Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Radom

40 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 40 zł

0 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 0 h.

Nauka z przedmiotu Rysunek nigdy nie była
tak prosta w mieście Radom

2. Organizuj swoje lekcje 📅 rysunek Radom

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💶 Ile kosztują kursy rysunku za godzinę w mieście Radom i w pobliżu?

Średnia cena za zajęcia rysunku, w mieście: Radom, to 40 zł.

Koszt zajęć rysunku będzie się różnić w zależności od kilku czynników:

 • kwalifikacji oraz poziomu doświadczenia instruktora;
 • miejsca gdzie odbędą się zajęcia (online lub w domu ucznia);
 • ilość i czas trwania zajęć rysunku;
 • cel Twoich lekcji (budowanie profesjonalnego portfolio, przygotowania do egzaminów ASP lub po prostu czysta przyjemność).

Przeważająca większość naszych prywatnych nauczycieli Superprof udziela pierwszą godzinę zajęć za darmo.

 

Sprawdź ceny naszych prywatnych instruktorów rysunku niedaleko Ciebie.

✏️ Jak wysoko uczniowie recenzują swoich prywatnych nauczycieli rysunku w mieście: Radom i niedaleko?

Jest wiele osób zainteresowanych lekcjami rysunku, dlatego Superprof oferuje wielu nauczycieli dla każdego kursu i poziomu. Korzystając z funkcji wyszukiwania, możesz szybko znaleźć idealnego prywatnego nauczyciela w mieście: Radom lub w okolicy.

 

Poza tym, nasi wszyscy nauczyciele otrzymują oceny od swoich uczniów. W sumie jest to ewaluacji,  przyznanych przez użytkowników Superprof, a średnia ogólna wynosi na 5.

 

W Superprof nasz zespół obsługi klienta jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci kiedy napotkasz problem związany z lekcjami. Skontaktuj się z nami za pomocą e-mailOdkryj sekcję FAQ.

💻 Czy jest możliwe branie lekcji rysunku przez Skype?

Większość nauczycieli rysunku na naszej stronie oferuje swoje zajęcia na odległość.  Lekcje online mają tę zaletę, że kosztują mniej i są bardziej elastyczne. Wynika to z faktu iż, dzięki braku konieczności transportu oszczędza się czas i pieniądze.

 

Dodatkowe lekcje rysunku online zapewnią Ci idealną okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania aktualnych technologii.

📚 Dlaczego powinieneś/nnaś rozpocząć brać lekcje rysunku w mieście: Radom?

😍 Wyjątkowa forma ekspresji, która zwiększa Twoją wyobraźnię

 

Rysowanie pozwala ludziom wyrażać siebie od niepamiętnych czasów, wspierając kreatywność, indywidualność i poczucie własnej wartości. Najbardziej wybitną zaletą sztuki to jej moc przekazywania wrażeń i uczuć rysownika. To siła, która dzisiaj znajduje odzwierciedlenie w projektowaniu i nowych technologiach. Przedstawione koncepcje i pomysły mogą mieć zarówno wartość akademicką, jak i artystyczną, więc nauka rysowania jest niezwykle pomocna.

 

✍️ Uzupełnienie i utrwalenie Twojej edukacji akademickiej

 

Chociaż rysunek jest przedmiotem, który może być fascynujący i zabawny, wyniki w szkole nie zawsze są najbardziej odpowiednie. Jeśli masz trudności z przejściem tego przedmiotu lub martwisz się o wyniki swoich dzieci, nie myśl o tym więcej i zatrudnij korepetytora. W trakcie każdych kolejnych zajęć, rysunek staje się coraz bardziej techniczny i złożony, ale przy dobrych uzupełniających lekcjach wyniki poprawią się szybko i efektywnie.

