Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście Lublin

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 33 opinii.

38 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 38 zł

2 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 2 h.

Nauka matematyki nigdy nie była
tak prosta w mieście Lublin

2. Organizuj swoje lekcje 📅 matematyka Lublin

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💸 Ile wynoszą godzinne, lekcje z prywatnym korepetytorem matematyki, w mieście: Lublin oraz na przedmieściach?

Średnia stawka za godzinę korepetycji z matematyki, w mieście: Lublin, to 38 zł.

Ceny lekcji z matematyki zależą od kilku czynników:

 • doświadczenia Twojego nauczyciela matematyki
 • miejsca gdzie zajęcia będą się odbywać (przez kamerę internetową lub w dowolnej wybranej lokalizacji)
 • częstotliwość lekcji i długość trwania zajęć
 • zadanie Twoich lekcji.

Większość naszych trenerów oferuje pierwszą darmową lekcję.

Sprawdź ceny naszych korepetytorów matematyki w Twoim mieście.

👨🏼‍⚖️ Ilu prywatnych korepetytorów jest dostępnych w mieście: Lublin, by udzielić korepetycji z matematyki?

W mieście: Lublin i w okolicach, 261 prywatnych korepetytorów matematyki jest dostępnych udzielić Ci lekcji.

Możesz zobaczyć ich reklamę i wybrać korepetytora matematyki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Wybierz lekcje z naszej listy ponad 261 profili nauczyciela.

💻 Jak mogę brać prywatne korepetycje z matematyki przez internet?

Razem z Superprof, możesz uczyć się matematyki online z prywatnym nauczycielem.

 

 

Jeśli uważasz, że potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty, egzaminu maturalnego itd., zmagasz się z zadaniami matematycznymi, czy po prostu chcesz pogłębiać  swoje umiejętności z tego przedmiotu, prywatny nauczyciel z pewnością Ci pomoże.

 

 

Większość naszych korepetytorów matematyki oferuje także lekcje online. Blisko 80% naszych prywatnych nauczycieli na Superprof udziela lekcji matematyki przez Skype, oraz oferuje swoją pierwszą lekcję za darmo!

 

 

By znaleźć dostępnego nauczyciela, wystarczy wpisać kryteria przedmiotu w wyszukiwarce i wybrać filtr kamery internetowej, aby zobaczyć korepetytorów, którzy obecnie oferują lekcje online z danego przedmiotu.

 

Zajęcia online przez kamerę internetową wyróżniają się wiekszą ilością udogodnień. Możesz ustalić zajęcia tak, aby pasowały do ​​Twojego kalendarza, a także oszczędzać, ponieważ lekcje przez internet są tańsze, ze względu na brak dojechania na miejsce.

Znajdź swojego nauczyciela matematyki online

✒️ Jaka jest średnia rekomendacji, przyznana przez uczniów dla korepetytorów z matematyki w mieście: Lublin?

Wśród wszystkich 33 wystawionych rekomendacji, uczniowie przyznali swoim nauczycielom z matematyki średni wynik 5.0 na pięć możliwych punktów.

 

W razie jakichkolwiek komplikacji związanych z Twoją lekcją, menedżer ds. relacji z klientami z zespołu Superprof będzie on hand ,by znaleźć rozwiązanie przez telefon lub mail przez cały tydzień).

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania FAQ.

👴🏼 Czemu by nie zacząć brać lekcje matematyki w mieście: Lublin?

Matematyka jest jednym z najtrudniejszych przedmiotów w szkole.

 

Mnóstwo dzieci zmaga się z matematyką przez cały okres nauki, zarówno na poziomie podstawowym, średnim czy wyższym. Dlatego właśnie korepetycje z matematyki są tak bardzo popularne. Z pomocą korepetytora z matematyki wielu uczniów jest w stanie przezwyciężyć swój strach przed tym przedmiotem.

