Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli: obliczenia

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 21 opinii.

52 zł/h

Najlepsze ceny: 99% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 52 zł

1 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 1 h.

Nauka z przedmiotu Obliczenia nigdy nie była
tak prosta

2. Organizuj swoje lekcje 📅 Obliczenia

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💰 Jaka jest średnia cena lekcji z: Obliczenia?

Średnia cena zajęć z: Obliczenia wynosi: 52 zł.

Cena lekcji jest zależna od kilku czynników:

 • doświadczenie nauczyciela z: obliczenia
 • miejsce zajęć (online, w domu, miasto) 
 • czas trwania lekcj

97% nauczycieli, oferuje pierwszą lekcję za darmo.


Sprawdź stawki nauczyielli niedaleko Ciebie.

💡 Dlaczego warto brać prywatne lekcje z: Obliczenia?

Z pomocą nauczyciela z: Obliczenia, opanujesz ten przedmiot jeszcze efektywniej.

Nasi prywatni nauczyciele dzielą się swoją wiedzą i doświdczeniem, aby pomóc Ci zgłębić dowolny materiał.

Dostępna jest usługa przesyłania wiadomości, która umożliwia kontakt z nauczycielami na naszej platformie, by omówić szczegóły lekcji.

Znajdź swojego nauczyciela juz dzisiaj.

💻 Czy nauczyciele oferują lekcje z: Obliczenia online?

Na Superprof, wielu naszych nauczycieli z: Obliczenia oferuje lekcje online

Znajdź lekcje z: lekcje obliczenia online.

Aby znaleźć zajęcia online, po prostu wybierz filtr kamery internetowej w wyszukiwarce, aby zobaczyć dostępnych korepetytorów oferujących lekcje online z wybranego przedmiotu.

🎓 Ilu nauczycieli z: Obliczenia jest dostępnych?

152  nauczycieli jest dostępnych, by udzielić lekcji z : Obliczenia, niedaleko Ciebie.

Możesz przeglądać różne profile nauczycieli, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada.

Znajdź spośród: 152 nauczycieli.

✒️ Jaka średnia ocena jest przyznawana nauczycielom z: Obliczenia?

Na przykładzie 21 nauczycieli, uczniowie ocenili zajęcia z nimi na: 5.0 /5.

Jeśli masz jakieś problemy lub pytania, nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Możesz przeglądać oceny nauczycieli odwiedzając stronę recenzji..

Chcesz uczyć się z przedmiotu Obliczenia?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Obliczenia!

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Korepetycje z rachunkowości, z prywatnym nauczycielem

Czym jest rachunkowość oraz do czego służy?

Nie jest łatwo podać jednoznaczną teorie dotyczącą rachunkowości ze względu na jej obszerny aspekt. Jednak starając się wyjaśnić to sformułowanie używając najprostszych słów, powiedzielibyśmy, że rachunkowość to nic innego jak system ewidencyjny obrazujący sytuację majątkową danego przedsiębiorstwa.

 

A zatem przez pojęcie rachunkowości należy rozumieć całościowy i zwarty system ciągłego oraz systematycznego gromadzenia i przetwarzania danych w tym informacji ekonomiczno-finansowych. W rachunkowości stosuje się określone metody, reguły postępowania, urządzenia ewidencyjne oraz środki techniczne, które umożliwiają rejestrację stanu i zmian majątku jednostki, źródeł jego finansowania, dokonywanych operacji gospodarczych i wyników działalności.

 

Każde przedsiębiorstwo, stowarzyszenie czy fundacja muszą obowiązkowo prowadzić rachunkowość niezależnie od tego, czy operują dużymi pieniędzmi czy utrzymują się tylko ze składek członkowskich.

 

Do rachunkowości zalicza się między innymi:

 • Kontrola wszystkich procesów i operacji gospodarczych, 
 • Rzetelne zapisywanie wystąpienia operacji gospodarczych na podstawie dokumentów źródłowych, które potwierdzają dany fakt,
 • Stosowanie metody "od bilansu do bilansu”, co pozwala na zachowanie ciągłości ewidencji księgowej,
 • Systematycznie przeprowadzoną inwentaryzację, co ma na celu wzmocnienie kontroli wewnętrznej rachunkowości, 

 

W razie wystąpienia różnic między stanem rzeczywistym, a wynikającym z ewidencji przeprowadza się postępowanie wyjaśniające.

