Doskonale
opinii na

Nasz wybór prywatnych nauczycieli w mieście: Lublin

Zobacz więcej nauczycieli

5.0 /5

Nauczyciele z gwiazdą ze średnią oceną 5.0 gwiazd i więcej niż 2 opinii.

38 zł/h

Najlepsze ceny: 95% nauczycieli oferuje pierwszą lekcję za darmo a lekcja godzinna kosztuje średnio 38 zł

6 h

Nasi nauczyciele odpowiadają średnio 6 h.

Nauka z przedmiotu Rysunek nigdy nie była
tak prosta w mieście Lublin

2. Organizuj swoje lekcje 📅 rysunek Lublin

Kontaktuj się ze swoim nauczycielem, aby porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach i dostępności. Zaplanuj lekcje bezpiecznie za pomocą czatu.

3. Doświadczaj nowych przygód 🎉

Niesamowita możliwość dla uczniów i studentów, która daje nieograniczony dostęp do wszystkich nauczycieli, korepetytorów, trenerów czy pasjonatów. Ucz się i odkrywaj nowe pasje z profesjonalnymi nauczycielami.

Najczęściej zadawane pytania

💵 Ile chcesz wydać na lekcje rysunku w mieście Lublin?

W mieście: Lublin, średnia cena za dodatkowe zajęcia rysunku to 38 zł.

Koszt lekcji rysunku będzie różna w zależności od kilku czynników:

 • kwalifikacji oraz poziomu doświadczenia instruktora rysunku;
 • miejsca gdzie odbędą się zajęcia (online lub w dowolnej wybranej lokalizacji);
 • częstotliwość i czas trwania zajęć rysunku;
 • przeznaczenie Twoich lekcji (budowanie profesjonalnego portfolio, przygotowania do egzaminów ASP lub po prostu czysta przyjemność).

Przeważająca większość naszych prywatnych instruktorów Superprof udziela pierwszą godzinę zajęć za darmo.

 

Sprawdź stawki naszych instruktorów rysunku w Twojej okolicy.

✍️ Jak wysoko użytkownicy recenzują swoich korepetytorów rysunku w mieście: Lublin i w pobliżu?

Na naszej stronie znajdziesz różnorodne oferty lekcji rysunku, niezależnie od Twojego poziomu i miejsca, w które zamieszkujesz.

 

Użytkownicy przyznali średnią ocenę: 5.0/5 wszystkim nauczycielom rysunku w mieście Lublin i w okolicy.

 

Pamiętaj, że nasz zespół obsługi klienta jest dostępny w tygodniu, aby pomóc Ci przy napotkanych trudnościach poprzez pocztę e-mail.

 

Odkryj sekcję FAQ.

💻 Jak mogę brać prywatne zajęcia rysunku online?

Zdecydowana większość naszych nauczycieli Superprof także oferuje prywatne lekcje rysunku przez internet. Dodatkowo, te pomocne dodatkowe zajęcia pozwalają na większą elastyczność w organizacji.

 

Zdalne zajęcia rysunku zapewnią Ci doskonałą okazję do zwiększenia swojego poziomu zaawansowania, optymalizacji czasu i wykorzystania nowoczesnych technologii.

📚 Jakie są plusy rozpoczęcia prywatnych zajęć rysunku już dzisiaj?

😍 Komunikuj się z innymi poprzez swoją sztukę i kreatywność

 

Rysowanie pozwala istotom ludzkim wyrażać siebie od niepamiętnych czasów, wspierając kreatywność, indywidualność i poczucie własnej wartości. Najbardziej wybitną zaletą sztuki to jej moc przekazywania wrażeń i odczuć artysty. To siła, która dzisiaj znajduje odzwierciedlenie w projektowaniu i nowych technologiach. Przedstawione koncepcje i pomysły mogą mieć zarówno wartość akademicką, jak i artystyczną, więc nauka rysowania jest niezwykle pomocna.

 

✍️ Uzupełnienie i wzmocnienie Twojej edukacji akademickiej

 

Oprócz kariery związanej z projektowaniem i architekturą, rysunek jest obecny również na etapie szkolnym i jest niezbędnym przedmiotem, by przejść przez ten ten okres i rozwijać swoją kreatywność. Wielu uczniów napotyka problemy podczas wykonywania najbardziej złożonych rysunków, dlatego też, niezbędnym jest, aby brać udział w prywatnych zajęciach z tego przedmiotu, jako wzmocnienie programu akademickiego.