 

🏆 Niezbędny przedmiot by odnieść sukces zawodowy

 

Kiedy rozpoczynasz studia, niezwykle ważnym jest, jak najszybsze zdefiniowanie ścieżki, aby jak najlepiej wykorzystać ten czas edukacji. Jeśli twoja przyszłość akademicka, będzie związana z karierą zawodową, taką jak inżynieria, architektura czy projektowanie, lekcje rysunku dadzą ci wielką przewagę, nie tylko w kwestii nauki przedmiotu, ale także pomogą Ci rozwijać się personalnie. Techniki, których nauczysz się będą bardzo przydatne jako podstawa do realizacji własnych projektów.

 

Do wszystkich tych powodów, przekonywujących do prywatnej nauki rysunku, musimy dodać jeszcze jedną korzyść. Stopniowo przyswajając każdą z technik, rozwiniesz i udoskonalisz swoją wizję perspektywy, proporcji i głębi elementów. Bez względu na to, którą ścieżkę wybierzesz, wiedza, którą uzyskasz w tej dziedzinie może dać Ci przewagę jako profesjonalisty zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Zarezerwuj swoją pierwszą lekcję na Superprof już dziś!

👵 Jak wielu prywatnych nauczycieli rysunku jest aktualnie dostępnych w mieście: Radom w okolicach?

Dzięki naszej platformie, możesz znaleźć 4 korepetytorów rysunku, którzy są dostępni w mieście: Radom.

 

Aby rozpocząć naukę lub poprawić swoje umiejętności z rysunku, na naszej stronie internetowej dostępnych jest wielu nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Radom, czy w pobliżu, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie najbardziej dopasowany. Dzięki zajęciom osobistym lub przez internet nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje rysunku były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Korepetytorzy na naszej platformie spersonalizują Twoje zajęcia, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo oraz zaproponują Ci dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Superprof czeka na Ciebie!

Chęć zgłębiania wiedzy z Rysunek w mieście Radom?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Rysunek w mieście Radom

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Lekcja rysunku Radom, z prywatnym nauczycielem, który pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę

Na czym polega rysunek?

Interesujesz się rysunkiem? Chciałbyś kiedyś tworzyć szkice niczym Leonardo da Vinci, podarować mamie na urodziny jej portret? A może marzy Ci się połączenie tego zainteresowania z przyszłą karierą zawodową? Dla jednych rysunek to hobby, pasja, ktoś inny uważa to za sposób na życie i czerpie z tego zarobek. Grunt to znaleźć coś, co nas satysfakcjonuje i cieszy.

 

Przejdźmy jednak do rzeczy. Teoretycznie każdy z nas wie, czym jest rysunek i jak się go tworzy. Jak jednak wygląda to w rzeczywistości? Większość ludzi słysząc o rysunku myśli zapewne o ołówkach czy kredkach, czasem flamastrach. A prawda jest taka, że rysunek to coś o wiele więcej! W końcu jest on całym, obszernym działem w sztukach plastycznych.

 

Według powszechnej definicji, rysunek to kompozycja linii wykonana na płaszczyźnie. Kluczowym słowem tutaj jest linia. Tak jak w przypadku malarstwa mamy do czynienia z plamą, tak wytworem rysunku jest linia, a jak wiadomo w naturze nie ma przecież linii, które obwodzą kształty, bryły czy powierzchnie – jest ona jedynie wytworem rysunku.

 

Do stworzenia rysunku potrzebujemy narzędzi. Tak, jak wspomnieliśmy na początku, większość ludzi rysunek kojarzy z ołówkiem – słusznie, ponieważ jest on jednym z najpowszechniejszych narzędzi w tej dziedzinie. Nie możemy jednak zapominać o innych narzędziach, takich jak:

 • Węgiel,
 • Tusz,
 • Sangwina,
 • Mazak,
 • Pastel,
 • Kredka,
 • Kreda.

 

Każde narzędzie reprezentuje inną technikę rysunkową, a nazwy technik pochodzą od nazw narzędzi, którymi się je tworzy. Początkowo przez wieki podstawowym narzędziem rysunkowym był węgiel brunatny. Niekiedy wykorzystywano też węgiel natłuszczony olejem. Z czasem zauważono potencjał, jaki kryje się w graficie. Powstanie pierwszych ołówków szacuje się na XVI wiek, jednak dopiero w XIX wieku powstały ich pierwsze poręczne wersje i podbiły one serca artystów z całego świata. Obecnie znaleźć możemy mnóstwo rodzajów ołówków, w różnym kształcie i formie, a także wypełnione grafitem o różnych grubościach i twardościach.