 

Rachunkowość jest zatem nauką, która pozwala kontrolować oraz szukać lepszych rozwiązań dla jakiegokolwiek przedsiębiorstwa gospodarczego na podstawie analizy działań oraz dokumentów źródłowych.

Poznaj zakres rachunkowości.

W rachunkowości przeważnie mówi się o trzech elementach składających się na nią. Przyjrzyjmy się im trochę lepiej:

 • Księgowość

Jest to rejestracyjna część rachunkowości czyli prowadzenie ksiąg rachunkowych, na podstawie dowodów księgowych, w porządku chronologicznym i systematycznym. Chodzi o to by poprawnie zarejestrować wszystkie wydarzenia finansowane co ma na celu nadanie działalności przejrzystego obrazu.

 • Rachunek kosztów 

Ta część księgowości polega na badaniu informacji o kosztach danej działalności. Inaczej nazywa się to budżetowaniem kosztów i włącza ona także kalkulację, analizę i dalsze planowanie kosztów.

 • Sprawozdawczość finansowa 

Dzięki niej dowiadujemy się o stanie działalności gospodarczej za pomocą sprawozdań finansowych, które obejmują:

- bilans,

- rachunek zysków i strat,

- zestawienie zmian w kapitale własnym,

- rachunek przepływów pieniężnych (cash flow),

- informację dodatkową.

Dlaczego warto uczyć się rachunkowości?

Rachunkowość jest jednym z najstarszych zawodów na świecie, ale nadal jest ulubionym zajęciem wybieranym przez młodych ludzi, którzy lubią matematykę i zarządzanie oraz mają obiecujące umiejętności w zakresie zarządzania zasobami.

 

Nauka rachunkowości daje Ci umiejętności i wiedzę, które mogą być zastosowane w wielu branżach. W rzeczywistości, tak długo, jak istnieją firmy na świecie, księgowi zawsze będą potrzebni.

 

Do Twoich obowiązków będzie należało między innymi:

 • Porządkowanie dokumentacji finansowej,
 • Przeglądanie sprawozdań pod kątem dokładności,
 • Upewnienie się, że rejestry i sprawozdania są zgodne z prawem,
 • Obliczanie należnych podatków, przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz upewnienie się o terminowej płatności wszystkich podatków,
 • Sprawdzanie ksiąg rachunkowych i systemów księgowych w celu ich uaktualnienia,
 • Sugerowanie sposobów zmniejszenia kosztów ogólnych oraz zwiększenia przychodów i zysków,
 • Świadczenie usług inwentaryzacyjnych,

 

Szukanie swojej drogi w tym zawodzie ma doprawdy wiele korzyści i coraz więcej osób zdaje sobie z tego sprawę. Spójrzmy na niektóre z nich:

 • Autonomia i niezależność 

Jest to zdecydowanie jedna z największych zalet bycia księgowym, masz możliwość wyboru czy chcesz pracować w firmie, czy wolisz niezależnie na własną rękę. W obu przypadkach zawód ten oferuje dużą autonomię w organizacji Twoich zadań i zarządzania czasem.

 • Różnorodność możliwości rozwoju 

Absolwenci tej kariery mogą pracować w różnych firmach i organizacjach, między innymi dla agencji sektora publicznego, agencji państwowych, dla firm sektora prywatnego, w instytucjach akademickich, ale również jako niezależni konsultanci.

 • Satysfakcjonujące pensje

Osoby, które decydują się na karierę w księgowości nie będą musieli martwić się o złe zarobki i mogą liczyć na dobrą jakość życia. Ogólnie rzecz biorąc jest to zawód wysoko ceniony na poziomie biznesowym, przez to wynagrodzenia wypłacane w tej dziedzinie są dość wysokie.

 • Wysoki popyt na pracę

Absolutnie wszystkie firmy, organizacje i fundacje potrzebują profesjonalisty z solidną wiedzą, który jest w stanie zorganizować finanse i zasoby, przez co popyt na księgowych jest zawsze wysoki, a specjaliści w tym sektorze nie są raczej narażeni na bezrobocie.

