góry to niewątpliwie najbardziej centralny punkt miasta. Centralne miejsce zajmuje XVIII-wieczny ratusz połączony galerią z rzędem kamieniczek zwanych, ,,siedmioma domkami”. Znajduje się tam również fontanna Neptuna, która symbolizuje zagraniczne kontakty Jeleniej Góry z miastami Europy- głównie w ramach wymiany handlowej.

 

 • Ulica 1 Maja

 

Przy ulicy 1 Maja znajdziesz rząd przyjemnie odrestaurowanych kamieniczek, w których toczy się normalne życie. Funkcjonują tu lokalne sklepiki, małe biznesy i jadłodajnie co daje wzgląd na lokalny styl życia, a nie turystyczne restauracje.

 

 • Katedra św. Erazma i Pankracego

 

Znajdująca się przy ulicy 1 Maja Katedra św. Erazma i Pankracego jest najstarszym kościołem w mieście. 

 

 • Cerkiew prawosławna św. Piotra i Pawła

 

Nie od początku była to cerkiew. Obiekt wcześniej służył jako kościół, a potem jako hala wystawiennicza. Dopiero w 1948 roku został cerkwią.

 

 • Sanktuarium pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego

 

To miejsce to perełka na skalę regionu oraz świadectwo niesamowitej zamożności jeleniogórskich mieszczan, którzy na początku XVIII wieku nie tylko wznieśli potężny i bogato zdobiony kościół, ale również sfinansowali ornamentalne lapidaria i kaplice grobowe.

Jednak Jelenia Góra to nie tylko prześliczne miasteczko, ale przede wszystkim wszystko to co znajduje się dookoła. Karkonosze, Rudawy Janowickie, Góry Kaczawskie czy Izerskie – do każdego z tych czterech pasm dojedziesz w pół godziny drogi od Jeleniej Góry. Co więcej w promieniu kilkunastu kilometrów od Jeleniej Góry znajdziesz kilkanaście pałaców i zamków, które zadziwiają swoją wartością historyczną.

Jak znaleźć korepetytora matematyki w Jeleniej Górze?

Dzięki platformie Superprof, znalezienie perfekcyjnego korepetytora do nauki matematyki w Jeleniej Górze jest niesamowicie proste! Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę oraz zapoznasz się z profilami dostępnych nauczycieli. W tym momencie jest ich 13, a średnia cena waha się od 20 PLN do 50 PLN za godzinę nauki. 

 

Przejrzyj dokładnie każdy profil i wybierz Twojego perfekcyjnego korepetytora według Twoich własnych preferencji oraz kryteriów. Skontaktuj się z nim oraz umów się na pierwsze zajęcia. Pierwsza lekcja zazwyczaj oferowana jest za darmo, co pozwoli Ci na podjęcie decyzji czy chcesz podjąć się współpracy właśnie z tym korepetytorem.

 

Sprawdź naszą ofertę już dziś i przekonaj się sam, że nauka z korepetytorem z Superprof to najlepszy sposób na naukę matematyki w Jeleniej Górze!

Czego chcesz się nauczyć?