 

Zarezerwuj prywatne lekcje matematyki, aby dowiedzieć się więcej o różnych pojęciach matematycznych dzięki kompetentnym prywatnym nauczycielom. Jest to niesamowita możliwość, by opanować różne matematyczne zagadnienia szybciej i w końcu poczuć, że przedmiot ten wcale nie jest taki trudny.

 

Możliwość przesyłania wiadomości pozwala Ci na
łatwą komunikację ze swoim nauczycielem od matematyki i na przykład ustalenia miejsca zajęć. Możesz uczyć w swoim domu, online lub w w wybranej lokalizacji.

 

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę Superprof, aby znaleźć swojego nauczyciela matematyki wśród listy

261 nauczycieli w w okolicach miasta: Lublin.

 

Znajdź swojego nauczyciela matematyki

Chęć nauki matematyki w mieście Lublin?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli
matematyki w mieście Lublin

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z matematyki Lublin, z nauczycielem, który pomoże Ci rozwijać wiedzę

Matematyka w szkole

Bardzo prawdopodobne, że jesteś jednym z tych uczniów, którzy z matematyką mają się na bakier… Okazuje się, że pośród wielu uczniów panuje niechęć do tego przedmiotu, nie chcą się go uczyć, męczy ich to i zupełnie nie angażuje. Po części źródło tego problemu leży zazwyczaj w nauczycielu. Nieodpowiednie podejście do ucznia potrafi mocno wpłynąć na jego postrzeganie danego przedmiotu. Używanie złych technik nauczania może często przynieść odwrotny skutek od tego, który był pierwotnie zamierzony.

 

Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach dzieci i młodzież bardzo różnią się od tych z poprzedniego pokolenia. Ich świat wygląda zupełnie inaczej, otoczeni są coraz to nowszą technologią, posiadają inne usposobienie i światopogląd. Podczas gdy ludzie się zmieniają, metody dydaktyczne w wielu szkołach pozostają takie same.

 

Matematyka jest jednym z przedmiotów, który realizowany jest już od pierwszych klas szkoły podstawowej, uwzględniony jest także w egzaminie ósmoklasisty i na maturze… Nie sposób więc tak naprawdę wymigać się od nauki matematyki i każdy z nas musiał, musi i będzie musiał przez to przejść. Powinieneś jednak wiedzieć, że matematyka wcale nie musi być czymś okropnym i ciężkim. Z odpowiednim podejściem oraz dobrym nauczycielem może ona nawet stać się Twoją pasją!

 

Podczas pierwszych lat z matematyką uczymy się prostych rzeczy, takich jak symbole matematyczne, podstawowe działania na liczbach, liczenie pisemne, rzymski system liczbowy. Z czasem pojawiają się potęgi, wzory na obliczenie obwodu, pola powierzchni, równania, arytmetyka. Matematyka ma to do siebie, że obejmuje ogromną ilość materiału i różnorodnych zagadnień, jest bardzo obszerną nauką, która składa się z setek tematów i tak naprawdę każdy z nich powinniśmy poznać przynajmniej w formie podstaw.

Dlaczego warto uczyć się matematyki w Szczecinie?

Nie bez powodu o matematyce mówi się, że jest ona królową nauk. Odgrywa ona kluczową rolę w prawidłowym rozumowaniu, usprawnia pracę naszego mózgu i stymuluje go. Między innymi właśnie dlatego uczymy się matematyki już od najmłodszych lat, ponieważ nasze mózgi są w tym czasie niezwykle chłonne i zapamiętują przeróżne zasady matematyczne o wiele łatwiej, niż byłoby to w późniejszych latach. Dzięki temu dalsza nauka tego przedmiotu sprawia nam mniej trudności… A przynajmniej takie jest założenie, ponieważ z pewnością wiesz z doświadczenia, że matematyka mimo wszystko potrafi przysporzyć czasem nie lada problemu. Wracając jednak do zalet nauki matematyki, poniżej wymienimy tylko kilka z nich:

 • Nauka logicznego myślenia – jak wspomnieliśmy wcześniej, matematyka jest dobrym ćwiczeniem dla naszego mózgu. Ucząc się matematyki uczymy się także wnioskowania, myślenia logicznego, ćwiczymy naszą wytrwałość w dążeniu do rozwiązania problemu, a także systematyczność. Matematyka nie tylko pozwala nam lepiej zrozumieć otaczający nas świat, ale także pomaga naszemu mózgowi w lepszym i szybszym przyswajaniu wiedzy, także z innych przedmiotów,
 • Życie codzienne – wbrew pozorom, znajomość matematyki przydatna jest nam w codziennych sytuacjach i często nawet nie jesteśmy świadomi tego, że korzystamy z wiedzy zdobytej w szkolnej ławce. Weźmy na przykład zwykłe wyjście do sklepu czy do kawiarni – wszędzie otaczają Cię liczby, w portfelu masz pieniądze, które musisz przecież umieć przeliczyć, sprawdzić, czy wystarczy Ci na to, czego potrzebujesz. Bez znajomości odpowiednich reguł i zasad matematycznych nie będziesz w stanie oszacować swojego domowego budżetu. Przynajmniej podstawowa wiedza o ułamkach, procentach, geometrii czy algebry jest po prostu konieczna!
 • Wiele rozmaitych ścieżek zawodowych – matematyka używana jest nie tylko w życiu codziennym, ale także w różnorodnych zawodach. Nie musisz być księgowym czy technikiem, aby znajomość matematyki była Ci potrzebna. Architekt, inżynier, analityk, programista… Zdolności matematyczne mogą Ci się przydać w ogromnej ilości zawodów, a także znacznie ułatwić niejeden kierunek studiów.

 

Jeśli zastanawiałeś się kiedykolwiek nad połączeniem swojej wiedzy matematycznej z karierą zawodową, stanowczo powinieneś rozważyć wybranie się na studia, a także pomyśleć nad konkretnym kierunkiem. Lublińskie uczelnie oferują swoim studentom rozmaite kierunki i specjalizacje, dzięki którym zdobędziesz wymarzone kwalifikacje i będziesz mógł spełniać się w wymarzonym zawodzie.

Studia matematyczne w Lublinie

Matematyka może otworzyć przed Tobą wiele drzwi do ścieżek zawodowych, o których zapewne nawet byś nie pomyślał. To nie prawda, że studia związane z tym przedmiotem umożliwią Ci co najwyżej zajęcie posady nauczyciela w liceum!

 

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki swoim studentom zakochanym w matematyce oferuje studiowanie tego kierunku na pierwszym oraz drugim stopniu, z kolei osobom zainteresowanym biznesem i księgowością dedykują kierunek Matematyka w finansach – także pierwszego i drugiego stopnia. Poza nimi istnieją także takie kierunki, jak Fizyka, Fizyka techniczna, Inżynieria nowoczesnych materiałów oraz Informatyka. Nie musimy zapewne mówić, że na wszystkich tych kierunkach matematyka jest bardzo istotnym przedmiotem, a wiedza z jej zakresu także jest powtarzana oraz pogłębiana.

 

Matematyka może Ci się przydać także na studiach mechatronicznych w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Jest to bardzo nowoczesny kierunek studiów, który stanowi połączenie inżynierii mechanicznej, komputerowej, automatyki i robotyki, służący projektowaniu i wytwarzaniu nowoczesnych urządzeń. Innymi słowy liczby, wykresy, statystyki, projektowanie przestrzenne… Bardzo dużo matematyki!

 

Zanim jednak wybierzesz się na studia, nie możesz zapomnieć, że najważniejszą przeszkodą do pokonania będzie dla Ciebie matura! Jeśli chcesz dostać się na dobre studia, na których umiejętności matematyczne będą Ci niezbędne, musisz dobrze się przygotować do swojego egzaminu maturalnego.

Korepetycje z matematyki – dla kogo?