Jaki jest najlepszy sposób na to żeby nauczyć się rachunkowości?

Istnieje wiele sposobów na naukę oraz polepszenie swojej wiedzy w zakresie rachunkowości. Oczywiście głównym sposobem na naukę są studia w tej dziedzinie. Większość osób wybiera właśnie tą drogę.

 

Jednak nawet jeśli ukończyłeś już studia na innym kierunku, wcale nie jest za późno żeby nauczyć się rachunkowości! Istnieją bowiem inne sposoby na skuteczną naukę, która pozwoli Ci na zdobycie solidnej wiedzy w tej dziedzinie. Mówimy tu o zajęciach prywatnych z Superprof. Niezależnie od tego czy chcesz się uczyć rachunkowości od poziomu zerowego czy też poszukujesz pomocy w przygotowaniach na egzamin na studiach, nasi korepetytorzy z Superprof Ci w tym pomogą! Nie ma znaczenia gdzie w Polsce mieszkasz, czy jest to wielkie miasto czy małe miasteczko. Każdy może szkolić się w zakresie rachunkowości za cenę, na którą może sobie pozwolić! Zajęcia prywatne z Superprof w Polsce nie tylko pozwolą Ci na znalezienie nauczyciela w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania za niewielką cenę, ale również dadzą Ci możliwość otrzymywania zindywidualizowanej pomocy naukowej.

 

Na naszej stronie dostępnych jest aż 138 profesjonalistów w całej Polsce, którzy z przyjemnością pomogą Ci zarówno w zrozumieniu tematu na egzamin jak i w nauczeniu się wszystkiego o rachunkowości, tak byś mógł wykorzystać tę wiedzę w celach zawodowych.

 

Sprawdź nasz katalog i przeczytaj informacje o każdym nauczycielu, by wybrać tego, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Znajdziesz tam zarówno informacje o jego doświadczeniu, zweryfikowane kwalifikacje, cenę za godzinę nauczania, lokalizację itd. Dodatkowo zawarte są tam również recenzje i opinie byłych uczniów, które znacznie pomogą Ci w podjęciu decyzji.

 

Skontaktuj się z tym, który najbardziej do Ciebie apeluje i poproś o pierwszą lekcję za darmo! To pomoże Ci zweryfikować czy dany sposób prowadzenia zajęć Ci odpowiada.

 

Twój korepetytor omówi z Tobą cel nauki oraz sprawdzi Twoją dotychczasową wiedzę. Kolejnie dopasuje specjalnie wybrany dla Ciebie program, podczas którego będziesz sukcesywnie zbliżał się do osiągnięcia Twoich celów.

 

Dzięki pomocy zindywidualizowanej Twoje zajęcia będą bardziej efektywne, a nową wiedzę będziesz mógł nabywać w Twoim własnym tempie. Szybko nauczysz się na czym polega rachunkowość oraz jak być świetnym księgowym!

Czego będziesz się uczył podczas kursu rachunkowości?

Podczas Twoich zajęć nauczysz się wielu nowych umiejętności, ale również dowiesz się, jak dobrze zarządzać pieniędzmi, rejestrować i raportować działania finansowe przedsiębiorstw oraz jakie są najlepsze sposoby na oszczędzanie pieniędzy zarówno w przypadku firm jak i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Dodatkowo zdobędziesz również wiedzę na temat praw rządzących biznesem, typowych schematów zarządzania przedsiębiorstwem, etyki rachunkowości, statystyki i teorii rachunkowości. Będziesz się uczyć, jak przygotowywać kluczowe dokumenty, które będą związane z Twoją pracą, w tym propozycje biznesowe, sprawozdania finansowe i deklaracje podatkowe.

 

Wszystkie te umiejętności są pożądane w każdej branży. Jeśli je zdobędziesz, to zdecydowanie nie będziesz musiał się martwić o to czy znajdziesz pracę w przeszłości. Nie zwlekaj dłużej i rozpocznij Twoją karierę w rachunkowości!

Czego chcesz się nauczyć?