Dlaczego warto rysować?

Wielu ludzi o rysowaniu myśli jak o talencie, który się posiada lub nie. A prawda jest taka, że każdy z nas może się go nauczyć, jeśli wykaże się odpowiednią sumiennością i zaangażowaniem. Bez względu na wiek czy obecne umiejętności plastyczne. Okazuje się, że rysowanie niesie ze sobą wiele korzyści dla naszego rozwoju, a także samopoczucia. Poniżej kilka powodów, dla których warto uczyć się rysunku i regularnie go praktykować:

 • Relaks – rysowanie jest relaksujące, pomaga oderwać myśli od zmartwień i codzienności. Kiedy rysujesz, czas leci zupełnie inaczej, skupiasz się na rysowaniu, a nie myśleniu o wszystkich rzeczach, które Cię męczą czy przygnębiają. Może to być szczególnie pomocne, jeśli masz do czynienia z lękiem, depresją lub stresem. Po dobrej sesji rysowania twój umysł jest o wiele bardziej przejrzysty niż na początku,
 • Wyrażanie siebie – czasami trudno jest wyrazić nasze emocje lub uczucia słowami lub po prostu nie chcemy tego robić. Rysowanie daje sposób na autorefleksję i uzewnętrznienie emocji. Kiedy uwalniasz swoje emocje, możesz także odkryć kilka rzeczy o sobie. Rysowanie może być ćwiczeniem samopoznania,
 • Wyobraźnia – badania wykazały, że rysowanie bardzo pobudza nasz mózg i stymuluje go. Ma także ogromny wpływ na naszą wyobraźnię. Trzymając w ręku ołówek, to my jesteśmy władcami świata, który tworzymy na kartce. Możemy zrobić z nią wszystko i przelać na nią każdy koncept,
 • Perspektywy zawodowe – kto wie, być może kiedyś Twoje prace zawisną w galerii? Sumienne ćwiczenie rysowania może pomóc Ci w osiągnięciu wielu celów i otworzyć przed Tobą wiele drzwi. Możesz spróbować swoich sił jako grafik, architekt czy artysta tworzący ciekawe dzieła.

 

Jeśli interesujesz się w ostatnim czasie nauką rysunku, Radom niestety nie oferuje zbyt rozległych możliwości. Rzućmy więc okiem na to, jakie opcje daje Ci Twoje miasto.

Nauka rysunku w Radomiu

Zazwyczaj osoby, które chcą nauczyć się rysować, decydują się na samodzielną naukę. Kupują książki o teorii rysunku, czytają o niej w internecie, oglądają filmy instruktażowe, ćwiczą światłocień, kompozycję w swoich pracach i powoli idą do przodu. Wielu ludzi jednak z nauki na własną rękę nie wyciąga zbyt wiele, a ichchęć do pracy z czasem zanika. Często mamy tendencję do brania się za coś ze słomianym zapałem, szybko się wypalamy i brakuje nam motywacji. Chcielibyśmy osiągnąć wszystko „na już”, zapominając o tym, że na każdą nową aktywność potrzeba czasu i ciężkiej pracy.

 

Jeśli z własnego doświadczenia kojarzysz podobną sytuację, w takim przypadku bardzo przydatne mogą okazać się zajęcia z osobą, która poprowadzi Cię od początku do końca przez teorię i pomoże w ćwiczeniach praktycznych. W wielu miastach znaleźć można szkoły artystyczne i pracownie, w których prowadzone są zajęcia z malarstwa czy rysunku. W przypadku Radomia do wyboru mamy, póki co niestety niewiele takich miejsc.