Zapewne każdy z nas zna kogoś, kto uczęszcza na korepetycje. Czy nigdy nie zastanawiałeś się nad tym, że to może być także coś dla Ciebie? Korepetycje niosą ze sobą mnóstwo korzyści, a także polecane są osobom w wielu przypadkach. Zacznijmy jednak od zalet:

 • Komfort – korepetycje mają mnóstwo zwolenników ze względu na wygodę, jaką się charakteryzują. Pomyśl tylko – możesz uczyć się gdzie chcesz i kiedy chcesz, a także tego, co chcesz! Masz zupełną swobodę w kształtowaniu wraz ze swoim nauczycielem harmonogramu spotkań oraz tematów, jakie będą wówczas omawiane. A poza tym, kto nie lubiłby nauki we własnym mieszkaniu?
 • Przyjazne ceny – w porównaniu z zajęciami oferowanymi przez prywatne placówki, korepetycje charakteryzują się przystępnymi cenami, odpowiednimi na każdą kieszeń,
 • Elastyczność – coś Ci wypadło i nie możesz pojawić się na zajęciach? Nie ma problemu, wystarczy, że w porę poinformujesz o tym nauczyciela i Twoje zajęcia mogą być przeniesione na inny termin lub odwołane. Lekcja się nie odbyła, więc nie musisz ponosić za to żadnych kosztów. Korepetycje nie zmuszają do opłacania stałej wysokości czesnego czy innych regularnych opłat.

 

Korepetycje to świetna możliwość dla osób, które chcą popracować nad swoimi umiejętnościami i wiedzą z kimś, kto dobrze zna się na danym temacie. Korepetycje z matematyki będą dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, jeśli:

 • Chcesz poprawić swoje oceny – według licznych źródeł prywatne korepetycje są o wiele bardziej efektywne, niż standardowa nauka w szkole. Wynika to między innymi z tego, że Twój korepetytor nie musi zwracać uwagi na kilku uczniów jednocześnie, a może zamiast tego skupić się wyłącznie na Tobie i Twoich potrzebach,
 • Przygotowujesz się do ważnych zaliczeń – matura, egzamin ósmoklasisty, ciężka klasówka, a może nawet olimpiada matematyczna? Z pomocą dobrego korepetytora będziesz mógł pomyślnie i bez stresu przejść przez każdy, nawet najcięższy egzamin,
 • Studiujesz matematykę – jeśli na studiach mierzysz się z ciężkimi zagadnieniami matematycznymi i coś bywa dla Ciebie niejasne, zawsze możesz skorzystać z pomocy korepetytora. Studia to przecież też szkoła, cały czas się uczymy! Okres sesji bywa bardzo trudny, więc warto mieć pewność, że dobrze się do niej przygotowaliśmy.

Prywatny korepetytor z matematyki w Lublinie – gdzie szukać?

Rynek korepetycji w przeciągu ostatniej dekady znacznie się powiększył, przez co w internecie znaleźć możemy coraz więcej różnorodnych ofert na przeróżnych portalach. Sęk w tym, że w takim gąszczu informacji ciężkie bywa znalezienie odpowiedniej osoby o bogatym doświadczeniu oraz konkretnych specjalizacjach. W związku z tym, według nas najlepszym rozwiązaniem są platformy specjalizujące się konkretnie w korepetycjach i edukacji.

 

Superprof to miejsce, w którym znaleźć możesz setki wspaniałych nauczycieli, którzy tylko czekają na wiadomość od Ciebie! W samym Lublinie posiadamy aż 150 nauczycieli matematyki, a liczba ta stale rośnie. Jeśli chcesz przejrzeć listę naszych korepetytorów, wystarczy, że w polu wyszukiwania na stronie głównej wpiszesz „matematyka”, a obok wybierzesz „Lublin”. Pamiętaj, że wyniki możesz filtrować, na przykład pod kątem stawki nauczyciela. Każdy z nich posiada oddzielny profil, z którego możesz dowiedzieć się o wielu istotnych rzeczach, takich jak doświadczenie danej osoby, jego tło edukacyjne oraz zawodowe, specjalizacje czy poziom nauczania. Szczegółowe informacje powinny znacznie uprościć Ci wybór odpowiedniego nauczyciela!

Czego chcesz się nauczyć?