 

🏆 Przyspiesz swoją karierę i uzyskaj najlepsze wyniki już teraz

 

Rysowanie jest w wielu przypadkach podstawowym przedmiotem, aby odnieść sukces na na uczelni i nie tylko. Uczęszczanie na prywatne lekcje w trakcie lat szkolnych da Ci dostęp do nowych form nauki.
Ponadto, jeśli wybierzesz edukację wyższą związaną z rysunkiem lub sztukami pięknymi, jest bardzo możliwe, że te zajęcia okażą się przydatne w przypadku niektórych przedmiotów. Twoje umiejętności techniczne mogą być kluczowe na studiach, takich jak: architektura, inżynieria, projektowanie graficzne czy animacja.

 

Do wszystkich tych powodów, przekonywujących do prywatnej nauki rysunku, musimy dodać jeszcze jedną korzyść. Stopniowo opanowując każdą z technik, rozwiniesz i udoskonalisz swoją wizję perspektywy, proporcji i głębi elementów. Bez względu na to, którą ścieżkę wybierzesz, wiedza, którą pozyskasz w tej dziedzinie może dać Ci przewagę jako profesjonalisty zarówno w teorii, jak i w praktyce.

 

Zarezerwuj swoją pierwszą lekcję na Superprof już dziś!

👩‍🏫 Ilu nauczycieli jest dostępnych w mieście: Lublin, by udzielić prywatnych korepetycji z rysunku?

Jeśli chcesz opanować rysunek lub poprawić oceny z tego przedmiotu, 16 korepetytorów jest dostępnych w mieście: Lublin, aby uczyć zarówno osobiście lub przez internet.

 

Aby rozpocząć edukację lub poprawić swoje umiejętności z rysunku, na Superprof dostępnych jest wielu nauczycieli, którzy dostosują się do Ciebie, dzięki czemu możesz uczyć się elastycznie i bez nacisku.

 

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w centrum miasta: Lublin, czy w pobliżu, zawsze możesz znaleźć sposób na naukę, który będzie dla Ciebie idealny. Dzięki zajęciom twarzą w twarz lub na odległość nasi nauczyciele będą mogli dostosować się tak, aby Twoje lekcje rysunku były prowadzone w najlepszych warunkach.

 

Nauczyciele na naszej platformie spersonalizują Twoje lekcje, tak abyś czuł(a) się najbardziej komfortowo oraz zaproponują Ci dopasowany do Ciebie rytm pracy.

 

Zarezerwuj pierwsze zajęcia już teraz!

Chęć zgłębiania wiedzy z Rysunek w mieście Lublin?

Masz do wyboru wielu utalentowanych nauczycieli z przedmiotu Rysunek w mieście Lublin

Zobacz więcej nauczycieli Do dzieła

Kurs rysunku Lublin - Prywatny nauczyciel pomoże Ci poszerzać horyzonty, rozwijać wiedzę oraz umiejętności.

Zalety nauki rysunku w Lublinie

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest umieć odtworzyć za pomocą kredek czy ołówków coś, co widzisz przed sobą? Rysowanie to tak naprawdę tworzenie czegoś z niczego. Sztuka przez wielu jest stanowczo niedoceniana, postanowiliśmy więc wziąć sprawę w swoje ręce i to zmienić! Zastanawiałeś się kiedyś nad zaletami, jakie niesie nauka rysunku oraz regularne ćwiczenie swoich umiejętności? Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których warto uczyć się rysowania:

 • Poszerzanie kompetencji – każda nowa umiejętność poszerza nasze kompetencje i zwiększa kwalifikacje. Wprawdzie, jeśli zajmujesz stanowisko księgowego, umiejętność rysunku raczej nie będzie przydatna w Twojej pracy, jednak jeśli pracujesz w jakiejś większej firmie, być może zdolności artystyczne pomogą Ci przekwalifikować się, zmienić dział lub porzucić obecną pracę i kompletnie zmienić swoją ścieżkę zawodową,
 • Pobudzanie wyobraźni – wokół rysunku kręci się wszystko, co związane z perspektywą, światłocieniem, odpowiednim doborem kolorów, kształtów. Początkowo ucząc się rysować wybrane rzeczy, takie jak bukiet kwiatów na stole, widok zza okna, drzewa w lesie czy pozujący Ci człowiek, z czasem będziesz w stanie samodzielnie kreować w głowie to, co chciałbyś zawrzeć w swojej pracy i powoli przelewać to na papier,
 • Wymarzone studia – jeśli pasjonujesz się rysunkiem na tyle, że wiążesz z nim swoją zawodową przyszłość, regularnie szlifując swoje umiejętności będziesz w stanie dostać się na studia artystyczne, jak na przykład Akademie Sztuk Pięknych czy architekturę, a to otworzy przed Tobą różnorodne perspektywy zawodowe!
 • Spełnienie – wyobraź sobie, że najwięksi artyści nad jedną pracą potrafią spędzić nawet długie miesiące! Pomyśl tylko, jaka satysfakcja musi przepełniać człowieka, który spogląda na swoje ukończone dzieło, nad którym przecież tyle się napracował! Jednak nie musi to być skomplikowana praca – początki, kiedy zaczynasz widzieć pierwsze efekty swoich wysiłków także niezwykle podbudowują,
 • Nauka samodyscypliny – pomyśl sobie, ile razy wziąłeś się za coś i rzuciłeś to po stosunkowo krótkim czasie. Tak zwany „słomiany zapał” bywa częsty wśród ludzi, szczególnie na początku swojej przygody z czymś nowym. Najpierw pełni werwy i chęci, zauważają z czasem, że nic nie przychodzi tak łatwo i po prostu kończą to, co zaczęli. Dyscyplina i zawziętość to klucz do opanowania rysunku. Z czasem dyscyplina wchodzi nam w nawyk i przekłada się także na inne rzeczy i czynności,
 • Wysokie zarobki – mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, a jednak wielu nie zgadza się z tym stwierdzeniem. Zawody związane z rysunkiem i sztuką są zazwyczaj dobrze opłacane. Grafik, architekt, ilustrator, projektant… Możliwości jest wiele, a wybór należy do Ciebie!

 

Mamy nadzieję, że tych kilka przykładów skłoniło Cię do przemyśleń na temat nauki rysowania. Ta niepozorna umiejętność kojarzona raczej z zajęciem czasu dla dziecka może nie tylko przerodzić się w hobby i życiową pasję, ale także w rozmaite kariery zawodowe i prawdziwą przygodę!

Nauka rysunku w Lublinie

Lublin jest dziewiątym pod względem populacji miastem w Polsce. Ta urocza miejscowość oferuje zarówno mieszkańcom jak i zwiedzającym go turystom wiele ciekawych miejsc, malowniczych krajobrazów i różnorodnej architektury – wszystko, czego potrzeba spragnionemu inspiracji artyście. Jeśli chciałbyś poćwiczyć swoje umiejętności związane z pejzażem, powinieneś wybrać się nad jezioro Zemborzyckie, gdzie w spokoju rysować możesz otaczające wodę lasy i dzieci bawiące się w oddali na piaszczystym brzegu. Tuż przy jeziorze znaleźć możesz restaurację Widok, w której zaopatrzysz się w smaczny posiłek i kubek aromatycznej kawy po ciężkim dniu pracy nad swoim rysunkiem.

 

Aby podziwiać prace innych artystów możesz wybrać się do muzeum, gdzie będziesz miał możliwość kontemplować nad poszczególnymi autorami oraz gatunkami sztuki. Muzeum Narodowe w Lublinie to idealne miejsce dla osób, które inspirację czerpią od innych. Znajdują się tam tysiące dzieł i obiektów uwzględnionych w aż ośmiu zbiorach – archeologicznych, etnograficznych, sztuki, historii, militariów, numizmatyki oraz zbiory biograficzno-literackie i biblioteczne. Jeśli chodzi o sztukę, Muzeum Narodowe w Lublinie, poza rycinami i sztuką zdobniczą, posiada łącznie ponad 1600 obiektów związanych z malarstwem polskim i obcym.

 

Dla osób zainteresowanych nauką rysunku w prywatnej placówce w formie zajęć dodatkowych, szkoła rysunku Domin Lublin czeka z otwartymi drzwiami na wszystkich chętnych. Przez wakacje prowadzone są tam także wakacyjne warsztaty, podczas których wraz z grupą możecie wyjść z domów i wspólnie porysować. Szkoła Domin oferuje kilka kursów rysunku ukierunkowanych na konkretne potrzeby. Przygotowują oni wschodzących artystów do rekrutacji na ASP oraz architekturę, uczą rysunku dzieci, a także wprowadzili do oferty digital painting.

 

Jeśli interesują Cię studia w Lublinie, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej pośród oferowanych kierunków posiada Wydział Artystyczny, którego kierunki dzielą się na muzyczne i plastyczne. Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, grafika, malarstwo i Graphic Arts to cztery specjalności, spośród których wybierać mogą miłośnicy rysunku. Mnóstwo fascynujących i ciekawych przedmiotów odbywa się pod skrzydłami dziesiątek znanych i cenionych profesorów, a zajęcia praktyczne odbywają się w bogato wyposażonych pracowniach.