 

Szkoła Domin to miejsce, do którego każdy może przyjść i rozpocząć swoją przygodę ze sztuką. Oferowany kurs rysunku prowadzony jest na dwóch poziomach – podstawowym i zaawansowanym. Dzięki temu w kursie mogą wziąć udział zarówno osoby, które z rysunkiem dotychczas nie miały nic do czynienia jak i ci, którzy uczą się rysunku już od dłuższego czasu. W takich miejscach zazwyczaj prowadzone są także kursy specjalistyczne, przygotowujące kandydatów do egzaminów wstępnych na uczelnie takie jak ASP czy architekturę.

 

Wielu osobom taki sposób nauki może jednak nie odpowiadać. Jednym przeszkadzają dojazdy, innym cena za zajęcia, a jeszcze ktoś inny po prostu nie lubi nauki w grupie. Na takie problemy mamy jednak rozwiązanie – prywatne lekcje rysunku!

Prywatny kurs rysunku w Radomiu – czy warto?

Lekcje prywatne zapewne kojarzą Ci się z typowymi przedmiotami szkolnymi takimi jak matematyka czy angielski. Musisz jednak wiedzieć, że obecnie w taki sposób możesz uczyć się także tych bardziej „niestandardowych” przedmiotów i aktywności, jak na przykład taniec, gotowanie czy… rysunek! Choć w Polsce niewiele mówi się o prywatnych lekcjach rysunku, nie da się ukryć, że stopniowo zyskują one na popularności.

 

Jeśli chciałbyś wypróbować prywatne lekcje rysunku, Superprof będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Nasze doświadczenie sięga 2013 roku, a od tego czasu nasza działalność rozszerzyła się aż do 36 krajów!

 

Zastanawiasz się, dlaczego warto uczyć się rysunku właśnie z nami? Nauka z Superprof to przede wszystkim:

 • Wygoda – męczy Cię jazda na zajęcia przez całe miasto? Razem z nami możesz uczyć się we własnym mieszkaniu, w domu Twojego nauczyciela czy tam, gdzie Ci wygodnie! Być może chcesz powtórzyć wspólnie teorię przy kubku ulubionej kawy w kawiarni na rogu, a może zainteresuje Cię rysowanie pejzażu w pobliskim parku!
 • Elastyczność – koniec z harmonogramem zajęć, do którego musisz dostosowywać całe swoje życie, obowiązki i plany. Zaplanuj swoje zajęcia wraz z nauczycielem w oparciu o grafik Twojego tygodnia,
 • Przyjazne ceny – nauka w prywatnych placówkach zazwyczaj mieści się w granicach kilkuset złotych miesięcznie. Lekcje z nauczycielami Superprof średnio kosztują o wiele mniej, nie tracąc jednocześnie na jakości,
 • Swoboda – być może, tak jak większość ludzi, wstydzisz się stawiać pierwsze kroki w rysunku przy obcych ludziach. Nie ma w tym nic złego, a my komfort psychiczny naszych uczniów stawiamy na pierwszym miejscu. Podczas lekcji prywatnych nauczyciel poświęca swoją uwagę wyłącznie na Tobie i jest otwarty na każde Twoje pytanie.

 

Chcesz znaleźć dobrego nauczyciela rysunku w Twojej okolicy? Przejdź na naszą stronę główną i w lupce wpisz „rysunek”, a w rubryczce obok miasto Radom. Lista dostępnych nauczycieli z danego miasta i okolic pojawi się przed Tobą. Na profilach poszczególnych osób możesz porównać ich stawki, doświadczenie, specjalizacje, preferowane techniki rysunku czy metody nauczania. Wybierz osobę, która wydaje się najlepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom i zostaw jej wiadomość prywatną za pośrednictwem naszej platformy!

 

Pierwsza lekcja odbywa się za darmo! To świetna opcja, jeśli nadal nie jesteś pewien tego, czy taka forma nauki to coś dla Ciebie. Dzięki temu możesz także sprawdzić i upewnić się, czy dobrze dogadujesz się ze swoim nauczycielem. Razem z nami każdego roku rysunku uczą się dziesiątki osób! Dołącz do nich i rozwijaj swoje pasje razem z Superprof. Zapisz się na pierwszą lekcję jeszcze dziś.

Czego chcesz się nauczyć?