Prywatne lekcje rysunku w Lublinie

Czy słyszałeś kiedyś o indywidualnych lekcjach rysunku z prywatnym korepetytorem? Teraz pewnie zastanawiasz się – korepetycje z rysunku? Tak! Rynek korepetycji w przeciągu ostatniej dekady zmienił się nie do poznania. Kiedyś słowo „korepetycje” kojarzyło się raczej negatywnie. Były to zajęcia dodatkowe, zwane inaczej zajęciami wyrównawczymi dla uczniów, którzy sprawiali kłopoty, mieli problemy w nauce i nie dawali sobie sami z nimi rady. Dziś korepetycji możesz zasięgać nie tylko w celu nauki matematyki czy chemii, ale także rysunku, gotowania czy grania na ukulele!

 

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą zupełnie początkującą, czy masz już za sobą pierwsze kroki i potrafisz już rysować na pewnym poziomie, lekcje prywatne są świetną okazją na szybki rozwój umiejętności pod okiem doświadczonej osoby. Wybierając prywatne lekcje rysunku możesz mieć pewność, że Twoja nauka będzie efektywna i przyjemna, a dzięki pomocy nauczyciela będziesz w stanie oszczędzić sobie popełniania typowych błędów osób początkujących.

 

Prywatne lekcje rysunku z korepetytorem to przede wszystkim:

 • Wygoda – możesz ćwiczyć i uczyć się gdzie i kiedy chcesz,
 • Niskie koszty – w porównaniu z lekcjami w szkołach prywatnych, korepetycje charakteryzują się stosunkowo niskimi kosztami,
 • Bezpośredni kontakt z nauczycielem – nauczyciel jest w stanie poświęcić Ci całą swoją uwagę i nie musi skupiać się na innych uczniach, ponieważ podczas prywatnych zajęć ma „na głowie” tylko Ciebie,
 • Mniej zobowiązań – zazwyczaj lekcje w prywatnych placówkach wymagają od nas przychodzenia w konkretnych terminach i opłacanie stałych kwot, w przypadku korepetycji płacisz jedynie za lekcję, która faktycznie się odbyła i w której brałeś udział,
 • Elastyczność – któregoś dnia nie możesz pojawić się na zajęciach? Daj znać nauczycielowi, a przeniesiecie je na inny termin lub po prostu nadrobicie na kolejnej lekcji

Jak znaleźć nauczyciela rysunku w Lublinie?

Zastanawiasz się, gdzie szukać dobrego nauczyciela, który pomoże Ci przebrnąć przez całą teorię rysunku, poukłada wiedzę w głowie i pomoże z praktyczną nauką? Mamy odpowiedź – Superprof!

 

Superprof to platforma, na której nauczyć się możesz setek przedmiotów i aktywności. Mamy już prawie dziesięcioletnie doświadczenie w dostarczaniu korepetycji uczniom, studentom i wszystkim chętnym w 36 krajach! Aby znaleźć nauczycieli rysunku w Twojej okolicy, skorzystaj z lupki na stronie głównej naszej platformy. Wpisz „rysunek” i wybierz miasto Lublin w okienku obok. Lista naszych nauczycieli z Lublina oraz z całej Polski stale rośnie. Pamiętaj, że wielu naszych nauczycieli uczy rysunku w formie online, więc jeśli nie żaden korepetytor z Twojego miasta nie będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom, możesz spróbować poszukać nauczycieli z innych miast!

 

Każdy korepetytor posiada oddzielny profil, na którym zapoznać się możesz z krótkimi informacjami na jego temat, dowiedzieć się, jakich metod nauczania używa, w jakim stylu się specjalizuje, jakie ma doświadczenie, ile pobiera za godzinę zajęć i tak dalej. W Lublinie rysunku możesz uczyć się już za 20 zł za godzinę! Podczas wybierania możesz kierować się opiniami pozostawionymi niektórym nauczycielom przez ich poprzednich uczniów. Każdy z naszych korepetytorów jest doświadczonym profesjonalistą i z powagą podchodzi do przekazywania innym swojej wiedzy. Dzięki prostej obsłudze naszej platformy i szczegółowymi informacjami dotyczącymi każdego naszego nauczyciela, z pewnością bez większych problemów znajdziesz osobę, która idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby i preferencje!

Czego chcesz się nauczyć?